Badoo

Badoo

Hľadáte online zoznamku s mobilnou aplikáciou, kde to naozaj žije? V tom prípade je najvyšší čas nainštalovať si do vašich smartfónov aplikáciu Badoo. Táto populárna zoznamovacia aplikácia ponúka na výber množstvo funkcií na prelomenie ľadov a zábavu počas spoznávania sa. Užívatelia sú zväčša veľmi otvorení, aktívni a presne taký je aj pocit, ktorý máte počas užívania tejto aplikácie. Ak ale neviete, ako osloviť niekoho, kto vás zaujme, môžete mu poslať jednu zo zaujímavých otázok, ktoré vygeneruje systém a následne sa spoločne zabavíte na vašich odpovediach. Po rýchlej a jednoduchej registrácii, máte na výber, čo všetko o sebe chcete prezradiť. Ak nemáte práve čas na vyplnenie informácii, môžete sa k nim neskôr vrátiť. Na tejto aplikácii je potrebné vyzdvihnúť najmä to, že fotografie sú overené a predtým, než si pridáte tú vašu, systém vás naživo overí prostredníctvom kamery na vašom telefóne. Tak smelo do randenia, pretože šanca, že váš favorit / favoritka vyzerá v skutočnosti tak dobre, ako na fotke je na Badoo naozaj veľká!


Naša recenzia

Hodnotenie výkonnosti: 7/10

Prehľadnosť profilov: 7/10

Použiteľnosť aplikácie: 5/10

Bezpečnost: 6/10

Užívateľská základňa: 7/10

Popularita: 3/10

Za koga je mobilna platforma Badoo?
O Badoo Badoo je vhodný najmä pre nadšencov online zoznamovania sa, ktorí si pritom radi využívajú rôzne hravé funkcie a chcú sa baviť. Jeho dizajn aj funkcie sú viac prepracované, než býva na aplikáciách takého typu zvykom, a ponúka aj možnosti, ako sa vzájomne spoznávať, bez väčšej námahy. Okrem hier, ponúka aj rôzne otázky, na ktoré spoločne odpovedáte a dokonca aj vysielanie naživo. Ak na sociálnych aplikáciách a sieťach radi zdieľate fotky, tak Badoo vám umožní pridať ich pokojne aj 100! Ak ešte váhate, tak možno vás presvedčí fakt, že táto zoznamka má dnes už viac, než 460 miliónov užívateľov, čo je skutočne sľubné číslo. A to najlepšie? Všetci, podobne ako vy, hľadajú niekoho – na pokec, stretnutie na kávu, horúci flirt, dlhodobý vzťah, prípadne niekoho na vášnivú noc! Ovládanie je veľmi jednoduché, profily označíte buď srdiečkom alebo krížikom, a tak dávate najavo, kto u vás má šancu a naopak, u koho máte šancu vy. Pomer mužských a ženských profilov je takmer vyrovnaný a hoci dominuje mladšia veková kategória, ani profily zastupujúce zrelšie ročníky nechýbajú.
Prednosti i mane
Svetoznáma zoznamovacia aplikácia s pomerne veľkou základňou užívateľov.
Overené fotografie, ktoré si môžete prezrieť.
Zábavné funkcie na prelomenie ľadov alebo vyhľadávanie čo najvhodnejších profilov.
Jednoduché a jednoznačné ovládanie.
Rýchla bezplatná registrácia.
Príliš veľa profilov, ktoré vás budú oslovovať a môže sa stať, že vás to bude obťažovať.
VIP členstvo je pomerne drahé a automaticky sa obnovuje.
Badoo má, bohužiaľ, povesť zoznamovacej aplikácie, kde si ľudia zväčša hľadajú niekoho na jednu noc, avšak nie je tomu vždy tak.
Recenzie aplikácie Badoo

Zoznamovacia appka Badoo je súčasťou online zoznamky, ktorá vznikla už v roku 2006. S napredujúcimi technológiami a s rastúcim záujmom o rýchle randenie cez mobilné aplikácie, vznikla pochopiteľne aj Badoo aplikácia, reprezentujúca túto platformu. Môžete si byť istý, že a tejto zoznamke sa nebudete nudiť a dlho čakať na reakcie od ostatných. Aj jej neplatená verzia ponúka dosť možnosti, ako nadviazať kontakt a zdá sa, že to využíva veľký počet profilov. Zastúpenie mužov a žien je pomerne rovnaké, podmienkou je, že musia mať minimálne 18 rokov. Ovládanie je jasné, používanie neznepríjemňujú žiadne reklamy a pokiaľ vás baví systém vzájomnej zhody, na základe ktorej môžete začať komunikovať, s pre vás atraktívnym profilom, bude sa vám táto aplikácia určite páčiť.

Registrácia a prihlásenie sa

Táto populárna aplikácia sa nachádza zadarmo vo vašom App store alebo na Google Play. Po úvodnej inštalácii budete musieť zadať váš email alebo Facebook účet, a následne vyplniť údaje, ako prezývku (meno), dátum narodenia, profilovú fotku a zdieľať vašu polohu. Po nahrávaní profilovej fotky vás systém vyzve, aby ste sa pomocou kamery vo vašom telefóne odfotili v danej chvíli, a tak potvrdíte podobnosť s fotografiou, ktorú ste zadali pôvodne. Badoo sa v mnohom podobá so sociálnymi sieťami a jednou zo spoločných vlastností je aj to, že na váš profil môžete, na rozdiel od iných aplikácii, pridať až 100 rôznych fotiek. Po vyplnení základných údajov môžete vyplniť aj iné údaje o vás a vašich záľubách, hodnotách, práci, či vzdelaní. Vyplnenie týchto údajov môže zaujať iných užívateľov, zároveň však majte na pamäti, že všetky informácie sa týmto stávajú dostupné pre široké spektrum neznámych ľudí. Badoo uľahčuje komunikáciu aj ľuďom, ktorým to nejde prirodzene a ponúka rôzne možnosti, napr. Poslať na úvod srdiečko prípade dať otázku, na ktorú obaja musia odpovedať. A systémom vygenerované otázky vedia byť aj pekne zábavne. To znie ako príjemný spôsob zoznámenia sa, nemyslíte?

Užívatelia Badoo a písanie správ

Hoci má Badoo už povesť akejsi zoznamky na nezáväzné flirtovanie, s pribúdajúcim počtom užívateľov sa zmenil, aj zrejme prvotný, prioritný zámer. Dnes už nie je ničím výnimočným stretnúť tam aj ľudí so serióznym profilom hľadajúcich viac, než horúce flirty a jednorazové stretnutia. O tom, kto o vás prejaví záujem, však vo veľkej miere rozhodnete aj vy sami. Nezabudnite nato, že vo svete online zábavy je najdôležitejšie nahrať si tú správnu fotografiu, ktorá zapôsobí na kategóriu užívateľov, o ktorých máte záujem. Stále platí, čím výstrednejšia fotka, tým viac adeptov na nezáväzný flirt a čím serióznejší profil, tým väčšia šanca na vyvážený romantický vzťah. Vezmite to do svojich rúk a zabavte sa. Písanie správ je na tejto platforme možné prakticky komukoľvek a kedykoľvek. Avšak, nie je ničím výnimočným, že sa vám neodstane žiadnej odpovede, ak o vás ten druhý nemá záujem. Pre niekoho môže byť nával správ od rôznych užívateľov aj celkom náročný na filtrovanie a odpovedanie. Pomer mužov a žien je vyrovnaný a hoci má Badoo mnoho užívateľov pod 40 rokov, nie je už ničím výnimočným stretnúť tam aj zrelé dámy a pánov v najlepších rokoch. Jednoducho všetci, ktorí sa radi zabávajú a majú nad 18 rokov, sú viac než vítaní!

Hlavné funkcie
  • Zábavná zoznamovacia aplikácia pre ľudí rôznych vekových kategórii.
  • Možnosť odosielania a prijímania správ aj bez predplatenia kreditov, či VIP členstva.
  • Pridávanie väčšieho množstva fotografií než povoľujú konkurenčné aplikácie.
  • Reálna možnosť nadviazať, nie len online známosť ale, aj reálne stretnutie.
Bezpečnosť

Napriek tomu, že Badoo je mimoriadne zábavná platforma, treba mať na pamäti, že nie všetci užívatelia s vami budú komunikovať korektne. Preto vždy dbajte nato, aký obsah s nimi zdieľate. Napriek tomu, že sa Badoo snaží kontrolovať profilové fotky, samotné profily stále môžu byť upravené a nekorešpondovať s realitou. Badoo dbá na dodržiavanie vášho súkromia a nezobrazí ostatným užívateľom žiadne kontaktné, či iné, dôverné údaje. V prípade, že vás nejaký profil obťažuje je možné ho nahlásiť a udať aj dôvod, prečo ste ho nahlásili. Podobne viete nepríjemné profily aj zablokovať a tak im zabrániť v ďalšej komunikácii s vami.

Konačna ocjena Badoo aplikacije

Konačna ocjena mobilne platforme Badoo
Šéfredaktor fotografií
Lenka S.
Šéfredaktorka Lovino.sk

Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa pri randení radi bavia a máte v sebe istý aspekt hravosti, je veľmi pravdepodobné, že Badoo sa stane vašou obľúbenou zoznamovacou aplikáciou. To, že má stabilné miesto vo svete online zoznamovania sa a fakt, že má vyše 400 miliónov užívateľov, maximálne zvyšuje vaše šance nájsť niekoho na nezáväzné rande, či nádejný vzťah. Ešte váhate? Tak vedzte, že aj bez akýchkoľvek poplatkov si túto mobilnú aplikáciu dokážete slušne užiť, a to stojí za skúšku. V prípade, že vás Badoo neosloví, svoj profil môžete kedykoľvek zrušiť a aplikáciu vymazať. Predtým si však nezabudnite zrušiť.

Najlepšie zoznamky
Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
0 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk