FlirtRande.com

FlirtRande.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,1/10
1 115 992+ / 30+
FlirtRande.com

Použiteľnosť stránok a funkcie: 5,5/10

Bezpečnosť zoznamky: 4,6/10

Prehľadnosť profilov: 5,1/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,5/10

Zákaznícka podpora: 4,5/10

Cena služby: 4,7/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
246901 ľudí online

Matej
Matej, Vek: 35
Sara
Sara, Vek: 43
Richard
Richard, Vek: 45

FlirtRande.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Flirtrande.com pre milenecký vzťah

Zoznamka flirtrande.com je novodobým zoznamovacím portálom. Prezentuje sa ako najväčšia česká erotická zoznamka, ktorá obsahuje profily užívateľov hľadajúcich prevažne sex a erotické zoznámenie. Pokiaľ teda preferujete nezáväzný vzťah a chcete si užívať, je flirtrande.com tým správnym miestom na zoznámenie. Každý deň je tu online niekoľko desiatok tisíc ľudí, ktorým zoznamka zaručuje diskrétnosť a úplnú anonymitu. Na rozdiel od iných zoznamiek, na flirtrande.com je zastúpené relatívne vysoké percento žien. Registrovať sa na túto zoznamku môžete od 18 rokov, ale nemôžete tu ponúkať služby pre komerčné účely. Každý užívateľ si smie založiť len jeden užívateľský účet.

Registrácia trvá pár minút

Registrácia je rýchla a nenáročná na postup. Zoznamka požaduje overenie vášho emailu kliknutím na príslušný odkaz. Ako prvé vyplníte osobné informácie s polohou svojho bydliska a popíšete, akého hľadáte partnera. Následne uvediete svoj momentálny stav, a aký je váš vzhľad. Nahráte svoju profilovú fotografiu a potom musíte administrátorom zaslať fotografiu, kde budete vy, ako držíte papier so svojím užívateľským menom. Po overení získajú ženy doživotný VIP účet zadarmo. Muži si niektoré funkcie musia zaplatiť.

Neplatené funkcie na flirtrande.com

Vo svojom profile si môžete nastaviť, či chcete dostávať emailové upozornenia na udalosti a či chcete byť viditeľní pre ostatných užívateľov. Ďalej sa môžete rozhodnúť, kto vám môže napísať: ktokoľvek alebo len VIP užívatelia. Počas prvých 15 dní od registrácie máte právo bezplatne osloviť až 140 iných užívateľov a zistiť, či majú záujem o zoznámenie. Po uplynutí tejto doby je táto bezplatná funkcia zablokovaná a musíte si aktivovať VIP členstvo.

VIP členstvo na 3 mesiace až 1 rok

Ako sme už uviedli, ženy majú po overení fotografie VIP členstvo zadarmo. Pripadá vám to ako diskriminácia? Zoznamka sa snaží nalákať k registrácii a na využívanie svojich služieb čo najviac žien, aby muži mali z čoho vyberať. Členstvo je možné aktivovať na 3, 6 alebo 12 mesiacov a užívatelia s ním získajú tieto funkcie: možnosť neobmedzenej konverzácie, odpovedanie na správy, 30 oslovení denne, 40 hodnotení denne, zobrazenie návštevníkov profilu, zobrazenie, komu sa páčite, zmenu užívateľského mena, čítanie správ alebo odovzdávanie osobných kontaktov v správe.

Deaktivácia a zrušenie účtu je ľahké

Deaktiváciou profilu sa stanete neviditeľnými pre ostatných užívateľov, ale nedôjde k zmazaniu účtu. Túto funkciu máte k dispozícii pod záložkou „Nastavenia“. Ak nie ste členom VIP, môžete požiadať o zmazanie účtu technickou podporu. Rovnako postupujete aj v prípade, že ste zaplatili VIP členstvo bankovým prevodom, zloženkou, vložením na účet alebo SMS správou. Pokiaľ ste však platili VIP členstvo platobnou alebo kreditnou kartou, musíte zaslať poštou, faxom alebo emailom jednoznačné prehlásenie o ukončení.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
14. 10. 2020

FlirtRande.com Funkcie

Nahranie fotografií

Zoznamka má danú podmienku, že každý užívateľ si musí nahrať na účet profilovú fotografiu. Inak nebude mať prístup k ďalším funkciám a nemôže si aktivovať VIP účet. Celkom môžete nahrať až 5 fotografií.

Možnosť neobmedzenej konverzácie PRE VIP

Ako overený užívateľ zoznamky môžete odpovedať na správy a zaslať užívateľom až tri po sebe idúce správy. Zároveň si môžete prečítať prichádzajúce správy a odpovedať len tomu, komu uznáte za vhodné.

Oslovenie a hodnotenie PRE VIP

Každý deň môžete osloviť až 30 užívateľov a dať svoje hodnotenie až 40 užívateľom zoznamky. Oslovení užívatelia vám môžu, ale aj nemusia odpovedať.

Zobrazenie návštevníkov PRE VIP

Vo svojom profile máte prehľad všetkých návštevníkov, ktorí zavítali na váš profil. Aj vy môžete navštevovať ostatných užívateľov zoznamky.

Zobrazenie „Kto si ma obľúbil“ PRE VIP

Ostatní užívatelia si vás môžu pridať medzi obľúbených. Záleží na vás, či aj vy si ich pridáte do obľúbených alebo necháte ich záujem bez odozvy.

Možnosť odovzdávania osobných kontaktov PRE VIP

Len VIP užívatelia môžu ostatným užívateľom odovzdávať v správach svoje osobné kontakty, čo výrazne urýchľuje zoznámenie.

Funkcie „Chcú ma“ PRE VIP

Vďaka funkcii „Chcú ma“ môžete zistiť, akí užívatelia o vás majú záujem. To výrazne uľahčuje zoznamovanie a nadväzovanie kontaktu cez správy.

FlirtRande.com Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Zobrazenie návštevníkov profilu
Neobmedzená konverzácia
Čítanie a odosielanie správ
Zobrazenie, kto si vás obľúbil

1 mesiac

19,00€

Zobrazenie návštevníkov profilu
Neobmedzená konverzácia
Čítanie a odosielanie správ
Zobrazenie, kto si vás obľúbil

3 mesiace

13,67€ (za mesiac)

Zobrazenie návštevníkov profilu
Neobmedzená konverzácia
Čítanie a odosielanie správ
Zobrazenie, kto si vás obľúbil

12 mesiacov

9,92€ (za mesiac)

Zobrazenie návštevníkov profilu
Neobmedzená konverzácia
Čítanie a odosielanie správ
Zobrazenie, kto si vás obľúbil

FlirtRande.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Rovnomerné zastúpenie mužov a žien v pomere 57 : 43
Desiatky tisíc aktívnych užívateľov
Neobmedzená konverzácia so všetkými užívateľmi
Zobrazenie návštevníkov profilu
Voliteľné VIP členstvo – VIP účet

Nevýhody

Muži môžu využívať funkcie zoznamky až po úhrade VIP členstva
Zoznamka slúži prevažne na nadviazanie sexuálneho a nezáväzného vzťahu
VIP členstvo platené kartou musíte vypovedať písomne na adresu spoločnosti

FlirtRande.com pre užívateľov

Výhody

Ženy majú všetky funkcie zadarmo, muži si môžu aktivovať VIP členstvo na jeden mesiac, tri mesiace alebo jeden rok
Vo svojom profile vidíte, kto si vás pridal do obľúbených a kto vás navštívil
Môžete si nastaviť, či vám môžu napísať všetci užívatelia alebo len s VIP účtom
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamka flirtrande.com nie je klasickou zoznamkou, kde by ste našli vážny vzťah. Užívatelia sa tu registrujú kvôli nadviazaniu nezáväzného vzťahu a nezáleží na tom, či sú vo zväzku manželskom alebo v partnerstve. Zoznamka má vľúdne užívateľské prostredie, dbá na to, aby sa na nej nenachádzali falošné profily, a prináša množstvo vychytaných funkcií. Na svoj profil si môžete nahrať až päť fotografií, ale nie je tu žiadna možnosť rozmazať ich pre zachovanie anonymity. Výpoveď z VIP členstva je vcelku jednoduchá a všetky dôležité informácie nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach. Zoznamka nič neskrýva ani neklame.

FlirtRande.com Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Sandra, 30 rokov

Keďže som zistila, že sa mi páčia ženy, zoznamky sú jedným z riešení ako si nájsť nejaký vzťah. Čosi sa mi už rozbieha aj keď začiatky neboli ideálne, vďaka tejto zoznamke už mám pol ročný vzťah.

ÁNO 0 NIE 0
Filip, 26 rokov

Nechápem jedine tomu, prečo ženy majú vip funkcie zdarma a my muži to musíme platiť, mala by byť v tom snáď nejaká rovnosť nie? Inak sa mi javí v pohode zatiaľ.

ÁNO 2 NIE 0
Robo, 35 rokov

Skúsil som a vyšlo to, nie je nad nadržané zrelé ženy, ktoré vedia čo chcú!

ÁNO 0 NIE 0
Peter, 29 rokov

Nemal som doteraz moc dobré skúsenosti so zoznamkami ale risk je zisk a na tejto sa to naozaj potvrdilo a podarilo. Stretol som tu ženu, ktorá mi poskytuje všetko čo zatiaľ potrebujem.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk