Ona hľadá jeho

Obľúbené zoznamky v SR

518 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
 • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
Adela
online
Michaela
online
Mia
online
3 102 ľudí online
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
Ján
online
Nina
online
Oliver
online
4 600 ľudí online
 • Rýchla registrácia a moderné užívateľské prostredie
 • VIP pre ženy zadarmo a priaznivá cena VIP členstva pre mužov
 • Ideálna zoznamka pre nájdenie vhodného partnera na spríjemnenie dlhých chvíľ
Šimon
online
Marianna
online
Martin
online
919 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Ján
online
Lucie
online
Šimon
online
1 166 ľudí online
 • Najvyššia možná bezpečnosť a súkromie
 • VIP členstvo pre ženy zadarmo
 • Neobmedzené VIP členstvo po jednorazovom zaplatení
Ján
online
Simona
online
Oliver
online
919 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Ján
online
Lucie
online
Šimon
online
7 773 800 ľudí online
 • Sociálna sieť a zoznamka v jednom
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného zoznámenia s viac ako 400 miliónmi užívateľov
Richard
online
Diana
online
Jakub
online
414 ľudí online
 • Najvyššia možná diskrétnosť a spoľahlivosť
 • Registrácia zadarmo
 • Kvalitná zákaznícka podpora
Dárius
online
Marianna
online
Oliver
online
20 520 ľudí online
 • Zoznamka určená pre nezáväzný flirt či sex
 • Registrácia zadarmo a priaznivé ceny VIP členstva
 • Až milión aktívnych užívateľov zaručuje nájdenie toho pravého pre Vás
Šimon
online
Olivia
online
Robin
online
214 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Zoznamka, ktorá spája kresťanské hodnoty
 • Zoznamka vhodná na nájdenie si vážneho dlhodobého vzťahu
Kevin
online
Angelika
online
Damián
online
0 ľudí online
 • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
 • Jednoduchá registrácia grátis
 • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
Jakub
online
Etela
online
Brian
online
449 ľudí online
 • Sprístupnenie fotografií iným užívateľom podľa vlastného uváženia
 • Registrácia zadarmo
 • Solídna zoznamka s jasnými podmienkami
Kevin
online
Diana
online
Leonard
online

Prečo sa zoznamovať s mužmi online?

Online zoznamky zaznamenali v posledných rokoch veľký rozmach. Združujú všetky skupiny a vrstvy obyvateľov, a to slobodných alebo nešťastne zadaných. Na každej z nich nájdete tisíc mužov, ktorých cieľom je zoznámiť sa a nájsť si partnerku do života alebo milenku pre krásne chvíle. A prečo sa zoznamovať s mužmi online? Nemusíte čakať, kým vás nejaký muž osloví na ulici alebo v bare. Na zoznamovacích portáloch môžete kontaktovať mužov a dohovoriť si s nimi schôdzky cez internet. Ušetríte tým veľa času a navyše si v pokoji domova prezriete potenciálnych partnerov. Dozviete sa o nich všetky podstatné informácie a ujasníte si, či je vám sympatický nielen svojou fotografiou, ale aj profilom.

Na internetových zoznamkách môžete byť v akúkoľvek hodinu. Nemôžete spať? Choďte na taký web a zistite, akí muži sú práve online. Nezáleží na tom, aký typ vzťahu hľadáte. Muži sú prístupní k nezáväznému romániku aj dlhodobému priateľstvu či partnerstvu. Prejdite si niekoľko zoznamiek, a ktorá vám bude najsympatickejšia a bude mať dobré recenzie, na tú sa zaregistrujte. Môžete si nahrať profilovú fotku, ale na väčšine portálov to nie je podmienkou. Nechýba na nich prehľadné vyhľadávanie podľa kraja, mesta a veku, poprípade stavu. Či už túžite po mužovi s rovnakými záujmami alebo tajomnom svalnáčovi, na zoznamkách máte vysokú pravdepodobnosť, že ho nájdete.

Ako by ste sa mali chovať k mužom na zoznamkách?

Prvý dojem je kľúčový a rozhodujúci. Určite aj vy chcete zanechať dobrý dojem hneď v prvej správe. Nehanbite sa prevziať iniciatívu a oslovte muža bez čakania, či si vašu návštevu všimne. V kontaktnej správe uveďte, koho hľadáte a čím vás dotyčný muž zaujal. Buďte pozitívna, vtipná a nebojte sa odhaliť svoju rozkošnú povahu. Pokiaľ čakáte, kým vás muži oslovia prví, je slušnosť im odpovedať – či už sa vám páčia alebo nie. Buďte k mužom ústretová a zablokujte si prípadne tých, ktorí sú príliš urputní v zoznamovaní a obťažujú vás. Nahrajte si atraktívnu profilovú fotku. Tá priláka muža na váš profil a stúpa šanca, že si vás všimne váš pán „Dokonalý“.

Muži na zoznamkách sú plní očakávaní. Nedávajte im plané nádeje, keď cítite, že sa s nimi nechcete stretnúť. Buďte za každú cenu úprimná a skončite rozhovor, pokiaľ vám dotyčný muž nebude vyhovovať. Nehovorte na seba všetko a buďte trochu tajomná. To ale neznamená, že by ste mužom nemohla napísať viac informácií o sebe. Len buďte opatrná, čo im píšete. Môže sa stať, že vás muž na diaľku očaruje svojou fotkou a peknými správami. V prípade, že si s ním budete chcieť dohovoriť schôdzku, zapamätajte si všetko podstatné a nadviažte na to pri osobnom kontakte.

Na akých mužov by ste si mali na zoznamkách dávať pozor

Medzi solídnymi mužmi sa na zoznamkách môžu vyskytovať podvodníci a vtipkári. Počítajte s tým, že na nich môžete naraziť hlavne na neplatených zoznamkách. Nereagujte na správy cudzincov a nenechajte sa zlákať peknými slovami. Nikdy mužom neposielajte svoje erotické fotografie, pretože sa dajú ľahko zneužiť. Neprezradzujte na seba citlivé osobné údaje, hlavne kde bývate, kde pracujete a aké je vaše telefónne číslo. Buďte obozretná, keď vám napíše muž s peknou tvárou a vypracovanou postavou. Môže sa jednať o falošný profil.

Niektorí muži vám budú skladať komplimenty a uisťovať vás, aká ste úžasná. Ženy potom často podliehajú ilúziám, že našli toho pravého. V mnohých prípadoch sa takým mužom nejedná o vážny vzťah, ale len o pobavenie. Lichôtkami sa snažia ženu omámiť a dostať ju tam, kam potrebujú. Pozor si dajte na chatovacích robotov na niektorých nesolídnych zoznamovacích portáloch, ktorí si s vami píšu, a ktorých cieľom je, aby ste si zaplatila VIP členstvo. Po jeho aktivácii sa títo roboti odmlčia. Niektoré zoznamky si dokonca najímajú mužov na písanie, ktorých cieľ je rovnaký ako v prípade robotov.

Desatoro zoznámenia, keď ona hľadá jeho

Možno sa trápite tým, že ste sama. Prečo neskúsiť online zoznamku a nezaregistrovať sa na nejakú? Nájdete v nej rubriku „Ona hľadá jeho“, ktorá je plná inzerátov a profilov. Ako takého muža zaujať, aby vám odpísal?

 1. Premýšľajte nad prezývkou

  Prezývka na zoznamke toho o vás veľa vypovedá. Ak nehľadáte nič nezáväzné, vyvarujte sa prezývkam so sexuálnym podtextom. Prezývka by vás mala vystihovať a môžete ju vytvoriť spojením dvoch slov, prípadne zo svojho mena.
 2. Buďte úprimná

  Internet a anonymita za obrazovkou lákajú k tomu, že máme tendencie si prikrášľovať niektoré informácie a robiť sa lepšími, než aký naozaj sme. Buďte sama sebou a prirodzená a nehrajte sa na niekoho, kým nie ste. Pravda skôr či neskôr vyjde najavo.
 3. Vyšperkujte svoj profil

  Profil vás reprezentuje a je tým prvým, odkiaľ muž čerpá informácie. Napíšte, čo vás baví, nahrajte profilovú fotku a zverte sa s tým, koho hľadáte. Zvýšite tým pravdepodobnosť, že vás oslovia muži, s ktorými máte niečo spoločné.
 4. Prezraďte svoj vzhľad

  Povedzte si úprimne, či by ste napísala mužovi, ktorý nemá na zoznamke profilovú fotku. Väčšina žien takých mužov nekontaktuje. Vyberte nejakú svoju peknú fotku, na ktorej je vidieť vaša postava a tvár. Pamätajte na to, že by mala byť fotka aktuálna.
 5. Zoznámte sa cez správy

  Niektorí muži dávajú prednosť osobnému stretnutiu pred internetovou konverzáciou, ale vy by ste mala byť ako žena opatrná a muža spoznať až po správach. Navyše budete vedieť, o čom sa s ním máte na schôdzke baviť a nebudete trápne mlčať.
 6. Zistite jeho rodinný stav

  Na zoznamkách je vysoké percento ženatých mužov. Niektorí sa tým netaja, iní vám nebudú chcieť odpovedať pravdu. Chcite poznať pravdu, či je slobodný alebo zadaný. Pokiaľ sa na type vzťahu nezhodnete, ušetríte si čas ďalším spoznávaním.
 7. Preverte si ho

  Zahrajte sa na agentku a zistite o ňom čo najviac informácií. Prejdite sociálne siete a vyhľadajte ho podľa mena, mesta alebo fotografie. Len tak získate istotu, že nekomunikujete so žiadnym vtipkárom a že na druhej strane sedí muž, akého poznáte z profilu.
 8. Počúvajte jeho hlas

  Nie je nad to počuť pred prvou schôdzkou jeho hlas a porozprávať sa o všedných veciach. Pokiaľ si máte po celú dobu hovoru čo povedať, zrejme nebudete mať odmlky ani na schôdzke. Navyše zistíte, ako sa muž vyjadruje a či je vám jeho hlas príjemný.
 9. Neplánujte

  Ste už dlho sama a muž vám príde ako horúci kandidát na nového partnera? Stojte nohami pevne na zemi a neuháňajte ho. Neplánujte nič dopredu a nepredstavujte si, ako si s ním založíte rodinu. Na také úvahy je po prvých schôdzkach skoro.
 10. Buďte na jednej zoznamke

  Na internete je toľko zoznamiek, že možno zvažujete, že sa zaregistrujete hneď na niekoľkých. To je ale chyba. Vyberte si tú najlepšiu a na tú sa sústreďte. Len tak vám neunikne vhodný muž na vzťah.

Ako by žena mala správne vyplniť profil na zoznamkách?

Váš profil by mal priviesť do vášho života nového muža, preto si na ňom dajte záležať. Nepreskakujte jednotlivé kroky a vyplňte všetko pravdivo. Zamyslite sa nad otázkami a odpovedzte na ne podľa svojho najlepšieho presvedčenia. Ak vám zoznamka ponúkne osobnostný dotazník, nenechajte sa ním odradiť. Cieľom je spoznať vašu osobnosť a požiadavky na partnera a navrhnúť vám vhodných partnerov. Nenarobte vo svojom profile pravopisné chyby a buďte pozitívna. Muži nechcú ženu, ktorá sa ľutuje. Rovnako tak neodhaľujte nič zo svojej sexuálnej stránky a buďte tá, ktorú budú musieť muži dobývať.

Profilová fotka stojí za tým, či vám muž napíše alebo nie. Koniec-koncov muži sa orientujú hlavne očami a ako prvé dajú na vzhľad. Na fotke by ste sa mali usmievať a nemať na očiach slnečné okuliare. Nebuďte ale na fotografii vyzývavá, pretože by to k vám pritiahlo mužov, ktorým ide o nezáväzný vzťah. Odhaľte, akého partnera pre život hľadáte a koľko rokov by mal mať. Prezraďte svoje koníčky a záujmy, rodinný stav a čo máte rada. Do profilu nikdy neuvádzajte svoju adresu, telefón ani email a nechajte si pre seba, kde pracujete. Také informácie odhaľte len mužovi, ktorého si preveríte a ktorému budete dôverovať.

3 zoznamky s najvyšším pomerom registrovaných mužov
35% žien / 65% mužov
1.
XBDSM
XBDSM
 • Možnosť nájsť si nezáväzný vzťah
 • Zoznamka s bezplatnou registráciou a členstvom
 • Zoznamka bez hraníc
30+
ideálny vek
25 900+
slobodných
40% žien / 60% mužov
2.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
40% žien / 60% mužov
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
 • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
 • Jednoduchá registrácia grátis
 • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

Nadväzujúce články

Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
4 2

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk