Nezbednezelania

Nezbednezelania Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
9,3/10
0+ / 30+
Nezbednezelania

Použiteľnosť stránok a funkcie: 9/10

Bezpečnosť zoznamky: 9/10

Prehľadnosť profilov: 9,7/10

Potenciál nájdenia partnera: 9,3/10

Zákaznícka podpora: 9,3/10

Cena služby: 9,3/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
0 ľudí online

Jakub
Jakub, Vek: 25
Etela
Etela, Vek: 28
Brian
Brian, Vek: 19

Nezbednezelania Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Nezbednezelania.com - vášnivé flirty a horúci pokec

Online zoznamka Nezbednezelania.com je vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú nezáväzný flirt a sexy zábavu. Na svoje si prídu heterosexuáli ale aj gayovia, či lesbičky. Zoznamka je pomerne nová a počet jej aktívnych užívateľov stále rastie. Medzi profilmi sú aj virtuálne osoby, ktoré sú označené srdiečkom. Napriek tomu, že je možno s nimi viesť vzrušujúce konverzácie, stretnutie nie je možné. Dizajn zoznamky je minimalistický a moderný, s nulovým obsadením otravných reklám na hlavnej stránke. Práve na hlavnej stránke vidíte jednotlivé profily s fotkou, vekom a mestom, kde sa osoba nachádza. Užívatelia tejto zoznamky zväčša vsádzajú na foto tváre alebo postavy, no nezriedka, najmä u mužských užívateľov narazíte aj na poriadne horúce zábery priamo v profilovej foto. Ovládanie zoznamky je veľmi intuitívne, jednoducho si vo filtri zvolíte lokalitu, vek, či národnosť a systém vygeneruje dostupné možnosti pre vás. Potom, čo vás niekto z chatujúcich zaujme a chcete mu napísať, je nevyhnutné zainvestovať do tzv. kreditov, na základe ktorých táto zoznamka funguje.

Registrácia a vytvorenie profilu na Nezbednezelania.com

Samotný proces registrácie na tejto stránke je veľmi jednoduchý, rýchly a zadarmo. Stačí zadať váš e-mail, prihlasovacie údaje, dátum narodenia a lokalitu, kde sa nachádzate. Minimálny vek na registráciu je 18 rokov. Zadaním týchto krokov súhlasíte automaticky s podmienkami stránky a spracovaním vašich osobných údajov. Podobne, ako pri iných registráciách je potrebné rozkliknúť potvrdzovací e-mail a zábava sa môže začať. Ak chcete zvýšiť vaše šance na tejto zoznamke, skúste vyplniť všeobecné informácie o vašom vzhľade a o tom, čo hľadáte. Návrhy a zhody budete dostávať práve na základe toho, čo vyplníte do svojho profilu.

Navýšte si kredity na Nezbednezelania.com

Chcete si pokecať a zdieľať s niekým vaše najtajnejšie vášnivé predstavy? V tom prípade ste na Nezbednezelania.com správne! Avšak, nato, aby ste mohli naplno využívať funkciu chatu, je potrebné si navýšiť kredity. Môžete si kúpiť ľubovoľný balíček od 3 – 200 kreditov. Nákup kreditov prebieha online, prostredníctvom platobnej karty alebo ApplePay. Všetky platby sú 100% diskrétne a bezpečné. Na vašej faktúre budú zobrazené pod názvom Karma Digital. Vaša kreditná karta nebude automaticky uložená na ďalšiu platbu. Záleží len na vás, či chcete len skúsiť túto sexy zoznamku s 3 kreditmi a takto zistiť, či je to niečo pre vás alebo si kúpite priamo balíček so 100 a viac kreditmi.

Ako zruším môj Nezbednezelania.com profil?

Našťastie, aj na tejto stránke je zrušenie profilu pomerne jednoduchou a rýchlou voľbou. Po kliknutí na Môj profil a následnej voľbe Preferencie, pred sebou objavíte možnosť Vymazať účet. Po kliknutí na túto voľbu, sa vás systém ešte raz spýta, či si naozaj želáte nenavratne vymazať váš účet a po potvrdení bude účet úspešne vymazaný.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
16. 2. 2022

Nezbednezelania Funkcie

Mailová schránka

V mailovej schránke na vašom Nezbednezelania.com profile sa často objavia správy od žien, či mužov, ktorí sú virtuálnymi profilmi. Ich správy a fotky vás nenechajú chladnými. Zväčša ide o veľmi sexy obsah v ktorom okrem správy nájdete aj šteklivé fotky. Avšak, ak týmto sexy robotom chcete odpísať, musíte si zakúpiť balíček kreditov a flirt sa môže začať… .

Chat

Funkcia chatu je na tejto zoznamke dostupná, jedine a výlučne, po zakúpení si kreditov. Vďaka tejto funkcii dokážete osloviť kohokoľvek chcete, podobne ako profily, ktoré boli vygenerované ako vaše zhody. Chatové okno má k dispozícii aj preposielanie fotografií a je umiestnené vľavo hore pod ikonou obálky.

Zhody

Na základe údajov, ktoré ste vyplnili do profilu budete dostávať zhody, ktoré môžete potvrdiť alebo zamietnuť. Ak sa vaša situácia, či parametre zmenia, jednoducho si zmeňte údaje v profile a následne budete dostávať aktualizované zhody. Možnosť prezrieť si vaše zhody nájdete na hornej lište vľavo pod názvom Zhody.

Členky / členovia

Ak sa nechcete spoliehať na náhodný generátor zoznamky, vezmite veci do vlastných rúk a prezrite si všetkých členov a členky zoznamky. Ak by tento proces bol príliš zdĺhavý, využite možnosť filtra, kde si ľahko nastavíte o profily v akom vekovom rozmedzí, na akom mieste a akého pohlavia máte aktuálne záujem

Môj profil

V sekcii Môj profil nájdete možnosti prispôsobenia svojho profilu, údajov o vás alebo zmeny profilovej fotky. Ďalej tam nájdete sekciu Preferencie, ktorá umožňuje aj zmenu hesla, e-mailu a prípadné vymazanie profilu.

Nezbednezelania Cenník VIP členstva

3 kredity

1,00€

Chat
Mail
Prijímanie správ
Odosielanie správ
Kto videl môj profil

10 kreditov

12,29€

Chat
Mail
Prijímanie správ
Odosielanie správ
Kto videl môj profil

25 kreditov

29,20€

Chat
Mail
Prijímanie správ
Odosielanie správ
Kto videl môj profil

50 kreditov

53,99€

Chat
Mail
Prijímanie správ
Odosielanie správ
Kto videl môj profil

100 kreditov

99,00€

Chat
Mail
Prijímanie správ
Odosielanie správ
Kto videl môj profil

200 kreditov

187,00€

Chat
Mail
Prijímanie správ
Odosielanie správ
Kto videl môj profil

Nezbednezelania Výhody & Nevýhody

Výhody

Rýchla registrácia zadarmo
Možnosť vybrať si z rôznych balíčkov kreditov
Veľa profilov s fotkami
Jasný prehľad potenciálnych partnerov
Jednoduché intuitívne ovládanie

Nevýhody

Pomerne veľa virtuálnych profilov, s ktorými nie je možné reálne sa stretnúť
Spoplatnenie chatu od začiatku užívania a tým nemožnosť si ho vyskúšať bezplatne
Profily nie sú nijako overené

Nezbednezelania pre užívateľov

Výhody

Skvelý spôsob, ako komunikovať o horúcich témach online. Na tejto zoznamke nájdete ľudí rôznych vekových kategórii, ktorí nemajú zábrany diskutovať o čomkoľvek, prípadne vás potešiť svojou sexy fotkou.
Napriek tomu, že si nekúpite balíček kreditov, môžete si prezerať zaujímavé profily
Registrácia je veľmi rýchla a jednoduchá, podobne jednoduché a expresné je aj vymazanie celého profilu
Screenshot

Môj názor na Nezbednezelania.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Táto zoznamka ma veľmi pekný minimalistický dizajn, so základnými funkciami a neponúka v podstate nič navyše, čo by ju nejak extra odlíšilo od konkurencie. Profilov je na nej pomerne málo, no zrejme číslo stúpne, keď sa udomácni na trhu. Nebolo by na škodu možno nechať užívateľov skúsiť aj chat a iné funkcie, predtým, než zaplatia a to by mohlo prilákať ešte viac záujemcov. Nezbednezelania.com by som odporúčala pre ženy aj mužov, ktorí chcú stráviť voľný čas flirtom, sexy pokecom alebo len tak sa zabaviť komunikáciou o šteklivých témach. Nevylučujem, že je možné aby sa niekto vďaka tejto zoznamke reálne stretol, no skôr sa zdá, že jej prioritou je sex talk.

Nezbednezelania Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (3)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (1)
Zdeno, 34 rokov

Noo poviem primne, chodm sem u dlhie a vdy tu njdem sexy koky, na instantn poteenie.. Popeme, poteme sa fotekami, o viac me chlap chcie... Doma mm manelku, no sem sa chodm nabai, vdy ke si njdem von as.

ÁNO 1 NIE 3
Ivana, 42 rokov

Po dlhom dni v mojej nudnej prci fakt nerada trvim veer sama. Vemi oceujem tto zoznamku, lebo tu si vdy s niekym pokecme o teklivch veciach, zasmejem sa a zrelaxujem. Neakm princov na bielom koni, no pre ma je toto top relax.

ÁNO 1 NIE 1
Peter, 43 rokov

Hmm na moje pomery vek strata asu. Koky s pekn, ukecan ale nato, e platm, by som akal viac a hlavne relne stretnutia. Dfam, e sa tam asom prihlsi aj viac ien.

ÁNO 2 NIE 2

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk