Zoznamko.sk

lakaveflirty.com
1.
lakaveflirty.com
lakaveflirty.com
  • Vhodná pre užívateľov, ktorí hľadajú flirt, zábavu a výmenu vášnivých správ
  • Možnosť komunikácie s fiktívnymi osobami vytvorenými pre zábavu
  • Bezplatná registrácia
30+
ideálny vek
100 000+
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
3.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných

Zoznamko.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
4,1/10
10 000+ / 30+
Zoznamko.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 4,3/10

Prehľadnosť profilov: 4/10

Potenciál nájdenia partnera: 4/10

Zákaznícka podpora: 3,8/10

Cena služby: 4,3/10

Zoznamko.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamko.sk – zoznamka s kresťanským duchom

Prevádzkovateľom zoznamky je istý Vašo, absolvent najstaršej univerzity na svete v Bologni a člen saleziánskych odchovancov, ktorému sa vďaka založeniu tejto zoznamky podarilo nájsť si lásku svojho života, s ktorou má dnes tri deti a to isté chce touto zoznamkou dopriať aj iným. Zoznamko.sk sa teda prezentuje ako zoznamka spájajúca kresťanské hodnoty, avšak nie je vymedzená voči iným náboženstvám, skôr ide o snahu na kladenie dôrazu na určité pravidlá. Je určená pre všetkých ľudí dobrej vôle, ktorí hľadajú dlhodobý vzťah či priateľstvo. Prevažuje tu počet heterosexuálne orientovaných užívateľov, no nediskriminuje sa tu homosexualita a práve preto, je tu možné nadviazať aj takýto vzťah či známosť. Pomer žien a mužov na tomto portáli je 40 ku 60 v prospech žien, čo je stále vysoká šanca pre nájdenie si svojej životnej lásky či dobrého priateľa. Tento portál ponúka mnohé funkcie a zaujímavosti ako napríklad sekciu „Blogy“, kde každý užívateľ môže zdieľať svoje názory a myšlienky alebo zaviesť verejnú diskusiu rozličného charakteru. Ak teda hľadáte partnera s rovnakými hodnotami, zoznamko.sk je ideálnym sprostredkovateľom k naplneniu tejto túžby.

Registrácia a vytvorenie profilu na zoznamke Zoznamko.sk

Registrácia na zoznamke Zoznamko.sk je bezplatná, jednoduchá a zaberie vám pár minút. Pri registrácii si vyberiete svoje meno – prezývku, zadáte základné informácie o sebe, profilovú fotografiu, určíte svoju orientáciu, vierovyznanie a pár slov, ktoré charakterizujú vašu osobnosť a hodnoty. Ďalej pri registrácii a tvorení profilu budete mať možnosť detailne vyznačiť v dotazníku vaše konkrétne záľuby, životný štýl či vzdelanie, čo dopomôže k lepšiemu a rýchlejšiemu nadviazaniu kontaktu vašej chýbajúcej polovičky. Následne váš účet prebehne schvaľovaním, ktoré netrvá viac ako 12 hodín. Po schválení vášho konta, môžete zoznamku naplno využívať.

Dajte si záležať pri výbere profilovej fotografie

Pri registrácii a tvorení vášho konta, budete mať možnosť vložiť si profilovú fotografiu. Vyberte si takú, ktorá čo najlepšie zodpovedá realite a ktorá bola zhotovená v nedávnej dobe. Zároveň vám odporúčame zvoliť fotografiu, na ktorej vám to pristane pre vyššie šance v tejto púti za láskou.

Členstvo na zoznamke Zoznamko.sk

Na portáli Zoznamko.sk sa stávate po bezplatnej registrácii automaticky Free Member-om, to znamená užívateľom s bezplatným členstvom. Bezplatné členstvo vám umožňuje prezerať si profily, fotografie, diskusie a blogy, kontaktovať svojich potencionálnych budúcich partnerov a vidieť aktuálne prihlásených ľudí. A čo nám viac k šťastiu chýba? Samozrejme pre náročnejších a pre blúdiace osamelé duše, ktoré berú hľadanie partnera vážnejšie je v ponuke členstvo Plus+. Členstvo Plus+ si môžete zaplatiť na jeden mesiac, tri mesiace alebo na celý rok. Toto členstvo obsahuje balík výhod ako napríklad správu adresárov a ukladanie správ, archív správ, možnosť vidieť, kto si prezeral váš profil, potvrdenie o prečítaní odoslanej správy, vypnutie reklamy a dokonca peniaze zo zaplatenia členstva putujú na podporu rôznych akcií pre mladých.

Zrušenie účtu na Zoznamko.sk

Zrušenie účtu na tejto zoznamke je rýchle a potrebujete vykonať len pár kliknutí. V sekcii „Domov“ pod záložkou „Nastavenia/zrušenie“ nájdete možnosť zrušenia vášho konta, v prípade že túto zoznamku už naďalej nechcete využívať.

Zoznamko.sk Funkcie

Blogy

Čo sa funkcií týka, veľkou raritou v mori zoznamiek, ktorú na inej zoznamke tak ľahko nenájdeš, je sekcia „Blogy“. Blogy a otvorené diskusie sú pre zoznamko.sk samozrejmosťou! Používatelia tu môžu pomocou rozvinutia verejnej diskusie vyjadriť svoje postoje k ľubovoľným témam, zdieľať svoje myšlienky či položiť otázku verejnosti. Týmto sa z určitého hľadiska zvýši vaša šanca na nájdenie si partnera rovnakých hodnôt. Pokiaľ vás nejaká diskusia alebo príspevok zaujme, môžete navštíviť profil zakladateľa danej témy a skúsiť nadviazať kontakt a hlbšie spojenie formou správy. Vďaka tejto možnosti máte možnosť hlbšie nazrieť do toku myšlienok vášho budúceho partnera, čo vám pomôže nielen lepšie ho spoznať, ale aj začať rozmýšľať a zvažovať či pre vás nadväzovanie kontaktu s týmto používateľom má perspektívu.

Album fotografií

Na vašom profile máte možnosť okrem zverejnenia svojej profilovej fotografie, zdieľať aj iné fotografie zo svojho súkromia. Tieto fotografie po pridaní môžu iní používatelia nájsť pod záložkou „Fotky“, čo zvýši vaše šance viditeľnosti vášho profilu a následného nakontaktovania sa na vás. Vaše fotografie prechádzajú schválením a nesmú byť vulgárne a mať erotický podtón. Vďaka tomuto faktu si zoznamka udržiava vysokú mieru bezpečnosti a úroveň.

Voliteľné členstvo a zároveň aj príspevok pre podporu dobrej veci

Platené členstvo na zoznamko.sk je voliteľné, avšak ponúka mnoho funkcií ako napríklad správu a ukladanie správ, archív a zachovávanie všetkých správ, možnosť vidieť kto si prezrel váš profil, potvrdenie o prečítaní správy a vypnutie reklám. A nielenže zaplatením členstva získate tieto benefity, ale prispejete aj na dobrú vec, najmä na akcie pre mladých ako napr. púť zaľúbených. Cena členstva Plus+ na mesiac je 1,90€, na 3 mesiace 3,90€ a na celý rok 9,90 €.

Zaklop svojej favoritke/favoritovi

Už žiadne hanblivé začínanie konverzácií. Prejav svoj záujem inak. Ako? Zaklop svojej chýbajúcej polovičke! Funkciu „Zaklop“ môžeš využiť na vyjadrenie svojich sympatií voči užívateľovi, ktorý vás akokoľvek zaujal. Je to zábavná a hravá forma ako dať niekomu najavo, že máte záujem o jeho bližšie spoznanie, vážny vzťah či priateľstvo.

Zoznamko.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Správu adresárov a ukladanie správ
Archív všetkých správ
Možnosť vidieť kto si pozeral Váš profil
Potvrdenie o prečítaní odoslanej správy
Vypnutie reklamy

1 mesiac Plus+

1,00€

Správu adresárov a ukladanie správ
Archív všetkých správ (zachovávanie správ len počas doby plateného členstva)
Možnosť vidieť kto si pozeral Váš profil
Potvrdenie o prečítaní odoslanej správy
Vypnutie reklamy

3 mesiace Plus+

3,00€

Správu adresárov a ukladanie správ
Archív všetkých správ (zachovávanie správ len počas doby plateného členstva)
Možnosť vidieť kto si pozeral Váš profil
Potvrdenie o prečítaní odoslanej správy
Vypnutie reklamy

12 mesiacov Plus+

9,00€

Správu adresárov a ukladanie správ
Archív všetkých správ (zachovávanie správ len počas doby plateného členstva)
Možnosť vidieť kto si pozeral Váš profil
Potvrdenie o prečítaní odoslanej správy
Vypnutie reklamy

Zoznamko.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrovaných vyše desať tisíc aktívnych užívateľov z celého Slovenska
Spájanie ľudí s kresťanskými hodnotami
Zobrazovanie aktuálne prihlásených užívateľov
Rýchle prezeranie profilov
Sekcia „Blogy“na verejné vyjadrovanie názorov a myšlienok

Nevýhody

Zoznamka neslúži na nadväzovanie mileneckých vzťahov
Nie je možnosť komunikácie formou chatu
Komunikácia cez túto zoznamku pripomína mailovú komunikáciu

Zoznamko.sk pre užívateľov

Výhody

Voliteľné platené členstvo Plus+
Možnosť rýchleho prezerania profilov
Vyjadrovanie svojich myšlienok a názorov v sekcii „Blogy“
Možnosť nájdenia vážneho a dlhodobého vzťahu či priateľstva
Rozšírený filter umožňuje detailné vyhľadávanie budúceho partnera

Môj názor na zoznamovací portál zoznamko.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Ak vyhľadávate ľudí v tesnej blízkosti, či už geografickej alebo ideologickej, zoznamko.sk vám s tým určite pomôže. Užívateľské prostredie je vedené v kresťanskom duchu, avšak tento zoznamovací portál nediskriminuje žiadne iné náboženstvo. Zoznamko.sk tak, ako je určené veriacim, je určené aj pre všetkých slušných ľudí. Napriek chýbajúcej možnosti chatu je komunikácia celkom jednoduchá. Síce sa podobá na e-mailovú komunikáciu, kontaktovanie a spájanie sa s užívateľmi nie je vôbec náročné alebo obťažujúce. K lepšiemu spoznaniu užívateľov slúžia blogy a diskusné príspevky, ktoré tam pravidelne užívatelia vytvárajú. Takto zoznamovanie môže byť ešte zábavnejšie, navodzovanie komunikačných tém prirodzenejšie, ale hlavne spoznávanie partnera na hlbšej úrovni je oveľa rýchlejšie. Kto hľadá partnera alebo niekoho s rovnakými alebo aspoň podobnými hodnotami, verím, že na tejto zoznamke sa mu to podarí.

Zoznamko.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Tomáš, 39 rokov

Komunikácia cez túto stránku sa mi zdala a pôsobila na mňa, akoby nebola tak podstatná, ako to na iných zoznamkách býva zvykom. Neprichádzali mi žiadne upozornenia na správy. Tým pádom som si veľa krát nevšimol, že vlastne aj nejakú správu a šancu na zoznámenie tam mám.

ÁNO 0 NIE 0
Agneska, 31 rokov

Dlho som hľadala niekoho, kto by sa so mnou porozprával aj o hlbších témach a strávil dni pri čaji v pohode a pokoji. Vďaka tejto zoznamke som spoznala partnera, s ktorým si rozumieme takmer v každej oblasti a vzájomne sa rešpektujeme.

ÁNO 0 NIE 0
Miroslava, 27 rokov

V dnešnom svete väčšinou blúdime v hľadaní lásky, pretože hľadáme dokonalosť, vzdávame to, nepočúvame a nemodlíme sa. Voči tejto zoznamke som bola najprv skeptická, ale konto som si napriek tomu založila. A neľutujem. Našla som si tu nielen partnera, ale aj veľmi dobrú kamarátku. Ďakujem.

ÁNO 0 NIE 0
Alexander, 43 rokov

Zoznamka so zaujímavými diskusnými fórami na náboženské témy. Zo začiatku som na zoznamko.sk chodil vlastne len kvôli zaujímavému čítaniu názorov ľudí na rozličné témy. Jeden príspevok ma však tak zaujal, že som sa rozhodol založiť si účet a autorke príspevku napísať. Zatiaľ sme v sústavnej komunikácii a uvidíme, či sa nám to podarí posunúť aj niekde ďalej. Pevne verím, že áno.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk