lakaveflirty.com

lakaveflirty.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,0/10
100 000+ / 30+
lakaveflirty.com

Použiteľnosť stránok a funkcie: 9,4/10

Bezpečnosť zoznamky: 9,4/10

Prehľadnosť profilov: 9,4/10

Potenciál nájdenia partnera: 8,9/10

Zákaznícka podpora: 8,9/10

Cena služby: 8,9/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
22124 ľudí online

Alex
Alex, Vek: 36
Sofia
Sofia, Vek: 24
Matej
Matej, Vek: 33

lakaveflirty.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Netradičná zoznamka vytvorená pre zábavu

Zoznamka lakaveflirty.sk je zoznamka pre ľudí ktorí vyhľadávajú zábavu, flirt a výmenu vášnivých správu. Je vytvorená pre každého, kto si chce spríjemniť večerné chvíľky. Zoznamka funguje veľmi netradične a to tak, že tu nájdete aj fiktívnych členov, ktorí sú vytvorení práve pre z dôvodu, že užívatelia tejto zoznamky nehľadájú reálny vzťah a ani stretnutie a prišli sa na stránky zoznamky len pobaviť či zbaviť sa nudy. Na tom je založená idea tejto zoznamky. Buďte si však vedomý, že pre úspešné registrovanie na tejto zoznamke musíte mať minimálne 18 rokov. Zoznamka disponuje bezplatnou registráciou, no mnohé jej služby nie sú zadarmo. Na zoznamke musíte platiť napríklad za odosielanie správ alebo pokiaľ chcete využívať prémiové funkcie. Zoznamka sa o vašu ochranu súkromia postará tak, že pri registrovaní overuje každého nového používateľa prostredníctvom overovacieho mailu. Taktiež zaručuje, že vaše osobné údaje nebude poskytovať tretím osobám, pokiaľ s tým nesúhlasíte. Zoznamka je teda bezpečným miestom, kde môžete stráviť svoj voľný čas a zbaviť sa pocitu osamelosti.

Registrácia na lakaveflirty.com vám zaberie len chvíľku

Na lakaveflirty.com prebieha registrácia naozaj rýchlo. Hneď po otvorení stránky sa vám zobrazí registračný dotazník. Tu vyplníte svoje pohlavie (žena/muž), dátum narodenia, miesto odkiaľ pochádzate alebo kde bývate, svoj e-mail, heslo a samozrejme vašu prezývku. Po vyplnení dostanete overovací mail, ktorý klasicky vo vašom e-maily otvoríte a registrácia bude úspešne dokončená. Po kliknutí budete znovu presmerovaný na lakaveflirty.com, kde sa vás opýtajú pár otázok ako napríklad, či súhlasíte s obchodnými podmienkami, či ste si vedomý, že na zoznamke sa vyskytujú aj fiktívne osoby a reálne stretnutie nie je možné a iné. Po odpovedaní na otázky, máte možnosť vyplniť detailné informácie o vás vo vašom profile.

Vyplnenie detailných informácií vo vašom profile

Po registrácii máte možnosť vyplniť detailnejšie informácie o vás. Odporúčame vám tieto informácie vyplniť čo najdetailnejšie a najpravdivejšie, pretože tým zvýšite svoje šance k nájdeniu si partnera na výmenu správ presne podľa vašich predstáv. Vo vašom profile si môžete doplniť aj stručnú charakteristiku vašej osoby, čo je tiež kľúčom k nájdeniu správnej zhody. Odporúčame nahrať aj profilovú fotografiu. Aj keď je tento krok nepovinný, určite vám to pomôže zaujať viac ľudí a tým zvýšiť počet prijatých vášnivých správ.

Bezplatné a VIP členstvo na zoznamke lakaveflirty.com

LakaveFlirty ponúka možnosť bezplatného ale aj VIP členstva. Ako bezplatný člen môžete prijímať správy, používať vyhľadávací filter a prezerať si profily užívateľov. Pokiaľ chcete niekomu napísať správu, viete tak urobiť až po zakúpení kreditov. VIP členstvo so sebou prináša mnohé výhody, ako napríklad možnosť pozrieť si aj fotografie v galérii užívateľov, možnosť vidieť, kto videl váš profil a mnoho iných výhod. Členstvo začína pri sume 7,49€ a kredity pri sume 12,29€.

Zrušenie účtu na lakaveflirty.com

Zmazanie účtu na tejto zoznamke nie je žiadnou vedou. Svoj účet viete natrvalo odstrániť v “Nastaveniach” po kliknutí na “Zmazať účet”. Týmto sa vymaže nielen váš účet, ale aj úplná história vašich správ. Ak ste členom VIP členstva, nemusíte svoje pred zrušením účtu členstvo deaktivovať. VIP členstvo na tejto zoznamke nefunguje na báze predplatného,to znamená, že si platíte len za to obdobie, za ktoré sa vy sami rozhodnete.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
16. 2. 2022

lakaveflirty.com Funkcie

Kto je práve prihlásený?

Možnosť vidieť, kto je práve prihlásený je výborná funkcia vo svete zoznamiek. Dnes už touto funkciou disponuje takmer každá zoznamka. Našťastie, lakaveflirty.com ju ponúka úplne zadarmo. Vďaka tejto funkcii môžete viesť zmysluplné komunikácie v reálnom čase a nemusíte vyčkávať hodiny, kým vám niekto odpíše.

Moji návštevníci

Funkcia “Moji návštevníci” je síce prémiová, ale nemožno ju nespomenúť. Táto funkcia ukazuje, kto navštívil váš profil. Zvedavosť je úplne normálna ľudská vlastnosť a myslím, že by sme si klamali, keby sme povedali, že táto funkcia je nepodstatná. Každého predsa zaujíma koho sme zaujali. Toto zjednodušuje objavenie vzájomných sympatií a následne aj celý proces spoznávania sa.

Komunikácia možná dvoma spôsobmi

Komunikácia na zoznamke lakaveflirty.com môže prebiehať dvoma spôsobmi. Ako prvým je forma klasického chatu - súkromných správ. Tento spôsob vám umožňuje komunikovať s užívateľmi o čomkoľvek. Druhým spôsobom oslovania užívateľov na tejto zoznamke sú “Flirty”. Flirty sú predstavené krátke správy ako napríklad “Asi som sa zamiloval/a.”, ktoré viete v rýchlosti odoslať užívateľovi aj spolu s predvoleným emotikonom.

Základný vyhľadávací filter

Kľúčom pri zoznamovaní je možnosť vyhľadávať a filtrovať členov. LakaveFlirty ponúka základný filter, kde si viete užívateľov filtrovať podľa pohlavia, veku, lokality a aj podľa toho, či užívateľ má profilovú fotografiu alebo nie.

Detailná charakteristika užívateľov

Každý člen si vo svojom profile môže vyplniť a upresniť svoje očakávania od osoby, ktorú hľadá. Toto značne urýchľuje proces nadväzovania nových vzťahov a poskytuje viac informácií o vás ostatným členom. Vo vašom profile si môžete o sebe napísať aj stručnú charakteristiku, kde môžete napísať svoje myšlienky, všetko čo je pre vás v živote dôležité alebo niečo o sebe.

Fotogaléria

Okrem profilovej fotografie sa na zoznamke dajú nahrať aj ďalšie fotografie, ktoré sa potom objavujú len VIP členom. Takto vás ostatní majú možnosť lepšie spoznať z vizuálnej stránky a výrazne sa vám môžu zvýšiť šance na tejto zoznamke.

lakaveflirty.com Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Vyhľadávanie užívateľov
Prezeranie profilov
Prijímanie správ

1 mesiac VIP služieb

7,00€

Vyhľadávanie užívateľov
Prezeranie profilov v plnom rozsahu
Prijímanie správ
Zobrazenie návštevníkov profilu
Odomknutie súkromných fotiek užívateľov
Vyššia šanca na interakcie

3 mesiace VIP služieb

17,00€

Vyhľadávanie užívateľov
Prezeranie profilov v plnom rozsahu
Prijímanie správ
Zobrazenie návštevníkov profilu
Odomknutie súkromných fotiek užívateľov
Vyššia šanca na interakcie

12 mesiacov VIP služieb

39,00€

Vyhľadávanie užívateľov
Prezeranie profilov v plnom rozsahu
Prijímanie správ
Zobrazenie návštevníkov profilu
Odomknutie súkromných fotiek užívateľov
Vyššia šanca na interakcie

lakaveflirty.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Komunikácia v reálnom čase
Registrácia je rýchla a bezplatná
Funkcia “Moji návštevníci”
Zoznamka vhodná pre ľudí vyhľadávajúcich zábavu a flirt

Nevýhody

Pre odosielanie správ je potrebné zakúpenie kreditov
Poplatky za VIP členstvo a kredity sú vyššie
Zoznamka slúži na hľadanie virtuálneho partnera na výmenu správ

lakaveflirty.com pre užívateľov

Výhody

Možnosť nadviazania komunikácie dvomi spôsobmi - formou zaslania “flirtu” alebo správy
Možnosť vidieť, kto je práve prihlásený
Možnosť prezerať si profil každého užívateľa
Bezplatná a rýchla registrácia
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál lakaveflirty.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamka lakaveflirty.com je sociálnym prostredím, kde sa združujú ľudia, ktorí vyhľadávajú zábavu, flirt a výmenu lichotivých správ. Je netradičná najmä tým, že je členom poskytuje prostredie, kde si môžu navzájom písať - aj s fiktívnymi osobami a nesprostredkúva zoznamovanie, ktoré by pokračovalo reálnym stretnutím či vzťahom. To v jednoduchosti znamená, že ľudia sem chodia tráviť svoj voľný čas a hľadať si len virtuálne známosti. V iných smeroch funguje ako klasická zoznamka. Svojim užívateľom poskytuje bezplatné a aj VIP členstvo a spolu s ním aj mnoho funkcií. Ako pozitíva zoznamky vnímam bezplatnú registráciu, možnosť vidieť kto je práve prihlásený či komunikáciu formou chatu. Negatívom zoznamky je, že poplatky za VIP členstvo a kredity sú trochu vysoké, nakoľko zoznamka sľubuje len možnosť virtuálneho zoznamovania. Pokiaľ si hľadáte vážny vzťah, nezáväzný vzťah alebo akúkoľvek inú známosť, ktorú by ste radi reálne niekedy videli, na tejto zoznamke nepochodíte. Naopak, ak ste fanúšikom zábavy a flirtovania táto zoznamka môže byť pre vás to pravé orechové.

lakaveflirty.com Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Patricia, 40 rokov

Rada si občas zaflirtujem a počujem milé slová. Práve to bol dôvod, prečo som sa na zoznamku prihlásila. Spoznala som sa tu s pár mužmi, s ktorými si vymieňam správy už nejakú tú dobu. Momentálne mi vyhovuje byť single a práve preto mi vyhovuje aj tento typ zoznamky.

ÁNO 2 NIE 2
Šimon, 27 rokov

Na tejto zoznamke je veľa pekných a zaujímavých žien. Na žiadnej inej zoznamke som niečo podobné nezažil. Rád si s nimi vymieňam vzrušujúce správy a poprípade aj fotky. Odporúčam každému, kto sa nechce viazať!

ÁNO 0 NIE 5
Simona, 41 rokov

Ako čerstvo rozvedená sa momentálne nemám chuť viazať. No milé slová od muža niekedy potešia a zdvihnú sebavedomie.

ÁNO 0 NIE 3
Marian, 52 rokov

Na zoznamke som nenašiel žiadnu dámu v mojom veku. Snáď sa mi to podarí niekde inde.

ÁNO 4 NIE 1

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk