Victoria Milan

Victoria Milan Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,0/10
6 200 000+ / 30+
Victoria Milan

Použiteľnosť stránok a funkcie: 5/10

Bezpečnosť zoznamky: 5,4/10

Prehľadnosť profilov: 4,4/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,5/10

Zákaznícka podpora: 4,2/10

Cena služby: 4,5/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
1371681 ľudí online

Martin
Martin, Vek: 32
Ema
Ema, Vek: 37
Robin
Robin, Vek: 39

Victoria Milan Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka, na ktorej nájdete svoju milenku / milenca

Svetová zoznamka č. 1 pre hľadanie mileneckého pomeru: taká je zoznamka Victoria Milan. Vznikla pre všetky zadané ženy a mužov, ktorí hľadajú vzrušenie a nové známosti, a to v úplnej diskrétnosti. Zoznamka je anonymná a môžete na nej ukázať svoju tvár alebo zostať v tajnosti. Pokiaľ túžite po vzrušení, Victoria Milan je ideálnym miestom pre podvádzanie a nemanželské aférky. Pohoršuje vás to? Potom vedzte, že je na tejto zoznamke registrovaných 254 tisíc vydatých, ženatých a zadaných užívateľov zo Slovenskej republiky. Na Victoria Milan nie je miesto pre moralistov, pretože účel zoznamky je jasný: zohnať tu atraktívnu milenku či milenca z blízkeho okolia. Prvotná registrácia je úplne bezplatná, ale pre využívanie ďalších funkcií si musíte zaplatiť Premium členstvo.

Ako sa registrovať na Victoria Milan?

Registrovať sa do zoznamky zvládnu ľudia v každom veku a s rôznymi počítačovými schopnosťami. Po vytvorení profilu vám príde potvrdzovací email. Následne vás zoznamka vyzve k vyplneniu základných údajov, ako je vzhľad, zamestnanie, vzdelanie, sexuálny apetít alebo či vlastníte „hniezdočko lásky“. Nahráte svoju profilovú fotografiu a určíte, či bude s rozmazanou tvárou alebo jasne viditeľná pre všetkých užívateľov Victoria Milan. Zoznamka odporúča vyberať aktuálne fotografie, ktoré maximalizujú šancu na zoznámenie.

Ako vyhľadávať užívateľov na Victoria Milan?

Hľadanie medzi jednotlivými užívateľmi nie je vôbec zložité. Nastavíte si, z akej vzdialenosti by mal pochádzať váš milenecký partner a v akom by mal byť veku. Zoznamka ponúka aj pokročilé vyhľadávanie podľa výšky, váhy, postavy, tváre, spôsobu stravovania, návykov, záujmov alebo typu vzťahu. Zaškrtnúť môžete, či sa vám zobrazia len užívatelia s fotkou alebo aj bez nej.

Prémiové členstvo s VIP výhodami stojí za zaplatenie

Victoria Milan má svoje najdôležitejšie funkcie platené. Len s VIP účtom môžete podrobne vyhľadávať užívateľov, chatovať, kontaktovať viac ako 5 osôb denne, prezrieť si, kto si vás pridal do obľúbených, štuchnúť sympatického človeka alebo získať prioritné zobrazenie profilu nad neplatenými profilmi. Na stránkach zoznamky si môžete zakúpiť balíček kreditov v hodnote 150, 550 a 1 100 kreditov. Tieto kredity slúžia na virtuálne posielanie darčekov.

Účet na Victoria Milan môžete kedykoľvek deaktivovať alebo zmazať

Na Victoria Milan môžete svoj účet deaktivovať v „Nastavenia“. Tým ale nedôjde k trvalému zmazaniu účtu ani k deaktivácii automatického obnovenia prémiového členstva. Pre trvalé zmazanie profilu musíte vyplniť v „Nastavenia“ formulár pre úplne vymazanie. Následne dostanete od tímu odpoveď, v ktorej vám podrobne popíše ďalší postup. Automatické obnovenie prémiového členstva vypnete vo svojom účte kliknutím na „Upraviť“ pri možnosti „Moje členstvo“.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

Victoria Milan Funkcie

Registrácia zadarmo

Na Victoria Milan sa registrujete bez akéhokoľvek poplatku. Následne si môžete zaplatiť Premium členstvo, ktoré vám otvára dvere do sveta zoznamovania. Registrácia je jednoduchá, rýchla a vypĺňate len základné údaje.

Diskrétne a anonymné prostredie

Zoznamka zaručuje 100 % anonymitu všetkým užívateľom. Profilovú fotografiu si môžete na Victoria Milan upraviť tým spôsobom, aby vás nikto z vášho blízkeho okolia nespoznal a nedonieslo sa to vášmu partnerovi.

Tlačidlo „Panika“

Zoznamka disponuje červeným tlačidlom „Panika“ na spodnej časti stránky, ktoré slúži k okamžitému presmerovaniu zoznamky na neutrálne stránky. To oceníte v okamihu, kedy sa blíži vaša drahá polovička.

Ľahké vyhľadanie mileneckého partnera

Na Victoria Milan si nastavíte, odkiaľ má pochádzať váš milenecký partner a koľko by mal mať rokov. Užívateľov môžete filtrovať ďalej podľa výšky, postavy, vzhľadu, záujmov alebo typu vzťahu.

Žmurknutie a prezeranie fotiek

Pokiaľ sa vám niekto zapáči a chcete upútať jeho pozornosť, môžete využiť funkciu žmurknutia. Rovnako sa môžete pozrieť na fotky ostatných užívateľov a nazrieť do ich profilového účtu.

Chatovanie a prezeranie návštev PRE VIP

S ostatnými užívateľmi môžete ľubovoľne chatovať a posielať a čítať správy. Pozrieť sa tiež môžete na to, akí užívatelia vás navštívili a poslať im virtuálny darček, ktorým na seba upozorníte.

Victoria Milan Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Posielanie a čítanie správ
Prezeranie návštev
Prezeranie flirtu a darčekov
Poslanie darčekov

1 mesiac

14,00€

Posielanie a čítanie správ
Prezeranie návštev
Prezeranie flirtu a darčekov
Poslanie darčekov

3 mesiace

19,00€

Posielanie a čítanie správ
Prezeranie návštev
Prezeranie flirtu a darčekov
Poslanie darčekov

6 mesiacov

29,00€

Posielanie a čítanie správ
Prezeranie návštev
Prezeranie flirtu a darčekov
Poslanie darčekov

Victoria Milan Výhody & Nevýhody

Výhody

Viac ako 254 tisíc slovenských užívateľov
Možnosť zaplatenia Premium členstva až na 1 rok
Viac ako 50 tisíc vydatých žien túžiacich po milencovi
Prijímanie a odosielanie správ užívateľovi s VIP účtom
Ľahké vyhľadávanie užívateľov v danej lokalite

Nevýhody

Niektoré funkcie je možné používať až po zaplatení Premium členstva
Premium členstvo sa automaticky obnovuje
Zoznamka je len pre zadaných mužov a ženy
Zložitejší proces deaktivácie a zrušenia účtu

Victoria Milan pre užívateľov

Výhody

Premium členstvo urýchľuje a uľahčuje zoznamovanie s potenciálnymi mileneckými partnermi
Zoznamka je miestom, kde nájdete diskrétny milenecký pomer so zadanými užívateľmi
Na Victoria Milan si môžete prezrieť a vyhľadávať užívateľov na Slovensku aj v zahraničí
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamka Victoria Milan je vhodná pre tých, ktorí žijú v monotónnom manželstve či partnerstve a túžia po novom vzrušení. Nevyžaduje po užívateľoch žiadne citlivé osobné identifikačné údaje, vďaka čomu je zoznamka stopercentne anonymná. Zoznámenie je vysoko bezpečné a ako člen môžete nahlásiť podozrivé aktivity či falošné profily zo svojho užívateľského účtu. Diskrétnosť pred súčasným partnerom zaisťuje červené tlačidlo „Panika“, ktoré vás ihneď presmeruje na iné, neutrálne stránky. Čo sa týka automatického obnovovania VIP členstva, stačí si dať pozor na dátum obnovenia a v prípade potreby toto členstvo zrušiť. Tejto zoznamke nemáme čo vytknúť!

Victoria Milan Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Miro, 29 rokov

Nemôžem povedať skutočne nič zlé, je to pre mňa jedna z najlepších zoznamiek, kde je skutočne na výber!

ÁNO 0 NIE 0
Šimon, 40 rokov

Počítal som s tým, že budem musieť zaplatiť nejaké členstvo, ale s tým človek asi do toho ide, keď si hľadá milenku. Každá žena niečo stojí a ja som tu už našiel jednu na pravidelné stretávanie..

ÁNO 0 NIE 0
Lucia, 33 rokov

Určite odporúčam! Pre mňa ako ženu, ktorá miluje sex a vášeň je to úplná topka!

ÁNO 0 NIE 0
Nela, 26 rokov

Čakala som, že si vďaka tejto zoznamke nájdem nejakého slušného muža, milenca, na občasné stretnutie popri môjmu vzťahu na diaľku, zatiaľ však len hľadám, v mojom meste moc registrovaných mužov nie je, čo je veľká škoda.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk