Vinne Potesenie

Laskavokoli.com
1.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
2.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
Nezbednezelania
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

Vinne-potesenie Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
5,3/10
35 000+ / 30+
Vinne-potesenie

Použiteľnosť stránok a funkcie: 5,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 5,3/10

Prehľadnosť profilov: 5,3/10

Potenciál nájdenia partnera: 5,3/10

Zákaznícka podpora: 5,3/10

Cena služby: 5,3/10

Vinne-potesenie Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Vinne-potesenie.com - skúsené a vášnivé ženy

V prípade, že aj vy preferujete najmä vzrušujúce ženy, ktoré majú skúsenosti a sexepíl na rozdávanie, ste na tejto zoznamke správne. Práve na Vinne-potesenie.sk nájdete prevahu tejto kategórie žien. Horúce flirty so ženami, aj mužmi, ktorí zahodili predsudky a radi sa zabávajú. Vstup je povolený všetkým nad 18 rokov a pri registrácii súhlasíte automaticky s podmienkami používanie, ktoré okrem sľubov pikantnej zábavy pre dospelých, upozorňujú aj na výskyt virtuálnych profilov, čo môže odradiť tých, ktorí v online zoznamke hľadajú len serióznych životných partnerov, prípadne reálne stretnutia. Registrácia je úplne zadarmo a navyše získate 1 bezplatný kredit, s ktorým si môžete vyskúšať osloviť profil, ktorý vás najviac zaujme. Ceny kreditov na tejto stránke sú porovnateľné s ostatnými zoznamkami, založenými na podobnom systéme, avšak výhodou sú aj špeciálne akcie, kde môžete nakúpiť viac kreditov za výrazne nižšiu cenu. Jednou z takýchto akcií je napríklad Flirtovací piatok, kde môžete získať až 50% zľavu. Zakúpením kreditov získate nielen možnosť písať si, ale aj posielať darčeky obľúbeným užívateľom. Na tejto doméne nájdete aj sexy zábery, ktoré odhaľujú takmer všetko. V prípade, že sa vám viac páčia zahalené dámy, tiež si prídete na svoje. Výber je veľmi pestrý a medzi sebavedomými skúsenými užívateľkami nájdete aj mladšie slečny. Ovládanie stránky pôsobí mierne chaoticky, trvá čosi dlhšie, než si užívateľ zvykne, na jej ovládanie. V prípade, že zoznamku nechcete už využívať, môžete svoj profil, bezplatne a rýchlo, vymazať.

Kreditový systém na Vinne-potesenie.com

Ak sa vám stránka a jej užívateľky páčia, odporúča sa, navýšiť si kredity, aby ste mohli využiť služby tejto platformy naplno. Prostredníctvom kreditov môžete odosielať a prijímať správy, 1 kredit sa rovná 1 správe alebo 1 žmurknutiu. Na výber je viacero možností balíčkov kreditov a ten najlacnejší začína sume 4€. Balíček podľa svojich predstáv si viete kúpiť online a zaplatiť pomocou kreditnej karty, debetnej karty alebo Paysafecard. Výhodou je, že na tejto zoznamke dostanete 1 kredit zdarma a ak sa prihlásite 7 dní po sebe, získate ďalší. Podobne je to s lajkmi, teda palcami hore, ktorých po registrácii získate zadarmo hneď 20. Platnosť kreditov nemá dobu expirácie. Neobávajte sa, výpis na vašom účte zostáva 100% diskrétny a anonymný.

Ako vymazať svoj profil na Vinne-potesenia.sk?

Vymazanie vášho profilu na Vinne-potesenie.sk je pomerne jednoduchá a rýchla záležitosť. Stačí kliknúť na vašu profilovú fotku v ľavom hornom rohu a následne zvolením možnosti Nastavenia. Takto sa dostanete na ďalšiu stránku, kde následne kliknete na Odstrániť profil. Nato, aby profil skutočne zanikol musíte ešte označiť toto tvrdenie: Som si naozaj istý, že chcem zmazať profil. A váš profil bude nenávratne vmazaný.

Vinne-potesenie.com registrácia

Registrácia na zoznamovacej platforme Vinne-potesenie.com je rýchla a bezplatná. V ľavom hornom rohu postačí zakliknúť možnosť registrovať a následne označiť vaše pohlavie a pohlavie, o aké máte záujem. Postupne vyplníte informácie, kde zadáte vaše osobné údaje od veku, bydliska po farbu očí a vlasov, ochlpenia v intímnej oblasti, výšky i typu postavy. Následne zadáte užívateľské meno, teda prezývku a heslo, aké chcete využívať na opätovné prihlásenie sa do zoznamky. Potom váš email. Pri zadávaní emailu automaticky súhlasíte so zásadami používania a tým, že beriete na vedomie možnosť výskytu virtuálnych profilov na tejto zoznamke. Ako užívateľ tejto platformy musíte mať viac ako 18 rokov. Následne si skontrolujte vašu emailovú schránku, kde vám systém pošle automatický aktivačný email. Aktivujte svoj profil kliknutím a sexy zábava môže začať!

Vinne-potesenie Funkcie

Chat

Funkcia Chat je na online zozname Vinne-potesenie.sk zobrazená na hornej lište vľavo. Po registrácii dostanete možnosť vyskúšať si túto funkciu v podobe jedného kreditu, ktorý sa rovná jednej správe. Napriek tomu, že ešte nebudete mať zakúpený balíček kreditov, správy môžete prijímať. Je možné, že vaša schránka sa postupne naplní sexy správami a ponukami od virtuálnych, prípadne reálnych kočiek, z tejto zoznamky. Je len a len na vás, či sa rozhodnete rozpútať vášnivý pokec a zakúpite si kredity.

Dohadzovač

Na Vinne-potesenie.sk nájdete aj zaujímavú funkciu Dohadzovač, ktorá e príjemným osviežením, pre všetkých, ktorí chcú podľa profilovej fotky a základných údajov, zistiť, či si sú s niekým vzájomne sympatickí. Kliknutím na túto funkciu sa vám zobrazí fotka dámy, ktorú ohodnotíte pozitívne palcom hore, prípadne negatívne, palcom dole. Ak vás aj ona, či on, ohodnotili pozitívne, máte zhodu a môžete nadviazať kontakt. Pre tých menej smelých je to ideálny spôsob, ako začať horúci flirt so skúsenou zrelou ženou.

Moje obľúbené

Príliš mnoho profilov, ktoré vás zaujali a nechcete na nich zabudnúť? Skúste kliknúť na srdiečko pri takom profile a ten bude automaticky uložený medzi vaše obľúbené. Funkcia Moje obľúbené je ukrytá v ľavom hornom rohu, pod krúžkom s vašou profilovou fotografiou. Aj táto funkcia môže poslúžiť na úvodné prelomenie ľadov a rozpučanie horúcej debaty. A to najlepšie, túto funkciu je možné využívať zadarmo,

Naši členovia

Zoznamka Vinne-potesenie.sk má podobne, ako väčšina zoznamiek filtorvaciu funkciu. Tu sa ale skrýva pod názvom Naši členovia. Jej rozkliknutím sa vám zobrazí veľké množstvo profilov, ktoré zapadajú pod filter vašich preferencií. Tento filter však má aj pomerne vzrušujúce parametre! Okrem tradičných vyhľadávacích údajov ako vek, lokalita, čí fotka, môžete zvoliť aj to, o aké sexuálne praktiky by sa daná dáma mala zaujímať, prípadne by jej nemali byť cudzie. Takto jednoducho nájdete ľudí, s ktorými si budete rozumieť aj po tej najintímnejšej stránke. Zakliknúť môžete možnosti ako orálny sex, trojka, skupinový sex, análny sex a mnoho ďalších šteklivých variant.

Poslať darček

Ak aj vy patríte medzi menej výrečných a občas máte problém nadviazať kontakt so sexy ženou, máme pre vás tip. Funkcia Poslať darček na Vinne-potesenie.sk vám umožní poslať tej, o ktorú sa zaujímate pekný darček, ako začiatok konverzácie. Táto funkcia je však sprístupnená len tým, ktorý si predplatia kredity. Medzi darčekmi nájdete napríklad náušnicu, putá, fľašu sektu, truhlicu s pokladom a mnoho ďalších.

Vinne-potesenie Cenník VIP členstva

Zdarma

Registrácia a vytvorenie profilu
Prezerať profily
Pridať profil medzi obľúbené
Využiť funkciu dohadzovač +Zobraziť zhodu

4€

Posielať správ
Prijímať správy
Posielať darčeky
Prezerať profily
Pridať profil medzi obľúbené
Využiť funkciu dohadzovač
Zobraziť zhodu

9.99€

Posielať správ
Prijímať správy
Posielať darčeky
Prezerať profily
Pridať profil medzi obľúbené
Využiť funkciu dohadzovač
Zobraziť zhodu

29.99€

Posielať správ
Prijímať správy
Posielať darčeky
Prezerať profily
Pridať profil medzi obľúbené
Využiť funkciu dohadzovač
Zobraziť zhodu

Vinne-potesenie Výhody & Nevýhody

Výhody

Rýchla a bezplatná registrácia
Možnosť prezerať si iné profily zadarmo
Všetky texty v profiloch sú manuálne kontrolované
Bezpečné diskrétne platby
Veľa profilov zrelých šarmantných žien

Nevýhody

Chaotické ovládanie domovskej stránky zoznamky
Veľa virtuálnych profilov
Málo zahraničných profilov
Málo mužských profilov

Vinne-potesenie pre užívateľov

Výhody

Online zoznamka s prioritnou funkciou sexy zábavy, flirtu a rozhovorov s virtuálnymi aj reálnymi profilmi.
Väčšina užívateľov je z kategórie milfiek, zrelých dám a skúsených žien, a ich obdivovateľov.
Rýchla registrácia a vytvorenie profilu je úplne zadarmo.
Screenshot

Môj názor na Vinne-potesenie.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Platformu Vinne-potesenie.sk je možno využiť ako relax a zábavu, ak vám nevadia virtuálne profily, aj na pokec a spríjemnenie osamelých večerov. Ak ste fanúšikmi sexy milfiek, skúsených žien a otvorených dám, pokojne si predplaťte členstvo a užívajte si. V prípade, že hľadáte svoju spriaznenú dušu, vážny vzťah alebo reálnu milenku, ktorú chcete neskôr aj osobne bližšie spoznávať, tak bude lepšie obzrieť sa po inej zoznamke. Oceňujem možnosť vyskúšať si chat s 1 kreditom a zadarmo, aj možnosť získať ďalší neskôr, podobne ako akcie na balíčky kreditov. Ovládanie stránky je nešťastne mätúce a neskúsených užívateľov môže stáť viac čau námahy ho pochopiť. Vinne-potesenie.sk budete buď milovať, alebo sa už nevrátite.

Vinne-potesenie Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (3)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (1)
Roderik, 30 rokov

Takže skúsil som a končím. Nikto sa so mnou nechce stretnúť a asi to bude tým, že to sú zväčša virtuálne kočky.. Škoda, vyzerajú fajn, no ja hľadám vzťah.

ÁNO 0 NIE 0
Ludva, 48 rokov

Super zoznamka, krásne ženy, ktoré sa neboja otvorených rozhovorov. Som tu rád, po celom dni v práci si vždy prečítam nové správy a hneď mám krajší večer!

ÁNO 0 NIE 0
Brian, 35 rokov

Páčia sa mi také skúsené milfky, na väčšine online zoznamiek ich je málo. Nemám čas na stretnutia a kávičky, keďže som zadaný, mne stačí si písať a pozrieť tie sexy fotečky.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk