BeNaughty

Nezbednezelania
1.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
3.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných

BeNaughty Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,0/10
1 450 000+ / 30+
BeNaughty

Použiteľnosť stránok a funkcie: 8,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 7,8/10

Prehľadnosť profilov: 7,8/10

Potenciál nájdenia partnera: 8,5/10

Zákaznícka podpora: 7,8/10

Cena služby: 8,3/10

BeNaughty Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka pre ľudí hľadajúcich sexuálne potešenie

Chcete preskočiť tradičné spoznávacie formality a dostať sa rovno k veci? BeNaughty tvrdí, že poskytuje svojim členom zábavný zoznamovací zážitok tým, že podporuje nezbednú komunitu párov a nezadaných. Jeho pravidlá sú jednoduché: zaujme vás nejaký používateľ, ak chcete, tak ho oslovíte a ak vás nezaujal, tak hľadáte ďalej. Manipulácia na stránke BeNaughty je jednoduchá a spoločnosť zaručuje, že nájdete to, čo hľadáte. Táto zoznamka je navrhnutá tak, aby uľahčil zoznamovanie, pomohol splniť sexuálne túžby užívateľov ako napríklad trojku a ďalšie dobrodružné sexuálne stretnutia medzi dospelými, ktorí majú záujem. Členovia tohto webu sem neprichádzajú z dôvodu, že by hľadali dlhodobý záväzok. Takže pokiaľ nájdenie si dlhodobého partnera je vaším cieľom, na tejto zoznamke s vysokou pravdepodobnosťou neuspejete. Zoznamka tvrdí, že pre dospelých ponúka zábavný zážitok z internetového spoznávania sa.

Bezplatná registrácia na BeNaughty trvá len chvíľu

Pri registrácii na NaughtyDate najskôr vyplníte krátky formulár o sebe. Zvolíte aké ste pohlavie, o aké pohlavie máte záujem, svoj vek, e-mail a heslo, s ktorým sa do zoznamky budete prihlasovať. Následne vám do vášho e-mailu príde potvrdzovací mail, kde kliknete na link alebo zadáte zaslaný kód. Týmto potvrdením je vaša registrácia úspešná. Teraz máte možnosť pridať do svojho profilu viac informácií o sebe, o tom aké máte preferencie či túžby. Zoznamka od vás bude žiadať pridanie profilovej fotografie, ale samozrejme môžete na zoznamke fungovať aj bez nej. Ak sa pre pridanie profilovej fotografie predsa len rozhodnete, dbajte na to aby neporušovala podmienky tejto zoznamky. Nemala by byť vulgárna, obsahovať hanlivé gestá či sexuálne explicitný obsah.

Voliteľné VIP členstvo na NaughtyDate a jeho výhody

Na tejto zoznamke sa môžete zoznamovať ako bezplatný člen, ale budete dosť znevýhodnený. Budete mať možnosť napísať len piatim užívateľov podľa vášho výberu. Taktiež nebudete mať možnosť prezerať si fotografie užívateľov v plnej veľkosti. BeNaughty ponúka VIP členstvo v rôznych balíčkoch, kde si sami vyberiete, čo je pre vás pri zoznamovaní na internete prioritné. Či je to vaša bezpečnosť a anonymita na internete, alebo neobmedzené posielanie správ, prezeraní fotografií v plnom rozsahu ako aj topovanie vášho profilu, pre lepší výsledok zoznámenia.

Zrušenie účtu na BeNaughty

Pokiaľ ste užívateľov bezplatného člena, nemusíte sa zaoberať so zrušením členstva, ale môžete hneď prejsť na kroky vedúce k vymazaniu vášho profilu. Vpravo hore pod záložkou “Profil” kliknete na “Nastavenia”, kde nájdete záložku “Vymazať môj účet”. Po kliknutí sa vás tento zoznamovací portál opýta na dôvod vášho rozhodnutia pre zrušenie a neskôr potvrdzovaciu otázku, či si naozaj prajete váš účet natrvalo zrušiť alebo len skryť pred všetkými užívateľmi. Pokiaľ ste členom VIP členstva, pred týmto krokom sa uistite, že automatický odber členstva zrušíte skôr ako svoj účet nadobro deaktivujete.

BeNaughty Funkcie

Neobmedzené vyhľadávanie

Hlavnou funkciou, ktorú používate na spoznávanie ďalších členov je vyhľadávanie. Výsledky vyhľadávania sa zobrazujú vo formáte fotografií v riadkoch a 5 stĺpcami . Výsledky vyhľadávania spolu s hlavnou profilovou fotografiou obsahujú každé zhrnutie profilu aj meno používateľa, vek a vzdialenosť od vás. BeNaughty tiež označuje, koľko fotografií má profil, ak je novým členom (označený žltým novým znakom) a či je člen online (ikona zeleného kruhu). Kliknutím na samotný Profil sa dostanete na stránku s úplným profilom daného užívateľa. Vo výsledkoch vyhľadávania máte tiež možnosť ihneď označiť, ak sa vám profil páči, alebo začať chat. Hlavný filter sa automaticky vyplní informáciami z vášho profilu a obsahuje pohlavie, ktoré hľadáte, vekové rozpätie, vašu polohu a maximálnu vzdialenosť. Kliknutím na tlačidlo Filtrovať môžete spresniť svoje výsledky a do vyhľadávania zahrnúť ďalšie časti profilu (napríklad etnická príslušnosť, typ postavy, piercing atď ...). Bezplatní členovia majú menej možností filtrovania ako predplatitelia. Po nastavení filtrov môžete výsledky ešte viac spresniť zobrazením iba nových alebo online členov. Výsledky môžete tiež triediť podľa obľúbenosti, poslednej aktivity, vzdialenosti a veku.

Vzájomná zhoda

BeNaughty ponúka jednoduchý nástroj na nájdenie zhodného partnera s názvom „Like Gallery“. V galérii Like sa vám postupne zobrazuje veľká verzia hlavnej profilovej fotografie člena. Spolu s fotografiou sa zobrazí meno a vek. Môžete si pozrieť celý profil členov, ihneď začať chatovať kliknutím na ikonu správy. Páči sa vám profil kliknutím na tlačidlo Srdca alebo kliknutím na tlačidlo X profil preskočíte. Ak sa vám profil páči alebo ho preskočíte, zobrazí sa nasledujúci profil. Profily, ktoré sa vám zobrazia, sa vám ukazujú na základe vašich zvolených preferencií - pohlavia, ktoré chcete stretnúť, vašej polohy a vekového rozsahu. Na svojom profile nájdete aj zoznam „Zhody“ a „Páči sa vám“. Tieto zoznamy sa zobrazujú v rovnakom formáte ako výsledky vyhľadávania. Váš zoznam zhôd obsahuje všetkých členov, ktorým sa páčite radi a ktoré sa páčili vám. Tomu sa hovorí vzájomná zhoda.

Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov

Na BeNaughty je prístupná každému členovi funkcia zobrazovania práve prihlásených užívateľov. Táto funkcia vám dopomôže komunikovaťs užívateľmi v reálnom čase, čo vám zaručí rýchle zoznámenie. To kto je práve prihlásený môžete zistiť vďaka ikony zeleného krúžku pri mene užívateľov. Vo väčšine prípadov sa títo užívatelia zobrazujú hneď na začiatku, keď vyhľadávate členov zoznamky.

BeNaughty Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie správ
Rýchle prezeranie profilov
Odoslanie správ 5 rôznym užívateľom

1 mesiac VIP

12,00€ (za mesiac)

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov
Vymazávanie histórie
Incognito vyhľadávanie

1 mesiac VIP

17,00€ (za mesiac)

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov
Potvrdenia o prečítaní správ
TOP-ovanie profilu
Vyššia viditeľnosť vášho profilu

1 mesiac VIP

24,00€ (za mesiac)

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov
Potvrdenia o prečítaní správ
TOP-ovanie profilu
Vyššia viditeľnosť vášho profilu
Vymazávanie histórie
Incognito vyhľadávanie

BeNaughty Výhody & Nevýhody

Výhody

Vysoká užívateľská základňa
Komunikácia v reálnom čase
Hľadanie partnerskej zhody na základe fotografií - vonkajšej príťažlivosti
Vyvážený pomer medzi pohlaviami 60% mužov a 40% žien

Nevýhody

Užívatelia uprednostňujú sexuálny pomer a milenecký vzťah pred dlhodobým
Väčšina funkcií len pre VIP členov
Cena VIP členstva je vysoká a automaticky sa členstvo obnovuje
Malý priestor na informácie o užívateľoch

BeNaughty pre užívateľov

Výhody

Voliteľné VIP členstvo
Zobrazovanie práve prihlásených/aktívnych užívateľov
Hľadanie partnera podľa zhody na základe recipročnom označení “Páči sa mi”
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku benaughty.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

BeNaughty je pre mužov a ženy, slobodných aj zadaných alebo aj páry, ktorí chcú splniť svoje sexuálne túžby a hľadajú iba neformálny vzťah bez viazanosti. Zoznamka BeNaughty je k dispozícii vo viac ako 30 jazykoch, ale je najpopulárnejšia v Severnej Amerike a Európe. Ak sa chcete zoznámiť alebo stretnúť sa s novými ľuďmi, s ktorými by ste si vymenili pár koketných správ či svoje najtajnejšie erotické sny, BeNaughty vám k tomu značne dopomôže. Vyhľadávacie nástroje sú jednoduché a ponúkajú základný vyhľadávací filter. Registrácia je tiež jednoduchá a bezplatná, avšak váš profil musí prejsť overením prostredníctvom potvrdzovacieho e-mailu, čo vám zabezpečí základnú ochranu na internete. Medzi negatíva tejto zoznamky patrí to, že mnohé funkcie sú prístupné len po zaplatení VIP členstva, ktoré sa mnohým môže zdať vysoké. Taktiež je možné, že na tejto zoznamke natrafíte na falošné profil, ktoré vyhľadávajú pobavenie a môžete sa stať terčom nepríjemného žartu. Na tejto zoznamke taktiež nenájdete užívateľov, ktorí hľadajú vážny vzťah, takže je len na vás čo uprednostňujete a či sa pre túto zoznamku rozhodnete.

BeNaughty Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Pavel, 22 rokov

Hľadanie zhody a prezeranie fotografií žien je zábavné a ja sa snažím nepocítiť krivdu, keď niektorej kráske nedám “Páči sa mi”. V aplikácii je príliš veľa krásnych žien. Nie je čas na emócie, pretože BeNaughty nie je tradičná zoznamka. Tiež som sa na stránkach ešte nestretol s falošným profilom alebo podvodníkom, čo je dobrá vec vzhľadom na to, že hrozba je v dnešnej dobe na väčšine zoznamovacích webov úplne bežná.

ÁNO 0 NIE 0
Radoslav, 33 rokov

Na túto zoznamku som sa zaregistroval z dôvodu, že nevyhľadávam vážny vzťah. Strávil som na nej len pár minút, dokým som si neuvedomil, že VIP členstvo je prehnane vysoké a ako bezplatnému členovi nie sú poskytnuté mnohé funkcie. Bez VIP členstva sa tu určite nezoznámite.

ÁNO 1 NIE 0
Barbara, 25 rokov

Mám dosť vysoké požiadavky čo sa týka sexuálneho života a nie každý chlap ich dokáže uspokojiť. Dlhé roky som s tým bojovala, no na zoznamkách som sa začala cítiť s mojimi túžbami pohodlne a príjemne. Každý očakávame niečo iné a to som si na tejto zoznamke uvedomila.

ÁNO 0 NIE 1
Erika, 31 rokov

Hľadám si momentálne nezáväzný vzťah a práve preto, som sa zaregistrovala na viaceré zoznamky ako aj na BeNaughty. Zatiaľ sa mi nepodarilo spoznať nikoho, kto by ma dostatočne zaujal. Snáď sa mi to podarí čoskoro.

ÁNO 0 NIE 1

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk