sexpokec.sk

sexpokec.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,1/10
1 300 000+ / 30+
sexpokec.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,7/10

Bezpečnosť zoznamky: 5,6/10

Prehľadnosť profilov: 5,6/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,9/10

Zákaznícka podpora: 5,1/10

Cena služby: 5,5/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
287611 ľudí online

Brian
Brian, Vek: 30
Tamara
Tamara, Vek: 26
Ján
Ján, Vek: 24

sexpokec.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka pre dospelých s VIP členstvom pre ženy zdarma

Sexpokec.sk je zoznamka pro dospelých, ktorá združuje užívateľov z celého Slovenska. Užívatelia na tejto zoznamke vyhľadávajú erotickú známosť, nezáväzný milenecký vzťah alebo flirt. Na sexpokec.sk nájdete aj užívateľov gay a lesbickej komunity, čo pre takto orientovaných ľudí môže byť plus. Stretávajú sa tu ľudia rôzneho veku, no najviac v priemere od 20 do 30 rokov. Na túto zoznamku sa môžu registrovať užívatelia od 18 rokov, nakoľko sa tu veľmi pravdepodobne stretnete aj s erotickým obsahom. Svojim užívateľom ponúka mnohé bezplatné funkcie, ale aj tie platené. Je známa tým, že ženám ponúka VIP členstvo úplne zadarmo s cieľom zvýšiť početnosť žien na zoznamke. Páni si však za prémiové služby musia zaplatiť alebo sa rozhodnúť ostať pri tých bezplatných. Prémiové členstvo na tejto zoznamke ponúka veľké množstvo funkcií, ktoré vám pri tejto forme zoznamovania môžu značne pomôcť. Keďže je registrácia bezplatná, na zoznamku sa môže zaregistrovať ktokoľvek. Práve vzhľadom k tomuto faktu, zoznamka overuje každý profil pri registrácii, aby sa vyhli alebo aspoň znížili tvorbu falošných profilov. Týmto konaním poskytujú užívateľom základnú ochranu pri online zoznamovaní.

Jednoduchá registrácia na sexpokec.sk

Na tejto zoznamke prebieha registrácia veľmi jednoducho a najmä rýchlo. Ak máte záujem využívať túto zoznamku, musíte ako prvú zadať svoju e-mailovú adresu. Po zadaní vašej mailovej adresy vám príde potvrdzovací link, ktorý musíte potvrdiť. Po úspešnom potvrdení a overení vašej identity môžete začať vypĺňať svoj profil. Najsôr si zvolíte svoje užívateľské meno a heslo. Ako ďalšie vyplníte svoje pohlavie, vek, mesto a kraj, v ktorom žijete. Po vyplnení týchto políčok môžete doplniť komplexnejšie informácie o vašej osobe a stručnú charakteristiku. Taktiež máte príležitosť upresniť akú osobu hľadáte zadaním jej pohlavia, vekového rozmedzia, lokality alebo osobnostných vlastností.

Výber profilovej fotografie

Na sexpokec.sk je zvolenie profilovej fotografie dobrovoľné. Zoznamka vám odporúča profilovú fotografiu zverejniť, pretože to zaručuje vyššie šance k nájdeniu si akejkoľvek známosti. Zoznamka vám mimo profilovej fotografie povoľuje vložiť do vašej fotogalérie ďalších päť fotografií podľa vášho výberu. Keďže je to zoznamka pre dospelých, môžete tu vkladať fotografie s erotickým obsahom bez porušenia podmienok používanie tejto stránky.

Aký je rozdiel medzi bezplatným a VIP členstvom?

Zoznamovací portál sexpokec.sk vám ponúka dva druhy členstva. Jedným z nich je bezplatné členstvo a druhým VIP členstvo. Zoznamka je známa tým, že VIP členstvo ponúka ženám úplne zadarmo. Muži sú v tomto trochu diskriminovaný a za tieto prémiové funkcie si musia zaplatiť. Samozrejme môžu využívať zoznamku aj bezplatne, no so značnými obmedzeniami. Ako bezplatný člen môžete posielať správu 10 ľuďom denne, nevidíte kto si pozrel váš profil a nevidíte fotografie užívateľov - okrem profilovej fotografie. Ako VIP člen teda dostanete prístup k všetkým týmto funkciám, tak ako aj k mnohým iným.

Je možné svoj profil na zoznamke vymazať?

Nie. Zoznamka neponúka možnosť vymazania alebo deaktivovania vášho účtu. Svoj účet môžete maximálne skryť - zabrániť jeho viditeľnosti iným členom. Dajte si však pozor. Ak využívate prémiové služby zoznamky, predtým ako svoj účet prestanete používať, zrušte odber VIP členstva. Vyhnete sa tak nečakaným poplatkom, nakoľko si zoznamka automaticky stiahne peniaze z vášho účtu po skončení obdobia.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

sexpokec.sk Funkcie

Kto je práve na zoznamke aktívny?

Radi by ste vedeli, kto je práve prihlásený na zoznamke, aby ste vedeli komunikovať v danej chvíli? Na sexpokec.sk môžete vidieť pri profilovh užívateľov symbol zeleného krúžku, ktorý poukazuje na aktívnosť členov. S týmito ľuďmi teda viete viesť komunikáciu v danom okamihu pomocou chatu.

Kto navštívil váš profil?

Asi každého by zaujímalo, koho ste okúzlili. pod záložkou “Moji návštevníci” môžete vidieť každého, kto navštívil váš profil. Je to síce funkcia pre VIP členov, no napriek tomu je veľmi prospešná a pomáha vám pri rýchlejšom nájdení vášho favorita a najmä vzájomnej príťažlivosti, čo vám poskytne jednoduchšie nájdenie si erotickej známosti.

Rozšírený filter a vyhľadávanie na základe lokality

Na každej zoznamke je najdôležitejšou funkcia vyhľadávania. Môžete si zvoliť medzi základným vyhľadávaním alebo rozšíreným, kde viete zadať presnejšie údaje o osobe, ktorú hľadáte. Taktiež vám sexpokec.sk ponúka vyhľadávanie na základe lokality, čo vám zvyšuje šance k reálnemu stretnutiu.

Fotogaléria

Funkciou, ktorú nenájdete na každej zoznamke je fotogaléria pri každom užívateľovi. Každý jeden člen si tu môže vložiť päť ľubovoľných fotografií, ktoré môžu obsahovať aj erotický obsah. Takto užívateľov máte možnosť lepšie spoznať z tej vizuálnej stránky.

Nastavte si, kto môže vidieť váš profil

Nechcete, aby váš profil videli všetci členovia zoznamky? Je tu pre vás jednoduché riešenie. Na tejto zoznamke administrátori dbajú na to, aby sa každý člen cítil na tomto portáli dobre a bezpečne. Práve pre to vám ponúka túto funkciu, kde si viete nastaviť, či váš profil bude viditeľný len pre VIP členov alebo pre všetkých.

sexpokec.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Možnosť denne osloviť 10 užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 20 profilov
Základný vyhľadávací filter
Obmedzené možnosti pri odpovedaní na správy

VIP - 1 mesiac

19,00€

Možnosť denne osloviť 30 nových užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 40 profilov
Odpovedanie na správy
Neobmedzená konverzácia
Pokročilý filter vyhľadávania
Prehľad registrovaných užívateľov
Zobraziť návštevníkov profilu
Zobraziť kto si ma pridal do obľúbených

VIP - 3 mesiace

41,00€

Možnosť denne osloviť 30 nových užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 40 profilov
Odpovedanie na správy
Neobmedzená konverzácia
Pokročilý filter vyhľadávania
Prehľad registrovaných užívateľov
Zobraziť návštevníkov profilu
Zobraziť kto si ma pridal do obľúbených

VIP - 12 mesiacov

119,00€

Možnosť denne osloviť 30 nových užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 40 profilov
Odpovedanie na správy
Neobmedzená konverzácia
Pokročilý filter vyhľadávania
Prehľad registrovaných užívateľov
Zobraziť návštevníkov profilu
Zobraziť kto si ma pridal do obľúbených

sexpokec.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Rýchla komunikácia formou chatu vďaka možnosti vidieť práve prihlásených členov
Bezplatná registrácia a bezplatné VIP členstvo pre ženy
Pomer mužov sa žien je priaznivý k nájdeniu si novej erotickej známosti
Možnosť skryť svoj profil pred niektorými užívateľmi
Zoznamka s veľkou užívateľskou základňou
Funkcia “Moji návštevníci”

Nevýhody

VIP členstvo pre pánov je spoplatnené a poplatky sú vyššie
Obdobia VIP členstva sa automaticky predlžujú
Zoznamka neslúži na hľadanie dlhodobého partnera
Na zoznamke sa nedá deaktivovať profil

sexpokec.sk pre užívateľov

Výhody

Zoznamka ponúka rad funkcií k zjednodušeniu zoznámenia
Možnosť vidieť, kto navštívil váš profil
Vysoké šance reálneho stretnutia vďaka vyhľadávaniu na základe lokality
Bezplatná registrácia a bezplatné VIP členstvo pre ženy
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál sexpokec.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

SexPokec sa prezentuje ako zoznamka pre dospelých, kde sa môže registrovať úplne každý. Jedinou podmienkou je dovŕšenie 18.roku života. Spája ľudí, ktorý prevažne vyhľadávajú iné formy vzťahu než tie bežné - vážne. Sú tu ľudia, ktorí hľadajú sex bez úplaty, flirt, nezáväzný vzťah a milenecký pomer. Na zoznamke sa vzhľadom na to stretnete aj s erotickým obsahom, napr. fotografiami. Medzi silné stránky zoznamky patria funkcie ako možnosť vidieť práve prihlásených používateľov, čo vám zabezpečí rýchu komunikáciu. Ďalšou skvelou funkciou je možnosť vidieť návštevníkov vášho profilu, čo vám značne dokáže pomôcť pri hľadaní známosti cez internet. SexPokec ponúka svoje VIP členstvo ženám úplne zadarmo, čo veľa žien na túto zoznamku privádza. Muži sú v tomto diskriminovaní a za VIP členstvo si musia zaplatiť a poplatky by som radila medzi tie vyššie. Najväčšou nevýhodou zoznamky je to, že svoj účet nedokážete deaktivovať. To spôsobuje aj to, že veľa profilov na zoznamke je neaktívnych.

sexpokec.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Juraj, 32 rokov

Na túto zoznamku som sa prihlásil z dôvodu, že som vyhľadával sex na jednu noc. Spoznal som sa tu s jednou slečnou a začali sme sa pravidelne stretávať. Fungovali sme ako milenecký pár, no nakoniec sme skončili v partnerstve a momentálne máme spolu syna.

ÁNO 1 NIE 2
Klára, 19 rokov

Na zoznamke som zatiaľ natrafila len na pár chlapov, ktorým všetkým išlo iba o jedno. Ja osobne preferujem predtým ako sa zoznámenie zvrhne do vášnivých scenárov, osobne lepšie spoznať človeka a potom riešiť radovánky.

ÁNO 1 NIE 0
Richard, 27 rokov

Na zoznamku som sa prihlásil pred pár mesiacmi a hneď som si zakúpil aj členstvo. Rozhodol som sa do členstva investovať, nakoľko z predošlých skúseností viem, že mi pri hľadaní tej správnej slečny môžu pomôcť.

ÁNO 0 NIE 2
Petra, 31 rokov

Po rozvode som na mužov zanevrela, no po čase som zistila, že bez istých vecí človek nedokáže fungovať. Práve to bol dôvod, prečo som prišla na zoznamku sexpokec.sk. Veľmi mi vyhovuje, že tu mám VIP členstvo úplne zadarmo, pretože mi pomohlo spoznať sa, zatiaľ len virtuálne, s mnohými pánmi.

ÁNO 1 NIE 4

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk