XBDSM

XBDSM Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
5,7/10
25 900+ / 30+
XBDSM

Použiteľnosť stránok a funkcie: 5,8/10

Bezpečnosť zoznamky: 5,4/10

Prehľadnosť profilov: 5,8/10

Potenciál nájdenia partnera: 5,8/10

Zákaznícka podpora: 5,8/10

Cena služby: 5,8/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
5730 ľudí online

Adam
Adam, Vek: 23
Simona
Simona, Vek: 26
Dominik
Dominik, Vek: 29

XBDSM Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka pre dospelých od roku 2004

Táto zoznamka pre dospelých je zameraná na BDSM fanúšikov a ľudí, ktorý obľubujú takéto vzťahy. Ľudia v BDSM komunite obľubujú nadriadenosť a podriadenosť v milostnom živote. S tým aj súvisiace praktiky, ktoré vedů k splneniu vašich túžob. Na tejto zoznamke sa teda stretnete s ľuďmi, ktorí nevyhľadávajú vážny vzťah, ale milostný pomer a vyžadujú od partnera rovnaký postoj, s tým aj využívanie rôznych praktík. Na tejto zoznamke je registrovaných vyše 25 000 členov - najmä slovákov a čechov, a táto zoznamka funguje už od roku 2004. Napriek tomu, že má dlhoročné skúsenosti, táto zoznamka sa neradí medzi tie vyhľadávané. Zoznamka ponúka svoje služby úplne bezplatne, čo je z jedného hľadiska potešujúce no z druhého až tak nie. Bezplatnosť zoznamky vám poskytuje menšiu mieru ochrany a anonymity. Preto sa môže stať, že vaše informácie, fotografie alebo videá budú zneužité.

Zdĺhavá registrácia na xbdsm.sk

Registrácia na tejto zoznamke je beh na dlhú trať. Registrovať sa môžete len z dvoch krajín - Slovenska a Česka. Pri registrácii ste povinný zadať svoj e-mail alebo prezývku, s ktorou sa budete prihlasovať takisto ako aj svoje heslo. Zaujímavým je, že na xbdsm.sk neprebieha žiadne e-mailové overenie vašej osoby, čo neprospieva jej bezpečnosti. Takýmto spôsobom sa na zoznamku môže prihlásiť ozaj každý, či už s cieľom nájsť si niekoho alebo sa len pobaviť. Po zvolení vášho prihlasovacieho mena a hesla vás čaká dlhý formulár s desiatkami povinných políčok. Ste povinný zadať či ste submisívny alebo dominantný muž/žena, aké máte požiadavky v milostnom živote - napríklad zväzovanie, rolové hry, latex a podobne. Takisto musíte zadať svoj vek, mesto odkiaľ pochádzate a bližšie informácie o vás.

Úplne bezplatné členstvo

Členstvo na tejto zoznamke je úplne bezplatné, nie je možnosť zakúpiť si žiadny špeciálny balíček. Úplne všetko máte zadarmo. Zoznamka vám ponúka mnohé funkcie ako neobmedzené odosielanie správ, možnosť vidieť práve prihlásených užívateľov, priestor, kde si môžete prezerať fotografie a videá užívateľov, blog zameraný na erotické poviedky a mnohé iné.Toto môže byť pre niekoho skvelou správou. Má to všakže svoje nevýhody - vaša ochrana na internete je minimálna, takisto ako aj anonymita. Avšak čo môžete v tomto prípade urobiť je nastavenie súkromného profilu. Síce váš profil bude viditeľný každému členovi zoznamky, nebude aspoň viditeľný neregistrovaným ľuďom.

Permanentné odstránenie účtu

Pokiaľ sa rozhodnete zoznamku nadobro opustiť a svoj účet úplne odstrániť, viete tak urobiť pár kliknutiami. Stačí ísť do nastaveniach účtu vo vašom profile, kde už budete vedený pokynmi administrátorov. Tento krok je nenávratný a na zoznamku sa už nebudete môcť vrátiť.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

XBDSM Funkcie

Prezeranie videí používateľov

Xbdsm.sk vám ponúka netradičnú funkciu “Videá”. Túto záložku najdete na domovskej stránky buď v hlavnom menu alebo v pravom lište na konci stránky. Tu máte možnosť vkladať videá pomocou linku alebo si prezerať videá jednotlivých užívateľov. Videá môžete okomentovať, čím zvýšite svoje šance u danej osoby. Videá väčšinou obsahujú erotický obsah, takže si tu prídu na svoje užívatelia, ktorí radi zastávajú pozíciu pozorovateľa.

Poviedky a príbehy

Ďalšou funkciou na zoznamke je sekcia poviedky, kde nájdete rôzne zaujímavé erotické príbehy. Aktuálne sa tu nachádza vyše 1500 článkov, takže pokiaľ radi čítate o štipľavých témach, toto je funkcia, ktorá by vás mohla osloviť. Pokiaľ máte záujem, príbeh môžete zverejniť aj vy a týmto sa nielen podelíte o nejaké svoje skúsenosti, ale možno sa vám niekto ozve koho zaujmete.

Žiadajte o priateľstvo

Ak hľadáte spôsob ako osobu “nestratiť” na zoznamke, môžete ju požiadať o priateľstvo a týmto si ju pridať do priateľov. Takto užívateľa môžete aj upozorniť, že máte záujem a neskôr formou komunikácie zistiť, či máte aj spoločné záľuby v posteli.

Možnosť vidieť aktuálne prihlásených užívateľov

Táto funkcia je čoraz bežnejšou a zaručuje rýchlu komunikáciu. Online zoznamovanie bolo niekedy zdĺhavým procesom, pretože ste museli čakať hodiny a niekedy aj dni, kým vám príde e-mail alebo správa. A možno by ste sa nejakej odpovede ani nedočkali.

Ankety

Funkcia ankiet je celkom ojedinelou na zoznamovacích weboch. XBDSM vám túto funkciu poskytuje a nájdete tu mnoho ankiet a k nim aj komentárov. Toto vám môže pri zoznamovaní pomôcť nájsť niekoho, kto uvažuje podobne ako vy. Ankety môžete vytvárať aj vy pre urýchlenie zoznamovacieho procesu.

Rozšírené vyhľadávanie

Rozšírené vyhľadávanie vám umožní nájsť si známosť podľa vašich predstáv. Taktiež môžete užívateľov vyhľadávať na základe praktík, ktoré preferujete a neskôr si možno dohodnúť osobné stretnutie, ak ste z tých odvážnejších.

XBDSM Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie správ a odosielanie správ neobmedzene
Prístup do blogu s článkami na erotickú tematiku
Plné prezeranie profilov všetkých užívateľov
Rozšírené hľadanie podľa praktík, ktoré vyhľadávate vo vašom milostnom živote
Posielanie a prijímanie žiadostí o priateľstvo
Pozeranie videí a fotografií v plnej veľkosti každého užívateľa

XBDSM Výhody & Nevýhody

Výhody

Bezplatná registrácia ako aj účet
Rýchla komunikácia vďaka možnosti vidieť práve prihlásených užívateľov
Neobmedzené prijímanie a odosielanie správ
Prezeranie fotografií a videí každého používateľa

Nevýhody

Nevyvážený pomer medzi pohlaviami - nižšia šanca nájsť si partnera
Zoznamka nedisponuje mobilnou aplikáciou
Nízka bezpečnosť vášho súkromia/anonymity
Vysoká šanca pre stretnutie sa s falošnými profilmi
Dizajn webstránky pôsobí nedôverčivo

XBDSM pre užívateľov

Výhody

Úplné bezplatné členstvo s množstvom funkcií
Možnosť splniť si svoje najtajnejšie túžby alebo okúsiť novú formu vášne či erotiky
Možnosť vidieť práve prihlásených užívateľov a neobmedzene s nimi komunikovať
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku xbdsm.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamka xbdsm.sk ponúka každému bezplatnú registráciu a členstvo s mnohými funkciami. Možno sa vám to javí ako dobrá správa, no pozrime sa na to z druhého uhla pohľadu. Keďže je toto zoznamka pre dospelých a ešte k tomu je zameraná na neobvyklé praktiky v milostnom živote, fakt, že zoznamka je bezplatná vám môže spôsobiť vážnu ujmu alebo zneužitie údajov o vašej osobe. Každopádne vy rozhodujete o tom, čo na vašom profile zverejníte, takže nesiete za seba plnú zodpovednosť. Pripravte sa, že na stránke nájdete mnoho erotického obsahu - fotografií,videí a komentárov. Ako zaujímavosť vnímam funkciu poviedok a ankiet, kde máte možnosť spoznať autora o niečo lepšie. Táto zoznamka neslúži na nadviazanie reálneho vzťahu, len na sprostredkovanie úletu pre ľudí s netradičným sexuálnym apetítom. Túto zoznamku neodporúčam, najmä z dôvodu nízkej ochrany súkromia.

XBDSM Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (1)
Negatívne skúsenosti (3)
Oliver, 28 rokov

Táto zoznamka je jedno veľké klamstvo. Som muž, ktorý vyhľadáva adrenalín a to úplne v každom možnom okamihu života. Hľadal som preto zoznamku, ktorá by združovala takých ľudí, ako som ja. Aj som si myslel, že som takú zoznamku našiel. Najprv som sa potešil, že je ešte k tomu aj bezplatná, ale po čase som zistil, že mi to je na nič. Na zoznamke som registrovaný už rok a nikdy sa mi nepodarilo so žiadnou ženou stretnúť. Preto som sa rozhodol svoj účet z tejto zoznamky navždy odstrániť.

ÁNO 1 NIE 0
Adrian, 42 rokov

Od zoznamky som neočakával osobné stretnutie. Zaregistroval som sa len pre vlastné potešenie z pekných žien. Čo mi táto zoznamka poskytla vďaka videám, fotografiám a pár súkromným správam s niektorými používateľkami.

ÁNO 1 NIE 0
Katarína, 30 rokov

Táto zoznamka bol môj životný omyl. Ale z časti to bola aj moja vina. Klasicky som sa zaregistrovala, vybrala profilovú fotografiu a pridala nejaké fotografie aj na môj profil. Po pár mesiacoch mi písala známa, že našla moje fotografie na internete. Poučila som sa z vlastnej chyby, ale očakával by som od zoznamky, že by svoju webovú stránku lepšie zabezpečila.

ÁNO 1 NIE 0
Sláva, 24 rokov

Som na tejto zoznamke novo registrovaná, ale asi svoj účet aj čoskoro zruším. Som si vedomá, že táto zoznamka je určená pre dospelých, ale odtiaľ potiaľ. Najviac mi chýba možnosť blokovať používateľa, od ktorého nechcem dostávať správy pretože ma obťažuje. Nie je nič horšie ako nežiadúce správy a nevedieť ten kolotoč zastaviť. Niekedy to trvá pár dní, ale niekedy to môže trvať mesiace. Na tejto zoznamke sa necítim bezpečne aj hlavne kvôli tomu, že je užívateľom dostupná lokalita, v ktorej sa nachádzam a skrytie lokality nie je možné.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk