On hľadá jeho

Obľúbené zoznamky v SR

670 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
 • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
Adela
online
Michaela
online
Mia
online
3 479 ľudí online
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
Dávid
online
Zuzana
online
Tobias
online
3 657 ľudí online
 • Rýchla registrácia a moderné užívateľské prostredie
 • VIP pre ženy zadarmo a priaznivá cena VIP členstva pre mužov
 • Ideálna zoznamka pre nájdenie vhodného partnera na spríjemnenie dlhých chvíľ
Ján
online
Simona
online
Matúš
online
1 182 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Ján
online
Lucie
online
Šimon
online
942 ľudí online
 • Najvyššia možná bezpečnosť a súkromie
 • VIP členstvo pre ženy zadarmo
 • Neobmedzené VIP členstvo po jednorazovom zaplatení
Ján
online
Emma
online
Leonard
online
1 182 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Lukáš
online
Laura
online
Brian
online
9 804 200 ľudí online
 • Sociálna sieť a zoznamka v jednom
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného zoznámenia s viac ako 400 miliónmi užívateľov
Richard
online
Diana
online
Jakub
online
507 ľudí online
 • Najvyššia možná diskrétnosť a spoľahlivosť
 • Registrácia zadarmo
 • Kvalitná zákaznícka podpora
Maximilián
online
Miriam
online
Martin
online
17 560 ľudí online
 • Zoznamka určená pre nezáväzný flirt či sex
 • Registrácia zadarmo a priaznivé ceny VIP členstva
 • Až milión aktívnych užívateľov zaručuje nájdenie toho pravého pre Vás
Dárius
online
Lucie
online
Šimon
online
227 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Zoznamka, ktorá spája kresťanské hodnoty
 • Zoznamka vhodná na nájdenie si vážneho dlhodobého vzťahu
Kevin
online
Angelika
online
Damián
online
0 ľudí online
 • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
 • Jednoduchá registrácia grátis
 • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
Jakub
online
Etela
online
Brian
online
480 ľudí online
 • Sprístupnenie fotografií iným užívateľom podľa vlastného uváženia
 • Registrácia zadarmo
 • Solídna zoznamka s jasnými podmienkami
Roderik
online
Mia
online
Dávid
online

Prečo sa zoznamovať s mužmi online?

Internetové zoznamky sú fenoménom dnešnej doby. Združujú ľudí všetkých sexuálnych orientácií, s rôznymi záujmami a s rovnakými predstavami o budúcom vzťahu. Zoznamovacie weby sa zameriavajú tiež na homosexuálne ladených mužov, ktorí túžia po trvalom vzťahu alebo nezáväznom pomere. Dávno preč sú doby, kedy títo muži nemali veľa príležitostí na zoznámenie a bolo pre nich ťažké nájsť rovnako orientovaných partnerov. A prečo hľadať toho pravého na zoznamke? V kategórii „On hľadá jeho“ nájdete stovky až tisícky inzerátov alebo profilov gay mužov. Za okamih sa môžete zoznámiť s novými mužmi a dohovoriť si s nimi rande. Navyše máte istotu, že muži v tejto kategórii chcú to, čo vy: pomer s iným mužom.

V internetovom prostredí natrafíte na veľa zoznamiek zameraných na hľadanie pravej lásky aj milencov. Pred registráciou na zoznamovacie portály by ste si mali ujasniť, akému pomeru dávate prednosť. Využiť môžete porovnávače zoznamiek a rozhodnúť sa pre tú pravú. Online muži čakajú na vašu správu alebo naopak dychtia po nových tvárach. Na gay zoznamkách máte vysokú pravdepodobnosť, že sa na nich zoznámite. Na týchto weboch objavíte partnerov, ktorí zdieľajú rovnaké predstavy o živote. To, čo hľadajú, sa dozviete z ich profilu a zo spoločnej konverzácie. Budete mať aspoň jasno v tom, či ste naladení na rovnakú nôtu.

Ako by ste sa mali chovať k mužom na zoznamkách?

Muži mužom rozumejú viac ako muži ženám. To je pre vás výhoda, pretože môžete nadviazať harmonický vzťah plný lásky a porozumenia. Chovajte sa k mužom na zoznamkách tak, ako chcete, aby sa chovali oni k vám. Poodhaľte im niečo zo svojho života, čo máte radi, aké sú vaše záľuby a ako vyzeráte. Nebojte sa osloviť sympatických mužov a v správach odhoďte ostych. Ukážte svoju veselú povahu, vtipnú stránku osobnosti a šarmantné chovanie. Nikdy nikoho nesúďte podľa fotografie, pretože tá môže realitu dosť skresľovať. Keď vám niekto nepadne do oka, slušne ho odmietnite, poprípade aj vy vezmite odmietnutie s gráciou.

Ak sa zhodnete na tom, že sa chcete spoznávať, budujte medzi sebou od začiatku dôveru. Oplatí sa síce istá dávka obozretnosti, ale určite vymyslíte témy, ktoré nebudú toľko zasahovať do vášho súkromia. Partnera vždy počúvajte, reagujte na jeho slová a pýtajte sa na veci, ktoré vás zaujímajú a ktoré nie sú príliš diskrétne. Ukážte, že ste mužom, ktorý si zaslúži šancu a teší sa na schôdzku. Nikdy nezačínajte konverzáciu šteklivými témami, a to ani na erotickej alebo sex zoznamke. Získate tým plusové body. V neposlednom rade sa nepovyšujte, nedokazujte si svoju moc nad druhými a hovorte za každú cenu pravdu.

Na akých mužov by ste si mali na zoznamkách dávať pozor

Niektorí muži môžu byť zákerní a zneužiť vašu dobrotu a milý prístup. Nenechajte sa oklamať peknými fotkami ani slovami a stojte nohami pevne na zemi. Nedôverujte nikomu, dokiaľ ho dôkladne nespoznáte. Citových vydieračov si ihneď zablokujte, rovnako tak mužov, ktorí vás zosmiešňujú alebo vám naopak vyznávajú po pár správach svoju lásku. Neposielajte peniaze na žiadny cudzí bankový účet, nech už vám muži rozprávajú akýkoľvek srdcervúci príbeh. Pozor si dajte na falošné profily, ktoré spoznáte podľa atraktívnych fotiek. Za profilom sa skrýva buď vtipkár krátiaci si voľnú chvíľu, alebo muž, ktorý má nejaké nekalé úmysly.

Okrem falošných užívateľov sa môžete stretnúť s podvodným konaním zahraničných zoznamiek. Myslíte si, že si píšete s mužmi, ale v skutočnosti s vami komunikujú roboti alebo ľudia najatí na písanie. Hovoríte si, prečo by to zoznamovacie weby robili? Zámerom je primäť muža, aby si zaplatil VIP členstvo a uviazal sa k nemu na niekoľko mesiacov. Po aktivácii členstva sa po komunikatívnych užívateľoch zľahne zem a zrazu vám neprichádzajú žiadne správy. Prednosť dajte zoznamkám s dobrou reputáciou a takým portálom, na ktorých musí mať každý užívateľ overenú fotografiu. Len tak sa vyhnete sklamaniu a strate peňazí.

Desatoro zoznámenia, keď on hľadá jeho

Hľadáte lásku svojho života, ale neviete, ako na to? Základom je registrovať sa na nejakú gay zoznamku a dodržiavať naše desatoro zoznámenia. Ručíme vám za to, že úspech sa čoskoro dostaví!

 1. Vyberte si prezývku

  Prezývka vás prezentuje na zoznamke a pri prvotnom kontakte vás podľa nej oslovujú vaši nápadníci. Vyberte takú prezývku, ktorá vás bude charakterizovať a nebude vulgárna ani so sexuálnym podtextom.
 2. Vyplňte profil

  V druhom kroku vyplňte svoj profil. Uveďte v ňom všetky podstatné informácie, hlavne koho hľadáte, aký vzťah si predstavujete, aké sú vaše koníčky a čo je pre vás v živote dôležité. Urobte si na tvorbu profilu dostatok času a nevynechajte žiadne pole.
 3. Nahrajte profilovú fotku

  Profilová fotka ostatným užívateľom napovie, ako vyzeráte a akú máte postavu. Nehanbite sa za to, že máte nejaké to kilo navyše a nerobte žiadne retuše. Pri osobnom stretnutí vyjde pravda aj tak najavo. Na fotke by ste mali byť dobre vidieť a nemali by byť na nej ďalšie osoby.
 4. Hovorte pravdu

  Nikdy o sebe neklamte a nepredstierajte, že ste niekto iný. Muži nebudú aspoň na schôdzke sklamaní, že si písali s niekým, kto je v skutočnosti niekým iným. Ani vy by ste určite nechceli, aby vám muži o sebe klamali.
 5. Spoznajte sa

  Zistite, či máte s vyvoleným mužom niečo spoločné a nakoľko sa k sebe hodíte. Už pri písaní získate od partnera veľa informácií, na základe ktorých sa môžete rozhodnúť, či budete v konverzácii pokračovať.
 6. Položte zásadné otázky

  Možno hľadáte niečo úplne iné ako muž na druhej strane monitora. Opýtajte sa ho, čo ho priviedlo na zoznamku, akého partnera chce a ako si predstavuje vzťah. Požadujte odpoveď na otázku, v akom je stave a či má už nejakú rodinu.
 7. Preverte si ho

  Premeňte sa na detektíva a vypátrajte o mužovi ďalšie informácie. Chcite po ňom fotku s konkrétnym gestom a skúste ho vyhľadať na sociálnych sieťach podľa mena, mesta a fotografie. Len tak sa vyhnete prípadnému sklamaniu.
 8. Zavolajte si

  Osobný kontakt síce nič neprekoná, ale po telefóne môžete spoznať, ako sa dotyčný muž vyjadruje, ako komunikuje s ostatnými ľuďmi a ako dokáže rozbehnúť konverzáciu. Možno zistíte, že je vám sympatický nielen na fotkách, ale aj po hlase.
 9. Buďte realista

  V každej situácii stojte nohami pevne na zemi. Nevznášajte sa po pár schôdzkach na ružovom obláčiku a buďte realista. Neplánujte spoločnú budúcnosť ani si nepredstavujte, ako spolu bývate, nakupujete, jazdíte po výletoch a ďalšie veci.
 10. Zamerajte sa na jednu zoznamku

  Registrujte sa na jednu zoznamku, aby vám žiadny muž neunikol. Píšte si najlepšie s jedným mužom a zapamätajte si dobre všetky informácie. Keby ste mali rozbehnutých viacero konverzácií, nevedeli by ste, kto vám čo písal.

Ako by muž mal správne vyplniť profil na zoznamkách?

Profil je bránou do sveta zoznamovania. Vyhraďte si na jeho vyplnenie dostatok času a odpovedajte podľa vášho najlepšieho svedomia. Iné otázky vás čakajú na zoznamke zameranej na vážne vzťahy, iné otázky na weboch s erotickým obsahom a témou. Prezraďte svoje povahové vlastnosti, vzhľad a záujmy a akého muža k sebe chcete. Neodhaľujte však nič zo svojho súkromia a ani to, kde bývate a pracujete. Nevynechajte žiadny krok, poprípade sa k nemu vráťte, kým si rozmyslíte odpovede. Neklamte o svojom živote a nehrajte sa na niekoho, kým nie ste.

Váš profil bude celistvý len s profilovou fotografiou. Pokiaľ ju z nejakého dôvodu nemôžete alebo nechcete nahrať, popíšte detailne svoj vzhľad a pošlite fotku v súkromnej správe. Na fotografii by ste sa mali usmievať, mala by z vás vyžarovať pozitívna energia a mala by vystihovať vašu skutočnú podobu. Keď budete mať profil hotový, pozrite sa na neho očami ostatných mužov a podľa potreby ho dolaďte.

3 zoznamky s najvyšším pomerom registrovaných mužov
100% žien
1.
igirls.cz
igirls.cz
 • Zoznamka spájajúca tisíce Češiek a Sloveniek
 • Vaša registrácia a užívateľský účet je zadarmo
 • Zoznamka má predispozície k nájdeniu si vážneho vzťahu
30+
ideálny vek
95 000+
slobodných
10% mužov / 90% žien
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
 • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
25% mužov / 75% žien
3.
MyDates
MyDates
 • Registrácia zadarmo
 • Jednoduchá manipulácia a intuitívny dizajn
 • Možnosť nájsť si dlhodobého partnera
30+
ideálny vek
250 000+
slobodných

Nadväzujúce články

Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
1 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk