Sexyrande.sk

Sexyrande.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
7,0/10
1 653 000+ / 30+
Sexyrande.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 7,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 7,5/10

Prehľadnosť profilov: 7/10

Potenciál nájdenia partnera: 6,5/10

Zákaznícka podpora: 6,8/10

Cena služby: 6,8/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
365708 ľudí online

Juraj
Juraj, Vek: 26
Diana
Diana, Vek: 21
Dávid
Dávid, Vek: 25

Sexyrande.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Moderná zoznamka pre ľudí hľadajúcich nezáväzný vzťah a flirt

Sexyrande.sk je modernou erotickou zoznamkou, ktorá spája ľudí z celého Slovenska. A to najmä ľudí, ktorí vyhľadávajú flirt a erotické zoznámenie. Prezentuje sa ako najväčšia slovenská zoznamka svojho druhu. Táto zoznamka nikoho nediskriminuje a práve preto, tu nájdete aj užívateľov s rovnakou orientáciou. Stránka funguje už zopár rokov, vďaka čomu si vybudovala pevnú užívateľskú základňu s vyše jedného milióna členov. SexyRande ponúka ženám úplne bezplatné VIP členstvo, čím sa snaží o privolanie tohto jemného pohlavia na stránku zoznamky. Svojím členom ponúka veľa funkcií, ktoré spolu so zoznamovaním idú ruka v ruke. Administrátori dbajú na to, aby každý profil bol pred registráciou overený, čo zabezpečuje istý level ochrany a anonymity. Keďže je stránka zameraná najmä na erotické zoznamovanie, môžete sa tu stretnúť s erotickým obsahom. Taktiež je tu dobre rozvinuté centrum pomoci a podpory formou chatu s administrátormi. Takže, akýkoľvek problém sa na zoznamke vyskytne, môžete to riešiť okamžite a práve s nimi.

Registrácia na sexyrande.sk

Registrácia vám zaberie pár minút a je úplne bezplatná. Pri možnosti “Zaregistrovať sa” vložíte svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám príde potvrdzovací link. Po potvrdení tohto linku, vás zoznamka presmeruje na vyplnenie svojho profilu. Klasicky ako všade inde zadáte svoj dátum narodenia, svoje pohlavie a aj pohlavie osoby o ktorú máte záujem, kraj, mesto a krátky popis o vás. V tomto krátkom popise vám odporúčame predstaviť, čo najstručnejšie, vašu osobu a vašu osobnostnú charakteristiku. Následne vyplníte detaily vášho profilu, ako napríklad sexuálnu orientáciu, hmotnosť, výšku a podobne. Zvolenie profilovej fotografie nie je povinné a jej zverejnenie je teda len a len na vás.

Výber profilovej fotografie

Výber a zverejnenie profilovej fotografie je na vás, avšak odporúčame vám svoju profilovú fotografiu zverejniť. Naše mnohoročné skúsenosti dokazujú, že s nahranou fotografiou máte 3x väčšiu šancu na zoznámenie, než bez nej. Myslite prosím tiež na to, že fotka má byť aktuálna a vy by ste mali byť na nej k rozoznaniu.

Členstvo na zoznamke SexyRande

Máme dobrú správu, najmä pre ženy! Ženy majú na tejto zoznamke kompletné VIP členstvo zdarma. Naopak muži, si za toto členstvo musia zaplatiť alebo môžu zoznamku používať v obmedzenom režime ako bezplatný členovia. V čom sa teda líši bezplatné členstvo od VIP členstva? Ako člen VIP členstva máte oproti bezplatnému členstvu k dispozícii množstvo funkcií. Medzi tieto funkcie patrí rozšírený filter vyhľadávania, možnosť osloviť denne až 30 užívateľov, zobraziť návštevníkov vášho profilu a mnoho ďalších funkcií, ktoré vám pomôžu pri hľadaní partnera.

Zrušenie členstva a deaktivácia profilu

Pokiaľ sa rozhodnete o trvalé opustenie zoznamky, tak sa vám to nepodarí. Svoj profil viete jedine skryť pred ostatnými užívateľmi a prestať ho používať. Trvalé zrušenie konta momentálne na tejto zoznamke nie je možné.Pokiaľ máte platené členstvo, to samozrejme viete zrušiť pomocou SMS alebo písomnej žiadosti. Hlavne si platené členstvo zrušte, pretože zoznamka si účtuje poplatky po ukončení jedného obdobia sama a znovu vám stiahne určitú sumu z vášho účtu.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

Sexyrande.sk Funkcie

Rozšírený vyhľadávací filter

Užívatelia tejto zoznamky majú možnosť vyhľadávať ostatných užívateľov na základe veku, pohlavia, sexuálnej orientácie, kraju, mesta alebo stavu (slobodní/ženatí..). Pri aktivovaní VIP účtu máte možnosť pokročilejšieho vyhľadávania, kde viete zadať viac parametrov a tým pádom zúžiť výber ľudí podľa vašich predstáv.

Možnosť vidieť návštevníkov vášho profilu

Táto funkcia je pre pánov síce VIP funkciou, ale je veľmi nápomocnou pri internetovou zoznamovaní. Pod záložkou “Moji návštevníci” môžete vidieť úplne každého člena, ktorý si pozrel váš profil. Taktiež vám táto funkcia povie, kedy presne si váš profil pozrel. Je to skvelým nástrojom k nájdeniu vzájomných sympatií, pretože zistíte, koho ste zaujali a ďalej môžete zhodnotiť či aj on/ona zaujal/a vás.

Práve aktívny užívatelia a noví užívatelia

Zoznamka vám poskytuje možnosť vidieť práve aktívnych a novo registrovaných užívateľov. Takto máte predstavu o tom, ktoré profily sú aktívne a ktoré nie. Toto podporuje komunikáciu v reálnom čase, pretože viete komunikovať s ľuďmi, ktorí sa na stránku zoznamky pozerajú z druhého monitoru v tej istej chvíli ako vy.

Možnosť prezerať si fotky užívateľov

Každý člen má možnosť vidieť profilové fotografie ostatných členov. Avšak na tejto zoznamke je možné pridať až 5 rôznych fotiek do fotogalerie každého profilu. Pokiaľ tieto fotky chcete vidieť v plnej kvalite, nezostáva vám nič iné, len zaplatiť si členstvo alebo tie fotky nevidieť. takto však máte možnosť spraviť si lepší obraz o členoch, lepšie ich spoznať na základe vizuálu a taktiež lepšie zhodnotiť, či vás táto osoba priťahuje.

Ohodnotenia a oslovenia

Ohodnotenia a oslovenia sa zdajú byť podobnými funkciami, ale predsa majú nejaký ten rozdiel. K týmto funkciám sa dostanete pri kliknutí na “Stretnutia”, kde sa vám zobrazia členovia, ktorí majú záujem o stretnutie. Medzi týmito členmi listujete na základe páči sa mi - nepáči sa mi. Tu viete ostatných ohodnotiť zeleným tlačidlom - ako symbol sympatie, alebo červeným krížikom, pokiaľ sa vám osoba nepáči z vonkajšieho hľadiska. Toto prezentuje funkciu “Ohodnotenia”. Pri funkcii “Oslovenia” viete na základe tohto listovania medzi užívateľmi osloviť 10 členov denne.

Sexyrande.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Možnosť denne osloviť 10 užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 20 profilov
Základný vyhľadávací filter
Obmedzené možnosti pri odpovedaní na správy

VIP - 1 mesiac

19,00€

Možnosť denne osloviť 30 nových užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 40 profilov
Odpovedanie na správy
Neobmedzená konverzácia
Pokročilý filter vyhľadávania
Prehľad registrovaných

VIP - 3 mesiace

41,00€

Možnosť denne osloviť 30 nových užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 40 profilov
Odpovedanie na správy
Neobmedzená konverzácia
Pokročilý filter vyhľadávania
Prehľad registrovaných

VIP - 12 mesiacov

119,00€

Možnosť denne osloviť 30 nových užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 40 profilov
Odpovedanie na správy
Neobmedzená konverzácia
Pokročilý filter vyhľadávania
Prehľad registrovaných

Sexyrande.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrovaných vyše milióna aktívnych užívateľov
Notifikácie o novinkách na zoznamke prostredníctvom e-mailu
Mobilná aplikácia
Bezplatné VIP členstvo pre ženy
Funkcia hodnotenia a oslovenia
Pomerne vyvážený pomer 57% mužov a 43% žien

Nevýhody

VIP členstvo a niektoré funkcie pre mužov spoplatnené
Na zoznamke sa nedá zrušiť/deaktivovať účet
Zoznamka neslúži na nadväzovanie dlhodobých vzťahov
Hneď po skončení obdobia vám bude obdobie znovu predĺžené a s tým aj automaticky stiahnuté peniaze z vášho účtu

Sexyrande.sk pre užívateľov

Výhody

Voliteľné prémiové členstvo na rôzne obdobia
Podpora administrátorov formou chatu
Možnosť nájdenia nezáväzného vzťahu a flirtu
Mobilná aplikácia, ktorá zjednodušuje najmä komunikáciu medzi členmi zoznamky
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál sexyrande.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamovací portál sexyrande.sk je zoznamkou pre dospelých s pomerne vysokou užívateľskou základňou. Avšak po zistení, že sa na tejto zoznamke nedá deaktivovať profil vyplýva, že veľa profilov bude pravdepodobne neaktívnych. Zoznamka sa javí ako priestor, kde sa stretávajú rôzni ľudia s rôznou sexuálnou orientáciou. Nájdete tu takmer všetky vekové kategórie a čo môže byť vyhovujúce je aj to, že zoznamka poskytuje vyvážený pomer medzi pohlaviami. Ako pozitívom zoznamky vnímam jej bezplatné funkcie ako napríklad ohodnotenia a oslovenia ostatných členov, mobilnú aplikáciu, administrátorskú podporu formou chatu a kompletné VIP členstvo pre ženy úplne zdarma. Členské poplatky pre pánov sú vyššie, ale pokiaľ to myslíte s hľadaním flirtu a erotického zoznámenia vážne, neváhajte a vyskúšajte si túto zoznamku na vlastnej koži.

Sexyrande.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (2)
Jonatán, 23 rokov

Ženy mám úprimne rád ako aj pohľad na ne a koketovanie. Rád na zoznamku prídem, poflirtujem s pár slečnami a môj deň je hneď krajší. Pokiaľ sa nejaká z nich bude chcieť stretnúť, rád to urobím.

ÁNO 0 NIE 0
Michaela, 20 rokov

Po mojom rozchode s bývalým partnerom som nevyhľadávala žiadneho muža. Avšak po čase mi začal chýbať mužský dotyk. Na tejto zoznamke som sa spoznala s pár mužmi a s jedným sa pravidelne stretávam a som vďačná za takúto formu spoznania sa.. Bolo to rýchle a najmä pohodlné.

ÁNO 0 NIE 0
Maroš, 34 rokov

Na tejto zoznamke som si zaplatil členstvo a po skončení obdobia mi zase stiahli peniaze. Bola som samozrejme z časti aj moja chyba, ale ocenil by som férové správanie a takéto veci aspoň dopredu oznámiť.

ÁNO 4 NIE 0
Slávka, 40 rokov

Od zoznamky som očakávala viac. Bola som členkou vyše mesiaca a nedostala som odpoveď alebo správu od žiadneho pána.

ÁNO 2 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk