NaughtyDate

Miestnyflirt.com
1.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Nezbednezelania
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

NaughtyDate Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
7,2/10
700 000+ / 30+
NaughtyDate

Použiteľnosť stránok a funkcie: 7,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 7,3/10

Prehľadnosť profilov: 7,3/10

Potenciál nájdenia partnera: 7/10

Zákaznícka podpora: 7,3/10

Cena služby: 7/10

NaughtyDate Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Medzinárodná erotická zoznamka

NaughtyDate sa prezentuje ako zoznamka pre dospelých, kde sa môžete virtuálne stretávať, flirtovať a najmä spoznať sa s rovnako zmýšľajúcimi jednotlivcami. Stránka nediskriminuje vôbec nikoho, je otvorená pre ľudí s rovnakou ako aj opačnou orientáciou, či aj polygamické páry. Stránka tvrdí, že je ohniskom pre príležitostné spojenia a koketné stretnutia. Stránka prevádzkovaná spoločnosťou Together Networks má viac ako 750 000 registrovaných členov po celom svete. NaughtyDate sa môže pochváliť obrovskou členskou základňou, aktívnymi administrátormi stránky, ktorí zaisťujú bezpečnosť, a zábavným prostredím, kde sa môže každý pripojiť. Táto zoznamka prijíma po celom svete vyše 700 000 užívateľov a 10 000 nových registrácií denne. Väčšina častých návštevníkov stránky je z USA, Nemecka, Spojeného kráľovstva, Poľska a Austrálie, ale samozrejme aj z iných krajín a aj našich končín. Členovia sa na tomto webe registrujú hlavne preto, aby hľadali príležitostné, priame spojenia a možno niektorí aj osobné stretnutia. Ak hľadáte dlhodobý vzťah, na tejto stránke neuspejete.

Registrácia na naughtydate.com je rýchla a bezplatná

Registrácia na NaughtDate je primerane jednoduchá. Trvá iba pár minút v závislosti od toho, ako rýchlo dostanete overovací link do vášho e-mailu. Najskôr zadáte svoje pohlavie a svoje preferencie akého človeka vyhľadávate, vek, e-mailovú adresu a vami zvolené heslo. Stránka automaticky zistí vašu polohu pomocou vašej adresy IP. Ďalej musíte overiť svoj e-mailový účet buď zadaním overovacieho kódu zaslaného na váš e-mail, alebo kliknutím na odkaz na potvrdenie. Po potvrdení svojej e-mailovej adresy nahráte svoju profilovú fotografiu.

Členské poplatky na zoznamke NaughtyDate

Na tejto zoznamke je VIP členstvo voliteľné. Zoznamku môžete používať aj ako člen neplateného členstva, avšak s určitými obmedzeniami. Plné platené členstvo vám poskytuje prístup ku všetkým funkciám zoznamky. VIP členovia môžu posielať neobmedzené množstvo správ, prezerať si všetky všetky profily, pristupovať k fotografiám všetkých členov a pozerať ich v plnej veľkosti. Môžu tiež kontaktovať kontaktovať kohokoľvek a bez zábran sa dozvedieť informácie o ktoromkoľvek členovi. Ak chcete byť členom VIP členstva ,stačí jednoducho kliknúť na možnosť „Aktualizovať teraz“. Zoznamka prijíma iba platby kreditnou alebo debetnou kartou. Po zaplatení sa začne sa vaše obdobie predplatného. Váš účet sa automaticky obnoví na vami zvolené a zaplatené obdobia. Nemusíte sa ničoho obávať, pretože svoje predplatné môžete kedykoľvek zrušiť.

Ako si zrušiť účet na NaughtyDate?

Zrušenie účtu na tejto zoznamke nie je žiadnou jadrovou fyzikou. Pre zrušenie svojho účtu stačí ak kliknete na svoj profil vpravo hore, ďalej na “Nastaveni” a posledným krokom je kliknutie na “Zrušiť/deaktivovať účet. Pokiaľ máte VIP účet, nezabudnite najprv zrušiť odoberanie, aby vám stránka automaticky nestiahla členské za ďalšie obdobie.

NaughtyDate Funkcie

Flirtcasty - forma rýchlych správ

Flirtcasty sú rýchle a koketné správy, ktoré môžete posielať komukoľvek. Tieto správy si môžete vytvoriť sami alebo si môžete vybrať z tých vopred pripravených. Slúžia ako ľadoborce, ak chcete lepšie spoznať iného užívateľa.

Posielanie “žmurknutia”

Posielanie žmurknutí je ďalší spôsob, ako sa predstaviť ostatným členom. Toto je rýchly a ľahký spôsob komunikácie a najmä oslovenia človeka, ktorý vás zaujal. Funkcia žmurknutia je navyše úplne zadarmo.

Funkcia chatu

Pre rýchlu komunikáciu v reálnom čase vám zoznamka ponúka funkciu chatu. Táto funkcia je pomerne bežnou vo svete zoznamiek. Pre štandardných členov existuje päť rôznych bezplatných foriem komunikácie, pomocou ktorých by mohli kontaktovať päť rôznych ľudí. Ak chcete naplno využívať funkciu okamžitých správ na webe, je lepšie zaplatiť si prémiový účet/VIP členstvo.

Mobilný web

NaughtyDate sa rozhodli namiesto aplikácie pre bezproblémové stránky optimalizované pre mobilné zariadenia bez nutnosti sťahovania akýchkoľvek aplikácií. Tento web je úplne zadarmo prístupný a je skutočne veľmi ľahko sa na ňom pracuje. Je to dokonalá alternatíva pre používateľov na cestách, alebo pre tých, ktorí radšej prehliadajú svoje telefóny. Ďalšou výhodou mobilnej stránky je jej užívateľské rozhranie. Mobilná stránka vyzerá kompaktnejšie a upravenejšie. Je to organizovanejšie, uľahčuje prehliadanie. Ak chcete prejsť na mobilnú stránku, jednoducho prejdite do prehľadávača a zadajte adresu m.naughty.date.com. Aj keď nejde o úplnú náhradu za mobilnú aplikáciu, mobilný web je stále zábavným a jednoduchým spôsobom, ako preskúmať NaughtyDate.

Vyhľadávanie s filtráciou

Každá zoznamka disponuje určitým vyhľadávacím filtrom, ktorý vám pomôže nájsť partnera presne podľa vašich predstáv. Táto zoznamka ponúka základný filter, kde si viete na základe kritérií ako vek, pohlavie, poloha a podobne nájsť pre vás to pravé orechové.

Potvrdenia o prečítaní správ

Táto funkcia je skvelým ušetrením času. Táto zoznamka ju ponúka ako prémiovú funkciu, ale vďaka nej ľahko zistíte, či osoba ktorej ste napísali správu videla alebo nie. A pokiaľ videla a neodpísala, nemusíte ďalej vyčkávať niekoľko minút či hodín, aby ste prišli na to, že nemá záujem.

Topovanie vášho profilu

Pokiaľ to so zoznamovaním myslíte vážne, táto funkcia je stvorená pre vás. Radí sa tiež medzi spoplatnené funkcie, no toto je investícia ako zaujať čo najviac ľudí. Topovanie vášho profilu bude vyzerať tak, že administrátori zaradia váš profil medzi päť prvých profilov pri vyhľadávaní. Takto teda máte vyššie šance niekoho zaujať a zviditeľniť sa.

NaughtyDate Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie správ
Rýchle prezeranie profilov
Odoslanie správ 5 rôznym užívateľom

1 mesiac VIP

24,00€

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov
Vymazávanie histórie
Incognito vyhľadávanie

1 mesiac VIP

34,00€

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov
Potvrdenia o prečítaní správ
TOP-ovanie profilu
Vyššia viditeľnosť vášho profilu

1 mesiac VIP

48,00€

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov
Potvrdenia o prečítaní správ
TOP-ovanie profilu
Vyššia viditeľnosť vášho profilu
Vymazávanie histórie
Incognito vyhľadávanie

NaughtyDate Výhody & Nevýhody

Výhody

Vysoký počet registrovaných užívateľov z celého sveta
Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov = komunikácia v reálnom čase
Možnosť neobmedzeného vyhľadávania s vyhľadávacím filtrom
Voliteľnosť VIP členstva
Jednoduchá manipulácia na stránke
Každý profil musí prejsť overením prostredníctvom e-mailu

Nevýhody

VIP členstvo sa automaticky obnovuje
Málo funkcií sprístupnených pre bezplatných členov
Žiadna šanca k nájdeniu si dlhodobého vzťahu
Riziko, že natrafíte na falošné profily

NaughtyDate pre užívateľov

Výhody

Možnosť nadviazania kontaktu viacerými spôsobmi - žmurknutie, chat, flirtcasty
Funkcia chatu poskytuje komunikáciu v reálnom čase
Voliteľné prémiové členstvo, ktoré sprístupňuje mnohé funkcie k rýchlejšiemu a úspešnejšiemu zoznámeniu
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku naughtydate.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Je to zoznamka pre dospelých, ktorá slúži ľuďom zaujímajúcim sa o príležitostné vzťahy a príležitostný sex. Nájdete tu veľa používateľov, ktoré hľadajú milenecký pomer, prehodenie vzrušujúcich správ alebo sexuálne potešenie. Keďže táto stránka slúži ľuďom, ktorí hľadajú sex a príležitostné vzťahy, pravdepodobne to nie je správna voľba pre tých, ktorí hľadajú dlhodobé partnerstvo alebo manželstvo. Čo vnímam ako veľké plus je, že táto zoznamka zavádza rôzne bezpečnostné opatrenia, aby boli jeho členovia v bezpečí. Šifrované správy umožňujú používateľom písať správy slobodne a bez obáv z toho, že sú aj oni sledovaní. Ďalším pozitívom je, že členstvo je bezplatné, avšak mnohé základné funkcie sú povolené len užívateľov s VIP členstvom. Funkcie plateného členstva nie sú ničím výnimočným, a preto ostáva otázka, či ste ochotný si zaplatiť alebo si vyberiete radšej inú zoznamku. Vďaka jednoduchému a jasnému dizajnu je hľadanie partnera pomerne rýchle a ľahké, čo oceňujem. Napriek tomu, že ide o zoznamku pre dospelých, nevyskytujú sa tu nevhodné profilové fotografie, či sexuálne explicitný obsah. Na základe výšky mesačného členstva by som zoznamke doporučila zaradiť do VIP balíkov viac funkcií.

NaughtyDate Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (2)
Elena, 33 rokov

Je to zvláštne, ale na NaughtyDate som si našla vzťah. Trvalo to dlhšie, ako som čakala, ale stalo sa. Začalo to s vášnivými správami na zoznamke, pokračovalo osobným stretnutím a neskôr viacerými pravidelnými stretnutiami. Nakoniec sme s partnerom zistili, že si rozumieme nielen fyzicky ale aj ako partneri a preto sme sa rozhodli fungovať vo vzťahu.

ÁNO 0 NIE 0
Daniela, 45 rokov

So zoznamkou zatiaľ nie som stopercentne spokojná. Zaplatila som si VIP členstvo a doteraz som nenašla niekoho, kto by ma zaujal alebo kto by aspoň nebol dotieravý.

ÁNO 0 NIE 0
Denis, 28 rokov

Spočiatku som bol trochu skeptický, pokiaľ ide o zoznamovacie stránky, ale moja situácia ma prinútila zmeniť názor. Pôvodne som nechcel skúsiť randiť online, pretože som nechcel byť oklamaný alebo terčom pobavenia. Môžem povedať, že na NaughtyDate sa cítim bezpečne a pohodlne. Najskôr, hneď po zaregistrovaní som dostal veľmi zaujímavú správu - pomoc od administrátorov podpor, kde mi poradili, ako sa vyhnúť nepríjemným situáciám pri online zoznamovaní. A moja vlastná rada pre všetkých používateľov - buďte pozorní a prečítajte si často kladené otázky a užitočné informácie na každej zoznamke, pre ktorú sa rozhodnete.

ÁNO 0 NIE 0
Kristian, 28 rokov

Na túto zoznamku som sa zaregistroval z dôvodu, že nemám záujem o dlhodobý vzťah. Napísal som asi deviatim ženám a ani jedna si správu neprečítala či odpísala naspäť.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk