spolu.sk

spolu.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
7,0/10
100 000+ / 30+
spolu.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 7/10

Bezpečnosť zoznamky: 7,4/10

Prehľadnosť profilov: 7/10

Potenciál nájdenia partnera: 6,5/10

Zákaznícka podpora: 7/10

Cena služby: 7,3/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
22124 ľudí online

Oliver
Oliver, Vek: 28
Nina
Nina, Vek: 21
Dávid
Dávid, Vek: 28

spolu.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka s tradíciou od roku 2003

Spolu.sk je slovenská zoznamovacia stránka, ktorá je otvorená všetkým vekovým kategóriám začínajúc s vekom 16 rokov. Ľudia, ktorí sa tu registrujú vyhľadávajú partnerský vzťah, priateľstvo či erotické zoznámenie. Zoznamka nikoho nediskriminuje čo nasvedčuje tomu, že tu nájdete aj homosexuálne orientovaných užívateľov. Zoznamovanie prebieha pomocou vyhľadávania medzi členmi alebo pomocou zoznamovacích inzerátov. Tie môžete pridať, alebo medzi nimi vyhľadávať osobu, ktorá by vás zaujala. Zoznamka poskytuje každému svojmu členovi bezplatnú registráciu a bezplatné členstvo s množstvom funkcií. Avšak to, že je zoznamka bezplatnou môže spôsobiť, že tu stretnete veľa falošných profilov, ktoré boli vytvorené len z dôvodu pobavenia sa na ostatných členoch. Keďže zoznamka neposkytuje, žiadne kroky k odvráteniu a zabráneniu takýchto situácií, vaša ochrana na tejto zoznamke je minimálna a preto záleží len na vás, komu čo napíšete alebo komu akú fotku pošlete. Preto odporúčame zvýšiť opatrnosť pri využívaní tejto zoznamky.

Bezplatná registrácia na zoznamke spolu.sk

Registrácia vám zaberie len chvíľu a je úplne bezplatná. Ako prvý krok, ktorý musíte pri registrácii vykonať je zadanie svojho prihlasovacieho mena, hesla, e-mailu a miesta odkiaľ pochádzate. Samozrejme je potrebné, aby ste zadali aj váš vek a o aké pohlavie máte záujem. Hneď ako vyplníte tieto údaje, pokračujete s vyplnením svojho profilu. Údaje ako výška, druh vzťahu aký hľadáte, požadovaná výška partnera sú povinnými políčkami vo vašom profile. Medzi nepovinné údaje patrí vaše vzdelanie, rodinný stav, charakteristika postavy a inzerát. Takto sa váš profil skladá z dvoch častí - zoznamovacieho a osobného profilu. Zoznamovací profil určuje a zobrazuje užívateľov vaše zoznamovacie kritériá, naopak osobný profil zobrazuje detailné informácie o vašej osobe.

Vyplnenie detailných informácií vo vašom profile

Ako na každej inej zoznamke, aj tu je potrebné napísať informácie o vás vo vašom profile. Tieto informácie slúžia na zjednodušenie hľadania partnera nielen pre vás, ale aj pre ostatných. Možno vám sa nepodarí nájsť niekoho podľa vašich predstáv, ale môže sa stať že tá spriaznená duša si vás nájde sama najmä vďaka “lepšiemu” spoznaniu vás prostredníctvom týchto informácií. V profile si môžete zverejniť čo vás zaujíma, aké máte hobby, aká ste osoba z povahovej stránky ako aj z tej vizuálnej. V ďalšej časti vášho profilu si môžete upresniť, aký typ človeka hľadáte a ako by mal vyzerať, poprípade v akej vekovej kategórii by sa mal pohybovať. Pri vytváraní profilu vám ešte odporúčame, aby ste si vložili profilovú fotku. Tá vám môže zvýšiť šance pri hľadaní partnera.

Členstvo na zoznamke spolu.sk

Členstvo na spolu.sk je úplne bezplatné. Nenachádzajú sa tu žiadne skryté poplatky a ani možnosť zakúpiť si určité prémiové funkcie. Zoznamka svoje funkcie ponúka každému členovi zadarmo, takisto ako aj registráciu. Toto však môže viesť k vytváraniu falošných profilov, preto vás upozorňujeme, aby ste ostali opatrný.

Zrušenie účtu na spolu.sk

Keďže sú služby na stránke spolu.sk bezplatné, nemusíte vôbec riešiť odstránenie svojho účtu z tohto portálu. Ak sa však rozhodnete váš profil natrvalo vymazať, vrátane všetkých správ, údajov a fotografií, dá sa to vykonať jednoducho cez nastavenia v profile.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
15. 2. 2021

spolu.sk Funkcie

Zoznamovacie inzeráty

Na zoznamke spolu.sk zoznamovanie prebieha viacerými spôsobmi. Jednou z nich je funkcia zoznamovacích inzerátov. Prostredníctvom týchto inzerátov máte možnosť stručne napísať, koho hľadáte, aké sú vaše požiadavky alebo napísať niečo o sebe. Zoznamovacie inzeráty sú radené do kategórií - vážny vzťah, dopisovanie, nezáväzný flirt, cestujme spolu, šport, hobby a mnoho iných. V tomto inzeráte nebude verejný len váš text, ktorý zadáte, ale aj vaša profilová fotka. Pokiaľ profilovú fotku nemáte, odporúčame vám pridať si ju, nakoľko vaše šance sa všeobecne môžu zvýšiť až štvornásobne.

Sledujte si návštevnosť vášho profilu

Ak vás zaujíma, kto si prezeral váš profil, táto zoznamka vám ponúka funkciu “Návštevy”. Tu si môžete prezerať históriu všetkých návštevníkov vášho profilu. Môžete vidieť kto a presne kedy si prezrel váš profil. A navyše môžete vidieť, kto sa o ktorú časť vášho profilu zaoberal. Či to už bola hlavná stránka, vaša galéria alebo celý profil. Návštevy sa vám tu budú zobrazovať len za posledných 14 dní.

Duely portrétov

Pokiaľ ste súťaživý typ, táto funkcia sa vám bude určite páčiť. Na iných zoznamkách sa s ňou s vysokou pravdepodobnosťou nestretnete. Duely portrétov sú vlastne duely založené na porovnávaní profilových fotiek dvoch užívateľov. V tejto sekcii máte vy možnosť porovnávať a vybrať užívateľa, ktorý sa vám viac páči, ale samozrejme sa do týchto duelov viete zapojiť ako súťažiaci aj vy. Toto je príjemná a zábavná forma ako sa na zoznamke zviditeľniť, či nájsť svojho partnera.

Hodnotenie a rebríčky užívateľov

Podobne ako pri duely portrétov, máte možnosť hodnotiť profilové fotografie jednotlivo. Fotografie užívateľov viete ohodnotiť hviezdičkami od 1 po 10, kde 10 je maximum v pozitívnom slova zmysle. Takto si tiež môžete určitým spôsobom spraviť prehľad a zistiť, kto sa vám páčil viac, kto menej a nájsť svojho favorita. Rebríčky užívateľov sú funkciou, kde môžete vidieť ostatných užívateľov, ktorý sú na zoznamke najčastejšie a vďaka čomu sa do rebríčkov dostali. Rebríčky sú rozdelené do kategórií - najvernejší užívatelia, najdlhšie registrovaní, najčastejšie zoznamujúci sa, najobľúbenejší a iné.

Galéria fotografií

Medzi ďalšie funkcie tejto zoznamky patria fotogalérie užívateľov. Ak máte záujem spoznať niekoho lepšie, určite si radi prezriete jeho fotografie a to, ako vyzerá. Spolu.sk vám týmto umožňuje prezerať si galérie užívateľov so zobrazovaním fotografií v plnej veľkosti.

Vytvorenie páru a ponuky na zoznámenie

Pokiaľ ste si vo svojom profile zadali kritériá na vášho vysnívaného partnera, môžete využiť tieto dve funkcie. Je to skvelou pomocou, ak chcete svojho partnera nájsť rýchlo alebo sa vám nechce neustále listovať medzi užívateľmi a hľadať toho pravého alebo tú pravú. Nechajte administrátorov spraviť túto prácu za vás. Podľa vašich kritérií nájdu vašu najlepšiu zhodu a ponúknu vám zoznámenie s daným človekom.

Ankety a denníky

Ankety sú ďalšou z funkcií na stránke spolu.sk. Je to forma zábavy, kde sa užívatelia pýtajú rôzne otázky a ostatní hlasujú podľa vlastného názoru. Hlasovať a pridávať ankety môžu iba registrovaní členovia. Ankety môžu byť rôznej tematiky, jednoducho čokoľvek, čo by ste sa radi opýtali a dozvedeli. Môžete si vyhľadať najnovšie ankety a ak vás niektorá zaujme, môžete ju sledovať a zistiť ako prebieha jej hlasovanie. Ďalej máte možnosť využiť aj funkciu denníky. Tie slúžia na zdieľanie všetkých vašich myšlienok, zážitkov alebo príbehov, ktoré ste zažili alebo vás nejakým spôsobom ovplyvnili. Ak vás niektorý z denníkov zaujme môžete si ich pridať do obľúbených alebo sledovať ostatné denníky užívateľa, ktorý ho pridal. V tejto funkcii nájdete aj iné kategórie denníkov a sú to - čo ma zaujíma, moje, od priateľov a všetky.

spolu.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Neobmedzené vyhľadávanie v databáze užívateľov
Prezeranie profilov v plnom rozsahu
Prijímanie a odosielanie správ
Možnosť vidieť, kto si prezrel váš profil
Možnosť propagovania svojho profilu rôznymi spôsobmi
Vyhľadávanie tej najlepšej partnerskej zhody pre vás
Možnosť vidieť, kto je práve prihlásený

spolu.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Bezplatné členstvo aj registrácia
Možnosť sledovať návštevy vášho profilu
Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov
Zoznamka vhodná pre všetky vekové kategórie

Nevýhody

Na zoznamku sa kvôli jej bezplatnosti môže prihlásiť každý
Riziko, že sa stretnete s falošnými profilmi, ktoré sú vytvorené pre pobavenie
Orientácia na zoznamke a manipulácia s ňou môže byť pre starších členov komplikovanejšou

spolu.sk pre užívateľov

Výhody

Zoznamka disponuje úplne bezplatným členstvom s mnohými funkciami
Je otvorená pre ľudí každého veku, orientácie, či typu vzťahu, ktorý vyhľadávajú
Možnosť zviditeľnenia svojho profilu viacerými spôsobmi
Zoznamka s dlhoročnou tradíciou
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál spolu.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamka spolu.sk má dlhoročnú tradíciu a je bezplatnou zoznamkou. Toto poukazuje na to, že na zoznamke sa momentálne nachádza množstvo neaktívnych profilov ako aj tých falošných. Napriek tomu, že zoznamka ponúka množstvo funkcií zadarmo, vaša bezpečnosť a ochrana je ohrozená nakoľko sa na zoznamku môže prihlásiť naozaj každý. Preto ak zoznamovanie myslíme vážne, odporúčame vám skúsiť to na inej zoznamke, ktorá poskytuje aspoň minimálnu ochranu anonymity a vašej osoby na internete.

spolu.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (2)
Jakub, 40 rokov

Oceňujem bezplatnosť zoznamky a jej funkcií, je toho naozaj veľa čo táto zoznamka ponúka. Snáď sa mi tu podarí nájsť tú pravú.

ÁNO 0 NIE 0
Diana, 30 rokov

Na zoznamke som nenašla ani jedného muža, ktorý by vyhovoval mojim predstavám a to som členkou tejto zoznamky už nejaký ten rok.

ÁNO 0 NIE 0
Elenka, 57 rokov

Na tejto zoznamke som sa spoznala s pánom, ktorý sa stal súčasťou môjho života. Nikdy by som to nebola povedala, že niekoho stretnem takýmto spôsobom. Stretávame sa už asi rok a radi spolu občas ideme na prechádzku alebo na pohár dobrého vínka.

ÁNO 0 NIE 0
Matej, 28 rokov

Na zoznamke som sa stretol s pár falošnými profilmi čo ma okamžite odradilo a svoj účet som si zrušil. Radšej budem venovať svoj čas niekomu, kto sa chce naozaj stretnúť a nehrá sa na nikoho.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk