Amor.sk

lakaveflirty.com
1.
lakaveflirty.com
lakaveflirty.com
  • Vhodná pre užívateľov, ktorí hľadajú flirt, zábavu a výmenu vášnivých správ
  • Možnosť komunikácie s fiktívnymi osobami vytvorenými pre zábavu
  • Bezplatná registrácia
30+
ideálny vek
100 000+
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
3.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných

Amor.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
3,3/10
80 000+ / 30+
Amor.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 3,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 3,8/10

Prehľadnosť profilov: 4/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,5/10

Zákaznícka podpora: 2,8/10

Cena služby: 3/10

Amor.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Slovenská zoznamka od roku 2009

Amor.sk sa prezentuje ako zoznamka pre ľudí, ktorí hľadajú vážnu známosť alebo priateľstvo na spríjemnenie každodenných chvíľ ako aj partnera na voľnočasové aktivity. Na zoznamke je aj početná skupina seniorov a veriacich, no napriek tomu ponúka tisíce príležitostí na zoznámenie vo všetkých vekových kategóriách užívateľov z celého Slovenska. Amor.sk funguje na princípe klasických zoznamovacích inzerátov s fotografiami a stručnými charakteristikami a informáciami, vďaka čomu je hľadanie toho správneho partnera rýchlejšie a jednoduchšie. Vďaka krátkym charakteristikám o jednotlivých užívateľoch a ich fotografiách, viete do čoho idete a hlavne viete či daná osoba hľadá to, čo hľadáte aj vy. V týchto krátkym textom zistíte tie najdôležitejšie informácie o vašej nádejnej životnej láske ako napríklad zamestnanie, záľuby, názory a idey. Vyhľadávanie potencionálneho partnera na tejto zoznamke je pomerne jednoduché. Pri rozbalení filtra vo vyhľadávaní chýbajúcej polovičky je možné si zadať kritéria a požiadavky ako lokalita, výška, váha, spôsob bývania (býva sám/sama,...), vzdelanie, vek, náboženstvo, znamenie, rodinný stav, výskyt detí, miera náboženstva a mnohé iné. Orientácia na tejto zoznamke je veľmi jednoduchá, takže pokiaľ sa do zoznamky nepúšťate z dôvodu, že si myslíte, že vaše zručnosti v digitálnom svete sú slabé, tak zahoďte vaše obavy! Tento portál je prispôsobený k tej najjednoduchšej možnej manipulácii, bez ťažkostí si budete vedieť vytvoriť účet, pohybovať sa v ňom, ľavou zadnou vyhľadávať nové známosti a byť s nimi v kontakte. Jednoduchšie a pohodlnejšie zoznamovanie už ani nemôže byť.

Členstvo na zoznamke Amor.sk

Láska je nezištná tak ako je aj Amor.sk! Členstvo na tejto stránke je bezplatné. Môžeš využívať všetky jej funkcie bez obmedzení a v plnom rozsahu. Zoznamka ti ponúka mnohé benefity ako napríklad možnosť pozrieť si, kto navštívil váš profil, komu sa páčite, kto vám napísal či možnosť prezerať si profily užívateľov. Vďaka týmto benefitom je hľadanie partnera oveľa jednoduchšie a hlavne zmysluplnejšie, keďže každý užívateľ má rovnocenný prístup k ich používaniu.

Registrácia a vytvorenie profilu na zoznamke Amor.sk

Registrácia na zoznamke Amor.sk je bezplatná a nezaberie vám veľa času. Celý proces registrácie trvá len niekoľko minút a postupne krok po kroku podľa pokynov si vytvoríte váš účet – vašu novú cestu k nájdeniu si tej pravej lásky. Počas registrácii zadávate svoje základné osobné údaje ako vek, výšku, proporciu tela, rodinný stav a ďalšie iné informácie, neskôr si vytvoríte vlastnú charakteristiku, kde máte možnosť napísať niečo zaujímavé o sebe a následne pridáte profilovú fotografiu. Charakteristika o vás by pre čo najväčšiu efektivitu mala obsahovať reálne údaje a informácie o vás, napríklad aká ste osoba, čo vás baví alebo čo hľadáte. Fotografia by mala byť aktuálna, zodpovedajúca realite a samozrejme mala by vás zobrazovať v tom najkrajšom možnom svetle. Údaje vo svojom profile takisto ako aj profilovú fotografiu, si viete kedykoľvek zmeniť, upraviť alebo vymazať. Profilová fotografia však nie je nutnosť, ale určite si vďaka nej skôr nájdete spriaznenú dušu. Váš účet po týchto krokoch prejde schválením administrátorom, ktorý býva schválený najpozdejšie do 24 hodín. Po schválení vašej registrácie a profilu môžete naplno využívať výhody a služby tejto zoznamky.

Zrušenie účtu na Amor.sk z vašej strany alebo zo strany administrátora

Váš užívateľský účet si dokážete zrušiť veľmi ľahko a jediným krokom. Pod záložkou „Účet“ nájdete možnosť „Zmazať účet“, kde zadaním hesla k danému účtu jedným kliknutím vaše konto vrátane profilu, správ a kontaktov permanentne deaktivujete. Avšak, zrušiť účet vám môže aj administrátor, a to z dôvodov neetického správania sa na internete. Čo je veľké plus, pretože každý sa istým spôsobom bojíme neistoty zo spoznávania sa cez internet a vďaka takýmto krokom zo strany administrátora, sa mládežníckych výstrelkov nemusíme obávať.

Amor.sk Funkcie

Správy a komunikácia

Ku komunikácii na tejto zoznamke je dispozícii záložka „Pošta“. Správy môžete prijímať aj odosielať ľubovoľným a vášmu srdcu blízkym používateľom. Aj keď zoznamka nedisponuje chatom, máte možnosť vidieť, kto je práve prihlásený (online), čo napomáha k bleskovej vzájomnej komunikácii. Pokiaľ nie ste práve prihlásený na vašom účte, Amor.sk vás o prijatí novej správy notifikuje pomocou e-mailovej adresy.

Návštevy vášho profilu

Na hlavnej stránke zoznamky môžete v záložke „Návštevy“ zistiť, kto a presne kedy si pozrel váš profil. Môžete touto formou zhodnotiť, či aj vás zaujala táto osoba, keď vy ste veľmi pravdepodobne zaujali ju. A pokiaľ áno, bez obáv môžete spraviť prvý krok k získaniu lásky svojho života a to poslaním správy. Aké jednoduché!

Vzájomná príťažlivosť alebo „Páčim sa“ a „Páčia sa“

Ďalšími vynikajúcimi funkciami, ktoré nemožno vynechať je možnosť označiť si konkrétneho užívateľa, že sa nám páči. Jemu alebo jej to následne zobrazí a rýchlo zistíte, či tam vzájomná príťažlivosť je alebo nie. Zistiť komu sa páčite dokážete jedným kliknutím v sekcii „Páčim sa“.

Prezeranie profilov v maximálnom nasadení? To už hej!

Napriek bezplatnému členstvu nám táto zoznamka poskytuje množstvo zlepšovákov pri hľadaní chýbajúcej polovičky. Ďalším takým zlepšovákom a najmä pomocníkom je prezeranie profilov bez obmedzenia. Čo by to bolo, keby sme si museli hľadať lásku naslepo? Buď šťastná náhoda alebo faux pas. A riskovať nepríjemnosti rôzneho druhu vďaka tejto možnosti prezerania si používateľov a informácií o nich našťastie už nemusíme.

Amor.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Rýchle prezeranie profilov
Úprava a vkladanie inzerátov
Možnosť vidieť, kto si pozrel váš profil
Možnosť nadviazania komunikácie prostredníctvom správy
Možnosť vidieť, komu sa páčite v sekcii „Páčim sa“ a recipročne označiť vám sympatických ľudí v sekcii „Páči sa mi“

Amor.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrovaných tisíce aktívnych užívateľov z celého Slovenska
Zobrazovanie aktuálne prihlásených užívateľov (online)
Bezplatné členstvo a registrácia
Vyvážený pomer medzi mužmi a ženami: 49 : 51
Jednoduchá manipulácia
Väčšina profilov s fotografiou, len minimum bez fotografie
Rýchle prezeranie profilov formou zoznamovacích inzerátov

Nevýhody

Zoznamka neslúži na nadväzovanie mileneckých vzťahov
Zoznamka neslúži na nadväzovanie medzinárodných známostí
Nie je možnosť komunikácie formou chatu
Väčšina užívateľov je stredného a vyššieho veku

Amor.sk pre užívateľov

Výhody

Členstvo na zoznamke Amor.sk je bezplatné rovnako ako aj registrácia
Možnosť prezerania si profilov každého užívateľa zoznamky
Vďaka stručnej charakteristike vo vašom profile, si môžete prehodnotiť a vybrať tie najzaujímavejšie a jasne prezentované informácie o vás, vašom živote či záľubách
Možnosť nájdenia vážneho a dlhodobého vzťahu či priateľstva
Mnohé bezplatné funkcie k nápomoci a zjedodušeniu procesu hľadania si partnera
Screenshot

Môj názor na zoznamku Amor.sk na záver

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Ak ste v živote osamelý a chceli by ste to zmeniť nájdením si vážnej známosti, zoznamka Amor.sk je vhodnou voľbou pri výbere spomedzi radu zoznamiek. Vďaka neplatenému členstvu, tu viete využívať rôzne funkcie, ktoré sú na iných zoznamkách spoplatnené. Ako veľké plus vnímam aj jednoduchú a jasnú orientáciu na tomto portáli a formu hľadania si tej pravej lásky pomocou klasických zoznamovacích inzerátov. Pri preklikávaní týchto inzerátov hľadáte niekoho, kto by vás zaujal očaril a neskôr by bol aj vášmu srdcu blízky. Vďaka týmto krátkym charakteristikám viete celkom presne, čo od danej osoby čakať a zvyšok už zistíte pri prehodení niekoľkých správ a dúfajúc aj následným stretnutím. Táto zoznamka združuje ľudí, ktorí to myslia so zoznamovaním vážne a nehľadajú milenecké známosti. Preto, ak je pre vás cieľom nájsť si chýbajúcu polovičku, otvorte oči, myseľ a srdce a uvidíte, že ju nájdete.

Amor.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Bohuslav, 55 rokov

Na zoznamku som sa zaregistroval, aby som si našiel úprimnú a vyrovnanú partnerku, ktorá by mi stála po boku a vedela moju lásku prijať a rovnako aj dať. So zopár ženami som prehodil pár viet, no zatiaľ som si tú vyvolenú nenašiel. Pevne však verím a dúfam, že ju určite raz stretnem, či už osobne alebo na zoznamke.

ÁNO 4 NIE 0
Jaroslava, 26 rokov

Na tejto zoznamke som si veľmi rýchlo našla osobu, ktorá vyhovovala môjmu vkusu. A to vďaka jeho charakteristike, ktorá ma ihneď zaujala. Preto som neváhala a spravila krok. Uvidíme, ako náš príbeh bude pokračovať.

ÁNO 1 NIE 2
Marcel, 64 rokov

V mojom veku už človek veľa slobodných a rozvedených dám bežne nestretne. Prihlásil som sa na zoznamku, aby som si našiel niekoho, kto so mnou vybehne na prechádzku či do cukrárne, strávi čas v mojej záhrade a spoločne prežije pokojné teplé večere na terase pri pohári dobrého vínka. A aj som sa milo prekvapil koľko možností stretnúť sa s milou dámou mi táto zoznamka ponúkla.

ÁNO 1 NIE 1
Lívia, 44 rokov

Na lásku som vždy verila a vždy som vedela, že mňa ešte len niekde čaká. Po neustálom hľadaní a zoznamovaní sa s mužmi som strácala nádej, pretože randenie a pomalé zoznamovanie končiace neúspechom mi zobralo dosť času. Po niekoľkých neúspešných pokusoch som sa rozhodla, že sa zaregistrujem na tejto zoznamke. Po mesiaci hľadania som našla svojho pravého, ktorý mi dodnes stojí po boku a robí moje dni krajšími.

ÁNO 4 NIE 2

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk