Porovnajte zoznamky pre bacuľky

Kategória: Zoznamky pre bacuľky Zvoľte kategóriu

Zoznamka pre bacuľky

Hľadáte plnoštíhleho partnera alebo ste sami a máte nejaké to kilo navyše a nedarí sa vám zoznámiť? Choďte šťastiu naproti a registrujte sa na zoznamky pre silnejších a plnoštíhlych, ktoré pre vás vybralo Lovino.sk. Tieto weby slúžia pre ženy aj mužov, ktorí túžia po plnoštíhlych partneroch. Najmä prémiové zoznamky majú lepšie vyriešené vyhľadávacie filtre, vďaka ktorým ľahko nájdete príťažlivé bacuľky.

Netrápte sa tým, že nemáte proporcie modeliek a modelov - na Slovensku je mnoho žien a mužov, ktorí majú radi kypré tvary a nevadia im partneri s objemnejšími partiami. Naopak sú pre nich tým pravým afrodiziakom a milujú, keď sa takého partnera môžu dotýkať!

1.
MileneckyVztah.sk
MileneckyVztah.sk
 • Najvyššia možná bezpečnosť a súkromie
 • VIP členstvo pre ženy zadarmo
 • Neobmedzené VIP členstvo po jednorazovom zaplatení
57 000+
slobodných
21+
ideálny vek
Odporúčame
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
 • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
30 000+
slobodných
27+
ideálny vek
3.
Dateefy
Dateefy
 • Rýchla registrácia a moderné užívateľské prostredie
 • VIP pre ženy zadarmo a priaznivá cena VIP členstva pre mužov
 • Ideálna zoznamka pre nájdenie vhodného partnera na spríjemnenie dlhých chvíľ
199 000+
slobodných
23+
ideálny vek
4.
Elitedate
Elitedate
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
150 000+
slobodných
23+
ideálny vek
Odporúčame
5.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
50 000+
slobodných
30+
ideálny vek
6.
BeNaughty
BeNaughty
 • Medzinárodná zoznamka
 • Bezplatná registrácia a voliteľný prémiový účet
 • Pre ľudí vyhľadávajúcich sexuálne dobrodružstvo
1 450 000+
slobodných
30+
ideálny vek
7.
flirt.com
flirt.com
 • Bezplatná registrácia
 • Zoznamka ideálna pre nájdenie si nezáväzného vzťahu či flirtu
 • Medzinárodná zoznamka s vyše 1 000 000 užívateľmi
1 000 000+
slobodných
30+
ideálny vek
be2 be2

Čo očakávať od zoznamiek pre bacuľky, plnoštíhlych a silnejších

Bacuľky, nebuďte dlhšie samy a navštívte zoznamovacie stránky zamerané práve na vás! A diskriminovaní nebudú ani muži. A čo od takýchto internetových portálov očakávať? Tieto portály sú bez predsudkov a poskytujú priestor všetkým osamoteným ženám a mužom, ktorí sa vymykajú obvyklej konfekčnej veľkosti. Na týchto stránkach nájdete širokú základňu užívateľov. Čerpať môžete veľa výhod, ktoré vyplývajú z VIP členstva. Takéto weby sú zvyčajne spoplatnené, pretože nechcú, aby sa na ne registrovali nejakí vtipkári a takí, ktorí to so zoznamovaním nemyslia vážne. Vytvárajú príjemné prostredie a združujú osoby, ktoré sú často silnejšie, než ste vy. Rešpektujú vaše súkromie a neprenášajú vaše osobné informácie a kontaktné údaje tretím stranám. Bez zveličenia možno povedať, že sú skvelým sprostredkovateľom pri zoznámení medzi plnoštíhlym ľuďmi.

Čo to je BBW?

BBW znamená „Big Beautiful Woman". Teda ženy, ktoré majú nadváhu, verejne sa ňou prezentujú a nehanbia sa za ňu. Berú to ako svoju prednosť a vedia ju predať. Muži milujúci plné krivky k týmto ženám vzhliadajú ako k bohyniam a túžia sa starať o ne a rozmaznávať ich. Týchto mužov vzrušujú silne obézne ženy a zniesli by im aj modré z neba. Pojem BBW vymyslel v roku 1979 Carole Shaw a pomenoval tak svoj módny magazín. Postupom času sa toto označenie ujalo pre porno s obéznymi ženami. Dámy, ak patríte medzi BBW, vedzte, že vysoké percento mužov dáva prednosť práve ženám s nadváhou a zbožňujú na nich ich bujné poprsie, sympatickú tvár a plné boky, ako mala Venuša.

Ako nájsť na zoznamkách moletky/bacuľky

Plnoštíhle ženy sa nerady ukazujú svetu. A je to veľká škoda! Našťastie je stále dosť odvážnych a sebavedomých žien s nadváhou, ktoré sa neboja odhaliť svoje prednosti. Pozrite si ich profily na zoznamovacích serveroch - a ak neviete, ako ich vyhľadať, obráťte sa na Lovino.sk. Zrecenzovalo pre vás zoznamky pre moletky a prináša vám o nich ucelené informácie. Svoje šťastie môžete skúsiť aj na klasických zoznamovacích stránkach, kde vo vyhľadávaní zaškrtnete, že chcete zobraziť plnoštíhle ženy. Oslovte ich prostredníctvom správ a zalichoťte im, ako im to pristane a že by ste si priali práve takú partnerku. Bacuľky sa bežne nedokážu zoznámiť, pretože máloktorý muž prizná tvárou v tvár, že ho vzrušujú plnoštíhle ženy. Radšej sa uchyľujú do anonymného prostredia internetu a hľadajú na zoznamkách kypré milenky aj priateľky na vážny vzťah.

Ako nájsť silnejšieho partnera na zoznamkách

Ani ženy nebudú ochudobnené o plnoštíhleho partnera. Títo muži v nich vzbudzujú pocit bezpečia a vzrušuje ich na nich ich statná postava. Nevadí im objemnejšie bruško a naopak sa postarajú o to, aby ich partneri nestratili nič zo svojich tvarov. Aj ženy sa môžu obrátiť na Lovino.sk a pozrieť si zoznamovacie portály, ktoré sú priamo zamerané na plnoštíhlych užívateľov. Ľahko ich filtrujete podľa kraja a mesta, prípadne môžete využiť podrobnejšie vyhľadávania. Silnejší partneri sa schovávajú aj na bežných zoznamkách bez konkrétneho zamerania. V takom prípade ich opäť nájdete pomocou filtra. Stačí zaškrtnúť, že chcete zobraziť silnejších mužov a hneď vám vyjde ich zoznam.

Je stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
6 2

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk