On hľadá ju

Obľúbené zoznamky v SR

514 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
 • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
Adela
online
Michaela
online
Mia
online
2 976 ľudí online
 • Zoznamka určená pre vážny vzťah
 • Registrácia zadarmo
 • Cenovo dostupné VIP členstvo
Dávid
online
Zuzana
online
Tobias
online
4 159 ľudí online
 • Rýchla registrácia a moderné užívateľské prostredie
 • VIP pre ženy zadarmo a priaznivá cena VIP členstva pre mužov
 • Ideálna zoznamka pre nájdenie vhodného partnera na spríjemnenie dlhých chvíľ
Šimon
online
Marianna
online
Martin
online
856 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Ján
online
Lucie
online
Šimon
online
1 258 ľudí online
 • Najvyššia možná bezpečnosť a súkromie
 • VIP členstvo pre ženy zadarmo
 • Neobmedzené VIP členstvo po jednorazovom zaplatení
Ján
online
Simona
online
Oliver
online
856 ľudí online
 • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
 • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
 • Možnosť komunikácie v online chatu
Ján
online
Lucie
online
Šimon
online
8 836 000 ľudí online
 • Sociálna sieť a zoznamka v jednom
 • Registrácia zadarmo
 • Možnosť medzinárodného zoznámenia s viac ako 400 miliónmi užívateľov
Richard
online
Diana
online
Jakub
online
491 ľudí online
 • Najvyššia možná diskrétnosť a spoľahlivosť
 • Registrácia zadarmo
 • Kvalitná zákaznícka podpora
Maximilián
online
Miriam
online
Martin
online
16 080 ľudí online
 • Až milión aktívnych užívateľov zaručuje nájdenie toho pravého pre Vás
 • Registrácia zadarmo a priaznivé ceny VIP členstva
Šimon
online
Olivia
online
Robin
online
191 ľudí online
 • Bezplatná registrácia
 • Zoznamka, ktorá spája kresťanské hodnoty
 • Zoznamka vhodná na nájdenie si vážneho dlhodobého vzťahu
Kevin
online
Angelika
online
Damián
online
0 ľudí online
 • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
 • Jednoduchá registrácia grátis
 • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
Jakub
online
Etela
online
Brian
online
468 ľudí online
 • Sprístupnenie fotografií iným užívateľom podľa vlastného uváženia
 • Registrácia zadarmo
 • Solídna zoznamka s jasnými podmienkami
Roderik
online
Mia
online
Dávid
online

Prečo sa zoznamovať so ženami online?

Online zoznamovanie je nesmierne populárne. Väčšina slobodných žien sa vyskytuje práve na internetových zoznamkách a dá sa predpokladať, že počet žien na zoznamovacích portáloch aj naďalej porastie. Možno by ste ale chceli poznať konkrétne dôvody, prečo sa zoznamovať so ženami online. Ušetríte tým dosť času. Ruku na srdce, kto z nás nie je zaneprázdnený? Zatiaľ čo chodením po baroch míňate peniaze, strácate drahocenný čas a výsledok je neistý, na zoznamke máte vysokú pravdepodobnosť, že narazíte na sympatickú partnerku a naviažete s ňou konverzáciu odkiaľkoľvek, kde máte pripojenie na internet. Potom už ste len krôčik od toho stretnúť sa v realite so ženou vášho srdca, a to možno do 24 hodín od prvej správy.

Na online zoznamovacích weboch nájdete slobodné ženy túžiace po nezáväznom pomere, dlhodobom vzťahu aj flirte. Stačí si nájsť tú správnu zoznamku a zaregistrovať sa na ňu. Môžete na nej zostať v anonymite a konverzáciu so ženami kedykoľvek ukončiť. Na týchto weboch môžete stretnúť lásku svojho života alebo milenku. Sami si určíte, z akej lokality má pochádzať a koľko má mať rokov. Online zoznamovanie vám umožní tiež nájsť ženu so špecifickými koníčkami, podobnými záujmami a rovnakými predstavami o živote. Zamerajte sa na zoznamovacie portály, ktoré sú najlepšie. Na ostatných neznámych by ste len strácali čas. Vyhľadajte si o nich recenzie a všímajte si počet žien. A nezabudnite na to, že každý tretí vzťah vznikne práve na internete.

Ako by ste sa mali chovať k ženám na zoznamkách?

S prvou správou si dajte záležať. Koniec-koncov chcete urobiť dobrý dojem. Reagujte v nej na informácie, ktoré ste sa dozvedeli z profilu ženy. Skúste ju zaujať niečím originálnym a ukážte jej, že je vo vás kus džentlmena. Chovajte sa k nej tak, aby vám neodolala a chcela vás spoznať. Dajte si záležať na svojej profilovej fotke. Tá veľmi napovie, s kým má žena tú česť. Odhaľte jej svoju inteligenciu a nepíšte pravopisné chyby. Ukážte jej svoj zmysel pre humor a skúste ju cez správy rozosmiať. Po prvotnej komunikácii nastáva čas, aby ste jej prezradili svoje ciele a predstavy o živote, akú úlohu by predstavovala vo vašom živote a ako by pre vás bola dôležitá.

Dobrým krokom je zveriť sa s niečím osobným, aby ste medzi sebou začali budovať dôveru. Ženu poteší, že je to práve ona, ktorej ste sa zverili. Pri samotnej konverzácii si dôkladne zapamätajte všetko, čo vám píše a na diaľku ju počúvajte. Reagujte na jej slová a nezľahčujte jej problémy. Nepožadujte po nej žiadne erotické fotky a vyvarujte sa šteklivým témam, pokiaľ nie ste priamo na erotickej zoznamke. Schôdzku navrhnite až vtedy, keď cítite, že má žena o vás skutočne záujem a budete si istí, že sú sympatie na oboch stranách.

Na aké ženy by ste si mali na zoznamkách dávať pozor

Nie každá žena je taká, akou sa zo začiatku zdá. Z niektorej sa môže vyvinúť podvodníčka, z inej citová vydieračka. Pozor si dajte na ženy, ktoré píšu lámanou slovenčinou. Môže sa jednať o cudzinky žijúce na Slovensku, ale aj o ženy s nekalými úmyslami. Také ženy z vás chcú vylákať citlivé osobné údaje alebo vám budú hrať na city, aby ste im poslali peniaze. Budú vám lichotiť, presviedčať vás o svojej láske a ponúkať sa vám. Pošlú vám krásne fotky, do ktorých by sa zamiloval každý muž. Buďte v takej chvíli ostražití..

Niekedy môžete naraziť aj na falošné ženské profily, za ktorými sa schovávajú muži alebo ženy najaté na písanie. Najskôr vás nalákajú svojimi správami, a keď si zaplatíte VIP členstvo, odmlčia sa. Za niektorými správami stoja chatovací roboti, ktorí rozosielajú užívateľom rovnaké správy a snažia sa ich čo najdlhšie udržať pri monitore. S takými praktikami sa môžete stretnúť hlavne na zahraničných zoznamkách. Aj títo roboti majú za úlohu prinútiť vás k využívaniu prémiových služieb.

Desatoro zoznámenia, keď on hľadá ju

Nie každý muž vie, ako sa zoznámiť so ženou a ako docieliť to, aby preskočila tá pomyselná iskra. Na internetových zoznamkách narazíte na rubriku „On hľadá ju“, kde máte krásky na jednom mieste. Prezraďme si desatoro zoznámenia – budete s ním úspešní!

 1. Vyberte si správnou prezývku

  Vaša prezývka na zoznamke by nemala byť detinská a mala by niečo vypovedať o vás samotnom. Vaším nickom môže byť skratka vášho mena, prezývka, ktorú máte od kamarátov, alebo iné slovo charakterizujúce vašu osobnosť.
 2. Nikdy neklamte

  Nie nadarmo sa hovorí, že lož má krátke nohy. Pod anonymitou internetu sa často robíme lepšími a inými, ako v skutočnosti sme. Vyplňte svoj profil pravdivo, koniec-koncov pravda by vyšla pri osobnej schôdzke najavo.
 3. Vyplňte dôkladne svoj profil

  Správne vyplnený profil je polovičná šanca na úspech. Podeľte sa s ostatnými o svoje koníčky, vzhľad, predstavy o živote a akého partnera hľadáte. Budú vás aspoň oslovovať ženy, s ktorými máte niečo spoločné a s ktorými by ste mohli vytvoriť spokojný pár.
 4. Nahrajte profilovú fotku

  Aj vy ste určite zvedaví, s kým si píšete. Fotografia veľa napovie, a možno aj vy sa orientujete len podľa fotografií. Nahrajte takú fotku, ktorá nie je erotická, je na nej vidieť celá vaša postava a hlavne je aktuálneho dátumu.
 5. Spoznajte sa

  Osobná schôdzka je určite dobrým krokom, ale predtým by ste sa mali so ženou zoznámiť po správach. Zistíte, čo máte spoločné a o čom by ste sa mohli v realite baviť. Navyše predídete tomu, že budete nemilo prekvapení, koho ste oslovili.
 6. Opýtajte sa jej na rodinný stav

  Pokiaľ beriete zoznamovanie vážne, určite nechcete po pár schôdzkach zistiť, že je vaša vyvolená vydatá. Opýtajte sa jej na rodinu, v akom je vzťahovom stave a ujasnite si, čo od toho druhého očakávate. Ak hľadáte niečo nezáväzné, mal by vám byť jej stav vcelku ľahostajný.
 7. Preverte si ju

  Aj medzi ženami na zoznamke môžu byť podvodníčky alebo sa za atraktívnymi profilmi skrývajú vtipkári. Buďte ako muž obozretný a vyhľadajte si dotyčnú na sociálnych sieťach podľa fotografie alebo mena a mesta. Možno toho zistíte viac, ako by ste si želali.
 8. Pred prvou schôdzkou si zavolajte

  Zistite, akým spôsobom partnerka komunikuje a ako pohotovo reaguje na vaše otázky. Prvý telefonát pred schôdzkou veľa napovie. Pri osobnom rozhovore si rovno dohovorte schôdzku, najlepšie na nejakom verejnom mieste, aby sa s vami žena cítila v bezpečí.
 9. Nevystrašte ju

  Možno vám je žena natoľko sympatická, že si s ňou maľujete ružovú budúcnosť. Nikdy neplánujte budúcnosť po pár schôdzkach a vyhnite sa predstavám o spokojnej rodine. Po niekoľkých schôdzkach toho druhého predsa len ešte toľko nepoznáte.
 10. Zamerajte sa na jednu zoznamku

  Máte profily na niekoľkých zoznamkách a v mobile niekoľko zoznamovacích aplikácií? Odporúčame vám zamerať sa len na jednu zoznamku, na ktorej sa cítite dobre. Len tak vám neuniknú vhodné kandidátky na zoznámenie.

Ako by mal muž vyplniť správne profil na zoznamkách?

Správne vyplnený profil je zárukou polovičného úspechu. Podstatné je to, aké informácie o sebe do profilu uvediete a aké nahráte fotografie. Vyplnenie profilu je intuitívne. Zoznamka vás vedie krok za krokom, a vy by ste mali po pravde na všetko odpovedať a nepreskakovať jednotlivé kroky. K svojmu profilu sa môžete kedykoľvek vrátiť a aktualizovať údaje a informácie. Vyvarujte sa gramatickým chybám, sexuálnym narážkam a erotickým fotkám. Nemajte svoj profil strohý a premýšľajte nad každou odpoveďou. Buďte originálni, pozitívni a vtipní a napíšte, aký vzťah a akú ženu hľadáte.

Okrem textu si ženy všímajú fotografiu a skôr odpovedajú tomu, kto má nahranú profilovú fotku. Vyberte takú fotku, na ktorej sa usmievate, je vám vidieť dobre do očí a pôsobíte na nej ako pohoďák. Buďte sám sebou a neprikrášľujte sa. Pokiaľ vám zoznamka pri vyplňovaní profilu položí nejaké otázky, vyhnite sa všeobecným odpovediam a buďte konkrétni. Majte na pamäti, že váš profil zrkadlí vašu osobnosť. V neposlednom rade sa pozrite na profil očami žien a úprimne si odpovedzte, či by ste muža s takým profilom oslovili.

3 zoznamky s najvyšším pomerom registrovaných žien
100% žien
1.
igirls.cz
igirls.cz
 • Zoznamka spájajúca tisíce Češiek a Sloveniek
 • Vaša registrácia a užívateľský účet je zadarmo
 • Zoznamka má predispozície k nájdeniu si vážneho vzťahu
30+
ideálny vek
95 000+
slobodných
10% mužov / 90% žien
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
 • Bezplatná registrácia
 • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
 • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
25% mužov / 75% žien
3.
MyDates
MyDates
 • Registrácia zadarmo
 • Jednoduchá manipulácia a intuitívny dizajn
 • Možnosť nájsť si dlhodobého partnera
30+
ideálny vek
250 000+
slobodných

Nadväzujúce články

Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
4 1

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk