Amaterky milfs

Miestnyflirt.com
1.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Nezbednezelania
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

Amaterky-milfs Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,9/10
21 000+ / 30+
Amaterky-milfs

Použiteľnosť stránok a funkcie: 9/10

Bezpečnosť zoznamky: 9/10

Prehľadnosť profilov: 9/10

Potenciál nájdenia partnera: 9/10

Zákaznícka podpora: 9/10

Cena služby: 8,3/10

Amaterky-milfs Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Amaterky-milfs.com - vzrušujúce a skúsené kočky

Ak hľadáte vášnivý pokec s otvorenými ľuďmi, ktorí radi zdieľajú svoje najtajnejšie fantázie, ste zaručene na správnom mieste. Relatívne nová zoznamka Amamterky-milfs.com ešte nemá tak veľkú užívateľskú platformu, ako jej skúsenejší predchodcovia, no napriek tomu, je plná sexy zábavy. Vítaní sú všetci sexuchtiví, a ako už aj názov napovedá, na stránke nájdete prevahu ženského pohlavia, zrelého veku, rôznej orientácie a preferencií. Mužských profilov je menej. Fotky aj profily ostatných užívateľov si môžete voľne prezerať. O fotky krásnych žien v tých najodvážnejších pózach nebudete mať núdzu. Veľmi prívetivo je navrhnutý aj samotný dizajn a ovládanie tejto zoznamky. Všetky funkcie sú zobrazené na hornej lište a v prípade, že si chcete upraviť profil alebo pridať fotografie stačí kliknúť na váš nick v hornom ľavom rohu. Príjemným prekvapením je fakt, že na stránke nie sú takmer žiadne reklamy. Ak chcete využiť všetky možnosti, ktoré sa vám na Amaterky-milfs.com ponúka, je potrebné si navýšiť kredity. Táto zoznamka je hravá a aj keď si práve s nikým nepíšete, môžete hodnotiť profily, podľa toho, či sa vám páči foto alebo si môžete profily pridávať medzi vaše obľúbené, aby ste na nich nezabudli.

Registrácia a vytvorenie profilu na Amaterky-milfs.com

Registrácia prebieha priamo na stránke a vyžaduje si vyplnenie niekoľkých základných údajov, ako výber pohlavia, ktoré vás zaujíma, vekové rozmedzie pre vás zaujímavých profilov, vaše pohlavie, vek, bydlisko vzťahovú situáciu, farbu očí, vlasov aj pleti, typ postavy a výšku. Následne si vytvoríte vhodnú, čo najpútavejšiu, prezývku, heslo a email. Zadaním týchto krokov súhlasíte automaticky s podmienkami stránky a spracovaním vašich osobných údajov. Vašu registráciu aktivujte cez prichádzajúci email a horúca zábava sa môže začať. Celá registrácia vám určite nezaberie viac, než päť minút. Možnosť prezerať si profily iných užívateľov je na Amaterky-milfs.com možné zadarmo. Váš profil si môžete doplniť o nie celkom tradičné, no o to vzrušujúcejšie, záujmy. Kliknutím na váš profil totižto dostávate možnosť označiť aj to, akým sexuálnym praktikám sa najradšej venujete a výber je pomerne pestrý. Ak chcete pridať aj nejakú sexy fotku, ste definitívne na správnom mieste.

Kreditový systém Amaterky-milfs.com

Páči sa vám niektorý užívateľský profil natoľko, že máte chuť si pokecať a možno aj niečo viac? Na Amaterky-milfs.com je to možné, avšak, nezabudnite si predtým zaobstarať kredity! K dispozícii sú balíčky od 5 po 100 kreditov, v rôznych cenových reláciách. Za pomoci kreditov môžete chatovať, využiť funkciu mrknutia, ktorou iného užívateľa upozornite, že sa vám páči jeho profil. Nákup kreditov prebieha online, prostredníctvom platobnej karty alebo Trustpay. Všetky platby sú 100% diskrétne a bezpečné. Kúpené kredity sú platné maximálne 12 mesiacov. Za 1 kredit môžete poslať 1 správu. Ak si službu želáte ukončiť, je potrebné poslať SMS v tvare 18 STOP na číslo 7402.

Ako zrušiť váš profil na Amaterky-milfs.com?

Odstránenie profilu je možné priamo na stránke Amaterky-milfs.sk. Potom, ako kliknete na vašu prezývku vyobrazenú v ľavom hornom rohu sa zobrazí lišta s možnosťami. Vyberte možnosť Podpora a následne zvoľte Odstrániť profil. Rýchle a jednoduché kompletné odstránenie vášho profilu je vhodnou voľbou pre tých, ktorí sa rozhodnú už nenavštevovať túto sexy zoznamku.

Amaterky-milfs Funkcie

Chat

Ako na väčšine zoznamiek, aj tu môžete s ostatnými užívateľmi chatovať o rôznych, aj tých najvášnivejších, témach. Okrem reálnych profilov, máte možnosť nadviazať pikantný chat aj s virtuálnymi profilmi, ktoré sa definitívne postarajú o sexy zábavu. Avšak, predtým, než sa pustíte do konverzácii, je potrebné navýšiť si kredity. Zoznamka Amaterky-milf.com totižto funguje na kreditovom systéme, kde za jeden kredit môžete poslať jednu správu. V ľavom rohu dole je možnosť chatovať s profilmi, ktoré sú práve online.

HOT or NOT

Horná lišta ponúka aj osviežujúcu funkciu Hot or not, kde môžete ohodnotiť pikantné fotky rôznych profilov, podľa toho, či sa páčia vám, alebo nie. Ak sa vám fotka užívateľky páči, kliknete na zelený palec hore, ak nie, kliknete na červený palec dole. A sexy zábava sa môže začať! Podobne, aj iné profily môžu hodnotiť vás, preto je dôležité nastaviť si pútavú profilovú fotografiu, ktorá zaujme iných.

Zhody

Ak práve nemáte chuť bezhlavo prechádzať všetky profily a približne viete, koho by ste chceli na tejto zoznamke nájsť, skúste funkciu Zhody. Systém automaticky vygeneroval profily, ktoré by mohli byť pre vás zaujímavé, na základe informácii, ktoré ste uviedli v registrácii. Nestrácajte čas, skúste sa spoľahnúť na systém a príjemne si pokecajte.

Hľadanie

Chcete vziať situáciu do vlastných rúk a nájsť spriaznenú dušu na horúci flirt sami? Nech sa páči! Po kliknutí na funkciu Hľadanie máte možnosť nastaviť si filter, presne podľa vašich preferencií. Zvoľte vekovú kategóriu, polohu aj pohlavie a zoznamka automaticky zobrazí len užívateľov, ktorí spadajú do tejto kategórie. Na výber máte aj možnosť zobraziť len profily s fotkou, či len tie, ktoré sú momentálne online.

Obľúbené

V prípade, že sa vám niektoré profily páčia omnoho viac, než iné, označte ich, ako vaše obľúbené. Stačí ak si rozkliknete pútavý profil a pod profilovou fotografiou označíte možnosť Pridať do obľúbených. Takto sa uistíte, že na daný profil nezabudnete a ani ho nestratíte, pretože bude uložený v priečinku Obľúbené na hornej lište. Tomu sa hovorí bystré riešenie!

Poslať mrknutie

Ak máte chuť osloviť niektorí zo vzrušujúcich profilov na Amaterky-milf.com, no chat sa vám zdá príliš priamočiary, skúste naň najskôr mrknúť. Áno, aj túto hravú funkciu ponúka táto zoznamka. Toto je ideálny spôsob, ako roztopiť ľady a začať konverzáciu. Po zakúpení kreditov, si priamo v profile užívateľa vašich snov, zvolíte možnosť Odoslať mrknutie.

Amaterky-milfs Cenník VIP členstva

Registrácia ZADARMO

Registrácia
Vytvorenie profilu
Prezeranie iných profilov
Prezeranie fotiek
Hot or Not funkcia
Prijímanie správ

5 kreditov

1,00€

Registrácia
Vytvorenie profilu
Prezeranie iných profilov
Prezeranie fotiek
Hot or Not funkcia
Prijímanie správ
Odosielanie správ
Funkcia Mrknutie

8 kreditov

12,29€

Registrácia
Vytvorenie profilu
Prezeranie iných profilov
Prezeranie fotiek
Hot or Not funkcia
Prijímanie správ
Odosielanie správ
Funkcia Mrknutie

25 kreditov

29,20€

Registrácia
Vytvorenie profilu
Prezeranie iných profilov
Prezeranie fotiek
Hot or Not funkcia
Prijímanie správ
Odosielanie správ
Funkcia Mrknutie

Amaterky-milfs Výhody & Nevýhody

Výhody

Bezplatná registrácia a vytvorenie profilu
Hravé funkcie Hot or Not a Odoslať mrknutie
Šteklivé fotografie a profily
Praktická funkcia Obľúbené
Rôzne druhy balíčkov s kreditmi
Majorita profilov skúsených žien v najlepších rokoch

Nevýhody

Stále pomerne málo profilov
Profily nie sú overené a môžu byť aj virtuálne
Nemožnosť vyskúšať si chat a niektoré funkcie bez zakúpenia kreditov
Menej mužských a zahraničných profilov

Amaterky-milfs pre užívateľov

Výhody

Zoznamka, ktorá je vhodná pre všetkých užívateľov nad 18 rokov, s registráciou zadarmo.
Prezeranie profilov aj fotiek je zadarmo, podobne ako funkcia Hot or Not.
Jasné zameranie zoznamky. Ak hľadáte vzrušujúce a otvorené ženy, milenky, matky, či dámy v najlepších rokoch, tu ich 100% nájdete.
Screenshot

Môj názor na Amaterky-milf.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamka najmä pre tých, ktorí preferujú tzv. kategóriu milfiek a zrelých žien má potenciál osloviť mužov, no vítané sú aj ženy. Jednoduchý a funkčný dizajn, ktorí je obohatený o hravé možnosti posielania mrknutí alebo hodnotenia užívateľov, či sa páčia alebo nepáčia, môže pobaviť aj tých, ktorí si v danej chvíli nemajú chuť alebo čas písať. Amaterky-milf.com by mohli svoju platformu viac zviditeľniť a tým prilákať väčšie množstvo reálnych profilov, čo by zvýšilo aj možnosť vyberať si medzi nimi. Používatelia sú zadaní, rozvedení aj slobodní, vdovy a vdovci, myslím, že práve toto miesto je vhodné aj pre vyššie vekové kategórie a ľudí, ktorí v oblasti svojej sexuality už dozreli a vedia, čo je pre nich vhodné. Asi najviac, čo sa dá zatiaľ od tejto zoznamky očakávať, sú horúce flirty a písanie si bez akýchkoľvek zábran, v absolútnej diskrétnosti.

Amaterky-milfs Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (3)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (1)
Kristína, 61 rokov

Odporam tto zoznamku, v ivote som nemal t es pokeca s tokmi asnmi enami - a to nehovorm len o vzore, no aj o ich fantzii. ahko som sa zorientoval, ako to funguje, a odvtedy to u ide samo. Niet nad eny, ktor presne vedia, o ich rajcuje a ete o tom aj radi hovoria!

ÁNO 0 NIE 0
Renata, 49 rokov

Aj ke mm po tyridsiatke, sexy tmy a vzruenie nesmie chba. Po rozvode som sksila tto zoznamku a odvtedy mi rob spolonos! A mui, ktor sem chodia nehadaj nesksen mlad aby, ale skuton eny a to mi vemi imponuje!

ÁNO 0 NIE 0
Jozef, 47 rokov

Nie je to zl zoznamka, no nie je ani najlepia, na akej som bol. Mne sa viac pi, ke je na vber z viacerch profilov a hlavne, ke sa d popsa zadarmko. Mono tomu ete dm ancu, zatia skr nie.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk