Grindr

Grindr

Aj vy už dlho hľadáte horúcu zoznamovaciu aplikáciu, zameranú najmä na ľudí patriacich do LGBTQI? Máme pre vás super tip – Grindr! Okrem toho, že je na trhu už od roku 2009 a je osvedčeným spôsobom zoznámenia sa, združuje viac než 30 miliónov ľudí a to znie veľmi sľubne. Práve tu nájdete všetkých LGBTQI orientovaných ľudí z vášho okolia, aj celého sveta. Platforma Grindr združuje homosexuálne orientovaných - gayov aj lezby, bisexuálov, transgender, či queer osoby, predovšetkým však všetkých, s otvorenou mysľou a bez predsudkov. Aplikácia je kompatibilná s iOS aj Android systémom na vašich mobilných telefónoch a inštalácia je úplne zadarmo. Krátka registrácia, ktorá vás čaká po inštalácii appky, má na výber viac, než len dve základné pohlavia, čo iste poteší všetkých, ktorí sa nevidia v primárnom určení muž - žena. Následne si pridáte prezývku a dátum narodenia, aplikácia určí vašu polohu a zoznamovanie sa môže začať! Celý layout aplikácie je veľmi jasný a ladený v tmavších tematických farbách.


Naša recenzia

Hodnotenie výkonnosti: 10/10

Prehľadnosť profilov: 9/10

Použiteľnosť aplikácie: 10/10

Bezpečnost: 9/10

Užívateľská základňa: 8/10

Popularita: 3/10

Za koga je mobilna platforma Grindr?
O Grindr Táto moderná zoznamovacia aplikácia je na trhu už pomerne dlho a združuje užívateľov, ktorí sa identifikujú ako členovia komunity LGBTQI. A čo presne to znamená? No jednoducho to, že ak ste gay, lezba, transgender osoba, queer, intersexuálni alebo bisexuálni ľudia, práve tu nájdete pre vás najzaujímavejšie profily ľudí, ktorí sa chcú tiež zoznámiť a v reálnom živote by ste ich možno nikdy nemali šancu stretnúť. Systém automaticky vygeneruje zaujímavé profily, na základe geolokácie, čiže polohy vás a iných užívateľov. To, či dôjde k skutočnému rande alebo si užijete len horúci online flirt, záleží len na vás. Ak hľadáte primárne ľudí na rozhovor o témach, ktoré by ste mohli mať spoločné, tak vedzte, že na tejto platforme nemusíte len loviť niekoho na rande, no môžete si aj príjemne, bez predsudkov, pohovoriť. Veľa užívateľov na tejto platforme sa prezentuje aj odvážnejšími zábermi, ktoré, podľa preferencií môžu jedných navnadiť a iných naopak čiastočne prekvapiť. Vekové rozmedzie užívateľov je vskutku rozličné, od mladých 18 ročných užívateľov až po zrelých ľudí, ktorí presne vedia, čo chcú.
Prednosti i mane
Aplikácia, ktorá je jasne zameraná na istu komunitu ľudí, s podobnými preferenciami.
Bezplatná a rýchla registrácia.
Možnosť komunikovať s ľuďmi z okolia aj z celého sveta.
Po registrácii máte možnosť vyskúšať si aplikáciu na skúšku bezplatne.
Voliteľné zdieľanie výsledkov HIV testu.
Možnosť blokovať profily, ktoré vás obťažujú.
Automatické generovanie užívateľov vo vašom okolí.
Stabilné miesto na trhu a pomerne veľký počet užívateľov.
Žiadne rušivé reklamy.
Profily nie sú overené, môžu sa vyskytnúť falošné profily a fotografie.
Veľa užívateľov nemá žiadnu fotku v profile.
Pomerne drahé členstvo, na využívanie plného potenciálu aplikácie, ktoré sa automaticky obnovuje.
Niektoré fotky užívateľov môžu pôsobiť neprimerane, pretože sú príliš explicitné a vyzývavé.
Recenzie aplikácie Grindr

Ako sa hovorí, za vyskúšanie nič nedáte a na Grindri to platí doslova, keďže skúšobná verzia, aj registrácia samotná, sú zadarmo. Nemajte obavy z rôznych predsudkov a pripojte sa k celosvetovej komunite LGBTQI, ktorej členovia podobne, ako aj heterosexuáli, hľadajú vášnivý flirt, kamarátov na pokec ale aj osobné stretnutia, ktoré môžu prerásť v niečo dlhodobejšie a stabilnejšie. Používanie aplikácie je intuitívne a jednoduché, dizajn moderný a možnosti na vyplnenie profilu skutočne premyslené. Užívateľská platforma je veľmi pestrá a dá sa povedať, že táto forma zoznámenia sa má aj na našom území veľmi slušné zastúpenie a je si z čoho vyberať. Ak vám nebude stačiť skúšobná verzia, predplaťte si niektorí z členských balíčkov a verte, že sa od Grindru už nebudete vedieť odlepiť. Nevýhodou je, že profily ani fotky nie sú kontrolované, takže predtým, než budete niekomu plne dôverovať, dobre si ho preťuknite.

Registrácia a prihlásenie sa

Aplikáciu Grindr si viete jednoducho stiahnuť do vášho mobilu cez App Store alebo Google Play. Celá inštalácia prebieha rýchlo a je bezplatná. Následne sa pomocou emailu alebo Facebookového konta zaregistrujete. Počas registrácie súhlasíte s podmienkami používania a rešpektujete zásady tejto aplikácie. Potom si vyberiete pútavú prezývku, zadáte váš dátum narodenia, vyberiete profilovú fotku a povolíte systému aplikácie používať vašu aktuálnu polohu. Jednoduché a rýchle, všakže?

Užívatelia a písanie správ

Po úspešnej registrácii sa ocitnete na domovskej stránke aplikácie, kde sa vám zobrazia zaujímavé profily z vášho okolia. Pod každým profilom máte aj údaj o tom, koľko kilometrov od vás sa užívateľ nachádza. Nato, aby ste si mohli prezerať všetky profily a nadviazať s nimi kontakt pomocou správ, si musíte predplatiť členstvo v podobe tzv. XTRA alebo UNLIMITED. Rozdiel je v tom, že XTRA členstvo vám odomkne 600 profilov a UNLIMITED absolútne všetky profily a všetky dostupné funkcie. Cena týchto členstiev sa pohybuje od 19.99€ / mesiac. Pre tých, ktorí nechcú ihneď investovať, sú po registrácii sprístupnené niektoré profily, s ktorými je možné nadviazať kontakt, prípadne si prezrieť ich fotky. Užívatelia tejto mobilnej aplikácie sa na fotkách radi prezentujú aj v odvážnejších pózach a sporo odetí, preto sem vstupujte s otvorenou mysľou a pripravení na skutočné dobrodružstvo.

Hlavné funkcie
  • Zoznamovacia aplikácia združujúca najmä členov komunity LGBTQI z vášho okolia, aj z celého sveta.
  • Automatické vygenerovanie zaujímavých profilov z vášho okolia na základe geolokačných služieb.
  • Zdieľanie odvážnych fotiek, zaujímavých pre LGBTQI komunitu.
  • Populárny spôsob ako nadviazať, aj reálny kontakt, s členmi, u nás ešte stále minoritnej, LGBTQI komunity a zažiť vzrušujúci flirt alebo romantický vzťah.
Bezpečnosť

Grinder miesto, kde používatelia zdieľajú aj diskrétne detaily, preto je dôležité dbať na bezpečnosť svojho profilu. Okrem klasických zabezpečení dbá Grind platforma aj na bezpečie ohľadom zdravia a priamo vo vašom profile si môžete vyplniť údaje o tom, kedy naposledy ste boli testovaní na HIV a aký je výsledok testu. Uletené? Ani nie, v dnešnej dobe rýchleho striedania životných i sexuálnych partnerov, priam nevyhnutné. V prípade, že na Grindri zažijete obťažovanie akéhokoľvek druhu, môžete užívateľov zablokovať a tak im zabrániť nadviazať s vami ďalší kontakt. Ak považujete za potrebné, môžete nekorektný profil aj ďalej nahlásiť, túto možnosť nájdete priamo v aplikácii.

Konačna ocjena mobilne platforme Grindr
Šéfredaktor fotografií
Lovino Admin
Šéfredaktorka Lovino.sk

V prípade, že hľadáte nové známosti v komunite homosexuálnych, bisexuálnych transgender, queer a iných zaujímavých ľudí, Grindr bude pre vás voľba číslo 1 na aktuálnom trhu. Vďaka jeho stabilnej pozícii a množstvu užívateľov, je šanca na nádejný románik naozaj veľká. V prípade, že vám nevadia ani odvážnejšie fotky užívateľov, či nevyhnutnosť zaplatiť si členstvo na využívanie všetkých funkcií platformy, budete s jej používaním pravdepodobne viac, než spokojní. Nezabúdajte však, že ani táto platforma nijako nekontroluje pribúdajúce profily a je možné, že narazíte na falošné profily, preto nezabúdajte aj na diskrétnosť zdieľania senzitívnych informácii, či záberov

Najlepšie zoznamky
Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
1 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk