igirls.cz

igirls.cz Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,0/10
95 000+ / 30+
igirls.cz

Použiteľnosť stránok a funkcie: 7/10

Bezpečnosť zoznamky: 6,6/10

Prehľadnosť profilov: 6,4/10

Potenciál nájdenia partnera: 6,9/10

Zákaznícka podpora: 6,4/10

Cena služby: 6,5/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
21018 ľudí online

Olivia
Olivia, Vek: 24
Laura
Laura, Vek: 23
Adela
Adela, Vek: 24

igirls.cz Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Igirls.cz - zoznamka pre ženy hľadajúce ženu

Zoznamka igirls.cz patrí do kategórie “Ona hľadá ju” a sprostredkúva komunikáciu a zoznamovanie výhradne medzi ženami. Spája lesbičky, ktoré vyhľadávajú vážny a dlhodobý vzťah, flirt alebo priateľstvo. Prostredie na tejto zoznamke je príjemné a nemusíte sa báť, že sa tu stretnete s vulgárnym obsahom. Každý profil prechádza prísnym overením administrátorov, ktoré zabezpečuje, aby sa na tejto zoznamke nevyskytovali falošné profily. Toto vám zabezpečí aj základnú ochranu vášho bezpečia na internete. Stretnete sa tu s vyše 95 000 ženami, ktoré hľadajú úplne to isté čo vy. Alebo sa aspoň tomu približujú. Inými prednosťami tejto zoznamky je aj to, že pokiaľ vás nejaká používateľka otravuje alebo vám jej komentáre či správy prekážajú, môžete ju jednoducho zablokovať. Zoznamka ponúka aj rôzne iné zábavné funkcie ako sekciu blog, skupinový chat a vkladanie inzerátov. Navyše je táto zoznamka úplne bezplatná a jediné čo potrebujete k plnému využívaniu jej funkcií je registrácia!

Registrácia a vytvorenie profilu na zoznamke igirls.cz

Celý proces registrácie trvá len niekoľko minút a postupne krok po kroku podľa pokynov si vytvoríte váš účet – vašu novú cestu k nájdeniu si tej pravej partnerky. Čaká vás asi ž krokov, kde zadávate svoje základné osobné údaje ako vek, výšku, proporciu tela, rodinný stav a ďalšie iné informácie, neskôr si vytvoríte vlastnú charakteristiku, kde máte možnosť napísať niečo zaujímavé o sebe a následne pridáte profilovú fotografiu - jej pridanie však nie je povinné. Váš profil následne bude prechádzať overovacím procesom, ktorý môže trvať maximálne 24 hodín. No sme názoru, že za vyššiu bezpečnosť na internete to stojí za počkanie.

Ako je to s členstvom na zoznamke igirls.cz?

Máme pre vás dobrú správu. Členstvo na tejto zoznamke je úplne bezplatné. Žiadne skryté poplatky, žiadne automatické sťahovanie finančných prostriedkov z vášho účtu. Ešte lepšou správou je, že táto zoznamka napriek jej bezplatnosti vám ponúka nespočetné množstvo funkcií potrebných k úspešnému zoznámeniu. Samozrejme však ponúka prémiové služby pre tých náročnejších. Platí sa za ne jednorázovo formou SMS alebo cez kreditnú/debetnú kartu. Medzi tieto služby patrí vypnutie reklám, rozšírené možnosti správ, možnosť meniť status a iné.

Trvalé zrušenie účtu na igirls.cz

Zrušenie profilu viete vykonať jedným krokom. V dolnej lište nájdete “Nastavenia” a po kliknutí nájdete záložku “Zrušenie profilu”.Profil je možné aj dočasne deaktivovať (napr. v prípade dovolenky). Profil sa tak nebude nikde zobrazovať. Pri úplnom zrušení profilu, váš profil bude do 30 dní deaktivovaný. Potom bude úplne zrušený. V prípade, že sa do profilu počas uvedenej doby prihlásiš, bude proces zrušenia profilu zastavený a profil bude opäť aktívny. V prípade zrušenia profilu budú vymazané všetky údaje týkajúce sa Tvojho profilu. Výnimku tvoria údaje pre zobrazenie náhľadu (miniatúra prvej fotky, vek, výška a váha).

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

igirls.cz Funkcie

Posledné návštevy profilu

Na svojom užívateľskom profile - v dolnej lište pod záložkou “Profil” môžete zistiť, kto a koľko ľudí si pozrelo váš profil. Môžete touto formou zhodnotiť, či aj vás zaujala táto osoba, keď vy ste veľmi pravdepodobne zaujali ju. Pokiaľ pociťujete vzájomnú príťažlivosť, môžete sa odhodlať posunúť to na vyšší level a osobu osloviť pomocou súkromnej správy.

Skupinový chat a súkromné správy

V rámci komunikácie máte na výber až dva prostriedky komunikácie. Ktorú si vyberiete záleží len na vás. Skupinový chat je pomyselná internetová miestnosť, kde sa stretne viac užívateľov naraz a náhodne a môžu tu medzi sebou otvorene komunikovať. Správy sú touto formou verejné a vidí ich úplne každý člen, aj ten čo sa na komunikácii nepodieľa. Súkromné správy sú klasická komunikácia medzi dvoma užívateľmi, ktorí sa túžia navzájom lepšie spoznať. Pokiaľ vám na komunikácii záleží, môžete si za dobitý kredit kúpiť rozšírené funkcie správ ako napríklad väčšiu archiváciu a zobrazovanie či vám daná osoba práve píše.

Blog s článkami o lesbickej komunite

Blogy sú menej častými funkciami zoznamiek a preto sú vzácnosťou. Niektorí ľudia blogy na zoznamkách vyslovene vyhľadávajú, aby nadviazanie kontaktu s novou osobou bolo jednoduchšie vďaka spoločnej téme. Články sú tu zamerané najmä na LGBT tematiku a okrem článkov sa tu vyskytujú aj rôzne akcie, ktoré sa organizujú v priebehu roka ako napríklad dúhové pochody - Prides.

Možnosť zablokovania užívateľov

Našiel na na zoznamke člen, od ktorého nechcete dostávať žiadne správy a neželáte si, aby mal prístup do vášho profilu? Nezúfajte! Igirls.cz vám v tomto radi pomôžu a to tak, že vám poskytujú možnosť zablokovať iného člena alebo ho zo stránok zoznamky úplne vylúčiť - v tom horšom prípade.

Vkladanie zoznamovacieho inzerátu

Pomocníkom pri zoznamovaní môže byť práve aj táto funkcia vkladania zoznamovacích inzerátov. V hlavnom menu pod záložkou “Inzeráty” sa dostanete k všetkým inzerátom na zoznamke. Užívatelia tu väčšinou pridávajú svoje požiadavky na svoju budúcu partnerku ako aj výzvy na stretnutie, či prehodenie správ. Takýto inzerát samozrejme môžete bez poplatku pridať aj vy.

Komunikujte s práve prihlásenými používateľmi

Funkcia zobrazovania práve prihlásených používateľov vám umožňuje rýchle a jednoduché zoznamovanie. Nielenže budete môcť komunikovať s užívateľkami v reálnom čase, ale možno natrafíte aj na kandidátku, ktorá nebude zodpovedať vaším predstavám, no môže byť príjemným prekvapením a zmenou vo vašom živote.

igirls.cz Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Možnosť meniť si svoj status
Archív všetkých správ, väčší limit na uložené správy a zobrazovanie, či užívateľ práve píše
Vypnutie zobrazovania vášho posledného prihlásenia ostatným členom zoznamky
Vypnutie zanechania “stopy” pri návštevách profilov ostatných členov
Vypnutie reklamy
Zobrazenie všetkých užívateľov, ktorí vám kedy dali “plus” k fotke

VIP

3,00€

Možnosť meniť si svoj status
Archív všetkých správ, väčší limit na uložené správy a zobrazovanie, či užívateľ práve píše
Vypnutie zobrazovania vášho posledného prihlásenia ostatným členom zoznamky
Vypnutie zanechania “stopy” pri návštevách profilov ostatných členov
Vypnutie reklamy
Zobrazenie všetkých užívateľov, ktorí vám kedy dali “plus” k fotke

igirls.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Členstvo na zoznamke je bezplatné rovnako ako aj registrácia
Možnosť prezerania si profilov každého užívateľa zoznamky
Vďaka stručnej charakteristike vo vašom profile, si môžete prehodnotiť a vybrať tie najzaujímavejšie
Možnosť nájdenia vážneho a dlhodobého vzťahu či priateľstva
Mnohé bezplatné funkcie k nápomoci a zjedodušeniu procesu hľadania si partnera

Nevýhody

Zoznamka neslúži na nadväzovanie mileneckých či vážnych heterosexuálnych vzťahov
Stránka je nepriehľadná
Zastaralý dizajn webstránky
Zoznamka nedisponuje mobilnou aplikáciou

igirls.cz pre užívateľov

Výhody

Možnosť nájsť si spriaznenú dušu, dlhodobú partnerku, flirt a aj priateľstvo
Vďaka bezplatným funkciám je zoznamovanie rýchle a jednoduché
Možnosť oslovenia viacerých užívateliek naraz pomocou skupinového chatu a možnosť aj zasielania súkromných správ
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál igirls.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Igirls.cz je zoznamka určená výhradne pre ženy, ktoré hľadajú partnerku. Mužom je vstup zakázaný a preto tu teda žiadneho nenájdete. Zoznamka vytvára príjemné prostredie pre užívateľky a poskytuje im bezplatnú registráciu aj členstvo. Napriek tomu, že je zoznamka bezplatná, stretnete sa tu s nespočetným množstvom funkcií. Ako silné stránky tejto zoznamky vnímam overovanie každého užívateľa administrátormi, čo zabezpečuje základnú ochranu užívateľov, ďalej komunikáciu, ktorá tu prebieha buď formou skupinového chatu alebo súkromných správ. A nemožno nespomenúť fakt, že na každom profile môžete vidieť, kedy bol naposledy aktívny. Toto vám poskytne informáciu, či sa profil ešte používa alebo len nehybne na zoznamke stojí. Samozrejme máte možnosť vidieť aktívnych užívateľov, čo zabezpečuje rýchlu komunikáciu v reálnom čase. Slabou stránkou igirls.cz je jej dizajn a jej nepriehľadnosť, ktorá môže veľa žien od jej používania odradiť. Pokiaľ ste žena a hľadáte partnerku, dajte tejto zoznamke šancu a samy uvidíte, či sa vám spoznať s niekým novým podarí alebo nie. Za skúšku v skutočnosti na tejto bezplatnej zoznamke nič nedáte!

igirls.cz Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Simona, 31 rokov

S touto zoznamkou som spokojná, všetky funkcie sú zadarmo a je ich teda hojne. Viac by som ani k zoznamovaniu už nepotrebovala. S falošnými profilmi som sa zatiaľ nestretla, členky sú tu veľmi milé a výrečné.

ÁNO 0 NIE 0
Agnes, 22 rokov

Zoznamka mi ponúkla zmenu v mojom živote. Vždy som bola hanblivá a nikdy som nemala guráž na oslovenie nejakej ženy. Práve preto zoznamovanie cez internet bola moja posledná nádej. Stretla som sa zatiaľ s jednou ženou a vyzerá to celkom sľubne. Držte mi palce.

ÁNO 0 NIE 0
Kristína, 27 rokov

Na zoznamke sa mi doposiaľ nepodarilo dohodnúť reálne stretnutie ani s jednou ženou. Skúšam to však ďalej, takže uvidíme, ako to dopadne.

ÁNO 0 NIE 0
Simona, 24 rokov

Som vďačná tejto zoznamke, pretože mi priniesla do života veľmi dobrú kamarátku. Spoznali sme sa na igirls.cz, po pár týždňoch písania sme sa stretli a aj keď nám to nevyšlo vo vzťahu, ostali sme kamarátkami a stretávame sa doteraz.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk