Ona hľadá ju

Obľúbené zoznamky v SR

518 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
 • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
Tamara
online
Laura
online
Anežka
online
3 102 ľudí online
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
Dávid
online
Zuzana
online
Tobias
online
4 600 ľudí online
 • Rýchla registrácia a moderné užívateľské prostredie
 • VIP pre ženy zadarmo a priaznivá cena VIP členstva pre mužov
 • Ideálna zoznamka pre nájdenie vhodného partnera na spríjemnenie dlhých chvíľ
Šimon
online
Marianna
online
Martin
online
919 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Lukáš
online
Laura
online
Brian
online
1 166 ľudí online
 • Najvyššia možná bezpečnosť a súkromie
 • VIP členstvo pre ženy zadarmo
 • Neobmedzené VIP členstvo po jednorazovom zaplatení
Ján
online
Simona
online
Oliver
online
919 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Lukáš
online
Laura
online
Brian
online
7 773 800 ľudí online
 • Sociálna sieť a zoznamka v jednom
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného zoznámenia s viac ako 400 miliónmi užívateľov
León
online
Gabriela
online
Richard
online
414 ľudí online
 • Najvyššia možná diskrétnosť a spoľahlivosť
 • Registrácia zadarmo
 • Kvalitná zákaznícka podpora
Maximilián
online
Miriam
online
Martin
online
20 520 ľudí online
 • Zoznamka určená pre nezáväzný flirt či sex
 • Registrácia zadarmo a priaznivé ceny VIP členstva
 • Až milión aktívnych užívateľov zaručuje nájdenie toho pravého pre Vás
Dárius
online
Lucie
online
Šimon
online
214 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Zoznamka, ktorá spája kresťanské hodnoty
 • Zoznamka vhodná na nájdenie si vážneho dlhodobého vzťahu
Brian
online
Jolana
online
Fabián
online
0 ľudí online
 • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
 • Jednoduchá registrácia grátis
 • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
Jakub
online
Etela
online
Brian
online
449 ľudí online
 • Sprístupnenie fotografií iným užívateľom podľa vlastného uváženia
 • Registrácia zadarmo
 • Solídna zoznamka s jasnými podmienkami
Roderik
online
Mia
online
Dávid
online

Prečo sa zoznamovať so ženami online?

Online zoznamky si získali dôveru u veľa ľudí. Niektoré sa zameriavajú na sprostredkovanie vážneho vzťahu, iné poskytujú zázemie k nadviazaniu priateľstva alebo na flirtovanie. V minulosti bolo problém zoznámiť sa s rovnako orientovanými partnerkami. Tomu je našťastie dávno koniec a v súčasných moderných zoznamkách nechýba rubrika „Ona hľadá ju“. Nehanbite sa za to, že ste lesbička a stretnite sympatickú ženu na jednom zo zoznamovacích portálov. Nájdite na nich svoju spriaznenú dušu, ktorá chce to, čo vy. Prestaňte oslovovať ženy, u ktorých si nie ste istá ich orientáciou. Zoznamovacie weby zoskupujú lesbičky a pomáhajú im nájsť lásku ich života.

Ženy orientované na ženy väčšinou túžia po vážnom vzťahu. Natrafíte ale aj na zoznamky, ktoré sú o flirtovaní a nezáväznom zoznamovaní. Záleží na vás, akému vzťahu dávate prednosť a čo hľadáte. Využite porovnávače zoznamiek a porozhliadnite sa po takej, kde sa budete cítiť dobre a ktorá má príjemné prostredie. Objavíte na nich ženy s rovnakými názormi a predstavami o živote. Ženy milujúce ženy to majú v zoznamovaní ťažšie a nemajú taký výber. Na zoznamkách ale objavíte tisíc takých žien. Niektoré ženy sa vyskytujú vo vašom bezprostrednom okolí, iné sú z iného kraja alebo z opačného kútu republiky. Pozdravte online ženy a nadviažte s nimi rozhovor a možno si aj s nimi dohovoríte schôdzku.

Ako by ste sa mali chovať k ženám na zoznamkách?

Ako určite viete z vlastnej skúsenosti, ženy sú citlivé stvorenia. Na rozdiel od mužov im rozumiete, pretože sama ste ženou. Z toho dôvodu nebude pre vás ťažké chovať sa k ženám tak, ako si zaslúžia. Poznáte ich potreby, nezosmiešňujete ich pocity a viete sa vžiť do ich kože. Váš profil, fotografia a prvá správa rozhodnú, či vám žena odpíše. V správach buďte originálna, vtipná a napíšte jej, čím vás zaujala. Chovajte sa k nej rešpektom a po prvotnom kontakte sa rovno opýtajte, čo očakáva od vzťahu a aké sú jej predstavy o živote. Buďte vždy slušná, a to i vtedy, keď vám dotyčná neodpovedá. Aj s tým sa musíte zmieriť, že nie každú ženu zaujmete.

Nebojte sa poodhaliť niečo zo svojho súkromia alebo minulosti, aby ste ukázali, že chcete hneď od začiatku budovať dôveru. Buďte pozorným čitateľom a poslucháčom a reagujte na jej správy odpoveďou alebo ďalšou otázkou. Snažte sa jej od samého začiatku ukázať, že ste ženou, ktorá vie počúvať a bude pre ňu dostatočnou oporou. Erotické témy zo začiatku úplne vynechajte a začnite s nimi až vtedy, keď sa dobre poznáte a možno budete mať za sebou nejakú tú schôdzku. Stretnite sa, keď ucítite, že ste si obe vzájomne sympatické.

Na aké ženy by ste si mali na zoznamkách dávať pozor

Ženy sú dobré herečky a aj medzi nimi sa môžu vyskytovať podvodníčky. Je pekné niekomu dôverovať, ale zo začiatku buďte vždy obozretná. Nenechajte sa citovo vydierať a neposielajte nikam peniaze, ani keď je to podľa tvrdenia partnerky na dobré účely. Nepomáhajte žiadnej žene z núdze – koniec-koncov nie ste jej partnerka ani samaritánka. Podozrivé sú profily s atraktívnymi fotkami alebo s užívateľkami, ktoré píšu lámanou slovenčinou. Väčšinou sa jedná o zahraničné podvodníčky, ktorých cieľom je vylákať z vás peniaze. Niektoré ženy to nemyslia so zoznamovaním vážne a len si krátia voľnú chvíľu. Aj také ženy sa vyskytujú na zoznamovacích weboch.

Niektoré zoznamky majú nekalé praktiky a najímajú si užívateľov na písanie. Tým zvyšujú svoju prestíž, navodzujú dojem, že je na nich dostatok záujemkýň o zoznámenie a ukazujú vám tým, že sa oplatí zakúpiť si VIP členstvo. Po jeho zaplatení sa ale najaté ženy odmlčia a začnú si písať s niekým iným. Niekedy stoja za správami roboti. Spoznáte ich podľa toho, že všetkým ženám rozosielajú rovnaké správy. Pozor si dajte hlavne na nepreverené zahraničné zoznamky. Nikdy im nedávajte údaje zo svojej platobnej karty ani sa nezaväzujte k členstvu s automatickým obnovovaním platieb.

Desatoro zoznámenia, keď ona hľadá ju

Zoznámenie nemusí byť žiadna veda, keď budete dodržiavať naše desatoro. Vďaka nemu spoznáte ženu, ktorú ste si vysnívala alebo s ktorou budete mať niečo spoločné. Stačí zavítať v zoznamkách do rubriky „Ona hľadá ju“ a byť otvorená novému zoznámeniu.

 1. Výber prezývky

  Prezývka o vás veľa vypovedá. Nemala by pôsobiť detinsky ani byť vulgárna alebo vyzývavá. Nemusíte sa hneď zverovať so svojím menom, ale čo keby ste do prezývky zakomponovala to, čo vás baví? Aká ste? Fantázii sa medze nekladú.
 2. Vyplnenie profilu

  Vymysleli ste si prezývku? Potom vás čaká vyplnenie profilu. Dajte si s ním záležať a prezraďte na seba, čo vás baví, aká ste, koho hľadáte a ako si predstavujete budúcnosť po boku novej ženy. Profilový text k vám priláka ženy, s ktorými máte niečo spoločné.
 3. Profilová fotka

  Bez profilovej fotky nebude váš profil úplný a ostatné ženy si neurobia predstavu, s kým si píšu. Vyberte takú fotku, na ktorej vám bude dobre vidieť do tváre a budete sa na nej usmievať. Nič nepokazíte ani fotkou ukazujúcou celú vašu postavu.
 4. Hovorte pravdu

  Ak k ženám na zoznamke nie ste úprimná a prikrášľujete si pravdu, pri osobnej schôdzke aj tak vyjde pravda najavo. Ani vy by ste sa nechceli zoznámiť s niekým, kto sa prezentuje inak, ako aký v skutočnosti je. Za žiadnu cenu neklamte.
 5. Spoznanie

  Spoznanie je dôležité na zistenie, či sa k sebe so ženou hodíte. Prvotné správy napovedia, či tam sú nejaké sympatie a či má zmysel dohovoriť si schôdzku. Navyše zistíte, čo má vaša vyvolená rada, aké sú jej záľuby a o čom by ste sa s ňou mohli na rande baviť.
 6. Zásadné otázky

  Niektoré ženy hľadajú len spestrenie alebo túžia experimentovať. Opýtajte sa ženy, čo ju priviedlo na zoznamku, v akom je rodinnom stave a či nie je vydatá. Chcite od nej vedieť, čo od zoznámenia očakáva a aký chce nadviazať vzťah.
 7. Preverenie

  Predtým, ako žene na zoznamke čokoľvek poviete, dôkladne si ju preverte. Predídete prípadnému sklamaniu a ochránite svoje súkromie pred podvodníkmi. Podľa fotky, mena a mesta ju vyhľadajte na sociálnych sieťach a prejdite si jej profil. Pokiaľ nič nenájdete, buďte obozretná.
 8. Prvý telefonát

  Spoznajte ženu po hlase a odhaľte, akým spôsobom komunikuje, aká je pohotová a ako dokáže rozvíjať rozhovor. Možno usúdite, že vám hlas na druhej strane nie je sympatický, ale nezavrhujte ženu kvôli tomu a dohovorte si s ňou schôdzku.
 9. Buďte realista

  Po pár schôdzkach stále neviete, ako sa bude váš vzťah so ženou vyvíjať. Buďte preto realistka a nemaľujte si ružovú budúcnosť. Po nejakej dobe môžete zistiť, že ste sa v žene sklamali alebo nie je taká, akú ste si ju predstavovali.
 10. Len jedna zoznamka

  Nemá zmysel byť na viacerých zoznamkách. Môžu vám kvôli tomu uniknúť nové ženy a jednotlivým profilom nevenujete dostatočnú pozornosť. Buďte registrovaná na jednej zoznamke, ktorá má dostatok užívateľov a užitočné funkcie.

Ako by žena mala správne vyplniť profil na zoznamkách?

Profil je takou vašou vizitkou. Mali by ste si dať záležať s jeho vyplnením, aby ste prilákali k sebe tie správne ženy. Uveďte o sebe čo najviac informácií, ale nemali by sa vyložene týkať vášho súkromia. Každá zoznamka má tvorbu profilu pojatú trochu inak, a na niektorých vás čaká veľa otázok, na iných nevyplňujete takmer nič. Pokiaľ ale máte možnosť niečo o sebe uviesť, využite to. Váš profil by mal odrážať realitu a nemal by vás prikrášľovať. Na otázky odpovedzte podľa svojho najlepšieho svedomia a nevynechajte žiadnu kolónku. Na vyplňovanie si vyhraďte dostatok času, poprípade sa k nemu vráťte, keď budete mať voľnú chvíľku.

K profilu patrí aktuálna fotografia, ktorá odhalí váš vzhľad. Usmievajte sa na nej, aby ste ukázala svoju veselú a pozitívnu stránku osobnosti. Buďte k sebe úprimná a povedzte si, či by vás váš profil zaujal, keby ste boli návštevníkom svojho profilu. Nezabudnite v ňom odtajniť svoje záujmy a koníčky a aké sú vaše silné stránky. Napíšte, koho hľadáte a s čím by ste sa u inej ženy nezmierili, napríklad s deťmi alebo nejakými zlozvykmi. Svoj profil si skontrolujte – nemali by v ňom byť pravopisné chyby ani negatívne myšlienky a odpovede.

3 zoznamky s najvyšším pomerom registrovaných žien
100% žien
1.
igirls.cz
igirls.cz
 • Zoznamka spájajúca tisíce Češiek a Sloveniek
 • Vaša registrácia a užívateľský účet je zadarmo
 • Zoznamka má predispozície k nájdeniu si vážneho vzťahu
30+
ideálny vek
95 000+
slobodných
10% mužov / 90% žien
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
 • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
25% mužov / 75% žien
3.
MyDates
MyDates
 • Registrácia zadarmo
 • Jednoduchá manipulácia a intuitívny dizajn
 • Možnosť nájsť si dlhodobého partnera
30+
ideálny vek
250 000+
slobodných

Nadväzujúce články

Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
2 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk