MyDates

MyDates Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
7,0/10
250 000+ / 30+
MyDates

Použiteľnosť stránok a funkcie: 7/10

Bezpečnosť zoznamky: 6,9/10

Prehľadnosť profilov: 7,3/10

Potenciál nájdenia partnera: 7/10

Zákaznícka podpora: 7/10

Cena služby: 7/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
55310 ľudí online

Leonard
Leonard, Vek: 24
Tamara
Tamara, Vek: 26
Simona
Simona, Vek: 30

MyDates Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka spájajúca ľudí v okolí, ale aj vrámci celého sveta

MyDates sa prezentuje ako zoznamka, ktorá vám pomôže vyhľadať slobodných vo vašom okolí a to kedykoľvek. Vďaka mobilnej aplikácii, sa to len potvrdzuje. V kontakte s používateľmi môžete byť hocikedy cez deň, stačí pokiaľ máte smartfón. Táto zoznamka ponúka niekoľko praktických funkcií a nástrojov na vyhľadávanie slobodných členov a zaručuje dobrý zážitok z online zoznamovania. Registrácia je bezplatná a hneď po nej si môžete prezerať jednotlivé profily a zoznamovať sa s členmi tejto zoznamky. Na tejto zoznamke si môžete nájsť chat partnera, flirt partnera tak ako aj vašu životnú lásku. Zoznamka privíta každého a nediskriminuje nikoho. Každý si tu príde na to svoje.

Registrácia na MyDates

Registrácia na tomto online zoznamovacom portáli môže prebehnúť až niekoľkými spôsobmi a ani jeden z nich vám nezaberie veľa času. MyDates vám ponúka možnosť registrovať sa pomocou Facebooku, Google účtu alebo klasicky vyplnením informácií o vás. Nech si zvolíte akúkoľvek formu registrácie, sú kroky, ktoré ste povinný spraviť, aby vaša registrácia bola úspešná. Ako prvé zadáte svoje pohlavie a pohlavie, o ktoré máte záujem. Ďaľším krokom je zvolenie si používateľského mena a hesla. S týmto menom a heslom sa budete neskôr prihlasovať do zoznamky, takže ho nezabudnite a poprípade si ho niekde napíšte. Hneď ako prejdete týmito krokmi, zoznamka si vyžiada overenie prostredníctvom overovacieho e-mailu. Na vašu mailovú adresu vám príde link, na ktorý po kliknutí úspešne ukončíte proces registrácie.Po registrácii si môžete hneď vyplniť údaje o svojom profile a nahrať profilovú fotografiu. Odporúčame vám poskytnúť na zoznamke čo najpravdivejšie informácie o vás a taktiež pridať aj profilovú fotografiu, aj keď nie je toto pridanie povinné. Zvýšite tým svoje šance pri hľadaní si partnera alebo známosti na flirt.

Bezplatné členstvo na MyDates

Táto zoznamka nedisponuje klasickým modelom bezplatných a VIP členov. V skratke na tejto zoznamke fungujete jedine ako bezplatný člen. Avšak z jedného uhľa pohľadu sú vaše ruky “zviazané”. Na MyDates si musíte kupovať “Mince”, s ktorými platíte za odosielanie správ a mnoho iných funkcií. Zoznamka ponúka mnohé balíčky týchto mincí začínajúc pri sume 4.99€ a končiacich pri 99.99€. Týmto spôsobom si sami volíte koľko zaplatíte - hlavne koľko ste ochotný zaplatiť a taktiež aj koľko z týchto mincí miniete.

Deaktivácia a zmazanie účtu

Ak sa rozhodnete svoj účet odstrániť, všetky vaše správy a všetky kontakty budú nenávratne odstránené a nebude ich možné znova aktivovať.Môžete si tiež ponechať svoj používateľský účet - pokiaľ si nekúpite žiadne mince ani neposielate správy, nebudete platiť žiadne náklady. Upozorňujeme, že platnosť mincí, ktoré sú v čase žiadosti o vymazanie stále na vašom virtuálnom účte. Tieto prostriedky vám nebudú vrátené. Pri procese odstraňovania vášho profilu ste povinný overiť svoju e-mailovú adresu. Môžete to urobiť vo svojich nastaveniach. Uistite sa, že je tu uložená e-mailová adresa, ktorú ste použili na prihlásenie. Ak vo svojich nastaveniach ešte nemáte e-mailovú adresu, nezabudnite to urobiť. Ak to nie je správna e-mailová adresa, opravte ju. Prejdite do sekcie „Môj profil“ a presuňte kurzor na tri sivé pruhy. Sú umiestnené na pravej strane na rovnakej úrovni ako vaše meno. Svoj účet môžete odstrániť kliknutím na možnosť „Odstrániť účet“ v zobrazenej rozbaľovacej ponuke. Potom potvrďte, že chcete svoj účet skutočne odstrániť. Nakoniec kliknite na odkaz, ktorý sa automaticky odošle na vašu e-mailovú adresu.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

MyDates Funkcie

Funkcia “Páči sa mi”

Profily atraktívnych singlov môžete nielen prehliadať, aby ste ich našli toho pravého či pravú, ale aj nechať lajk kandidátovi, ktorý vás zaujme. Táto funkcia je veľmi praktická a šetrí váš čas. Ak váš „like“ opätuje váš kandidát, znamená to, že z vizuálneho hľadiska ste sa našli. Na to aby ste však zistili, či je to tá osoba, ktor=u ste hľadali môžete začať konverzáciu pomocou chatu. Výhodou tohto je , že sa komunikácia deje v reálnom čase. Zjednodušene povedané: Ak sa vám niekto zapáči na základe vašich požiadaviek a preferencií, nezistíte to o pár hodín neskôr prostredníctvom e-mailového oznámenia, ale okamžite.

Funkcia chatu ako spôsob komunikácie

Tým že táto komunikácia je rýchla a prebieha v danom okamihu, pomocou chatu môžete toho o osobe mnoho zistiť. Máte rovnaké záľuby? Chodíte možno občas do tej istej reštaurácie bez toho, aby ste sa stretli? Máte rovnaké preferencie? V chate môžete komunikovať o mnohých veciach, ktoré by pri osobnom rozhovore nemuseli byť možné. Ak sa po niekoľkých správach stále navzájom osobnostne priťahujete, môžete si ihneď dohodnúť vzrušujúce alebo romantické rande..

Jednoduché vyhľadávanie

MyDates ponúka veľmi jednoduché vyhľadávanie formou zobrazovania fotografií. Pod každou fotografiou užívateľa nájdete základné informácie o danom používateľovi ako meno, vek a miesto odkiaľ osoba pochádza. Spolu s týmto vyhľadávaním prichádza aj základný vyhľadávací filter na ľavej strane, kde zadáte o aké pohlavie sa zaujímate a približne v akom veku si želáte aby daná osoba bola.

Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov

Táto funkcia je čoraz bežnejšou vo svete zoznamiek. Umožňuje vám vidieť práe prihlásených užívateľov ako aj komunikáciu v danom momente. To, či je používateľ práve prihlásený uvidíte pod jeho menom vo forme zelenej ikonky v tvare kruhu. Dajte si však pozor, pretože zoznamka vám zobrazuje len práve prihlásených používateľov. To znamená, že pokiaľ na prvý krát nikoho nenájdete, nezúfajte a skúste na zoznamku zavítať neskôr

Posielanie bozku a darčeka

Zoznamka vám ponúka tieto dve zaujímavé funkcie, ktoré sú spoplatnené “mincami”. Pokiaľ sa vám užívateľ páči a chcetezaujať jeho pozornosť netradičnejšie môžete mu poslať bozk alebo darček. Darček je v podobe mincí, ktoré mu venujete. Výšku týchto mincí si volíte sami.

MyDates Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie správ
Mobilná aplikácia
Rýchle prezeranie profilov
Označovanie profilov, ktoré sa vám páčia

VIP - 220 mincí

4,00€

Odosielanie správ
Posielanie “bozku”
Posielanie “darčeku”

VIP - 500 mincí

9,00€

Odosielanie správ
Posielanie “bozku”
Posielanie “darčeku”

VIP - 5 500 mincí

99,00€

Odosielanie správ
Posielanie “bozku”
Posielanie “darčeku”

MyDates Výhody & Nevýhody

Výhody

Možnosť regulovania poplatkov za funkcie podľa vašich možností
Komunikácia v reálnom čase
Funkcia posielania bozku a darčeka
Jednoduchá manipulácia na webstránke
Bezplatná registrácia a členstvo

Nevýhody

Nevyvážený pomer medzi pohlaviami - nižšia šanca nájsť si partnera/muža
Odosielanie správ je spoplatnené
Málo priestoru pre informácie o užívateľoch
Možnosť natrafiť na falošné profily

MyDates pre užívateľov

Výhody

Bezplatné členstvo s platenými niektorými funkciami, ktorých poplatky si viete redukovať vy sami
Zobrazovanie práve prihlásených/aktívnych užívateľov
Jednoduché vyhľadávanie na základe klasických zoznamovacích inzerátov so základnými informáciami
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku mydates.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamka MyDates disponuje veľkým triumfom a to bezplatným členstvom. Avšak, má to aj svoje nevýhody. Môžete sa tu stretnúť s veľa falošnými profilmi alebo aj užívateľmi, ktorí sem prišli len pre zábavu a vy môžete byť terčom posmechu či nepríjemného oklamania. Takýchto užívateľov však môžete veľmi jednoducho zablokovať, čím vám už ďalej nebudú schopný strpčovať vaše chvíle na zoznamke. Pokiaľ chcete na zoznamke komunikovať, musíte si zakúpiť takzvané “mince”, za ktoré správy môžete odosielať. Tieto mince slúžia aj na odosielanie bozku a darčeku slúžiacim k prejaveniu náklonnosti menej tradičným spôsobom. Na zoznamke je jednoduché sa orientovať, disponuje taktiež aj jednoduchým vyhľadávaním v databáze používateľov. Medzi veľké negatíva radím neprimeraný pomer pohlaví, ktorý nezaručuje nájdenie si partnera, najmä z hľadiska žien. Pokiaľ ste však muž, môže to byť pre vás dobrá správa, pretože budete mať väčší výber. Na zoznamke sa združujú slušní ľudia, nevyskytujú sa tu fotografie vulgárneho či erotického charakteru, čo značí o tom, že ľudia tu vyhľadávajú vážny vzťah. Pokiaľ patríte do tejto kategórie, môže byť táto zoznamka práve pre vás. No nepomer medzi pohlaviami vám to môže skomplikovať. V tomto prípade by som volila zoznamku, kde vaše šance k nájdeniu si partnera budú vyššie.

MyDates Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (2)
Miloš, 27 rokov

Zaplatil som na tejto zoznamke už pomerne veľa peňazí za kúpu mincí a aj sa mi podarilo prehodiť pár slov s niektorými ženami, no k osobnému stretnutiu zatiaľ nedošlo. Dúfam však, že sa to čoskoro zmení.

ÁNO 15 NIE 3
Kristina, 32 rokov

MyDates mi prinieslo do života veľmi dôležitú osobu - môjho terajšieho partnera. Bola som spočiatku výhradne proti zoznamkám, no jeden večer ma kamarátka donútila spraviť si tu účet. A som veľmi rada, že tak spravila, pretože som našla toho pravého.

ÁNO 1 NIE 13
Emanuela, 25 rokov

Som na tejto zoznamke registrovaná už nejaký ten čas a vnímam, že na zoznamke je registrovaných veľmi málo mužov. Som trochu prieberčivá a preto by som prijala, aby som mala možnosť väčšieho výberu, keďže si hľadám vážny trvalý vzťah.

ÁNO 0 NIE 7
Alex, 35 rokov

Na tejto zoznamke som sa spoznal s veľmi milou ženou. Samozrejme to trvalo nejaký čas, avšak po niekoľkých týždňoch som ju pozval na rande a strávili sme spolu mnoho iných spoločných chvíľ.

ÁNO 0 NIE 13

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk