Zoznamka Academic Singles

Miestnyflirt.com
1.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Nezbednezelania
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

Academic Singles Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,3/10
300 000+ / 25+
Academic Singles

Použiteľnosť stránok a funkcie: 8,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 9,3/10

Prehľadnosť profilov: 9/10

Potenciál nájdenia partnera: 8,8/10

Zákaznícka podpora: 6,8/10

Cena služby: 7,8/10

Academic Singles Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka na úrovni nielen pre vysokoškolákov

Academic Singles sa prezentuje ako zoznamka pre vysokoškolákov, ktorí hľadajú vážne zoznámenie a partnera so zodpovedajúcim vzdelaním. Nenechajte sa ale touto prvotnou informáciou odradiť, pretože sa na ňu môžu zaregistrovať ľudia rôznych vekových kategórií a všetci bez ohľadu na vzdelanie. V tejto online zoznamke sa ľahko zoznámite s vhodnými partnermi, s ktorými si budete mať čo povedať. Registrujú sa na ňu hlavne ľudia túžiaci po vážnom vzťahu a láske na celý život. Nie je tu diskriminované žiadne pohlavie a urobí vám radosť to, že mužov a žien je tu zhruba rovnaký počet. Na Academic Singles sa každý registruje bezplatne a záleží čisto na vás, či si zaplatíte VIP účet.

Registrácia na Academic Singles trvá pár minút

Nie ste matadori vo svete internetu? Vôbec to nevadí. Registrácia na Academic Singles je jednoduchá a postupujete krok za krokom. Vyplňte informácie pravdivo, aby vám zoznamka mohla nájsť vhodných partnerov. Vďaka tomu vám odpadne únavné prezeranie jednotlivých profilov. Odporúčaní partneri sa vám vygenerujú na základe vami zadaných informácií. A kto by nechcel vedieť, kto sa k nemu zo všetkých registrovaných členov hodí najviac?

Urobte si pohodlie a vyplňte svoj profil

Po registrácii vás zoznamka vyzve, aby ste nahrali svoju profilovú fotografiu. Tá by mala zodpovedať skutočnosti a mala by byť urobená v nedávnom čase. Pridať môžete svoje najlepšie fotografie, na ktorých vám to pristane.

Pod profilovou fotkou môžete zaškrtnúť, či vaše fotky uvidia všetci užívatelia alebo či sa im zobrazia rozmazane. Svoje fotky potom sprístupníte len tomu, komu uznáte za vhodné. Po nahraní fotografií vyplníte osobnostný test, v ktorom uvediete svoje ciele, názory a životný štýl.

Prémiové členstvo na Academic Singles: áno alebo nie?

Po nahratí fotiek a vyplnení všetkých informácií zistíte, že nemôžete využívať všetky funkcie zoznamky. Ponúka sa vám však možnosť predplatiť si Prémiové členstvo. Zaplatiť si môžete členstvo na jeden mesiac, tri mesiace alebo pol roka. Po uplynutí tejto doby sa členstvo automaticky obnovuje a vy si tak môžete užívať všetky výhody zoznamky. S Premium funkciou môžete prijímať a odosielať správy, sledovať, kto navštívil váš profil a prezerať si fotografie ostatných užívateľov. Navyše si môžete vytvoriť online adresár s obľúbenými kontaktmi.

Ako postupovať, keď chcete zrušiť účet na Academic Singles?

Užívateľský účet môžete zrušiť priamo vo svojom profile pod záložkou „Nastavenia“, kde sa vám objaví „Deaktivovať profil“. Tento postup môžete aplikovať len v tom prípade, že ste si neaktivovali Premium členstvo. Pre vypovedanie VIP účtu musíte vypovedať členstvo najneskôr 14 kalendárnych dní pred vypršaním príslušného obdobia. Svoju vlastnoručne podpísanú výpoveď môžete poslať poštou či faxom na adresu spoločnosti alebo môžete využiť link na stránkach zoznamky. Na Academic Singles nájdu svojho partnera muži aj ženy, pretože pomer medzi týmito pohlaviami je 51 % mužov a 49 % žien.

Academic Singles Funkcie

Vyhľadávanie pre vip

Academic Singles vám pomôže vyhľadať vhodného partnera podľa týchto parametrov: lokality, vzdelania, veku, výšky aj ročného príjmu. Ideálnych partnerov nájdete v odporúčaných kontaktoch.

Sprístupnenie fotografií

Sami si môžete podľa jednej inteligentnej funkcie určiť, kto uvidí vaše fotografie. Ukázať ich môžete vybraným partnerom alebo ich môžete sprístupniť všetkým užívateľom Academic Singles.

Inteligentné odporúčanie partnerov

Academic Singles vám pomôže nájsť vhodného partnera vďaka inteligentnej technológii. Tá dokáže prejsť všetky profily a vybrať vám partnerov s podobným životným štýlom, hodnotami a záujmami.

Rýchle prezeranie profilov pre vip

S touto VIP funkciou môžete navštíviť profily ostatných užívateľov Academic Singles a dozvedieť sa viac o ich vzhľade, záujmoch a osobnom postoji. Zároveň môžete akéhokoľvek užívateľa osloviť.

Láska na prvý Lajk pre vip

Milujete hry? Kto sa hrá, nehnevá, a navyše sa môže na Academic Singles zoznámiť. Nechajte si zobraziť profily ostatných užívateľov a darujte im srdce alebo vyjadrite svoje nesympatie pomocou krížika.

Funkcia Premium pre vip

Každý z užívateľov zoznamky si môže zaplatiť Premium členstvo s mnohými funkciami. To uľahčuje zoznamovanie s opačným pohlavím a urýchľuje dohovor prípadnej schôdzky.

Voliteľné VIP členstvo

Po registrácii na zoznamke si môžete aktivovať trojmesačné (29,90€ / mesiac) alebo polročné (24,90€ / mesiac) VIP členstvo a konverzovať s ostatnými užívateľmi a nahliadať do ich profilu.

Vyplnenie informácií o svojej osobe

Nebojte sa a nehanbite sa vyplniť informácie o svojej osobe. Podeľte sa s ostatnými o svoje názory a odtajnite im, akým spôsobom života žijete a ako vyzeráte. Vyplnenie profilu na Academic Singles je zábavné a rýchle.

Academic Singles Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Jasne viditeľné fotografie
Kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov

1 mesiac VIP

9,90€

Jasne viditeľné fotografie
Kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov

3 mesiace VIP

29,90€ (za mesiac)

Jasne viditeľné fotografie
Kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov

6 mesiacov VIP

24,90€ (za mesiac)

Jasne viditeľné fotografie
Kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov

Academic Singles Výhody & Nevýhody

Výhody

Vyvážený pomer medzi mužmi a ženami: 51 : 49
Registrovaných 300 tisíc aktívnych užívateľov
Možnosť aktivácie Premium účtu – VIP členstva
Zobrazenie, kto je práve online
Inteligentná funkcia, ktorá odporučí vhodných partnerov

Nevýhody

Zoznamka neslúži na nadväzovanie mileneckých vzťahov
VIP členstvo a niektoré funkcie sú spoplatnené
Užívatelia môžu zverejniť svoje fotografie rozmazané
Premium členstvo sa automaticky obnovuje

Academic Singles pre užívateľov

Výhody

VIP členstvo vám ponúka množstvo výhod a pomôže vám zoznámiť sa s vhodným partnerom
Fotografie môžete ukázať len užívateľom, ktorí vás zaujmú svojím profilom alebo správou
Registrácia je bezplatná a môžete sa rozhodnúť, na ako dlho si VIP členstvo zaplatíte
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku Academic Singles

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Pokiaľ hľadáte muža alebo ženu na úrovni, nájdete ich práve na Academic Singles. Koniec koncov prémiové členstvo si môžu dovoliť platiť hlavne ľudia, ktorí to myslia so zoznámením vážne a majú trvalé zamestnanie. Pred registráciou si prečítajte všeobecné obchodné podmienky, aby ste neboli zaskočení automatickým predĺžením VIP členstva. Celkový dizajn stránok je na vysokej úrovni a užívateľské prostredie je ústretové a príjemné. Zoznamku aj napriek niektorým negatívnym recenziám rozhodne odporúčame, pretože pred vami nič neskrýva a má jasné pravidlá. Kto hľadá životnú lásku, má na zoznamke veľkú šancu, že ju stretne.

Academic Singles Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Will, 28 rokov

Keďže som sám vysokoškolsky vzdelaný muž, tak som hľadal rovnako vzdelanú ženu. Na tejto zoznamke sa mi to konečne podarilo, tak dúfam, že sa z toho aj niečo pekné vyvinie..:)

ÁNO 2 NIE 1
Danny, 30 rokov

Neviem, či je to len mojou skúsenosťou, ale po rokoch na zoznamkách som asi konečne našla tú pravú. Nenájdete tu totiž žiadnych perverzákov, ale skutočne šikovných a vzdelaných mužov!

ÁNO 9 NIE 5
Jess, 19 rokov

Zoznamka sa mi zapáčila na prvý pohľad, aj keď musím povedať, že nepreložené anglické texty mi robili trochu problém. Registrácia bola jednoduchá, po mesiaci som sa rozhodla predplatiť si VIP. VIP sa mi aj celkom páči, akurát ma nemilo prekvapilo to, že sa mi členstvo automaticky predĺžilo a peniažky odišli z účtu úplne potichu. No čo už, snáď za ten mesiac niekoho nájdem.

ÁNO 14 NIE 10
Jake, 26 rokov

Jednoznačne oceňujem osobnostné dotazníky a výber možných partnerov podľa nich. To som na iných zoznamkách ešte nezažila

ÁNO 23 NIE 12

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk