On hľadá jeho

Prečo sa zoznamovať s mužmi online?

Internetové zoznamky sú fenoménom dnešnej doby. Združujú ľudí všetkých sexuálnych orientácií, s rôznymi záujmami a s rovnakými predstavami o budúcom vzťahu. Zoznamovacie weby sa zameriavajú tiež na homosexuálne ladených mužov, ktorí túžia po trvalom vzťahu alebo nezáväznom pomere. Dávno preč sú doby, kedy títo muži nemali veľa príležitostí na zoznámenie a bolo pre nich ťažké nájsť rovnako orientovaných partnerov. A prečo hľadať toho pravého na zoznamke? V kategórii „On hľadá jeho“ nájdete stovky až tisícky inzerátov alebo profilov gay mužov. Za okamih sa môžete zoznámiť s novými mužmi a dohovoriť si s nimi rande. Navyše máte istotu, že muži v tejto kategórii chcú to, čo vy: pomer s iným mužom.

V internetovom prostredí natrafíte na veľa zoznamiek zameraných na hľadanie pravej lásky aj milencov. Pred registráciou na zoznamovacie portály by ste si mali ujasniť, akému pomeru dávate prednosť. Využiť môžete porovnávače zoznamiek a rozhodnúť sa pre tú pravú. Online muži čakajú na vašu správu alebo naopak dychtia po nových tvárach. Na gay zoznamkách máte vysokú pravdepodobnosť, že sa na nich zoznámite. Na týchto weboch objavíte partnerov, ktorí zdieľajú rovnaké predstavy o živote. To, čo hľadajú, sa dozviete z ich profilu a zo spoločnej konverzácie. Budete mať aspoň jasno v tom, či ste naladení na rovnakú nôtu.

Ako by ste sa mali chovať k mužom na zoznamkách?

Muži mužom rozumejú viac ako muži ženám. To je pre vás výhoda, pretože môžete nadviazať harmonický vzťah plný lásky a porozumenia. Chovajte sa k mužom na zoznamkách tak, ako chcete, aby sa chovali oni k vám. Poodhaľte im niečo zo svojho života, čo máte radi, aké sú vaše záľuby a ako vyzeráte. Nebojte sa osloviť sympatických mužov a v správach odhoďte ostych. Ukážte svoju veselú povahu, vtipnú stránku osobnosti a šarmantné chovanie. Nikdy nikoho nesúďte podľa fotografie, pretože tá môže realitu dosť skresľovať. Keď vám niekto nepadne do oka, slušne ho odmietnite, poprípade aj vy vezmite odmietnutie s gráciou.

Ak sa zhodnete na tom, že sa chcete spoznávať, budujte medzi sebou od začiatku dôveru. Oplatí sa síce istá dávka obozretnosti, ale určite vymyslíte témy, ktoré nebudú toľko zasahovať do vášho súkromia. Partnera vždy počúvajte, reagujte na jeho slová a pýtajte sa na veci, ktoré vás zaujímajú a ktoré nie sú príliš diskrétne. Ukážte, že ste mužom, ktorý si zaslúži šancu a teší sa na schôdzku. Nikdy nezačínajte konverzáciu šteklivými témami, a to ani na erotickej alebo sex zoznamke. Získate tým plusové body. V neposlednom rade sa nepovyšujte, nedokazujte si svoju moc nad druhými a hovorte za každú cenu pravdu.

Na akých mužov by ste si mali na zoznamkách dávať pozor

Niektorí muži môžu byť zákerní a zneužiť vašu dobrotu a milý prístup. Nenechajte sa oklamať peknými fotkami ani slovami a stojte nohami pevne na zemi. Nedôverujte nikomu, dokiaľ ho dôkladne nespoznáte. Citových vydieračov si ihneď zablokujte, rovnako tak mužov, ktorí vás zosmiešňujú alebo vám naopak vyznávajú po pár správach svoju lásku. Neposielajte peniaze na žiadny cudzí bankový účet, nech už vám muži rozprávajú akýkoľvek srdcervúci príbeh. Pozor si dajte na falošné profily, ktoré spoznáte podľa atraktívnych fotiek. Za profilom sa skrýva buď vtipkár krátiaci si voľnú chvíľu, alebo muž, ktorý má nejaké nekalé úmysly.

Okrem falošných užívateľov sa môžete stretnúť s podvodným konaním zahraničných zoznamiek. Myslíte si, že si píšete s mužmi, ale v skutočnosti s vami komunikujú roboti alebo ľudia najatí na písanie. Hovoríte si, prečo by to zoznamovacie weby robili? Zámerom je primäť muža, aby si zaplatil VIP členstvo a uviazal sa k nemu na niekoľko mesiacov. Po aktivácii členstva sa po komunikatívnych užívateľoch zľahne zem a zrazu vám neprichádzajú žiadne správy. Prednosť dajte zoznamkám s dobrou reputáciou a takým portálom, na ktorých musí mať každý užívateľ overenú fotografiu. Len tak sa vyhnete sklamaniu a strate peňazí.

Desatoro zoznámenia, keď on hľadá jeho

Hľadáte lásku svojho života, ale neviete, ako na to? Základom je registrovať sa na nejakú gay zoznamku a dodržiavať naše desatoro zoznámenia. Ručíme vám za to, že úspech sa čoskoro dostaví!

 1. Vyberte si prezývku

  Prezývka vás prezentuje na zoznamke a pri prvotnom kontakte vás podľa nej oslovujú vaši nápadníci. Vyberte takú prezývku, ktorá vás bude charakterizovať a nebude vulgárna ani so sexuálnym podtextom.
 2. Vyplňte profil

  V druhom kroku vyplňte svoj profil. Uveďte v ňom všetky podstatné informácie, hlavne koho hľadáte, aký vzťah si predstavujete, aké sú vaše koníčky a čo je pre vás v živote dôležité. Urobte si na tvorbu profilu dostatok času a nevynechajte žiadne pole.
 3. Nahrajte profilovú fotku

  Profilová fotka ostatným užívateľom napovie, ako vyzeráte a akú máte postavu. Nehanbite sa za to, že máte nejaké to kilo navyše a nerobte žiadne retuše. Pri osobnom stretnutí vyjde pravda aj tak najavo. Na fotke by ste mali byť dobre vidieť a nemali by byť na nej ďalšie osoby.
 4. Hovorte pravdu

  Nikdy o sebe neklamte a nepredstierajte, že ste niekto iný. Muži nebudú aspoň na schôdzke sklamaní, že si písali s niekým, kto je v skutočnosti niekým iným. Ani vy by ste určite nechceli, aby vám muži o sebe klamali.
 5. Spoznajte sa

  Zistite, či máte s vyvoleným mužom niečo spoločné a nakoľko sa k sebe hodíte. Už pri písaní získate od partnera veľa informácií, na základe ktorých sa môžete rozhodnúť, či budete v konverzácii pokračovať.
 6. Položte zásadné otázky

  Možno hľadáte niečo úplne iné ako muž na druhej strane monitora. Opýtajte sa ho, čo ho priviedlo na zoznamku, akého partnera chce a ako si predstavuje vzťah. Požadujte odpoveď na otázku, v akom je stave a či má už nejakú rodinu.
 7. Preverte si ho

  Premeňte sa na detektíva a vypátrajte o mužovi ďalšie informácie. Chcite po ňom fotku s konkrétnym gestom a skúste ho vyhľadať na sociálnych sieťach podľa mena, mesta a fotografie. Len tak sa vyhnete prípadnému sklamaniu.
 8. Zavolajte si

  Osobný kontakt síce nič neprekoná, ale po telefóne môžete spoznať, ako sa dotyčný muž vyjadruje, ako komunikuje s ostatnými ľuďmi a ako dokáže rozbehnúť konverzáciu. Možno zistíte, že je vám sympatický nielen na fotkách, ale aj po hlase.
 9. Buďte realista

  V každej situácii stojte nohami pevne na zemi. Nevznášajte sa po pár schôdzkach na ružovom obláčiku a buďte realista. Neplánujte spoločnú budúcnosť ani si nepredstavujte, ako spolu bývate, nakupujete, jazdíte po výletoch a ďalšie veci.
 10. Zamerajte sa na jednu zoznamku

  Registrujte sa na jednu zoznamku, aby vám žiadny muž neunikol. Píšte si najlepšie s jedným mužom a zapamätajte si dobre všetky informácie. Keby ste mali rozbehnutých viacero konverzácií, nevedeli by ste, kto vám čo písal.

Ako by muž mal správne vyplniť profil na zoznamkách?

Profil je bránou do sveta zoznamovania. Vyhraďte si na jeho vyplnenie dostatok času a odpovedajte podľa vášho najlepšieho svedomia. Iné otázky vás čakajú na zoznamke zameranej na vážne vzťahy, iné otázky na weboch s erotickým obsahom a témou. Prezraďte svoje povahové vlastnosti, vzhľad a záujmy a akého muža k sebe chcete. Neodhaľujte však nič zo svojho súkromia a ani to, kde bývate a pracujete. Nevynechajte žiadny krok, poprípade sa k nemu vráťte, kým si rozmyslíte odpovede. Neklamte o svojom živote a nehrajte sa na niekoho, kým nie ste.

Váš profil bude celistvý len s profilovou fotografiou. Pokiaľ ju z nejakého dôvodu nemôžete alebo nechcete nahrať, popíšte detailne svoj vzhľad a pošlite fotku v súkromnej správe. Na fotografii by ste sa mali usmievať, mala by z vás vyžarovať pozitívna energia a mala by vystihovať vašu skutočnú podobu. Keď budete mať profil hotový, pozrite sa na neho očami ostatných mužov a podľa potreby ho dolaďte.

3 zoznamky s najvyšším pomerom registrovaných mužov
10% mužov / 90% žien
1.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
 • Bezplatná registrácia
 • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
33% mužov / 67% žien
2.
RichMeetBeautiful
RichMeetBeautiful
 • Jedinečná zoznamka pre sugarbabies a sugardaddies
 • Registrácia zadarmo, platené VIP členstvo
 • Možnosť udržania súkromia a zároveň získania výhodného vzťahu
30+
ideálny vek
2 000 000+
slobodných
44% mužov / 56% žien
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • 100% súkromie a bezpečnosť pre zadaných užívateľov
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného nezáväzného vzťahu s viac ako 6 miliónmi užívateľov
30+
ideálny vek
6 200 000+
slobodných
Je stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
0 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk