milflovec

Nezbednezelania
1.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
3.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných

Milflovec Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
5,1/10
20 000+ / 30+
Milflovec

Použiteľnosť stránok a funkcie: 5,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 5,3/10

Prehľadnosť profilov: 5/10

Potenciál nájdenia partnera: 5/10

Zákaznícka podpora: 5/10

Cena služby: 5/10

Milflovec Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Milflovec.com– zoznamka so zameraním na MILF

Milflovec.com je online stránka pre tých, ktorí uprednostňujú kategóriu MILF. Pozor! Nejde len o ženy, nájdete tu aj veľa mužov, ktorí spadajú do tejto kategórie, takže na svoje si prídu aj nadržané ženy. Popustite uzdu fantázii a vrhnite sa do sveta nadržaných dospelých. Veľká databáza kontaktov, rôzne kategórie, od regulérneho pokecu o počasí až po hardcore chaty s najrôznejšími preferenciami v sexuálnom živote a chúťkach. S profilmi chatujete využitím virtuálneho kreditu – na uvítanie získate 1 voľný kredit, ktorým môžete stránku overiť a zároveň kontaktovať vysnený náprotivok.Ak budete aktívni a budete sa prihlasovať každý deň – 7x za sebou, systém vám automaticky pridelí 1 kredit zadarmo. Intuitívne ovládanie, prehľadný dizajn, naozaj skvelá stránka.

Registrácia naMilflovec.com – len 1 minúta vášho času

Najprv sa musíte registrovať a vyplniť deväť základných otázok. Kto ste, odkiaľ ste, koho hľadáte, koľko máte rokov, výška, váha, email, užívateľské meno a silné heslo.Zadaním týchto informáciísúhlasíte aj s tým, že nie ste robot a ste reálna osoba. Po vyplnení základných selektívnych údajov si vyberiete užívateľské meno, heslo a kliknete na Prihlásiť sa.Systém vygeneruje automatický potvrdzovací email, na ktorý musíte kliknúť, aby ste aktivovali vaše konto a ste takmer tam – v MILF raji. Nevypĺňate dokonca ani dátum narodenia, takže ak si želáte anonymitu – ste na správnom mieste. Po potvrdení budete automaticky presmerovaní na hlavnú stránku chatu. K dispozícii máte aj chat s podporou na stránke – dáma menom Petra veľmi rada zodpovie všetky vaše zvedavé otázky.

Čo treba zadať do profilu?

Všetko, čo potrebujete, je vedieť, čo chcete a po čom túžite. Nemusíte overovať váš vek, čo je celkom pohodlné, na druhej strane si ale neviete ani vy overiť skutočný vek osoby, s ktorou komunikujete. Vyťažte maximum z 1 voľného kreditu ako darček na privítanie. Pre chatovanies profilmi budete potrebovať kredity, inak sa vám správa neodošle. Za balíček doplnených kreditov môžete zaplatiť kreditnou či debetnou kartou Mastercard či Visa, stránka ponúka aj platbu cez Trustpay či PaySafeCard.Transakciabude na výpise z účtu ako anonymná – zobrazí sa text „apyse“, takže nikto nebude naozaj ani len tušiť, čo máte radi a ako to máte radi.Automatické predplatné nie je aktivované a platba nebude opakovaná systémom.Kredity na chat pretovždy musíte zakúpiť ako nový balíček samostatnou platbou.

Zrušenie účtu naMilflovec.com

Účet zrušíte nahlavnej obrazovke, hľadajte v pravom hornom rohu koliesko s tvárou a následne sekciu „Nastavenia“. Samotné zrušenie účtu trvá asi 15 sekúnd, musíte odpovedať na jednu otázku – čo je dôvodom vášho odchodu a to je všetko! Jednoduché a efektívne!

Milflovec Funkcie

Chaty

Chaty zobrazia prehľadne komunikáciu s profilmi, sú zoradené podľa času doručenia. Tri kategórie chatu – všetky chaty, chaty s vašimi obľúbenými profilmi, prípadne neprečítané chaty. Jednoducho kliknite na sekciu, ktorá vás najviac zaujíma, na nové správy vás upozorní modrá ikonka s číselkom. Pripravte sa na to, že dámy na tejto stránke sú naozaj akčné – začnú vás oslovovať samé. A áno, sú aj riadne nadržané. Každý chat a dámu máte následne možnosť ohodnotiť palcom hore alebo dole. Presne tak, ako to robíte na sociálnych sieťach.

Zhody

Táto funkcia obsahuje všetky profily, vyhovujúce vaším kritériám vyhľadávania. Po kliknutí na túto sekciu uvidíte prehľadný album fotografií dám. Po kliknutí na foto máte možnosť začať chat, prípadne si pozrieť profil alebo dámu či pána ohodnotiť. Systém vás takisto povzbudí v tom, aby ste aktívne oslovovali online členov aj vy sami.

FunkcieMilflovec.com

Hlavná nástenka Milflovec.com, ktorá sa vám otvorí obratom po prihlásení, je prehľadná a jednoducho navigovateľná. Môžete sa dokonca zahrať aj hru s dámami – zobrazia sa vám tri profily, ktoré musíte potiahnuť pod ikonku (sex, zoznamka a ďakujem, neprosím si). Na základe vašich preferencií vám systém navrhne tie najlepšie a najhorúcejšie zhody.

Naši členovia

Sumár prehľadne zoradenýchfotografií s profilmi,ktoré môžete osloviť. Možno síce nemáte spoločného tak veľa, ale po kliknutí na to, čo máte radi a čo sa vám páči, vám systém automaticky filtruje výsledky – nádherné ženy a mužov. Vyberte si tvár s profilom (od nevinných až po sexi mašiny) a skontaktujte ich – dohodnite si sex, rande či pohár vínka v bare s hrou na zvádzanie.

Dohadzovač

Zábavná hra s profilmi dám či pánov. Zobrazujú sa vám jednotlivé profily aj s podrobnými informáciami a vašou jedinou úlohou je kliknúť palec hore, ak sa vám páčia. Ak nie sú práve váš typ, kliknite palec dole a profil sa zobrazí na červeno. Neznamená to však, že sa k nemu nemôžete kedykoľvek vrátiť. Je naozaj príjemné pozerať si všetky tie fotografie, ktoré o vás majú záujem a nevedia sa dočkať stretnutia.

Nastavenia

Hľadajte v pravom hornom rohu koliesko, ak ste si pridali fotku, bude tam zobrazená ako profilová.V tejto sekcii je možné zmeniť meno, heslo, nastaviť odosielanie emailov, preferencie, či to, koho hľadáte. Nájdete tu aj funkciu odhlásenia a finálnu deaktiváciu účtu.

Milflovec Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrácia vám zaberie naozaj len 1 minútu, odskúšané!
MILF – muži aj ženy, majú more skúseností a nič pre nich nie je sväté. Pripravte sa na horúci pokec!
Ak túžite po kontakte z okolia, prípadne určitej vekovej kategórii, prehľadný a intuitívny filter vám splní každé želanie.
Neobmedzené možnosti vyhľadávania – aj keď práve nemáte kredit, prístup máte do každej sekcie.

Nevýhody

Užívatelia nie sú overení, takže je dosť možné, že na druhej strane sa môže skrývať niekto úplne iný, ako si myslíte.
Extrémne vysoké množstvo prichádzajúcich notifikácií na emailovú adresu. Byť informovaní je fajn, ale 17 mailov za 5 mintú je občas príliš.
Kreditný systém komunikácie – ak chcete pokračovať v chate – musíte si kúpiť kredity. Nie je možné poslať napríklad ani bozk zadarmo, ako to majú iné stránky.

Milflovec pre užívateľov

Výhody

Čonájdete naMilflovec.com? Presne to, čo hovorí už názov.MILF vedia, čo chcú a vedia, ako to chcú. Ale to určite viete aj vy, takže neváhajte a registrujte sa. Určite vám tieto profily spôsobia pár bezsenných nocí a horúcich snov.
Najvyššia MILF koncentrácia na meter štvorcový z celého Slovenska. Hľadajte, surfujte, vyberajte, kecajte, užívajte, sexujte. Na tomto serveri nie je nič nemožné. Či už z vášho okolia alebo druhého konca Slovenska.
Fotografie vyzerajú naozaj reálne, žiadne prikrášlené či umelé tváre. Žiadny retuš. Všetci predsa vieme, ako MILF vyzerajú a tieto ženy a muži sú krásni aj napriek svojim nedokonalostiam. A úžasne sexi!
Screenshot

Môj názor na Milflovec.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Konečne niekto myslel aj na nás, čo máme radi kategóriu MILF. Nie každý je totiž na mladé a krásne telá či krivky, aj vrásky majú svoje čaro. Staršie ženy a muži sú už skúsení, nehrozí s nimi nuda a otvorene vám opíšu, ako si to rozdávajú s partnerom (ani sa pri tom nebudú červenať – vlastná skúsenosť). Zábava, chat, milovanie, stretko – to všetko tu nájdete. Prehľadný dizajn s veľkými písmenkami, aj pre staršie generácie, pretože nielen mladí chcú MILFKy. Vek v sexe predsa nie je bariéra. Zábava a sexi chaty, to áno, ale niekoho na jeseň života či dlhodobý vzťah – to asi nie.

Milflovec Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (3)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (1)
Jožo, 25 rokov

Vdy som bol na starie baby a naozaj m starie, tm lepie. Vedia, o chc, iadne hlpe rei, nerieia sprostosti, ako baby v mojom veku. A u si o to aj preskkali, take sa neervenaj ani pri iadnej otzke na telo. Za ma urite topka, trvim tu takmer kad veer. A niekedy aj doobedia, ke mm vono.

ÁNO 0 NIE 0
Tomáš, 58 rokov

MILF? MILF m vyzera inak, ako tieto baby tu. MILF predsa nie je baba, ktor m 30 rokov a netu, ako vyzer dobr a kvalitn sex. Ponkal som stretnutie a svoje sksenosti viacerm akoe MILFkm, ale ak sklamanie. Hlpe odpovede a ete hlpejia strnka. Odhlasujem, utujem tu kad mintu, ktor som mohol strvi inak. Dovi, dopo

ÁNO 0 NIE 0
Zuzka, 33 rokov

Som mlad a nron a viem, o chcem. Starieho, dobre zabezpeenho, me ma doma aj manelku aj tak mu ned to, o mu dm ja. U som tu nala pr takchto starch muov a nesaujem sa. o nedoku inak, urobia aj jazykom alebo cez webkameru. Vina z nich m doma enu i partnerku, take sa nechc stretva, o je pre ma troku demotivujce. Ale zatia je tu zbava. Urite vyskajte.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk