Facebook Dating

Facebook Dating

Zoznamovacia appka svetoznámej sociálnej siete, pre všetkých. Ak už máte účet na populárnej svetovej sociálnej sieti Facebook postačí len krôčik a môžete vyskúšať aj zoznamovaciu aplikáciu, ktorú má Facebook v ponuke. Facebook Dating aplikácia je na trhu ešte len pár rokov, no vďaka tomu, že patrí pod top 1 sociálnu sieť, netrvalo dlho a stala sa taktiež veľmi populárnou. A nenechajte sa zmiasť, táto zoznamka nemá vlastnú aplikáciu , ale skrýva sa priamo v aplikácii platformy Facebook. A keďže Facebook má milióny užívateľov všetkých vekových kategórii, nie je tomu inak ani s touto zoznamovacou aplikáciou. Šťastie vo svete lásky, flirtu, či romantiky tam hľadajú rovnako mladí ako zrelí ľudia. Vítaní sú rôzne orientovaní užívatelia, vrátane bisexuálov, homosexuálov a pod. Podmienkou však je, že máte mať viac, než 18 rokov. A to najlepšie, táto mobilná aplikácia ponúka svoje služby zadarmo!


Naša recenzia

Hodnotenie výkonnosti: 7/10

Prehľadnosť profilov: 7/10

Použiteľnosť aplikácie: 5/10

Bezpečnost: 6/10

Užívateľská základňa: 7/10

Popularita: 3/10

Za koga je mobilna platforma Facebook Dating?
O Facebook Dating Hľadáte zoznamovaciu aplikáciu, ktorá je na dosah ruky bez zbytočných inštalácii, s istotou, že si ju budete môcť dovoliť? Áno, aj takáto možnosť existuje a dorazila už aj na európsky trh. Je to pomerne nová zoznamka Facebook Dating a je úplne zadarmo. Nájdete ju priamo vo svojej Facebook aplikácii a nemusíte si už inštalovať nič navyše. Na tejto zoznamke nájdete naozaj všetky vekové kategórie ľudí, hľadajúcich všetky možné druhy vzťahov. Napriek tomu, že tu nájdete aj adeptov na horúci flirt a vášnivú noc, zoznamka sama seba prezentuje, ako vhodné miesto na hľadanie seriózneho vzťahu. Väčšina profilov má fotku, príliš provokatívne a odhalené zábery tu vôbec nedominujú. Ak nechcete investovať do zoznamovacích aplikácii a nevadí vám zdieľať ďalšie dáta s medzinárodnou platformou Facebook, tak by vás Facebook Dating mohol osloviť aj na dlhšie, než na skúšku.
Prednosti i mane
Ak už máte aplikáciu Facebook, nemusíte si inštalovať žiadne ďalšie, keďže táto zoznamka je priamo v nej.
Písanie a odosielanie správ, registrácia a používanie je dostupné pre všetkých nad 18 rokov a zadarmo.
Vďaka geolokácii vám systém vygeneruje zaujímavé profily vo vašom okolí.
S niektorými profilmi môžete mať spoločných známych, vďaka sociálnej siete Facebook.
Veľký počet potenciálnych užívateľov z celého sveta.
Prehľadné ovládanie, jednoduché prihlásenie a upravovanie profilu.
Zdieľanie ďalších osobných informácii s platformou Facebook.
Prítomný reklamný obsah.
Medzi vygenerovanými profilmi sa neobjavia profily, ktoré máte medzi svojimi priateľmi na sociálnej sieti.
Recenzie aplikácie Facebook Dating

Mobilná zoznamovacia aplikácia Facebook Dating bola založená v USA a predtým, než prišla na európsky trh bola vyskúšaná v rôznych iných krajinách. Jej potenciál je skutočne veľký, pretože sociálnu sieť Facebook využíva dnes už takmer každý. Užívanie je veľmi intuitívne a okrem prepojenia s Facebookom si svoj profil na Facebook Dating môžete synchronizovať aj s vašim Instagramom. Veľkým pozitívom tejto zoznamovacej aplikácie je dostupnosť pre všetkých, pretože všetky funkcie sú zadarmo. Ak chcete praktické prepojenie sociálnej siete so zoznamkou, mohol by sa vám tento koncept páčiť. Používatelia tu hľadajú podobne, ako na iných zoznamkách vzťah, flirt, nezáväzné rande ale aj kamarátstvo a nové známosti. Používanie zvládnu aj staršie ročníky, je jednoduché a jasné, funguje na princípe zhode sympatií od ktorej sa bude odvíjať ďalšie spoznávanie.

Registrácia a prihlásenie

Facebook Dating nájdete vo svojej Facebook aplikácii a na trhu zatiaľ nefiguruje ako samostatná zoznamovacia aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť z vášho App Storu alebo Google Play. Po úspešnej registrácii na Facebooku teda môžete skúsiť aj randenie, ktoré ponúka v hlavnom menu! Kliknite na ružovo-fialové logo so srdiečkom, pod ktorým sa Facebook Dating skrýva a vyplňte základné údaje, ak ich ale máte vyplnené na vašom Facebooku, tak ich len potvrdíte. Aplikácia si vyžiada prístup k vašej polohe a vyberiete o aké pohlavie máte záujem. Hotovo! Podobne, ako to býva u iných mobilných zoznamiek, označíte profily srdiečkom alebo krížikom, podľa toho, či vás oslovia. Vytvoríte si tak zoznam, kde budete mať uložených ľudí, s ktorými by ste radi nadviazali kontakt, no ostatní užívatelia váš zoznam nevidia. Váš profil si viete nastaviť podľa preferencií a toho, čo všetko chcete užívateľom ukázať. Použiť môžete profilovú fotografiu, ktorú už máte na sociálnej sieti, prípadne ju zmeniť. Podobne si môžete nastaviť aj viditeľnosť ostatných fotiek na vašom Facebook profile.

Užívatelia a písanie správ

Túto zoznamovaciu mobilnú aplikáciu môže využívať v podstate, každý, kto má nainštalovanú Facebook aplikáciu vo svojom mobilnom telefóne. A keďže túto najpopulárnejšiu sociálnu sieť na svete používajú v dnešnej dobe už naozaj všetky vekové kategórie, stretnete tu užívateľov mladých aj ľudí v najlepších rokoch. Systém vám síce na základe polohy vygeneruje zaujímavé profily, no voľba je len a len na vás. Posielanie aj prijímanie správ je zadarmo a oficiálne sa táto zoznamovacia aplikácia predstavila, ako vhodná pre ľudí, ktorí hľadajú vzťah, nie jednorazovú záležitosť. Ako sa však rozhodnete ukončiť, či rozbehnúť vaše prvé rande, je samozrejme individuálna a osobná záležitosť...

Hlavné funkcie
  • Zoznamovacia aplikácia pre nadviazanie vzťahov rôzneho druhu, ktorá spadá pod populárnu sociálnu sieť Facebook.
  • Vygenerovanie zaujímavých profilov na základe preferencií a určenia geolokácie.
  • V profiloch užívateľov môžete nájsť spoločných známych s vašimi priateľmi zo sociálnej siete.
  • Platforma je zameraná na nadviazanie nových vzťahov, priateľstiev aj flirtov.
Bezpečnosť

V prípade, že sa rozhodnete skúsiť randenie na Facebook Dating musíte počítať s faktom, že svoje údaje zdieľate so spoločnosťou Facebook, nie len zoznamovacou mobilnou aplikáciou. V nastaveniach si jednoducho prispôsobíte váš profil tak, aby ostatným užívateľom boli zobrazené len informácie, ktoré pokladáte za vhodné. Prvky sociálnej siete sú premostené aj do tejto aplikácie a nie je ničím nezvyčajným, že medzi záujemcami sa vám objavia ľudia, s ktorými máte spoločných priateľov. To navodzuje prijateľnejšiu atmosféru, ktorá môže eliminovať falošné profily. Zároveň sa netreba obávať, pretože žiadne z dát na tejto zoznamke nepreniknu na váš oficiálny Facebookový profil, kde máte rodinu, či najbližších priateľov a známych.

Konačna ocjena mobilne platforme Facebook Dating
Šéfredaktor fotografií
Lenka S.
Šéfredaktorka Lovino.sk

Nechce sa vám do telefónu nainštalovať ďalšiu aplikáciu na randenie a máte radi praktické prepojenie sociálnych sietí? Máme pre váš horúci tip – Facebook Dating! Pravdepodobne, ako väčšina ľudí na svete, už máte účet na Facebooku a jeho aplikáciu. V tom prípade možnosť zoznámiť sa s novými zaujímavými ľuďmi máte na dosah ruky, priamo v hlavnom menu aplikácie Facebook. Minimálne množstvo falošných profilov, žiadne poplatky a slušná užívateľská základňa robia z tejto zoznamky dostupnú voľbu pre všetkých, ktorí ešte nenašli svojho vysnívaného partnera alebo niekoho na romantické rande.

Najlepšie zoznamky
Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
3 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk