Zoznamovacie aplikácie cez mobil

Vyberte aplikáciu
Skryť
Tinder Aplikácia
Tinder
Badoo Aplikácia
Badoo
Grindr Aplikácia
Grindr
Bumble  Aplikácia
Bumble
Facebook Dating Aplikácia
Facebook Dating

Predtým, než skúsite online randenie...

V dnešnej uponáhľanej dobe, nie je ničím výnimočným, že nemáte dostatok času na hľadanie životného partnera, nového vzrušujúceho vzťahu alebo niekoho, s kým si občas môžete vyjsť na pohár vína, či kávu, a odviazať sa. Ak sa aj vy už dlho cítite osamelo, alebo jednoducho chcete prelomiť stereotyp a stretnúť konečne nových ľudí, tak práve pre vás môže byť svet rozmanitých online zoznamovacích aplikácii, tým správnym riešením.

Vďaka aplikáciám, teda zoznamkám v mobile, si celé randenie viete podstatne urýchliť, no aj uľahčiť. Rande naslepo, cez inzeráty? To je dnes už stredoveký prežitok! Vo vašej zoznamovacej appke si môžete prezrieť fotky, záujmy aj hodnoty zaujímavého užívateľa a tak rozhodnúť, či s ním chcete stráviť čas aj na osobnom stretnutí. Áno, takto jednoducho a efektívne sa randí v 21. storočí!

Appka na flirt aj vzťah, najmä pre mileniálov
Tinder
Inštalácia: zadarmo
Premium: od 22€

Zoznamovacia aplikacia Tinder je definitívne najpopulárnejšou celosvetovou mobilnou platformou, ktorá zastrešuje milióny užívateľov, hľadajúcich flirt, lásku, vášnivé rande, či seriózny vzťah. Tinder automaticky generuje užívateľov, na základe ich polohy a vašich prednastavených preferencií. Vy si zvolíte ako ďaleko od vás, alebo v akom veku majú byť užívatelia, o ktorých sa zaujímate. Rýchla bezplatná registrácia, potom, čo si Tinder stiahnete na App store alebo Google Play, a intuitívne jednoduché ovládanie, si definitívne obľúbite. Na Tindri nájdete zväčša heterosexuálnych ľudí, avšak nie je ničím výnimočným stretnúť aj profily, ktoré sú orientované bisexuálne. Avšak, ak máte chuť využívať služby naplno a zvýšiť svoje šance na horúce rande, je potrebné si zaplatiť členstvo Tinder Gold, s ktorým by to malo byť ešte jednoduchšie. Hoci o túto mobilnú aplikáciu majú najväčší záujem mileniáli, nie je ničím výnimočným nadviazať tam vzťah aj s ľuďmi nad 50 rokov.

Tinder
Appka na randenie pre všetky vekové kategórie.
Badoo
Inštalácia: zadarmo
Premium: NIE

Hľadáte online zoznamku s mobilnou aplikáciou, kde to naozaj žije? V tom prípade je najvyšší čas nainštalovať si do vašich smartfónov aplikáciu Badoo. Táto populárna zoznamovacia aplikácia ponúka na výber množstvo funkcií na prelomenie ľadov a zábavu počas spoznávania sa. Užívatelia sú zväčša veľmi otvorení, aktívni a presne taký je aj pocit, ktorý máte počas užívania tejto aplikácie. Ak ale neviete, ako osloviť niekoho, kto vás zaujme, môžete mu poslať jednu zo zaujímavých otázok, ktoré vygeneruje systém a následne sa spoločne zabavíte na vašich odpovediach. Po rýchlej a jednoduchej registrácii, máte na výber, čo všetko o sebe chcete prezradiť. Ak nemáte práve čas na vyplnenie informácii, môžete sa k nim neskôr vrátiť. Na tejto aplikácii je potrebné vyzdvihnúť najmä to, že fotografie sú overené a predtým, než si pridáte tú vašu, systém vás naživo overí prostredníctvom kamery na vašom telefóne. Tak smelo do randenia, pretože šanca, že váš favorit / favoritka vyzerá v skutočnosti tak dobre, ako na fotke je na Badoo naozaj veľká!

Badoo
Zoznamovacia aplikácia pre LGBTQI komunitu
Grindr
Inštalácia: zadarmo
Premium: od 20€

Aj vy už dlho hľadáte horúcu zoznamovaciu aplikáciu, zameranú najmä na ľudí patriacich do LGBTQI? Máme pre vás super tip – Grindr! Okrem toho, že je na trhu už od roku 2009 a je osvedčeným spôsobom zoznámenia sa, združuje viac než 30 miliónov ľudí a to znie veľmi sľubne. Práve tu nájdete všetkých LGBTQI orientovaných ľudí z vášho okolia, aj celého sveta. Platforma Grindr združuje homosexuálne orientovaných - gayov aj lezby, bisexuálov, transgender, či queer osoby, predovšetkým však všetkých, s otvorenou mysľou a bez predsudkov. Aplikácia je kompatibilná s iOS aj Android systémom na vašich mobilných telefónoch a inštalácia je úplne zadarmo. Krátka registrácia, ktorá vás čaká po inštalácii appky, má na výber viac, než len dve základné pohlavia, čo iste poteší všetkých, ktorí sa nevidia v primárnom určení muž - žena. Následne si pridáte prezývku a dátum narodenia, aplikácia určí vašu polohu a zoznamovanie sa môže začať! Celý layout aplikácie je veľmi jasný a ladený v tmavších tematických farbách.

Grindr
Aplikácia rešpektujúca nežné pohlavie, vhodná aj pre mužov
Bumble
Inštalácia: zadarmo
Premium: od 21€

Ak ste žena, ktorá vie, čo chce a zaručene nestojí o nekorektné správy od opačného pohlavia, mali by ste zvážiť a spoznať mobilnú aplikáciu, kde práve ženy určujú pravidlá o tom, s kým sa dajú do reči. Áno, čítate správne - Bumble je riešenie ako sa vyhnúť otravným, či sexistickým konverzáciám a vy to budete mať pevne v rukách. Zoznamka je určená pre obe pohlavia, no opraty drží v rukách to nežnejšie, ktoré musí po zhode a vzájomných sympatiách rozhodnúť, do 24 hodín, či mužovi odpovie a nadviaže s ním konverzáciu. Už počas registrácie si môžete vybrať, čo konkrétne hľadáte - vzťah, priateľstvo alebo biznis kontakty. A to znie ako príjemná zmena, nemyslíte? Pretože nie každý, kto si inštaluje zoznamovaciu aplikáciu hľadá výlučne nezáväzné dobrodružstvo, či flirt.

Bumble
Zoznamovacia appka svetoznámej sociálnej siete, pre všetkých
Facebook Dating
Inštalácia: zadarmo
Premium: NIE

Zoznamovacia appka svetoznámej sociálnej siete, pre všetkých. Ak už máte účet na populárnej svetovej sociálnej sieti Facebook postačí len krôčik a môžete vyskúšať aj zoznamovaciu aplikáciu, ktorú má Facebook v ponuke. Facebook Dating aplikácia je na trhu ešte len pár rokov, no vďaka tomu, že patrí pod top 1 sociálnu sieť, netrvalo dlho a stala sa taktiež veľmi populárnou. A nenechajte sa zmiasť, táto zoznamka nemá vlastnú aplikáciu , ale skrýva sa priamo v aplikácii platformy Facebook. A keďže Facebook má milióny užívateľov všetkých vekových kategórii, nie je tomu inak ani s touto zoznamovacou aplikáciou. Šťastie vo svete lásky, flirtu, či romantiky tam hľadajú rovnako mladí ako zrelí ľudia. Vítaní sú rôzne orientovaní užívatelia, vrátane bisexuálov, homosexuálov a pod. Podmienkou však je, že máte mať viac, než 18 rokov. A to najlepšie, táto mobilná aplikácia ponúka svoje služby zadarmo!

Facebook Dating

Stačí jedno kliknutie a rande je dohodnuté

Vôbec nezáleží na tom, či ste práve v práci, fitku, na obede s kamarátmi alebo doma sledujtete televíziu. Čaro zoznámenia sa cez mobilné aplikácie spočíva práve v tom, že sa môžete s ostatnými členmi zoznamky oťukávať postupne, kdekoľvek práve ste a čokoľvek robíte. Ako je to možné? Absolútne jednoducho, mobil máte predsa vždy pri sebe a odpísať na správu, prípadne skontrolovať, kto má o vás dnes záujem je záležitosťou niekoľkých sekúnd. Nenechajte si už ujsť vašu šancu na lásku!

Stiahnuť si aplikáciu, podľa vašich preferencií, a následne sa registrovať - to zvládne naozaj každý. Väčšina týchto appiek je kompatibilná so všetkými smartfónmi na trhu. Registrácia vyžaduje základné údaje a chcete zvýšiť šance na úspech, vyplníte následne váš profil a pridáte fotku, ktorá zaujme. Zoznamky na Slovensku ľahko nájdete a celé ovládanie je vo vašej rodnej reči. Nech sa páči, vás online zoznamovací experiment sa môže začať a my už teraz vieme, že nebudete ľutovať...

A ako fungujú zoznamky cez mobil?

Ako väčšinu aplikácii, aj tie zoznamovacie, si jednoducho vyhľadáte vo vašom vyhľadávači aplikácii, v mobilnom telefóne, ako napr. Google Play alebo App Store, a následne si ju stiahnete. Registrácia, kde sú požadované základné údaje, váš email, prípadne iný spôsob identifikácie, prebieha zväčša veľmi rýchlo a jednoducho. Väčšina takých aplikácii vám aj dovolí posielať správy a prezerať si profily zadarmo. Avšak, nájdu sa aj také, kde je 100% využívanie všetkých funkcií spoplatnené. Potom, čo sa úspešne zaregistrujete vyplníte údaje v profile, ktoré považujete za relevantné, prípadne pridáte krátky popis o tom, kto ste a čo hľadáte. Dôležitou informáciou, ktorú je potrebné vo väčšine zoznamovacích aplikácii pridať, je vaše bydlisko, mesto, prípadne región, kde sa reálne nachádzate. Prečo je tomu tak? V prípade, že váš profil aktuálne nevyužívate je zväčša možné vypnúť viditeľnosť vášho profilu, prípadne profil úplne vymazať.

Zoznamovacie appky zvyknú automaticky vygenerovať zaujímavých, a čo najvhodnejších užívateľov, nielen podľa kritérií, ktoré zadáte, no najmä podľa polohy, kde sa nachádzate aby tým zvýšili reálnu šancu prípadného stretnutia. Rokmi sa užívateľmi takýchto zábavných zoznamovacích aplikácii postupne stali naozaj všetky vekové kategórie. To, že takýto spôsob zoznámenia sa je len pre mladých, už dávno neplatí a na appkách nájdete aj ľudí vo veku nad 50 rokov. Pochopiteľne, závisí aj na konkrétnej zoznamke. Niektoré sú orientované viac na heterosexuálov, iné na homosexuálnych záujemcov, niekde sa hľadá milenecký pomer a inde budúci manžel / manželka. Podobne je to aj s vekovou kategóriou. Pokročilé online zoznamovacie stránky zvyknú mať aj svoju aplikáciu, ktorú si viete v prípade záujmu stiahnuť, pre pohodlnejšiu a rýchlejšiu komunikáciu.

Najčastejšie funkcie na zoznamovacích aplikáciách

Zoznamovacie aplikácie sú v mnohých ohľadoch vybavené funkciami, pre rýchlejšiu komunikáciu, než zvyknú byť online zoznamky. Jednou zo základných funkcií je označenie profilov, prípadne fotiek, ktoré sa vám páčia a oslovia vás. Nato väčšia zoznamovacích aplikácii používa funkcie ako palec hore, či potiahnutie doprava alebo doľava na vyjadrenie sympatie, nesympatie.

Potom, čo sa s niekým zhodnete na vzájomných sympatiách môžete začať komunikovať prostredníctvom správ. To je ideálny priestor zistiť, či si rozumiete aj ako osobnosti alebo vás len priťahujú vzájomné fyzické sympatie. Ak sa zhodnete, je najvyšší čas dohodnúť si detaily osobného stretnutia a užívať si vzájomnú osobnú spoločnosť.

Ako uspieť vo svete online randenia?

Predtým, než sa rozhodnete do nejakej zoznamovacej aplikácie investovať, alebo skúsiť šťastie na bezplatných appkách, majte na pamäti, že je vždy vhodné urobiť si menší prieskum a zistiť, na aký typ vzťahov sú zamerané. Niektoré aplikácie totižto združujú používateľov, ktorí hľadajú len nezáväzný flirt, jednorazové stretnutie alebo šteklivý pokec. Na druhej strane však existujú aj appky, kde užívatelia hľadajú seriózne známosti a ľudí, s ktorými môžu diskutovať o rôznych témach, prípadne zdieľať spoločné záujmy a hodnoty. A samozrejme, je len na vás a vašich preferenciách, ktorú z aplikácii sa rozhodnete používať. Potom, čo si vyberiete zoznamovaciu aplikáciu, kde budete mať šancu uspieť a nájsť podobne zmýšľajúcich ľudí, je dôležité prezradiť o sebe, čo najviac.

Vyplňte si profil, povedzte ostatným, čo máte radi a ako si predstavujete vaše prvé rande. Ak to doplníte zaujímavou profilovou fotografiou, verte, že polovicu úspechu máte za sebou. Sledujte, kto označí váš profil, prípadne fotku, že sa mu páči a vráťte lajk späť! Neobávajte sa, vo svete online zoznamovacích aplikácii už dávno neplatí, že prvý krok musí spraviť muž, ak ste osamelá, no v srdci odvážna žena, pokojne prevezmite iniciatívu do svojich rúk a oslovte sympatického muža, ako prvá.

Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
1 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk