Porovnajte esbické zoznamky

Lesbické zoznamky Zvoľte kategóriu

Lesbická zoznamka

Lesbická láska fascinuje ľudstvo od nepamäti. Vzťah medzi ženami podnecuje fantázie mužov a spoločnosť ho prijíma s toleranciou. Pokiaľ ste žena a túžite po krásnom, zmyselnom a romantickom vzťahu so ženou, s ktorou dosiahnete spoločné šťastie, zaregistrujte sa na online zoznamke pre lesbičky.

Nájdete na nich svoju spriaznenú dušu s rovnakou sexuálnou orientáciou. Lovino.sk vybralo weby s výbornou povesťou, diskrétnym užívateľským prostredím a širokou základňou užívateliek. Prezrite si ženy na zoznamovacích portáloch – možno sa na nich skrýva žena vášho srdca.

Odporúčame
1.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
50 000+
slobodných
30+
ideálny vek
Odporúčame
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
 • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
30 000+
slobodných
27+
ideálny vek
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
 • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
 • Jednoduchá registrácia grátis
 • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
0
slobodných
30+
ideálny vek
4.
lakaveflirty.com
lakaveflirty.com
 • Vhodná pre užívateľov, ktorí hľadajú flirt, zábavu a výmenu vášnivých správ
 • Možnosť komunikácie s fiktívnymi osobami vytvorenými pre zábavu
 • Bezplatná registrácia
100 000+
slobodných
30+
ideálny vek

Čo očakávať od lesbických zoznamiek?

Každá žena očakáva niečo iné. Prevažná časť však vstupuje na zoznamovacie weby s tým, aby na nich našla životnú lásku, stálu milenku alebo flirt na jednu noc. Lesbické stránky sa snažia vyjsť všetkým ženám v ústrety. Niektoré sa zameriavajú na určitý typ vzťahu, iné sprostredkovávajú prakticky akýkoľvek vzťah. Lovino.sk pre vás jednotlivé weby porovnalo a spísalo o nich podrobné recenzie. Vyberte si medzi nimi ten svoj! Zoznamky sú väčšinou spoplatnené a registrácia je obvykle zadarmo. Platíte až za sprievodné služby, ktoré uľahčujú zoznámenie. Portály zadarmo prinášajú užívateľom viac nevýhod než výhod, preto si dvakrát rozmyslite registráciu na stránky bez akéhokoľvek poplatku.

Je zoznámenie diskrétne? A čo súkromie?

Možno si kladiete otázku, či vám sú také weby schopné zaistiť dostatočné súkromie. Musíte vedieť, na ktoré sa obrátiť: pokiaľ chcete mať istotu, že váš profil neuvidia iní užívatelia internetu, registrujte sa na platené lesbické portály. Tie dokážu šifrovať všetku komunikáciu a poskytujú priestor na zoznámenie všetkým serióznym ženám. Samozrejmosťou je na nich diskrétne prostredie, ktoré nemôžu narušiť žiadni muži ani žartujúci, ktorí si radi zakladajú falošné profily na neplatených serveroch. Svoje kontaktné údaje odovzdáte len vybraným ženám a obťažujúce profily môžete kedykoľvek zablokovať. Váš profil sa nebude zobrazovať vo vyhľadávačoch internetu a nebude ani voľne prístupný pri vstupe neregistrovaných členov.

Prečo sú platené zoznamky pre lesbičky lepšie?

Platené portály sú skvelé v mnohých ohľadoch. Za mesačný, polročný alebo ročný poplatok získate vychytané funkcie, vďaka ktorým sa ľahko zoznámite a naviažete nové priateľstvo alebo vzťah. Spoplatnené stránky vám poskytnú potrebné súkromie a na základe osobnostného dotazníka vám vygenerujú vhodné partnerky. Z toho dôvodu odpovedajte na otázky v dotazníku pravdivo a urobte si čas na jeho vyplnenie. Na týchto weboch sú vaše údaje v bezpečí a nemôžu uniknúť na verejnosť. Ručia vám za to, že vaše osobné údaje nebudú zneužité a informácie vymenené medzi užívateľkami budú v bezpečí. Veľa platených portálov overuje jednotlivé profily a maže fotografie s nevhodným obsahom. Slúžia prevažne k vážnemu zoznámeniu, v menšej miere k nadviazaniu mileneckého pomeru.

Zoznamky zadarmo pre lesbičky – nevýhody

Možno máte so zoznamkami zadarmo svoje (negatívne) skúsenosti. A možno ste narazili ako iné ženy na falošné profily alebo na užívateľky, za ktorými sa v skutočnosti skrýval muž. Takí ľudia sa vydávajú za niekoho iného a len si krátia voľný čas bez toho, aby mali v úmysle sa zoznámiť. Nenechajte sa zlákať vysokým počtom užívateliek. Značná časť profilov je zastaralá a vo výsledku je na takých weboch minimum aktívnych členiek. Obťažovať vás na nich môžu všadeprítomné reklamy, ktoré sú pre prevádzkovateľa jediným príjmom. Navyše na nich nemáte požadované súkromie. Váš profil, užívateľské informácie a fotografie si môže prezrieť prakticky ktokoľvek.

Čo očakávať od užívateliek lesbických zoznamiek?

Na lesbických serveroch natrafíte na rozmanité ženy. Niektoré túžia po vážnom vzťahu, iné dávajú prednosť nezáväznému mileneckému pomeru alebo jednorazovému stretnutiu. Aj vy môžete na týchto webových stránkach uviesť, aký typ vzťahu hľadáte, a zamerať sa na užívateľky s rovnakými predstavami o živote. Na platených formách môžete očakávať solídne konanie členiek, na neplatených formách môžete stretnúť aj ženy s nevyriešenou minulosťou, ktoré neberú zoznamovanie vážne. Pokiaľ máte jasno v tom, aký chcete vzťah, pozrite sa na recenzie jednotlivých portálov, ktoré pre vás vypracovalo Lovino.sk.

Súkromie, diskrétnosť a bezpečie zaručené

Lesbické zoznamky recenzované na Lovino.sk vám zaručujú úplne súkromie. A ktorá žena by nechcela, aby jej osobné údaje a fotografie boli v bezpečí? Všetky zoznamovacie servery sú diskrétne, znemožňujú prístup k vašim citlivým informáciám a zamedzujú tretím stranám, aby sa dostali k vašim registračným údajom. Na tieto weby sa registrujte bez výčitiek svedomia a nehanbite sa za to, že ste lesbička. Buďte aktívna a zoznamujte sa s ostatnými ženami bez pochybností, že čokoľvek z vášho profilu prenikne na verejnosť. Cieľom prevádzkovateľov je vytvoriť príjemné a bezpečné prostredie a získať si vašu dôveru. Registrujte sa na zoznamky, ktoré sme za vás dôkladne preverili a prečítajte si o nich pozitívne aj negatívne recenzie.

Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
3 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk