Zoznamka 60+

Obľúbené zoznamky v SR

514 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
 • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
Tamara
online
Laura
online
Anežka
online
2 976 ľudí online
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
Ján
online
Nina
online
Oliver
online
4 159 ľudí online
 • Rýchla registrácia a moderné užívateľské prostredie
 • VIP pre ženy zadarmo a priaznivá cena VIP členstva pre mužov
 • Ideálna zoznamka pre nájdenie vhodného partnera na spríjemnenie dlhých chvíľ
Šimon
online
Marianna
online
Martin
online
856 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Lukáš
online
Laura
online
Brian
online
1 258 ľudí online
 • Najvyššia možná bezpečnosť a súkromie
 • VIP členstvo pre ženy zadarmo
 • Neobmedzené VIP členstvo po jednorazovom zaplatení
Ján
online
Simona
online
Oliver
online
856 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Ján
online
Lucie
online
Šimon
online
8 836 000 ľudí online
 • Sociálna sieť a zoznamka v jednom
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného zoznámenia s viac ako 400 miliónmi užívateľov
León
online
Gabriela
online
Richard
online
491 ľudí online
 • Najvyššia možná diskrétnosť a spoľahlivosť
 • Registrácia zadarmo
 • Kvalitná zákaznícka podpora
Dárius
online
Marianna
online
Oliver
online
16 080 ľudí online
 • Zoznamka určená pre nezáväzný flirt či sex
 • Registrácia zadarmo a priaznivé ceny VIP členstva
 • Až milión aktívnych užívateľov zaručuje nájdenie toho pravého pre Vás
Dárius
online
Lucie
online
Šimon
online
191 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Zoznamka, ktorá spája kresťanské hodnoty
 • Zoznamka vhodná na nájdenie si vážneho dlhodobého vzťahu
Kevin
online
Angelika
online
Damián
online
0 ľudí online
 • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
 • Jednoduchá registrácia grátis
 • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
Dárius
online
Nina
online
Dávid
online
468 ľudí online
 • Sprístupnenie fotografií iným užívateľom podľa vlastného uváženia
 • Registrácia zadarmo
 • Solídna zoznamka s jasnými podmienkami
Roderik
online
Mia
online
Dávid
online

Prečo sa zoznamovať na zoznamkách 60+?

Ešte nikdy nemali seniori možnosť randiť v takom veľkom štýle, ako je tomu v dnešnej dobe. Na trhu je hneď niekoľko zaujímavých aplikácii, ktoré slúžia na zozanámenie sa, práve pre ľudí nad 60 rokov. Postačí si nainštalovať aplikáciu do vášho mobilného telefónu, prípadne si otvoriť internetovú stránku zoznamovacej platformy. Inštalácia, či registrácia sú zväčša úplne zadarmo, takže skúsiť to môžu naozaj všetci. Šance na lásku, prípadne priateľský vzťah alebo vzrušujúce dobrodružstvo sú naozaj vysoké, pretože mnohí šesťdesiatnici tieto spôsoby zoznámenia sa reálne využívajú. Ak sa k tomu nemajú seniori sami, často ich tam registrujú ich deti, či vnúčence, ktoré chcú svojim najdrahším dopriať spoločnosť a niekoho, o koho sa budú môcť oprieť. .

Ak ste sa teda rozhodli dať online randeniu šancu, nezabudnite si vybrať zoznamku, ktorá je pre vás najvhodnejšia. Následne si dôkladne vyplňte svoj profil, aby ste zaujali čo najviac zaujímavých užívateľov. Odporúča sa pridať si aj profilovú fotku, ktorá iným užívateľom priblíži to, s kým si píšu a nenechá ich tápať medzi profilmi bez fotografií a základnej identity. Ak si do profilu napíšete aj záujmy, záľuby, obľúbené relácie v televízii, prípadne rozhlase, ponúknete o sebe lepší obraz a uľahčite užívateľom, ktorí o vás budú mať záujem spôsob, akým vás oslovia. Veď uznajte, nie je jednoduchšie nadviazať kontakt s niekým, o kom viete, že má podobné záujmy, ako vy sami? Online zoznamky si obľúbite, pretože vám ponúkajú absolútnu flexibilitu. Môžete sa na nich prihlásiť dopoludnia, keď nemáte iný program, no aj v noci, keď nemôžete spať. Zabudnite na osamelé chvíľky a spestrite si svoj život dostupným a praktickým riešením, vo forme online zoznamovania sa.

S akým profilom uspejete na zoznamke 60+?

Po úspešnej registrácii je naše vyplniť svoj profil, vyšperkovať detaily v ňom tak, aby ste zaujali ostatných single seniorov. Nemusíte sa obávať, povinné údaje sú zväčša len lokalita, vek, pohlavie a informácia o tom, o koho máte záujem vy. To, či chcete zverejniť niečo viac, je len vo vašich rukách. Bola by však škoda, prísť o záujem iných užívateľov len preto, že si nevyplníte jednoduché políčka o tom, čo radi robíte, ako trávite najradšej svoj voľný čas alebo či sa venujete záhrade, pečeniu, či spevu v ľudovom súbore. Spomeňte svoju vášeň pre plávanie, či nedeľné obedy s deťmi a vnúčatami. Dajte ostatným priestor nájsť sa vo vašom profile a tým im dáte šancu, ako nadviazať debatu o niečom, čo máte spoločné.

Áno, vieme, že vaša generácia nevyrastala vo svete, kde sa každá udalosť zdieľala na internete a nie ste zvyknutí fotiť sa s mobilom v ruke pri každej aktivite, akú cez de robíte. Je to prirodzené a na svoj online zoznamovací profil skutočne nemusíte pridávať mnohé fotografie. Avšak odporúča sa pridať aspoň jeden realistický záber vás, či už je to fotka tváre alebo postavy z väčšej diaľky. Je totižto dokázané, že väčšina užívateľov nereaguje na správy od užívateľov bez fotky a my vieme, že vy nechcete prepásť svoju šancu na lásku, priateľstvo alebo flirt kvôli takej maličkosti, ako je fotografia. Ak sa hanbíte, prípadne ste ostražití, pridajte si napr. fotku v klobúku, či slnečných okuliarov. Rafinované, no stále lepšie, než profil bez fotografie.

Načo si dať pozor ak randíte na online zoznamkách

Podobne ako v reálnom živote, je potrebné mať oči na stopkách aj vo svete online randenia a zoznamiek. Napriek tomu, že ste láskavý človek, ktorý rád pomáha ostatným ľuďom, nenechávajte sa zneužiť podvodníkmi na online zoznamkách. Iste ste už v televízii počuli o rôznych podvodoch, preto nikdy nikomu nedávajte údaje z vašej kreditnej karty a neposielajte peniaze cudzím ľuďom. Ich príbehy sú skutočné srdcervúce, no pamätajte, často sú to len klamlivé výmysly. Neverte ani tým, ktorí si budú chcieť peniaze len požičiať. Hoci ste sa s nimi už stretli aj osobne, ak od vás žiadajú peniaze po prvom, druhom alebo treťom stretnutí vedzte, že to nebude náhoda, ale naopak, možno takto postupujú aj pri iných stretnutiach.

Ďalším overeným tipom je nepozývať ľudí zo zoznamky, na prvé rande, k vám domov. Skúste sa dohodnúť na stretnutí na verejnom mieste, kde sa budete cítiť bezpečne a nebudete s cudzím človekom osamote. Dobrou voľbou je kaviareň, cukráreň, reštaurácia, seniorský klub, prípadne mestský park, galéria alebo múzeum. O tom, že idete na stretnutie upovedomte aj blízku osobu a môžete si s ňou dohodnúť telefonát, kde sa uistí, že ste počas vášho rande v absolútnom poriadku a nepotrebujete pomoc. Nebýva pravidlom, že užívatelia zoznamiek majú len zlé skúsenosti, no dôveruj ale preveruj, tu platí dvojnásobne.

Našich 6 overených tipov ako randiť ak ste 60+

Predtým, než do toho takpovediac skočíte, skúste si prečítať naše overené rady, pre vás, ako začať s online randením, čoho sa vyvarovať a načo naopak klásť dôraz. Nikde totižto nie je napísané, že ľudia po 60-tke nemajú právo na lásku, flirt, nové priateľstvá, či vášnivé dobrodružstvá. Smelo do toho, aj na vás niekto čaká!

 1. Buďte sami sebou

  Ste zrelý človek, ktorí prijal život so všetkým čo ponúka. Máte skúsenosti, príbehy, zážitky, ktoré sú krásne, no poučili ste z chýb svojich, aj z chýb iných. Teraz sa už naozaj nemusíte na nič hrať, zostaňte sami sebou, stojte si za svojou tvárou a verte, že vaša otvorenosť a úprimnosť vždy pritiahne človeka, po akom v srdci túžite.
 2. Pomaly a s rozvahou

  Nemáte sa kam ponáhľať, vaše správy si môžete prečítať a odpísať na ne, vtedy, keď vy uznáte za vhodné. Dodržujte aj naďalej svoju dennú rutinu a online randenie si nechajte na voľné chvíľky. Nenechajte sa pohltiť nátlakom niektorých užívateľov, ktorí chcú vašu odpoveď počuť ihneď. Nechajte si čas, komunikujte s rozvahou a podobne postupujte aj pri osobných stretnutiach s užívateľmi zo zoznamky.
 3. Nezdieľajte citlivé informácie

  Občas sa stane, že prvé, ani druhé rande z online zoznamky nedopadne tak, ako ste si predstavovali. Je to prirodzené, preto sa netrápte a už predom nemajte veľké očakávania, hlavne si nikoho z online zoznamky neidealizujte, kým ho reálne nestretnete. Trpezlivosť ruže prináša a to platí vo svete online zoznamiek dvojnásobne.
 4. Nestrácajte nádej

  Bolo vaše prvé, druhé aj tretie rande úplne o ničom? Alebo ste sa aj po mesiaci na online zoznamke ešte nedostali na žiadne rande? Nezúfajte si, na online zoznamkách to tak občas býva a chyba vôbec nie je vo vás. Berte veci s nadhľadom, humorom a majte otvorené oči aj v každodennom živote, nielen na zoznamke. Nikdy predsa neviete, kde natrafíte na lásku!
 5. Zabudnite na minulosť

  Hoci ste si toho už dosť prežili a možno aj váš posledný vzťah neskončil práve najlepšie, prípadne máte za sebou celú plejádu nešťastných príhod a zhôd okolností, vykročte do nových časov randenia s čistou hlavou a zabudnite na všetko zlé. Vezmite si z minulosti poučenie a nechajte k sebe plynúť už len dobré a krásne veci, či ľudí. Nikdy nie je neskoro začať od znova, a hlavne šťastne.
 6. Stojte nohami pevne na zemi

  Je príjemné spoznať na zoznamke niekoho, s kým si rozumiete, zdieľate podobné názory, máte rovnaký humor a páči sa vám aj profilová fotografia daného užívateľa, či užívateľky. Nenechajte sa však príliš uniesť a nesnívajte okamžite o vašej spoločnej budúcnosti. Stojte nohami pevne na zemi a citom nechajte voľný priebeh až po niekoľkých stretnutiach. Môže sa totižto stať, že niekto zo zoznamky bude v skutočnosti úplne iný, než ste si ho vy predstavovali.

Koho môžete nájsť na zoznamke 60+?

Zabudnite na akékoľvek zaužívané vzorce a pripravte sa na divokú jazdu! Dnešní tridsiatnici sú otvorení ľudia a mnohí z nich sa radi zabávajú, stretávajú nových ľudí, cestujú a masovo využívajú aj online zoznamky. Niektorí z nich hľadajú naozaj len vzrušujúce dobrodružstvo, experimentujú v oblasti svojej orientácie alebo chcú zažiť vášnivé noci s novým milencom. Ak máte chuť na takéto dobrodružstvo, určite si prídete na svoje. Medzi užívateľmi nájdete rôzne orientovaných ľudí, preto neváhajte skúsiť svoje šťastie napriek tomu, že ste homosexuál, bisexuál, trasgender, queer a iné.

Avšak, ak máte chuť na romantický flirt, vzrušujúce dobrodružstvo alebo túžite po milencovi / milenke, s ktorým by ste sa mohli pravidelne stretávať, nemusíte chodiť ďaleko. Aj ľudia po šesťdesiatke túžia po vzrušení a mnohí z nich sú síce v partnerskom vzťahu, no nie všetky ich túžby sú plnohodnotne naplnené. Šanca nájsť na online zoznamke skvelého intímneho partnera je veľmi veľká, pretože je to diskrétny a flexibilný priestor, ponúkajúci rôznorodé možnosti nadviazania vzťahov.

45% žien / 55% mužov
1.
Elitedate
Elitedate
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
23+
ideálny vek
150 000+
slobodných
33% mužov / 67% žien
2.
RichMeetBeautiful
RichMeetBeautiful
 • Jedinečná zoznamka pre sugarbabies a sugardaddies
 • Registrácia zadarmo, platené VIP členstvo
 • Možnosť udržania súkromia a zároveň získania výhodného vzťahu
30+
ideálny vek
2 000 000+
slobodných
44% mužov / 56% žien
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • 100% súkromie a bezpečnosť pre zadaných užívateľov
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného nezáväzného vzťahu s viac ako 6 miliónmi užívateľov
30+
ideálny vek
6 200 000+
slobodných

Nadväzujúce články

Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
0 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk