Najčastejšie sa pýtate

Kontakty

Kto sme

Sme Lovino! Porovnávací zoznamkový portál, ktorý pomáha s výberom správnej zoznamky pre každého. Za portálom stojí tím ľudí, ktorý má presne rozdelené svoje úlohy. Základom je samotný obsah webu, ktorý vzniká každý deň. Okolo webu potom prebiehajú práce na sociálnych sieťach, marketingové aktivity a ďalšie organizačné kroky, ktoré výborne fungujú a preto je Lovino najlepší!

Prečo vzniklo Lovino

Lovino vzniklo ako spontánny nápad dvoch priateľov, kedy pri jednej večernej diskusii došlo aj na tému zoznamovania a posťažovania si nad situáciou, že je hrozne ťažké vybrať tú správnu zoznamku. Ako možné riešenie sa javil portál, ktorý by porovnával zoznamky a pomohol tak s výberom tej najlepšej. Po krátkej analýze trhu sa ukázalo, že v zahraničí je podobných portálov veľa, ale na Slovensku len pár a nie veľmi kvalitných.

Po krátkom premýšľaní padlo teda rozhodnutie na to, že najlepšie bude vytvoriť si vlastný portál, ktorý pomôže ako nám samotným, tak hlavne všetkým ostatným, kto rieši podobný problém ako my.

Kategorizácia zoznamiek

Zoznamky sú rôzne a sú rôzne zamerané. Na webe je preto niekoľko kategórií, ktoré ukazujú zoznamky, ktoré do týchto kategórií spadajú. Zoznamka teda môže byť zaradená vo viacerých kategóriách, pretože niektoré zoznamky sa špecializujú na rôzne skupiny užívateľov.

Porovnanie zoznamiek

Porovnanie alebo skôr prezentácia jednotlivých zoznamiek a hodnotení má pomôcť pri výbere tej najvhodnejšej pre každého návštevníka. Popis jednotlivej zoznamky potom ukazuje silné a slabé stránky, zastúpenie jednotlivých pohlaví, hodnotenie, najčastejšie otázky, počet užívateľov, klady a zápory, samotný popis, ale tiež ceny prémiového členstva.

Hodnotenie zoznamiek

Každá zoznamka je hodnotená návštevníkmi webu a je definovaná počtom hviezdičiek od 1 do 5. Redakcia webu potom v samotnom popise vyberie pozitíva a negatíva jednotlivých zoznamiek.

Kontaktné údaje

Prevádzkovateľom webu Lovino.sk je:

ATOKADO INC.
  • Registračné číslo firmy: 91973
  • Adresa: Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Marshallove ostrovy
  • PSČ: MH 96960
  • Štát: Marshallove ostrovy

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk