FlirtKontakt

FlirtKontakt Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,0/10
369 000+ / 30+
FlirtKontakt

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,7/10

Bezpečnosť zoznamky: 4,4/10

Prehľadnosť profilov: 4,9/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,5/10

Zákaznícka podpora: 4,7/10

Cena služby: 5/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
81637 ľudí online

Ján
Ján, Vek: 32
Šárka
Šárka, Vek: 24
Brian
Brian, Vek: 31

FlirtKontakt Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Erotická slovenská zoznamka

Mnohí z nás vyhľadávajú niečo iné. Niekto vážny vzťah, niekto sexuálne potešenie alebo partnera na spoluprežitie niekoľkých intímnych chvíľ. FlirtKontakt sa zameriava na skupinu ľudí, ktorý vyhľadávajú práve sexuálne potešenie a poskytuje týmto ľuďom možnosť zoznámiť sa a splniť si svoje tajné túžby. Zoznamka má dlhoročnú tradíciu začínajúcu v roku 2005, čo naznačuje že v priebehu rokov si vybudovala pomerne silnú základňu používateľov. Svojím užívateľom ponúka radu funkcií, ktoré sú pri zoznamovaní cez internet veľmi dôležité a najmä prospešné pri hľadaní partnera. Keďže zoznamka disponuje šteklivými fotografiami a profilmi, vyžaduje si niekoľkonásobné overenie vášho profilu, aby vám a ostatným užívateľom zabezpečila čo najvyššiu mieru bezpečia, anonymity a pohodlnej atmosféry na svojej stránke. Funguje najmä na princípe fotozoznamky, čo znamená, že užívatelia sa prezentujú najmä svojou profilovou fotografiou.

Ako prebieha registrácia na FlirtKontakt?

Pokiaľ máte záujem byť členom tejto komunity a figurovať na tejto zoznamke, musíte si založiť účet. Hneď na domovskej stránke sa viete zdarma zaregistrovať. Pri registrácii ste povinný zadať vaše pohlavie a vek vášho vyvoleného či vyvolenej. Takisto si vyberiete aj o aký typ vzťahu sa zaujímate - či je to napríklad výmena fotiek, reálny sex, pomer, erotické masáže alebo sex cez internet. Následne si zoznamka od vás vyžiada informácie o vás, ako e-mailovú adresu, heslo, prezývku, vaše sexuálne praktiky, dátum narodenia a vaše mesto. Medzi nepovinné údaje patria ďalšie informácie o vás ako farba očí, farba vlasov, typ postavy a iné. Máte priestor aj na krátku charakteristiku o vašej osobe a pridanie profilovej fotografie.

Je VIP členstvo na zoznamke povinné?

Nie, nie je. Na tejto zoznamke sa môžete rozhodnúť medzi bezplatným a VIP členstvom. Všetko nesie však so sebou svoje výhody aj nevýhody. Pre ženy je tu dobrá správa a to taká, že získavajú VIP členstvo zdarma. Plné členstvo je pre mužov spoplatnené, stačí kliknúť po prihlásení na odkaz „Kúpte si plné členstvo“, ktorý nájdete vpravo hore. Po aktivovaní plného členstva nie ste už ničím obmedzený a môžete využívať všetky naše služby. Toto neplatené členstvo pre mužov na flirtkontakt.sk je v mnohých veciach obmedzené oproti plnému platenému členstvu. Má automaticky obmedzený prístup do profilov užívateľov, môže napísať iba obmedzený počet správ a má obmedzenú možnosť zdieľať svoje kontaktné údaje s inými členmi. Vidí i erotické fotky našich členov. Môže vyhľadávať všetkých užívateľov zoznamky podľa prezývky, kraja, mesta, veku, stavu a písať ľubovoľný počet správ, zasielať telefónne číslo a e-mailovú adresu a taktiež odosielať v správach fotky a smajlíky ostatným užívateľom.

Ako si vymazať účet?

Ak chcete odstrániť váš účet na flirtkontakt.sk, musíte napísať na technickú podporu požiadavku o vymazaní profilu a ten bude následne do 3 pracovných dní odstránený. Pokiaľ máte predplatené plné členstvo, musíte najskôr pozastaviť platbu a až potom sa dá odstrániť váš profil. Proces deaktivácie účtu je teda trochu zdĺhavejší než pri iných zoznamkách. Po vymazaní účtu budú vaše fotografie, informácie aj správy natrvalo odstránené.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

FlirtKontakt Funkcie

Rozšírené vyhľadávanie

Zoznamka FlirtKontakt disponuje pomerne rozšíreným vyhľadávaním, čo užívateľom pomôže nájsť osobu, ktorá sa približuje čo najviac k ich predstavám. Na domovskej stránke si môžete vybrať, či chcete prehľadávať medzi najnovšími členmi, členmi, ktorí sú práve online alebo tými, ktorí si prezreli váš profil. Potom si viete vyfiltrovať osoby podľa veku, lokality, pohlavia alebo podľa toho, či daná osoba má alebo nemá profilovú fotografiu. Po zadaní kritérií sa vám vyfiltrujú užívatelia na základe vami zvolených kritérií a zobrazujú sa vám formou fotozoznamky. Takto si prezeráte používateľov na základe vonkajšej vizuálnej príťažlivosti a tomu, kto vás zaujme máte samozrejme možnosť napísať.

Blog zameraný na erotickú tematiku

FlirtKontakt ponúka svojím užívateľom rubriku blogu, kde sa užívatelia môžu dozvedieť nové informácie pomocou článkov zameraných na erotickú tematiku. Tieto články sú mnohokrát pomôckou a poradenstvom ako si nájsť na zoznamke partnera rýchlejšie, alebo sú ďalšími inými tipmi, ktoré môžete využiť v nočných vášnivých hodinách. Tieto články nájdete na úplnom konci zoznamky, kde si viete vybrať zo štyroch hlavných tém - Pornohviezdy, Zo sveta sexu, Erotické pomôcky a Erotické poviedky.

Funkcia “Priatelia”

Táto funkcia vám umožňuje pridávať si do priateľov ľudí, ktorí vás zaujmú alebo s ktorými ste už prehodili pár slov a zblížili sa. Týmto spôsobom si taktiež, viete uložiť členov, ktorí vás zaujali, ale ešte napríklad nie ste 100% rozhodnutý, či ich kontaktovať.

Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov

FlirtKontakt ponúka možnosť vidieť práve prihlásených užívateľov, čo patrí medzi najužitočnejšie funkcie každej zoznamky. Táto funkcia vám sprostredkúva tú najrýchlejšiu možnú komunikáciu. Práve prihlásených ľudí môžete vidieť na domovskej stránke pod kategóriou “Online užívatelia” alebo sledovať zelenú ikonku v tvare bodky vedľa mena užívateľov.

Možnosť vidieť, kto navštívil váš profil

Pod záložkou “Poslední návštevníci Vášho profilu” môžete vidieť každého jedného člena, ktorý si pozrel váš profil. Táto funkcia zvykne byť vo väčšine prípadov spoplatnená, no FlirtKontakt vám ju poskytuje úplne zadarmo. Vďaka tejto funkcii môžete vidieť koho ste zaujali a pokiaľ aj vás niekto zaujme, neváhajte, spravte vy prvý krok a napíšte užívateľovi správu.

FlirtKontakt Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Prijímanie správ
Možnosť zistiť, kto videl váš profil
Odosielanie limitovaného počtu správ
Posielanie žiadostí o priateľstvo

VIP - 1 mesiac

14,00€

Prijímanie správ
Možnosť zistiť, kto videl váš profil
Odosielanie neobmedzeného počtu správ
Posielanie žiadostí o priateľstvo
Jasne viditeľné fotografie
Možnosť neobmedzeného rozšíreného vyhľadávania

VIP - 3 mesiace

34,00€

Prijímanie správ
Možnosť zistiť, kto videl váš profil
Odosielanie neobmedzeného počtu správ
Posielanie žiadostí o priateľstvo
Jasne viditeľné fotografie
Možnosť neobmedzeného rozšíreného vyhľadávania

VIP - 12 mesiacov

107,00€

Prijímanie správ
Možnosť zistiť, kto videl váš profil
Odosielanie neobmedzeného počtu správ
Posielanie žiadostí o priateľstvo
Jasne viditeľné fotografie
Možnosť neobmedzeného rozšíreného vyhľadávania

FlirtKontakt Výhody & Nevýhody

Výhody

Možnosť vidieť, kto videl váš profil
Pre ženy bezplatné VIP členstvo
Vyvážený pomer medzi pohlaviami
Sekcia Blog - články
Zobrazovanie práve aktívnych užívateľov

Nevýhody

Na zoznamke je nízka šanca k nájdeniu si vážneho vzťahu
Niektoré služby sú pre mužov platené
Bez mobilnej aplikácie

FlirtKontakt pre užívateľov

Výhody

Možnosť vidieť návštevy vášho profilu
Široká základňa užívateľov vyhľadávajúcich sexuálne potešenie z celého Slovenska
Mnoho funkcií k dispozícii bezplatne
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku flirtkontakt.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Táto zoznamka tvorí prívetivé a jedinečné prostredie, kde sa môžu stretávať ľudia s rovnakými záujmami a cieľmi. Nájdete tu ľudí, ktorí vyhľadávajú uspokojenie erotických túžob - či už prostredníctvom výmeny fotografií alebo reálnym stretnutím. Zoznamka je na trhu už niekoľko rokov, počas ktorých sa mala možnosť v tomto internetovom svete “oťukať”. Získala si mnoho užívateľov, ktorým poskytuje dostatočné množstvo funkcií úplne bezplatne. Ako veľkú motiváciu pre ženy vnímam to, že tu majú plné členstvo úplne zadarmo. Páni si musia toto plné členstvo zakúpiť, pokiaľ majú záujem. Veľmi zaujímavou funkciou, ktorou disponuje len málo zoznamiek je sekcia Blog, kde sa užívatelia môžu dočítať o rôznych tipoch či radách, ale aj zaujímavostiach zo sveta erotiky. Ako negatívum na tejto zoznamke vnímam to, že páni sú trochu diskriminovaní, čo sa týka členstva ako aj to, že zoznamka je orientovaná len na heterosexuálne orientovaných ľudí. Pokiaľ v živote hľadáte vášeň, milenca alebo pomer, odporúčam vám vyskúšať si túto zoznamku.

FlirtKontakt Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Filip, 27 rokov

Momentálne nevyhľadávam žiadnu priateľku. Som po dlhoročnom vzťahu a chcem si život momentálne užívať osamote. Avšak niekedy je žena príjemnou spoločnosťou a práve preto som si tu založil účet. Momentálne mám stálu partnerku na sex, ktorú som spoznal priamo na flirtkontakt.sk.

ÁNO 0 NIE 2
Jano, 29 rokov

Prečítal som si rôzne recenzie na stránku Flirtkontakt.sk takže pocity som mal zmiešané. Skúsiť som to chcel tak či tak. A moje dojmy? Prišli mi tie baby trochu ustráchané, ale skôr to bol mojou priamejšou taktikou...takže po čase som si uvedomil, že komunikácia by nemala začínať požiadavkou ale zoznamovaním sa, krok za krokom. A výsledok? Oplatilo sa byť trpezlivejší a trpezlivosť mi priniesla ruže - lepšie poedané ženu.

ÁNO 0 NIE 3
Robert, 37 rokov

So zoznamkou mám pár skúseností. Napísal som mnohým ženám, no ani jedna sa nechce stretnúť. Neviem, kde je problém. Zaplatil som už celkom dosť za členstvo, ale ešte to nevzdávam a budem skúšať ďalej.

ÁNO 2 NIE 1
Adriana, 25 rokov

Dlho som váhala či skúsiť zoznamku ako je táto. Zo začiatku som bola dosť nesmelá, iba som si s ostatnými písala a nevedela som ako nato. Potom som sa osmelila a neľutujem...Spoznala som super ľudí, zopár ich stratilo trpezlivosť pri mne, no to sa stáva. Flirtkontakt.sk je moja prvá skúsenosť so zoznamkami a som nadmieru spokojná.

ÁNO 0 NIE 2

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk