flirt.com

Nezbednezelania
1.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
3.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných

flirt.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,1/10
1 000 000+ / 30+
flirt.com

Použiteľnosť stránok a funkcie: 8,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 8,5/10

Prehľadnosť profilov: 7,8/10

Potenciál nájdenia partnera: 8,3/10

Zákaznícka podpora: 8,3/10

Cena služby: 7,8/10

flirt.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka s tradíciou od roku 2009

Flirt je zoznamka pre nezadaných, zameraná na neformálne vzťahy a flirt. Na trh bola uvedená v roku 2009 a za roky pôsobenia si získala dôveru a tým pádom aj vysoký počet užívateľov. Flirt ponúka prémiové členstvo všetkým svojim členom. A čo je na tom najlepšie? Flirt.com rozhodol ponúknuť vám trojdňové skúšobné členstvo za minimálne náklady. Majú tiež program “Záruka spokojnosti”, ktorý umožňuje používateľom uchádzať sa o čiastočné vrátenie peňazí, ak si na stránkach flirt či známosť nenašli. Flirt si stojí za tým, flirtovanie bolo pohodlné a bezpečné. Preto má bezpečnostné opatrenia a ochranu proti podvodom. Spolu s tým tvrdí, že má funkcie, ktoré vaše hľadanie flirtu uľahčí a zefektívni. Funkcie ako záložka „Páči sa mi “ umožňujú všetkým členom rýchlo nájsť zhodu, zatiaľ čo program „Flirt Cast“ vám umožňuje vysielať koketné správy všetkým online používateľom. Tieto funkcie údajne pomáhajú členom, ktorí skôr ako v láske a vážnych vzťahoch hľadajú niečo zábavné a neformálne.

Registrácia na flirt.com vám zaberie pár minút

Vaša registrácia už snáď ani nemôže prebehnúť jednoduchšie! Na tejto zoznamke pri registrácii zadáte len svoj e-mail, heslo s ktorým sa budete neskôr prihlasovať, svoju etnicitu, typ postavy a aké pohlavie hľadáte. Následne vám príde potvrdzujúci e-mail, ktorý musíte potvrdiť a môžete začať s hľadaním známosti!

Ako je to s členstvom na tejto zoznamke?

Členstvo na tejto zoznamke je bezplatné, avšak flirt.com vám ponúka aj prémiové členstvo. Vrámci bezplatného členstva si môžete prezerať profily užívateľov, označiť užívateľov, ktorí sa vám páčia, avšak bezplatné členstvo neponúka možnosť odosielania správ. Prémiové členstvo vám ponúka nielen odosielanie správ, ale aj vyššiu ochranu, mazanie histórie, až 5 krát vyššie šance, že si vás niekto všimne a posunutie vášho profilu medzi TOP užívateľov. Takto sa vaše šance pre nájdenie si známosti nielen zvýšia, ale aj skvalitnia čo sa týka bezpečnosti na internete. Avšak majte na pamäti, že pri platenom členstve sa vám obdobie automaticky predlžuje - automaticky sa vám z účtu stiahnu peniaze a prémiové členstvo sa predĺži.

Zrušenie účtu na flirt.com

Zrušiť svoj účet dokážete veľmi rýchlo a bez akýchkoľvek komplikácií. Zrušenie účtu nájdete pod sekciou “Nastavenia” , kde po kliknutí v pravom dolnom rohu musíte zvoliť “Vymazať môj účet”. Ak máte predplatené členstvo, uistite sa, že si členstvo pred úplným vymazaním vášho profilu zrušíte.

flirt.com Funkcie

Možnosť vidieť práve prihlásených užívateľov

Už ťa nebaví dookola čakať a naslepo písať možno aj definitívne neaktívnym užívateľom? Žiadne obavy, čakať už nemusíš. Funkcia, ktorá ponúka možnosť vidieť práve prihlásených je v svete zoznamiek veľmi bežnou a obľúbenou. Niektoré zoznamky ju spoplatňujú, no flirt.com vám ju ponúka bezplatne! Komunikácia pri internetovom spoznávaní sa je základom a najlepšie je, ak je tá komunikácia v reálnom čase. Nikto predsa nechce strácať čas čakaním na odpovede. Toto je spôsob ako spraviť zoznamovanie rýchlym a efektívnym.

Neobmedzené vyhľadávanie v databázach

Každá zoznamka musí mať jednu základnú a v podstate najdôležitejšiu funkciu a tou je - vyhľadávanie. Vyhľadávanie na tejto zoznamke je sprístupnené každému členovi v plnom rozsahu. Vo vyhľadávacom filtri si zadáte svoje kritériá a preferencie, čo vám umožní nájsť si známosť, čo najbližšiu k vašim predstavám. Táto zoznamka vám ponúka aj rýchle vyhľadávanie, či prezeranie profilov na základe fotografie. Tu si “listujete” užívateľov a pokiaľ vás nejaký zaujme, neváhajte a kontaktujte ho!

Funkcia “Páči sa mi”

Zapáčil sa vám nejaký profil? Označte si tento profil možnosťou “Páči sa mi”. Touto formou nielen ukážete užívateľovi, že máte záujem ale istým spôsobom si toho človeka uložíte do svojich “obľúbených”.

Informácie o polohe užívateľov

Ďalšou skvelou funkciou je ukazovanie lokality, z ktorej užívatelia pochádzajú. Pokiaľ máte záujem sa s niekým aj osobne stretnúť, táto funkcia môže byť veľmi nápomocnou. Nie každý je ochotný cestovať z jedného kúta Slovenska na druhý, kvôli jednému či pár rande. Tieto informácie môžete vidieť pri vyhľadávaní, pod fotkou každého užívateľa. Ušetrí vám to námahu a čas pri hľadaní si novej známosti.

Potvrdenia o prečítaní správ

Táto funkcia je síce prémiová, ale nemožno nespomenúť jej výhody. Možno sa na prvý pohľad nezdá byť takou podstatnou, ale povieme vám prečo podstatná je - ušetrí váš drahocenný čas. Pokiaľ vás niekto zaujme a vy mu napíšete, budete vedieť, či si vašu správu prečítal. Ak si ju prečítal a neodpíše, viete, že nemusíte čakať na odpoveď a môžete ísť hľadať niekoho iného, kto bude mať záujem recipročne.

Topovanie profilu

Chcete aby si vás všimlo čo najviac ľudí? Chcete zvýšiť svoje šance zaujatia? Flirt má pre vás funkciu topovania vášho profilu, ktorá patrí takisto medzi prémiové funkcie. Pokiaľ to s hľadaním flirtu myslíte vážne, chcete svoje hľadanie známosti urýchliť - toto je tá správne cesta. Touto cestou máte možnosť zaujať a osloviť čo najviac ľudí, keďže topovaním sa dostanete do prvých priečok vyhľadávacej databázy!

flirt.com Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie správ
Rýchle prezeranie profilov

1 mesiac VIP

5,00€ (za mesiac)

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov
Potvrdenia o prečítaní správ
TOP-ovanie profilu
Nájdenie známosti podľa zhody

1 mesiac VIP

12,00€ (za mesiac)

Možnosť vidieť, kto je práve online
Prijímanie a odosielanie správ
Rýchle prezeranie profilov
Potvrdenia o prečítaní správ
TOP-ovanie profilu
Nájdenie známosti podľa zhody
Vyššia ochrana súkromia (vymazávanie histórie vyhľadávania, incognito vyhľadávanie)

flirt.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Dostatočne vyvážený pomer medzi mužmi a ženami: 40 : 60
Registrovaných milión aktívnych užívateľov
Možnosť aktivácie Premium účtu – VIP členstva
Zobrazenie, kto je práve online
Možnosť prezerania profilov bez obmedzení

Nevýhody

Zoznamka neslúži na nadväzovanie dlhodobých vzťahov
VIP členstvo a niektoré funkcie sú spoplatnené
Pri bezplatnom členstve nie je možné odosielať správy
Premium členstvo sa automaticky obnovuje

flirt.com pre užívateľov

Výhody

Voliteľné VIP členstvo vám umožní nájsť si známosť rýchlejšie a jednoduchšie
Registrácia a vytvorenie profilu je bezplatné
Možnosť rýchlej komunikácie v reálnom čase
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku Flirt.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Ak hľadáte niečo neformálne, Flirt je to správne orechové pre vás! Online indikátory a informácie o blízkosti polohy, ktoré sa nachádzajú v profile každého člena pri vyhľadávaní členov, vám môžu pomôcť nájsť známosť vo vašej blízkosti. Registrácia je bezplatná a každý nový člen sa môže rozhodnúť pre bezplatné alebo prémiové členstvo. Prémiové členstvo je cenovo dostupné a ponúka naozaj skvelé funkcie, ako napríklad vyššiu ochranu a bezpečnosť na internete, ako aj topovanie vášho profilu či odosielanie správ a mnohé iné. Funkcie, ktoré ponúka táto zoznamka sú skvelými pomocníkmi k urýchleniu internetového zoznámenia. Ako jediným negatívom tejto zoznamky vnímam to, že ako bezplatný člen nie ste schopný odosielať správy, avšak pokiaľ sa vám zoznamka zapáči alebo nájdete na nej niekoho, kto vás zaujme, prémiové členstvo si môžete jednoducho aktivovať aj deaktivovať. Táto zoznamka nie je ideálnou pre ľudí, ktorý hľadajú vážny vzťah. Pokiaľ však hľadáte flirt, nezáväzný vzťah či len známosť napísanie, ste na tom správnom mieste!

flirt.com Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Patrik, 23 rokov

V minulosti som hľadal možnosti k nezáväznému zoznámeniu. Keďže mi internetové zoznamovanie vyhovuje, nebolo pre mňa ťažké vybrať si tú správnu zoznamku. Flirt.com mi neponúkol len možnosť na jednorázové stretnutie. Našiel som tu moju terajšiu priateľku, ktorou verím, že aj ostane.

ÁNO 0 NIE 1
Petra, 36 rokov

Na túto zoznamku som sa prihlásila, aby som si našla partnera na nezáväzný vzťah. Zaplatila som si prémiové členstvo a na zoznamku chodila takmer každý deň. Zatiaľ sa mi tu ale nepodarilo nájsť tú správnu osobu.

ÁNO 2 NIE 1
Ela, 30 rokov

Po rozvode som zanevrela na vážne vzťahy, avšak samota je niekedy nepríjemná. Preto som zavítala na túto zoznamku, aby som mala isté spríjemnenie mojich všedných dní s koketnými správami. Avšak po nejakej dobe sa z koketných správ stalo pár príjemných rande a momentálne sa pravidelne stretávam s jedným mužom, s ktorým som sa spoznala na tejto zoznamke.

ÁNO 0 NIE 1
František, 25 rokov

Momentálne som vo fáze, kedy vážny vzťah nehľadám a hľadám skôr niekoho na flirt. Svoju cestu k nájdeniu si takejto známosti som volil cez túto zoznamku. Po pár dňoch na tejto zoznamke som dostával správy od viacerých slečien, dokonca to dospelo aj k pár osobným stretnutiam.

ÁNO 0 NIE 1

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk