Zoznamka 40+

Obľúbené zoznamky v SR

673 ľudí online
 • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
Adela
online
Michaela
online
Mia
online
3 531 ľudí online
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
Dávid
online
Zuzana
online
Tobias
online
3 721 ľudí online
 • Rýchla registrácia a moderné užívateľské prostredie
 • VIP pre ženy zadarmo a priaznivá cena VIP členstva pre mužov
 • Ideálna zoznamka pre nájdenie vhodného partnera na spríjemnenie dlhých chvíľ
Ján
online
Simona
online
Matúš
online
956 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Lukáš
online
Laura
online
Brian
online
1 199 ľudí online
 • Najvyššia možná bezpečnosť a súkromie
 • VIP členstvo pre ženy zadarmo
 • Neobmedzené VIP členstvo po jednorazovom zaplatení
Ján
online
Emma
online
Leonard
online
956 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Ján
online
Lucie
online
Šimon
online
10 828 800 ľudí online
 • Sociálna sieť a zoznamka v jednom
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného zoznámenia s viac ako 400 miliónmi užívateľov
Richard
online
Diana
online
Jakub
online
533 ľudí online
 • Najvyššia možná diskrétnosť a spoľahlivosť
 • Registrácia zadarmo
 • Kvalitná zákaznícka podpora
Maximilián
online
Miriam
online
Martin
online
18 840 ľudí online
 • Zoznamka určená pre nezáväzný flirt či sex
 • Registrácia zadarmo a priaznivé ceny VIP členstva
 • Až milión aktívnych užívateľov zaručuje nájdenie toho pravého pre Vás
Dárius
online
Lucie
online
Šimon
online
169 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Zoznamka, ktorá spája kresťanské hodnoty
 • Zoznamka vhodná na nájdenie si vážneho dlhodobého vzťahu
Kevin
online
Angelika
online
Damián
online
0 ľudí online
 • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
 • Jednoduchá registrácia grátis
 • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
Jakub
online
Etela
online
Brian
online
463 ľudí online
 • Sprístupnenie fotografií iným užívateľom podľa vlastného uváženia
 • Registrácia zadarmo
 • Solídna zoznamka s jasnými podmienkami
Roderik
online
Mia
online
Dávid
online

Prečo sa zoznamovať na zoznamkách 40+?

V prípade, že ste ešte stále nenašli lásku svojho života a máte po štyridsiatke, je najvyšší čas vziať veci do vlastných rúk, nájsť vhodnú zoznamku pre vás, vyplniť si profil a začať hľadanie. Nikdy nie je neskoro stretnúť niekoho, po kom vaše srdce skutočne túži. Neobávajte sa, vo svete online randenia neexistujú predsudky, ak ste po rozvode, prípadne aj po dvoch, nikoho to neprekvapí a definitívne nebudete jediní s takou skúsenosťou. O to ľahšie sa vám bude náročné obdobie prekonávať, ak ho budete mať s kým zdieľať. Správne vyplnený profil dokáže robiť zázraky a osloví tých správnych užívateľov, ktorí by vám mohli byť blízki. Nezabudnite zadať svoju lokalitu, pretože väčšina zoznamiek vám automaticky vygeneruje zaujímavých užívateľov vo vašej blízkosti, až do vzdialenosti, ktorú si prednastavíte.

Je úplne prirodzené, že ak začnete online randiť vo svojich 40-tich rokoch, hľadanie lásky beriete už vážnejšie, než napr. generácie dvadsať a tridsať ročných užívateľov. Časy, kedy ste túžili po rýchlom romániku, vzrušujúcej noci alebo experimentoch sú pravdepodobne už za vami, a teraz túžite po tom, mať sa o koho oprieť a zdieľať spolu viac, než len vašu posteľ. A na tom nie je nič zlé! Stretnutie a zamilovanie sa do podporujúceho, zrelého partnera je dôstojnou prioritou vášho života; jediným problémom je, ako niekoho takého nájsť. Praktickým riešením je online randenie, ktoré môžete využívať kdekoľvek ste, napr. aj cez prestávku v práci, s deťmi na ihrisku alebo počas cesty vlakom. Výskumy dokazujú, že čoraz viac ľudí po 40 nachádza zmysluplné vzťahy práve vďaka online zoznamkám a aplikáciám.

S akým profilom uspejete na zoznamke 40+?

Ste po rozvode, rozchode alebo dlhodobo nezadaní? Najdôležitejšou radou, akú vám vieme dať je to, že nesmiete začať stagnovať a upustiť od možnosti, že aj pre vás je niekde ten správny partner / partnerka. Vo svete online randenia je váš profil je kľúčový, preto si na ňom dajte záležať. Napíšte niečo o sebe, záľubách a o tom, čo konkrétne hľadáte, či už je to niekto na spoločný život, prípadne na romantický flirt, či vášnivé dobrodružstvo. Vedzte, že ak váš profil bude zívať prázdnotou, odzrkadlí sa to aj v schránke vašich prijatých správ. Ľudia po štyridsiatke totižto hľadajú partnerov aj na základe spoločných vlastností, tém, životných skúseností alebo záľub. Je pre nich dôležité byť spojení na viacerých úrovniach, než len fyzickej príťažlivosti.

Nezabúdajte na fakt, že väčšina užívateľov zoznamiek, nikdy neosloví profil, ktorý nemá žiadnu fotku, prípadne takýmto ľuďom neodpíšu, pretože ich považujú za nedôveryhodných. Preto si vyberte vhodnú fotku, na ktorej pôsobíte príjemne a najmä prirodzene. Hoci už nemáte dvadsať rokov, nie je potrebné sa umelo prikrášľovať a využívať mnohé filtre, ktoré nenechajú vyniknúť vašu autentickosť. Občas postačí správne svetlo a krásna fotka je na svete. Stojte si za tým, kto ste, sebavedomie a sebaprijatie je predsa tým najlepším prostriedkom, ako urobiť správny prvý dojem na ostatných. V prípade, že chcete pridať viac svojich fotiek, urobte tak, na online zoznamkách je to viac než vítané.

A načo a si máte dať pozor na online zoznamkách?

Ľudia vo vašom veku už majú za sebou istú časť života, nejakú históriu a nie je ničím výnimočným, že ich história je uchovaná aj v internetových prehliadačoch, a vie sa k nej dostať akýkoľvek človek, pripojený k internetu. Preto predtým, než začnete randiť na zoznamkách, vyhľadajte na internete samých seba a to, čo všetko je možné sa o vás dočítať. Ak sú tam informácie, prípadne fotky, ktoré adresujú k vášmu zamestnaniu alebo rodine, je vhodné nepoužiť tie isté zábery aj do profilu online zoznamky. Nechcete predsa, aby niekto na základe vašej fotky zistil vašu adresu, miesto zamestnania a iné citlivé informácie. Urobte si nový záber, ktorý ste ešte nikde online nepoužili a tým sa vyhnete prefíkaným užívateľom zoznamiek, ktorí budú chcieť získať vaše osobné informácie, poza váš chrbát.

Ďalšou špeciálnou kategóriou užívateľov sú podvodníci, ktorí od vás budú žiadať pomoc, zväčša vo finančnej forme. Dávajte si nato pozor, pretože ako v bežnom živote, aj v online svete, sa nájde tento typ ľudí. Budú vás chcieť dojať príbehom o ich nešťastí, tragédii alebo smrti blízkych. Nenechajte sa oklamať a nikdy s nikým nezdieľajte informácie z vašej kreditnej karty, neposielajte peniaze na neznáme čísla účtu a ani nikomu, koho dobre nepoznáte ich nepožičiavajte. Nezdieľajte žiadne prístupové heslá, ani informácie, či fotky, ktoré by mohli byť zneužité.

6 skvelých správ pre 40+ skúšajúcich, online randenie

Možno máte občas pocit, že online zoznamky nie sú pre vás ale skôr pre mladších užívateľov. Mýlite sa, pretože vy máte, čo sa týka randenia a hľadanie si partnera, jasne navrch, aj keď sa vám to na prvý pohľad vôbec nemusí zdať.

 1. Vy viete, čo chcete

  Jedným slovom priority! Vo vzťahu, v rodine, v sexuálnej oblasti, v práci aj vo voľnom čase. Jednoducho v tomto veku už viete, čo pre vás funguje a čo menej. Čo vás rozvášni a čo naopak, odpudí váš záujem. A to je 100% viac, než príťažlivé! Nikoho predsa nebaví hádať, čo sa bude páčiť jeho partnerovi, ktorý to, koniec koncov, ešte ani sám nevie… .
 2. Ste presne v tom veku, kedy dokážete skutočne milovať

  Mali ste zlomené srdce, a možno nie len raz. Zažili ste sklamanie, bláznivú zamilovanosť, vzrušujúce romániky - skratka, málo čo vás už dokáže prekvapiť. Ste vo veku, kedy ste už zrejem založili i rodinu a priviedli na svet deti. Všetky emócie a city sa dostali na povrch. Viete odlíšiť zamilovanosť od lásky, viete, čo je trpezlivosť a tolerancia, pretože vy ste už pripravení milovať tak naozaj, navždy.
 3. Nemáte čas na pretvárku

  Teraz už nie ste v období, kedy by ste menili svoje presvedčenie, názor alebo hodnoty, len preto, aby ste sa niekomu zapáčili. Nepotrebujete sa tiež páčiť všetkým a je vám jasné, že ľudia sú rôznorodí a tak je to správne. Preto ani na online zoznamkách nebudete hrať hry a prezentovať sa tak, aby ste ulahodili iným. Veľmi dobre viete, že ak ste vy spokojní so sebou, prenesie sa to aj do vzťahov okolo vás a nemusíte sa hrať na nič navyše.
 4. Stojíte si za svojim príbehom

  Nech ste si už v živote prešli čímkoľvek, vaša cesta mohla byť kľukatá a nie vždy bolo všetko ružové, dnes sa k tomu už viete postaviť tvárou v tvár a stojíte si za svojim životom. Dnes už viete, že nik nemá dokonalý život a príbeh, aj ked to tak môže navonok prezentovať. Neutekáte pred minulosťou a nebojíte sa budúcnosi, pretože viete že najdôležitejší je práve prítomný okamih. Jednoducho ste dosť silní nato, zdieľať svoj príbeh a vypočuť si príbeh niekoho iného.
 5. Ste empatickí, trpezliví a otvorení

  Netlačíte na pílu, ak vám niekto hneď neodpíše, pretože viete, že život nie je o konštantnom sledovaní svojho inboxu. Chápete, ak niekto zruší stretnutie, pretože musí ísť pre svoje choré dieťa a neberiete si osobne, ak vám niekto okamžite nezdvihne telefón. Zmenia sa vaše plány na rande náhle v priebehu minúty? Vám to nevadí, už nie raz ste v živote improvizovali. To všetko sú pre vás samozrejmosti, ktorým vás naučil život a o to viac, si to bude vážiť niekto, kto s vami vstúpi do vzťahu.
 6. Nechcete vlastniť

  Ak ste zrelý človek po štyridsiatke, pravdepodobne už viete, že nikto vám v tomto živote nepatrí a nemáte mylnú potrebu sa k svojim partnerom správať, ako k vášmu majetku. Viete, aká je dôležitá sloboda a čas o samote pre vás, preto ho viete dopriať aj inej osobe, bez strachu, že by ste o ňu prišli. Nie je nič krajšie, ako keď sa k vám človek každý večer vráti z lásky, sám od seba a úplne prirodzene, pretože vie, že k vám patrí. A takého čoskoro určite stretnete aj vy!

Koho môžete nájsť na zoznamke 40+?

Väčšina užívateľov online zoznamiek po 40-tom roku života hľadá niekoho na seriózny vzťah, založenie rodiny, prípadne zlúčenie už existujúcich rodinných členov, keďže mnoho užívateľov v tomto veku už má aj záväzky, vo forme potomstva. Nie je ničím nezvyčajným, že nájdete spoločnú reč práve vďaka tomu, že už máte deti, bývalé manželské zväzky, prípadne sa zhodnete na tom, že najvyšší čas niečo také skúsiť. Smelo do toho, verte, že práve otvoreným ľudom, ktorí sa o týchto veciach dokážu rozprávať s nadhľadom, svet online zoznámenia sa výnimočne praje.

Na druhej strane, na online zoznamkách nájdete aj takých členov, ktorí síce žijú v oficiálnom zväzku, prípadne sami, no nechcú na tejto situácii nič zmeniť. Avšak, potešilo by ich spoznať niekoho nového na vášnivý úlet, milenecký vzťah alebo spoločné trávenie voľného času. Väčšina užívateľov tohto druhu to však otvorene priznáva vo svojom profile a stojí si za tým, čo hľadá. Nikomu nič nesľubujú a otvorene hovoria o tom, prečo na danej online zoznamke sú. Ak sa vám nedarí nájsť vážny vzťah, je tu teda možnosť ísť s niekým na rande zabaviť sa, zažiť dobrodružstvo a spestriť si každodenný stereotyp, ľudia po 40-tke to vedia ešte parádne roztočiť!

40% žien / 60% mužov
1.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
50% žien / 50% mužov
2.
lakaveflirty.com
lakaveflirty.com
 • Vhodná pre užívateľov, ktorí hľadajú flirt, zábavu a výmenu vášnivých správ
 • Možnosť komunikácie s fiktívnymi osobami vytvorenými pre zábavu
 • Bezplatná registrácia
30+
ideálny vek
100 000+
slobodných
40% žien / 60% mužov
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
 • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
 • Jednoduchá registrácia grátis
 • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

Nadväzujúce články

Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
1 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk