Zoznamka 30+

Obľúbené zoznamky v SR

707 ľudí online
 • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
Adela
online
Michaela
online
Mia
online
3 534 ľudí online
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
Ján
online
Nina
online
Oliver
online
3 956 ľudí online
 • Rýchla registrácia a moderné užívateľské prostredie
 • VIP pre ženy zadarmo a priaznivá cena VIP členstva pre mužov
 • Ideálna zoznamka pre nájdenie vhodného partnera na spríjemnenie dlhých chvíľ
Šimon
online
Marianna
online
Martin
online
1 055 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Lukáš
online
Laura
online
Brian
online
1 240 ľudí online
 • Najvyššia možná bezpečnosť a súkromie
 • VIP členstvo pre ženy zadarmo
 • Neobmedzené VIP členstvo po jednorazovom zaplatení
Ján
online
Simona
online
Oliver
online
1 055 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Lukáš
online
Laura
online
Brian
online
10 800 600 ľudí online
 • Sociálna sieť a zoznamka v jednom
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného zoznámenia s viac ako 400 miliónmi užívateľov
León
online
Gabriela
online
Richard
online
463 ľudí online
 • Najvyššia možná diskrétnosť a spoľahlivosť
 • Registrácia zadarmo
 • Kvalitná zákaznícka podpora
Maximilián
online
Miriam
online
Martin
online
21 860 ľudí online
 • Až milión aktívnych užívateľov zaručuje nájdenie toho pravého pre Vás
 • Registrácia zadarmo a priaznivé ceny VIP členstva
Šimon
online
Olivia
online
Robin
online
172 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Zoznamka, ktorá spája kresťanské hodnoty
 • Zoznamka vhodná na nájdenie si vážneho dlhodobého vzťahu
Kevin
online
Angelika
online
Damián
online
0 ľudí online
 • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
 • Jednoduchá registrácia grátis
 • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
Dárius
online
Nina
online
Dávid
online
513 ľudí online
 • Sprístupnenie fotografií iným užívateľom podľa vlastného uváženia
 • Registrácia zadarmo
 • Solídna zoznamka s jasnými podmienkami
Roderik
online
Mia
online
Dávid
online

Prečo sa zoznamovať na zoznamkách 30+?

V 21. storočí nie je ničím nezvyčajným, že tridsiatnici si ešte užívajú single život a neženú sa do vážnych vzťahov. Väčšina uprednostňuje kariéru, štúdium, cestovanie alebo záľuby. Avšak, čo robiť v prípade, že máte chuť zoznámiť sa s niekým novým, no každodenné povinnosti vám často nedovolia nájsť si čas na spoznávanie nových ľudí? Držte krok s dobou a zistie, ktoré zoznamky sú vhodné pre nezadaných 30+ nezadaných ľudí, ženy aj mužov, rôznej orientácie, hľadajúcich rozličné typy vzťahov. Randenie po tridsiatke je iné, než keď ste mali sladkých nájsť alebo dvadsať rokov. .

Často uprednostníte inteligentnú samotu, pred hlúpou spoločnosťou a nie je pre vás prioritou pretancovať celé noci v klube. A takto sa správate aj pri voľbe partnera, pretože viete, že je možno usadiť sa a mať rodinu aj neskôr, no práve s tou správnou osobou. Nie každý však na zoznamke hľadá doživotného partnera. Keďže tridsiatnici sú zvyknutí na rýchle životné tempo, nie je ničím nezvyčajným, že takto pristupujú aj k vzťahom a často si na online zoznamke hľadajú práve niekoho na horúci úlet alebo vášnivý milenecký pomer. Je to len na vás, zistite , čo vám skutočne chýba a nájdite to pravé pre vás!

S akým profilom uspejete na zoznamke 30+?

Dnešní tridsiatnici neradi strácajú svoj čas a už vôbec netúžia po tom, kúpiť mačku vo vreci. Preto sa neskrývajte za dokonalých nadľudí a na váš profil uveďte aktuálne, no hlavne pravdivé, informácie o vás, vašich záľubách, veku, sexuálnej orientácii aj o tom, aký vzťah by ste chceli nadviazať. Pokojne sa rozpíšte, vyjadrite svoje názory, priblížte svoje koníčky, obľúbené filmy, knihy a hudbu. Čím viac budete mať s ostatnými užívateľmi spoločného, tým jednoduchšie nadviažete komunikáciu a vzrastú aj vzájomné sympatie.

Nezabúdajte na fakt, že väčšina užívateľov zoznamiek, nikdy neosloví profil, ktorý nemá žiadnu fotku, prípadne takýmto ľuďom neodpíšu, pretože ich považujú za nedôveryhodných. Takže ak nechcete zmeškať šance na horúce rande, stretnutie na kávičke alebo spoločnú návštevu kina, zvoľte vhodnú profilovú fotku a ak sa chcete ukázať v ešte lepšom svetle, nahrajte ich na váš profil hneď niekoľko. Filtre a nadmerné úpravy vášho výzoru na fotkách ponechajte mladším generáciám, ktoré ešte nie sú vyrovnané samé so sebou. Po 30 predsa už nepotrebujete nikoho očariť falošným perím a verte, že vo svete online datingu sa také podvádzanie nevypláca… .

Komu a čomu sa vyhnúť na online zoznamkách

Určite ste už čítali o rôznych typoch podvodníkov v online svete a bohužiaľ, takýto ľudia sa nájdu aj na online zoznamkách. Preto buďte obozretní a skutočne nikdy nezdieľajte citlivé informácie s ľuďmi, o ktorých v podstate nič neviete. Medzi takéto informácie patria údaje z vašej kreditnej karty, vaša adresa, prípadne vaše mobilné telefónne číslo. Ak si chcete so zaujímavými ľuďmi zo zoznamky zavolať, skúste využiť rôzne existujúce online platformy, ktoré túto službu poskytujú.

V prípade, že ste hanbliví alebo nemáte skúsenosti randiť s ľuďmi z online priestoru, máme pre vás tip, ako zvládnuť prvé rande bez nepríjemných zážitkov. Vždy zvoľte verejný priestor, nech už je osoba s ktorou sa stretnete okúzľujúca, alebo naopak veľmi nepríjemná, budete mať istotu, že v okolí je stále niekto, kto vám bude vedieť pomôcť, v prípade, že sa svojej spoločnosti z online zoznamky nebudete vedieť zbaviť. Ideálnym prostredím na prvé rande je kaviareň, reštaurácia, mestský park, kino, terasa, návšteva galérie alebo múzea. Nenechávajte nič na náhodu a vykročte na rande sebavedomo, bez strachu a obáv, že ste v tom úplne sami.

6 horúcich tipov,, ako osloviť generáciu 30+

Dobre vieme, že nie je jednoduché niekoho zaujať bez očného kontaktu, gestiky a mimiky, len tak cez správy a vďaka fotke na zoznamovacom profile. Skúste si prečítať naše postrehy o tom, ako zaujať na online zoznamovacích platformách pre dnešných tridsiatnikov a tridsiatničky.

 1. Čím kreatívnejšia prezývka, tým lepšie

  Vašou prezývkou prezradíte užívateľom veľa, ešte predtým, než si rozkliknú váš profil. Skúste vymyslieť niečo kreatívne, vtipné alebo odkazujúce na niečo, čo je vám blízke, prípadne, čo radi robíte. Vyhnite sa tradičným prezývkam typu meno v kombinácii s číslom, toto je dnes už zastaralý spôsobom, ktorí používajú zväčša staršie generácie, prípadne niekto, kto nevie vymyslieť nič zaujímavejšie.
 2. Otvorená komunikácia

  V prípade, že si chcete získať záujem ostatných užívateľov online zoznamky, buďte otvorení mysľou a nevstupujte do diskusií s predsudkami, negativitou alebo v s tým, že len vy máte pravdu a patent na veci. Ak s niečím nesúhlasíte, skúste sa užívateľov spýtať, prečo a pochopiť ich. Komunikácia, kde nevidíte, ako sa človek tvári a používa mimiku, môže byť zavádzajúca, preto predtým, než niekoho odpíšete, zistite, čo presne sa vám snaží povedať. Rešpektujúca komunikácia je kľúč k úspechu.
 3. Nehrajte zbytočné hry

  Hoci si o sebe nemyslíte, že máte IQ génia a postavu topmodelky, nemusíte sa zato vôbec hanbiť! Pamätajte, že nie je nič horšie, ako prísť na prvé rande a zistiť, že to, čo ste videli a čítali na online zoznamke vôbec nekorešponduje s realitou. Preto buďte autentickí, úprimní a spokojní samo so sebou, pretože to sú najpríťažlivejšie vlastnosti, aké môžete ostatným ponúknuť!
 4. Dobrý záber odhalí to najpodstatnejšie

  Fotka povie viac, než tisíc slov! Zabudnite na zábery, kde pózujete, špúlite pery, prípadne stojíte v kúpeľni. Dajte si záležať na príjemnej fotke, kde pôsobíte uvoľnene a prirodzene. Pridajte zábery, kde sa venujete niečomu, čo vás vystihuje alebo baví. Ak ste odvážnejší, pokojne pridajte záber z pláže. Avšak, pozor na príliš vyzývavé zábery, tie môžu vyvolať dojem, že nehľadáte nič seriózne… .
 5. Neočakávajte zázraky

  Napriek tomu, že vy ste úprimní a otvorení užívateľ online zoznamiek, môže sa stať, že človek na druhej strane, nie je celkom pravdovravní. Preto si nikdy nekreslite vzdušné zámky a neočakávajte, že hneď na prvom osobnom stretnutí natrafíte na dokonalú ženu, či princa na bielom koni. Môže sa pokojne stať, že zostanete priateľmi, no iskra nepreskočí.
 6. Oslovte profily prví

  Odvážnym šťastie praje a stereotypy, o tom, ako má muž osloviť ženu sú v online svete dávno prekonané. Preto, ak ste žena, ktorá vie, čo chce, neváhajte a oslovte muža, či ženu, ktorí vás zaujmú, ako prvá. Podobne je to aj v prípade, že máte záujem o staršieho, či staršiu užívateľa. Nemáte sa čoho obávať, niektorí ľudia totižto považujú za vzrušujúce byť ulovení.

Koho môžete nájsť na zoznamke 30+?

Zabudnite na akékoľvek zaužívané vzorce a pripravte sa na divokú jazdu! Dnešní tridsiatnici sú otvorení ľudia a mnohí z nich sa radi zabávajú, stretávajú nových ľudí, cestujú a masovo využívajú aj online zoznamky. Niektorí z nich hľadajú naozaj len vzrušujúce dobrodružstvo, experimentujú v oblasti svojej orientácie alebo chcú zažiť vášnivé noci s novým milencom. Ak máte chuť na takéto dobrodružstvo, určite si prídete na svoje. Medzi užívateľmi nájdete rôzne orientovaných ľudí, preto neváhajte skúsiť svoje šťastie napriek tomu, že ste homosexuál, bisexuál, trasgender, queer a iné.

Na druhej strane však táto komunita ľudí zahŕňa aj takých, ktorí už majú chuť na vážny vzťah, cítia potrebu založiť si rodinu, prípadne sú už rozvedení a túžia začať odznova. Svoje šance na lásku a romantický vzťah neradno nechať na náhodu, a aj v tomto prípade sú online zoznamky ideálnou voľbou na hľadanie toho pravého, či tej pravej. Medzi tridsiatnikmi stretnete už aj rodičov, ktorí popri láske k svoje ratolesti hľadajú partnera, s ktorým by mohli vytvoriť kompletnú rodinu.

45% žien / 55% mužov
1.
Elitedate
Elitedate
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
23+
ideálny vek
150 000+
slobodných
33% mužov / 67% žien
2.
RichMeetBeautiful
RichMeetBeautiful
 • Jedinečná zoznamka pre sugarbabies a sugardaddies
 • Registrácia zadarmo, platené VIP členstvo
 • Možnosť udržania súkromia a zároveň získania výhodného vzťahu
30+
ideálny vek
2 000 000+
slobodných
44% mužov / 56% žien
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • 100% súkromie a bezpečnosť pre zadaných užívateľov
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného nezáväzného vzťahu s viac ako 6 miliónmi užívateľov
30+
ideálny vek
6 200 000+
slobodných

Nadväzujúce články

Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
0 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk