Zoznamka 50+

Obľúbené zoznamky v SR

670 ľudí online
 • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
Adela
online
Michaela
online
Mia
online
3 479 ľudí online
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
Ján
online
Nina
online
Oliver
online
3 657 ľudí online
 • Rýchla registrácia a moderné užívateľské prostredie
 • VIP pre ženy zadarmo a priaznivá cena VIP členstva pre mužov
 • Ideálna zoznamka pre nájdenie vhodného partnera na spríjemnenie dlhých chvíľ
Šimon
online
Marianna
online
Martin
online
1 182 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Lukáš
online
Laura
online
Brian
online
942 ľudí online
 • Najvyššia možná bezpečnosť a súkromie
 • VIP členstvo pre ženy zadarmo
 • Neobmedzené VIP členstvo po jednorazovom zaplatení
Ján
online
Simona
online
Oliver
online
1 182 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Ján
online
Lucie
online
Šimon
online
9 804 200 ľudí online
 • Sociálna sieť a zoznamka v jednom
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného zoznámenia s viac ako 400 miliónmi užívateľov
Richard
online
Diana
online
Jakub
online
507 ľudí online
 • Najvyššia možná diskrétnosť a spoľahlivosť
 • Registrácia zadarmo
 • Kvalitná zákaznícka podpora
Dárius
online
Marianna
online
Oliver
online
17 560 ľudí online
 • Až milión aktívnych užívateľov zaručuje nájdenie toho pravého pre Vás
 • Registrácia zadarmo a priaznivé ceny VIP členstva
Dárius
online
Lucie
online
Šimon
online
227 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Zoznamka, ktorá spája kresťanské hodnoty
 • Zoznamka vhodná na nájdenie si vážneho dlhodobého vzťahu
Brian
online
Jolana
online
Fabián
online
0 ľudí online
 • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
 • Jednoduchá registrácia grátis
 • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
Dárius
online
Nina
online
Dávid
online
480 ľudí online
 • Sprístupnenie fotografií iným užívateľom podľa vlastného uváženia
 • Registrácia zadarmo
 • Solídna zoznamka s jasnými podmienkami
Kevin
online
Diana
online
Leonard
online

Prečo sa zoznamovať na zoznamkách 50+?

V 21. storočí nie je ničím nezvyčajným, že tridsiatnici si ešte užívajú single život a neženú sa do vážnych vzťahov. Väčšina uprednostňuje kariéru, štúdium, cestovanie alebo záľuby. Avšak, čo robiť v prípade, že máte chuť zoznámiť sa s niekým novým, no každodenné povinnosti vám často nedovolia nájsť si čas na spoznávanie nových ľudí? Držte krok s dobou a zistie, ktoré zoznamky sú vhodné pre nezadaných 30+ nezadaných ľudí, ženy aj mužov, rôznej orientácie, hľadajúcich rozličné typy vzťahov. Randenie po tridsiatke je iné, než keď ste mali sladkých nájsť alebo dvadsať rokov. .

Často uprednostníte inteligentnú samotu, pred hlúpou spoločnosťou a nie je pre vás prioritou pretancovať celé noci v klube. A takto sa správate aj pri voľbe partnera, pretože viete, že je možno usadiť sa a mať rodinu aj neskôr, no práve s tou správnou osobou. Nie každý však na zoznamke hľadá doživotného partnera. Keďže tridsiatnici sú zvyknutí na rýchle životné tempo, nie je ničím nezvyčajným, že takto pristupujú aj k vzťahom a často si na online zoznamke hľadajú práve niekoho na horúci úlet alebo vášnivý milenecký pomer. Je to len na vás, zistite , čo vám skutočne chýba a nájdite to pravé pre vás!

S akým profilom uspejete na zoznamke 50+?

Vytváranie profilu je síce nenáročná činnosť, avšak vo svete online randenia je nesmierne dôležitá. Prečo? Práve zrelí ľudia, ktorí vedia po čom túžia, čo naopak nemajú radi, koho si vedia predstaviť po svojom boku, chcú predtým, než vás oslovia vedieť, kto ste vy a čo hľadáte. Nie, nemusíte zdieľať úplne všetky informácie o vašom živote, predošlých vzťahoch, deťoch alebo práci. Buďte sofistikovaní, poodhaľte niekoľko dôležitých informácii a iné ponechajte v skrytosti. Vzbuďte zvedavosť iných užívateľov a ujasnite, či hľadáte niekoho na vážny vzťah, kamarátov na voľný čas alebo milenca. Vymenujte vaše záľuby, obľúbené knihy, hudbu alebo filmy. Čím viac toho budete mať s ostatnými spoločného, tým jednoduchšie sa vám bude nadväzovať komunikáciu, prípadne vás to možno nabudí k tomu absolvovať niektoré z obľúbených aktivít aj spoločne. Môžete si spolu vyjsť na divadelné predstavenie, prechádzku horami alebo na obed. Áno, aj takto môže prebehnúť rande s niekým zaujímavým z online zoznamky.

Online randenie je fenoménom 21. storočia a to, že má množstvo výhod, z neho robí obľúbenú voľbu, ako spoznať nového partnera, kamarátov, prípadne milencov, u všetkých vekových kategórii. ktokoľvek, kto nemá čas alebo možnosť hľadať partnera v spoločenských kruhoch osobne, siahne po modernom spôsobe zoznámenia sa, teda online zoznamke. V prípade, že ste sa registrovali aj vy, nezabudnite si pridať aj profilovú fotografiu. Skúste vybrať záber, kde vyzeráte uvoľnene a prirodzene. Prípadne vyberte fotku, na ktorej sa venujete nejakej zo svojich záľub, či už je to šport, záhrada alebo čítanie kníh.

Načo si dať pozor ak randíte na online zoznamkách

V zásade sa nemusíte báť vytvorenia profilu na online zoznamke a hľadania šťastia v láske medzi množstvom zaujímavých, no neznámych profilov. Avšak, je dobré vedieť, že aj v tomto neosobnom svete sa nájdu ľudia, ktorí vás budú chcieť oklamať a na základe rôznych tragických, no vymyslených, príbehov sa budú snažiť dostať do vašej peňaženky, prípadne na váš účet. Preto v žiadnom prípade nezdieľajte žiadne údaje z vašich kreditných kariet a neposielajte peniaze ľuďom, ktorých osobne nepoznáte.

V prípade, že vás niekto pozve na osobné stretnutie, rande, budete určite plní očakávania a pozitívnych pocitov. No aj napriek radosti z nového stretnutia, dbajte na pár detailov, ktoré je dobré dodržať. Nepozývajte neznámych ľudí na prvé rande k sebe domov a naopak skúste s a nimi stretnúť na verejnom priestranstve. Choďte do kaviarne, parku, reštaurácie, kina prípadne divadla. Jednoducho, buďte medzi ľuďmi, aby ste sa cítili bezpečne, aj napriek tomu, že človek zo zoznamky možno nebude úplne podľa vašich predstáv. Predtým, než sa vyberiete na rande s niekým neznámym, upovedomte o tom aj vašich najbližších, prípadne sa s nimi dohodnite, nech vám počas rande zavolajú, či je všetko v absolútnom poriadku.

Našich 6 overených tipov ako randiť ak ste 50+

Nie ste si istí, ako nato? Neviete si predstaviť, ako máte správne randiť na internetových zoznamkách? Pripravili sme pre vás pár tipov, ktoré vám túto dobrodružnú zoznamovaciu cestu uľahčia. Po ich prečítané zistíte, že to nie len zvládnete ale si to aj užijete a možno nakoniec nájdete aj tú pravú / toho pravého.

 1. Buďte úprimní

  Nemusíte sa na nič hrať, nič predstierať, ste zrelý človek, ktorý vie, prečo na zoznamke je, preto neváhajte a napíšte to aj do profilu. Nemáte predsa chuť strácať čas a robiť na ľudí mylný dojem. Autentickosť a úprimnosť sú vlastnosti, ktoré si vážia naozaj všetci a najmä tí, ktorí hľadajú niekoho na seriózny vzťah, či dlhodobé priateľstvo.
 2. Vek je len číslo

  Prepadol vás pocit, že vy ste na online randenie pristarí? Alebo že vy predsa nemôžete ísť na rande večer do kina? Zabudnite na tieto predsudky, človeka predsa nedefinuje jeho vek, ale jeho odhodlanie zažiť lásku, dobrodružstvo, či príjemný flirt. Prekročte svoj tieň, vystúpte z komfortnej zóny a určite zažijete o mnoho viac, než ste si vôbec dokázali predstaviť.
 3. Nemajte priveľké očakávania

  Občas sa stane, že prvé, ani druhé rande z online zoznamky nedopadne tak, ako ste si predstavovali. Je to prirodzené, preto sa netrápte a už predom nemajte veľké očakávania, hlavne si nikoho z online zoznamky neidealizujte, kým ho reálne nestretnete. Trpezlivosť ruže prináša a to platí vo svete online zoznamiek dvojnásobne.
 4. Dobrý kamarát je niekedy viac, než partner

  V prípade, že hľadáte partnera, prípadne milenca a nedarí sa vám nájsť niekoho, kto by vám úplne vyhovoval, skúste možnosť spoznávania ľudí online, premeniť na možnosť získať aj nových priateľov, kamarátov, spoločníkov na výlety alebo kultúrne podujatia. Mnoho ľudí 50+ sa cíti osamelo a veľmi by ocenili spoločnosť na spoločné aktivity, dialógy, šport alebo návštevu opery.
 5. S humorom to ide ľahšie

  Neberte online zoznamovanie sa príliš vážne, netrápte sa, ak vás niekto odmietne alebo vám okamžite neodpíše. Berte veci s nadhľadom a ak sa dá aj s humorom. Uvidíte, že ostatní užívatelia ocenia ak nebudete všetko príliš prežívať a dramatizovať, buďte uvoľnení, nejde o život ale o možnosť spoznať nových zaujímavých ľudí, rozšíriť si svoje spoločenské kruhy.
 6. Dobrá fotka robí profil

  Verte, alebo nie, na internetových zoznamkách majú najväčší úspech ľudia s kompletne vyplneným profilom a príjemnou fotkou. Zvoľte záber, ktorý je realistický a páči sa vám. Vyhnite sa fotografiám, ktoré už nie sú aktuálne, prípadne na nich pôsobíte mrzuto. Ak si neviete vybrať, pokojne pridajte aj viacero fotiek a vždy dbajte nato, že pikantné fotky je najlepšie posielať až niekomu, koho veľmi dobre poznáte.

Koho môžete nájsť na zoznamke 50+?

Na väčšine zoznamovacích stránok a aplikácii pre užívateľov nad päťdesiat rokov zväčša stretnete užívateľov, ktorí hľadajú seriózny vzťah, či už heterosexuálny alebo homosexuálny. Po úvodnom oťukávaní sa a zistení, nakoľko si s užívateľmi rozumejú, sa veľmi radi vyberú na osobné stretnutie, ktoré môže skončiť akokoľvek, či už opätovnými stretnutiami alebo dohodu, že sa ešte niekedy ozvú, prípadne sa zhodnú na tom, že si nebudú rozumieť. Dá sa povedať, že ľudia v tejto vekovej kategórii už veľmi rýchlo vycítia s kým sa oplatí opätovne stretnúť a komu sa radšej vyhnúť.

A keďže vek je len číslo, na internetových zoznamkách nájdete aj päťdesiatnikov, ktorí nechcú vzťah, nemajú záujem sa viazať, prípadne žijú v partnerstve, no chcú sa zabaviť, spoznať niekoho na vášnivý milenecký vzťah, prípadne nájsť kamarátov, s ktorými môže ísť na spoločenské akcie. A aj z dobrého priateľstva sa predsa môže časom vyvinúť krásny romantický príbeh jednej lásky. Je to len na vás, po čom vaše srdce túži, stačí, ak to otvorene priznáte a verte, že nájdete, čo hľadáte. Zabudnite na predsudky, zahoďte hanblivosť a smelo vykročte do novej etapy vášho života.

45% žien / 55% mužov
1.
Elitedate
Elitedate
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
23+
ideálny vek
150 000+
slobodných
33% mužov / 67% žien
2.
RichMeetBeautiful
RichMeetBeautiful
 • Jedinečná zoznamka pre sugarbabies a sugardaddies
 • Registrácia zadarmo, platené VIP členstvo
 • Možnosť udržania súkromia a zároveň získania výhodného vzťahu
30+
ideálny vek
2 000 000+
slobodných
44% mužov / 56% žien
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • 100% súkromie a bezpečnosť pre zadaných užívateľov
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného nezáväzného vzťahu s viac ako 6 miliónmi užívateľov
30+
ideálny vek
6 200 000+
slobodných

Nadväzujúce články

Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
0 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk