Sympatie

Miestnyflirt.com
1.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Nezbednezelania
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

Sympatie Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
5,3/10
85 000+ / 30+
Sympatie

Použiteľnosť stránok a funkcie: 5,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 5,3/10

Prehľadnosť profilov: 5,3/10

Potenciál nájdenia partnera: 5,3/10

Zákaznícka podpora: 5,3/10

Cena služby: 5,3/10

Sympatie Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Sympatie.sk - najhorúcejšia zoznamka v hre

V prípade, že túžite po horúcom stretnutí, prípadne radi rozoberáte aj tie najintímnejšie témy, a sexy flirtovanie vám nie je cudzie, tak Sympatie.sk sú tým správnym miestom pre vás! Pomerne veľká základňa užívateľov, ktorá má takmer rovnaké zastúpenie žien aj mužov, všetkých vekových kategórii nad 18 rokov, je ideálnym priestorom nájsť niekoho na vášnivé dobrodružstvo, flirt alebo milenecký pomer. Užívateľské profily sú zväčša zo Slovenska a ak vyhľadávate podľa regiónov, prípadne miest, môžete si byť istý, že zaujímavých ľudí nájdete aj vo svojej blízkosti, nech ste už kdekoľvek. Väčšina profilov je zastúpená aj fotografiou a niektoré z nich sú viac, než odvážne. Vytvorenie profilu aj registrácia sú zadarmo, avšak na využitie plného potenciálu tejto platformy je potrebné si zakúpiť kredity. Balíčky kreditov sú rôznych veľkostí a cien, ktoré sú porovnateľné s inými podobne zameranými zozamovacími stránkami. Stránka má mnoho funkcií, ktoré môžu zvýšiť vaše šance nájsť ideálneho adepta, adeptku, na zblíženie. Príjemným prekvapením je minimum virtuálnych profilov, čo zvyšuje automaticky šance na možnosť reálnych stretnutí a zblíženia sa. Dizajn a ovládanie stránky je zrozumiteľné a všetky dôležité funkcie sú vyobrazené na bočnej lište hlavnej stránky. V prípade, že vás táto zoznamka neosloví a budete mať pocit, že sa sem nechcete vrátiť je možné profil vymazať. Treba však počítať s tým, že na splnenie tejto žiadosti musíte kontaktovať zákaznícke centrum ,ktoré spracuje vašu žiadosť a následne zruší váš profil.

Registrácia a profil na Sympatie.sk

Registrácia na zoznamke Sympatie.sk je pomerne rýchlym a jednoduchým procesom. Na hlavnej stránke je potrebné vybrať vaše pohlavie, zadať svoj email, následne ho potvrdiť. Obratom vám bude zaslaný aktivačný email, ktorý vás presmeruje priamo do centra zábavy. Následne vám systém umožní vyplniť svoj profil, kde zadáte svoj vek, pohlavie, mesto, sexuálnu orientáciu, informácie o vašom vzhľade aj stave. Podobne, ako v iných zoznamkách sa vám zobrazí aj možnosť nahrať profilovú fotku, ktorú môžete samozrejme preskočiť a doplniť neskôr. Po vyplnení údajov vás čaká ešte výber prezývky a hesla, na opätovné prihlásenie. Celý tento proces netrvá dlhšie, než pár minút. Ak sa rozhodnete upraviť váš profil, pridať alebo zmeniť údaje, či fotografiu je potrebné kliknúť na ukryté menu pri vašom mene vľavo hore zvoliť možnosť Môj profil. Nezabúdajte, že dobrý profil je základ úspechu na každej zoznamke.

Kreditový systém na Sympatie.sk

Sympatie.sk podobne, ako iné zoznamky, funguje na kreditovom systéme. Kredity na zlepšenie a rozšírenie funkcií je možné si zakúpiť priamo na stránke. Pomocou nakúpených kreditov môžete používať Super schopnosti ako sú napríklad - Multi oznámenia, Zvýraznenie profilu alebo Multi stretnutia. Platbu je možné uhradiť priamo na stránke, online pomocou kreditnej karty. Na výber máte z rôznych balíčkov, pričom cena toho najlacnejšieho začína na 7,99€. Po registrácii síce dostanete možnosť vyskúšať si posielanie a prijímanie správ zadarmo, no počet 30 kreditov je na zoznamku s takým veľkým výberom vzrušujúcich partnerov, naozaj málo a pre neobmedzené posielanie a prijímanie správ je potrebné si po vyčerpaní bonusových kreditov dobiť ďalšie.

Sympatie.sk - odstránenie profilu

Svoj účet na Sympatie.sk môžete kedykoľvek zrušiť, bez udania akýchkoľvek dôvodov. Avšak treba počítať s tým, že účet nedokážete zrušiť bez toho, aby ste kontaktovali zákaznícku, resp. technickú, podporu. Na kontaktovanie technickej podpory najskôr kliknite na svoju fotku vľavo hore a zobrazí sa vám lišta, s rôznymi možnosťami vrátane Technickej podpory. Technickú podporu je následne nutné kontaktovať prostredníctvom správy, kde jasne vyjadríte požiadavku na vymazanie vášho profilu. Potom je potrebné počkať, kým niektorý z pracovníkov zareaguje a vymaže váš profil. Po vymazaní vám bude zaslané potvrdenie.

Sympatie Funkcie

Chat

Na Sympatie.sk nájdete vo funkcii Chat okrem tradičných možností zobrazení vašich konverzácií aj systémové správy, správy od vašich obľúbených užívateľov, či správy bez odpovede. Ak vám po registrácii bude pridelené VIP členstvo, budete mať každý deň možnosť 30 nových správ úplne zadarmo. Ak to pre vás nebude dosť, musíte si zabezpečiť kredity a horúce flirty môžu pokračovať a ako ich ukončíte bude záležať len a len na vás.

Návštevníci profilu

Funkcia Návštevníci profilu je na bočnej lište uložená práve preto, aby ste mali prehľad o tom, kto sa o vás reálne zaujíma a navštívil váš profil. Zobrazení nebudú len záujemcovia, ktorých oslovil váš profil, no aj čas, kedy presne si váš profil zobrazili. Striedaním profilových fotografií takto môžete sledovať, ktorá dokáže na ostatných užívateľov najviac zapôsobiť a zvyšuje vám frekvenciu návštevníkov profilov.

Super schopnosti

Ak sa rozhodnete navýšiť si kredity na Sympatie.sk môžete začať využívať aj špeciálne funkcie, tzv Superschopnosti, do ktorých patrí: Multi stretnutie, Multi oznámenia a Zvýraznenie. Pomocou týchto funkcií máte šancu zvýšiť vašu popularitu, prípadne viditeľnosť medzi ostatnými užívateľmi. Multi oznámenie je funkcia, kedy všetky ženy / muži v okolí dostanú oznámenie, že vy ste práve online a môžu s vami chatovať. Multi stretnutie je schopnosť, ktorá vám umožní to, že sa budete zobrazovať medzi prvými profilmi v hre Zhoda. A vďaka funkcii Zvýraznenie bude váš profil označený za jeden z tých najlepších a pridaný na prvú stránku tejto zoznamky.

Stretnutie

Nenechávajte nič na náhodu a prejavte vaše sympatie voči iným užívateľom, v jednoduchej hre, ktorú nájdete na Sympatie.sk. Stačí kliknúť na možnosť Stretnutia, vyobrazenú na bočnej lište a zvýšte možnosti vzájomných zhôd s inými užívateľmi. Ak vás fotka iného užívateľa zaujme postačí kliknúť na zelenú ikonu, ak to nie je nič pre vás kliknite na červenú ikonku a zobrazí sa ďalší adept / adeptka.

Obľúbené profily

Medzi funkciami na bočnej lište Sympatie.sk nájdete aj Obľúbené profily. Ak sa vám niektorý z profilov páči a chcete ho osloviť až neskôr, prípadne si ešte raz prezrieť jeho fotografie, kliknite na ikonu hviezdičky a profil bude automaticky uložení medzi vašimi obľúbenými. Medzi obľúbenými nájdete informácie o tom, ktorí užívatelia si obľúbili vás a majú medzi obľúbenými profilmi uložený aj ten váš.

Sympatie Cenník VIP členstva

Registrácia ZADARMO

Registrácia
Vytvoriť profilu
Prezerať profily
Pridať profil medzi obľúbené
Obmedzený počet správ

100 kreditov

7,99€

Neobmedzené posielanie a prijímanie správ
Hodnotenie profilov
Multi oznámenia
Zvýraznenie profilu
Multi stretnutia

550 kreditov

23,99€

Neobmedzené posielanie a prijímanie správ
Hodnotenie profilov
Multi oznámenia
Zvýraznenie profilu
Multi stretnutia

1250 kreditov

31,99€

Neobmedzené posielanie a prijímanie správ
Hodnotenie profilov
Multi oznámenia
Zvýraznenie profilu
Multi stretnutia

Sympatie Výhody & Nevýhody

Výhody

Možnosť vyskúšať si posielanie a prijímanie správ bez poplatku
Rýchla registrácia zadarmo
Veľa reálnych profilov
Zaujímavé profily
Bezpečné diskrétne platby

Nevýhody

Málo zahraničných profilov
Nemožnosť zrušiť si profil bez asistencie zákazníckej podpory
Nemožnosť zrušiť si profil bez asistencie zákazníckej podpory

Sympatie pre užívateľov

Výhody

Registrácia, vytvorenie profilu aj vyskúšanie rôznych funkcií, vrátane odosielania a prijímania správ, je zadarmo
Veľká šanca nájsť horúci flirt, milenku, milenca alebo vzrušujúce jednorazové stretnutia
Pomerne rovnaký počet mužov a žien, ktorí majú záujem o nové známosti a neštítia sa prezentovať aj pikantnými fotkami
Screenshot

Môj názor na Sympatie.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamku Sympatie.sk možno zaradiť medzi tie, kde stretnete zväčša ľudí hľadajúcich flirt, horúci úlet, sex stretnutia alebo niekoho na nadviazanie nezáväzného vzťahu. Pri veľkom šťastí je možno natrafiť aj na takých, ktorí si od Sympatie.sk sľubujú vážny vzťah. Veľa pestrých funkcií, kredity zadarmo na skúšku, možnosť prezerať si profily alebo aj primeraný počet reálnych profilov, hodnotím ako pozitívne atribúty tejto zoznamky. Na svoje si prídu aj milovníci pikantných fotiek, na ktorých je odhalené úplne všetko. V porovnaní s inými podobnými zoznamkami je ich počet však v norme a nepôsobia nevkusne. Za menej príjemné prekvapenie považujem práve to, že účet na tejto sexy platforme si nedokážete zrušiť svojpomocne, no musíte kontaktovať zákaznícku podporu. Odhliadnuc od detailov má Sympatie.sk jasný zámer spájať ľudí hľadajúcich vášnivé dobrodružstvo, a to jej zabezpečuje stabilné miesto na trhu miestnych zoznamovacích platforiem.

Sympatie Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (3)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (1)
Ján, 37 rokov

Nemám čas udržiavať dlhodobý vzťah, odporúčam túto zoznamku všetkým, ktorí hľadajú kamošky s výhodami. Som veľmi spokojný, vždy tu mám na výber zo sexy žien, ktoré hľadajú zábavu a netlačia na pílu so vzťahmi.

ÁNO 0 NIE 0
Katy, 26 rokov

Fajn zoznamka, veľmi oceňujem možnosť písať si aj bez zaplatenia, páčia sa mi rôzne funkcie, je tu zábava. Stretla som sa s mužmi odtiaľ, s niektorými sme stále v kontakte, s inými sme si len užili spoločný večer.

ÁNO 0 NIE 1
Natália, 42 rokov

Po rozvode hľadám spriaznenú dušu, niekoho na dlhé rozhovory, prechádzky a postupné spoznávanie sa. Bohužiaľ, muži na tejto zoznamke sa mi veľmi nepáčia, nemajú podobné záujmy, ako mám ja.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk