Novazoznamka.sk

Miestnyflirt.com
1.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Nezbednezelania
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

Novazoznamka.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
4,7/10
1 500+ / 30+
Novazoznamka.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,5/10

Bezpečnosť zoznamky: 5,3/10

Prehľadnosť profilov: 4,3/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,8/10

Zákaznícka podpora: 4,8/10

Cena služby: 4,5/10

Novazoznamka.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka, kde sa môžeš bez registrácie zoznamovať a chatovať

Novazoznamka.sk je internetovou zoznamkou, ktorá ponúka možnosť nájdenia si partnera formou prémiových SMS a bez registrácie, či možnosti vytvorenia si účtu a profilu. Na hlavnej domovskej stránke tejto zoznamky vám ukáže vyhľadávací filter, kde zadáte rôzne kritériá ako napríklad pohlavie, ktoré hľadáte, lokalitu či vek. Po zadaní kritérií sa vám zobrazia inzeráty od ľudí, ktorí hľadajú vzťah. Ak by ste však vy sami chceli vložiť zoznamovací inzerát, tak sa vám to nepodarí. Inzeráty sú vložené priamo zoznamkou novazoznamka.sk. Počet inzerátov na tejto zoznamke je momentálne 211. Z toho 202 zoznamovacích inzerátov predstavujú ženy a 9 muži. Táto skutočnosť poukazuje na to, že šance k nájdeniu si partnera pokiaľ ste žena, sú veľmi nízke. Nemožno nepodotknúť, že takýto fakt len uberá na dôveryhodnosti a bezpečnosti celej internetovej zoznamky. Nachádzajú sa tu vo väčšine slobodní mladí ľudia vo veku 25-35, ktorí hľadajú najmä nezáväzný vzťah . Každý zoznamovací inzerát obsahuje fotografiu a informácie o danom inzerentovi ako vek, krátka charakteristka, lokalita alebo záľuby. To sú základné informácie, ktoré by mali postačiť k zisteniu, či vás osoba zaujala alebo nie. Následne ju môžete kontaktovať formou SMS správy.

Žiadna registrácia ani členstvo

Na tomto zoznamovacom portáli nie je nutná žiadna registrácia, členstvo a dokonca ani vlastnenie účtu. Toto všetko vám ušetrí síce dosť času, ale zníži vaše šance na nájdenie si partnera. Stránka nie je nijak spoplatnená, jedine komunikácia prostredníctvom SMS správ je.

Ako niekoho kontaktovať?

Cieľom každej internetovej zoznamky je poskytnúť ľuďom hľadajúcich spriaznenú dušu, nezáväzný vzťah či flirt akýkoľvek prostriedok komunikácie na diaľku. V prípade novazoznamka.sk to sú SMS správy. Zoznamka ponúka podporu k zaslaniu SMS správ a konkrétny postup. Ak vás niekto zaujal a chceli by ste nadviazať komunikáciu, ste povinný odoslať SMS správu na číslo 7774, kde napíšete kľúčové slovo TOP následne MENO osoby, ktorej chcete poslať SMS správu a v neposlednom rade svoj text správy. Najvýhodnejšie a najvyššiu šancu spätnej odozvy docielite tak, že hneď v prvej správe opíšete sami seba a spýtate sa pár vecí, ktoré by ste sa radi dozvedeli. Za odoslané SMS správy platíte normálne podľa taríf vášho mobilného operátora, ale za každú prijatú SMS sa vám účtuje poplatok do 1,606€.

Novazoznamka.sk Funkcie

Vyhľadávanie s možnosťou zadania základných kritérií

Hľadanie a prehľadávanie medzi zoznamovacími inzerátmi je úplne jednoduché. Do vyhľadávacieho filtra máte možnosť zadať pohlavie, o ktoré sa zaujímate, rozmedzie veku, v ktorom sa vaša predstava ideálneho partnera pohybuje a presnejšiu lokalitu/kraj. Pri hľadaní toho vyvoleného alebo vyvolenej máte k dispozícii v každom inzeráte fotografie krátku charakteristiku o danej osobe. Táto charakteristika väčšinou zahŕňa len tie informácie, ktoré inzerent chce aby ste vedeli. Preto ak vás náhodou niekto očarí, je nutná ďalšia komunikácia, pri ktorej sa môže zdať, že zistíte ďalšie informácie, ktoré sa vám už nemusia pozdávať a prídete o čas a aj o peniaze za prijaté SMS správy.

Komunikácia formou SMS správ

Táto zoznamka sa rozhodla pre komunikáciu prostredníctvom SMS správ. Ak vás niekto zaujme, máte možnosť podľa pokynov webstránky kontaktovať osobu touto cestou. Odoslané textové správy sú účtované klasicky podľa cenníka vášho mobilného operátora, ale všetky prijaté vyžadujú poplatok v najvyššej výške 1,606€. Takáto komunikácia môže byť z časti aj nevýhodnou, nakoľko správy si vymieňate v podstate cez tretiu osobu, nakoľko telefónne čísla inzerentov nie sú sprístupnené musíte napísať na číslo určené administrátorom tejto internetovej zoznamky a to 7774. Komunikácia týmto spôsobom môže mnohým ľuďom vytvárať obavy a otázky, či si naozaj píšu s osobou, ktorú videli na zoznamovacom inzeráte.

Zoznamka funguje na báze zoznamovacích inzerátov

Známosť alebo potencionálneho partnera si tu hľadáte prostredníctvom zoznamovacích inzerátov, ktoré sú vložené priamo internetovou zoznamkou. Takýto spôsob je nám pomerne každému známy, priehľadný a rýchly. Dokážete dostať tie najzákladnejšie informácie na jednom mieste. Každý inzerát obsahuje fotografiu a určité informácie a charakteristiku o danej osobe. Pokiaľ by ste chceli vložiť inzerát vy, nebude to pre vás možné. Táto zoznamka neponúka možnosť pridania zoznamovacieho inzerátu tak ako ani založenia účtu a profilu.

Novazoznamka.sk Cenník VIP členstva

Bez účtu

Vyhľadávanie podľa kritérií
Prezeranie zoznamovacích inzerátov a informácii o inzerentoch
Možnosť nadviazania SMS komunikácie s človekom, ktorý vás oslovil (cena každej prijatej SMS je do výšky 1,606 €)

Novazoznamka.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Nie je potrebná registrácia
Jednoduchá manipulácia s webstránkou

Nevýhody

Pomer žien a mužov je nevyrovnaný – 4%mužov a 96% žien
Nemožnosť vytvorenia účtu
Komunikácia cez SMS a cez tretiu osobu, čo spôsobuje neistotu a obavy, či si vôbec reálne píšete s tým človekom, s ktorým ste plánovali

Novazoznamka.sk pre užívateľov

Výhody

Nie je potrebná registrácia
Jednoduchá manipulácia s webovou stránkou
Možnosť vyhľadávania podľa vami zadaných kritérií
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál novazoznamka.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Táto internetová zoznamka na mňa pôsobí nedôveryhodne a podozrivo. Tento môj úsudok sa skladá hneď z viacerých dôvodov. Stránka ponúka možnosť chatu a komunikácie bez nutnosti registrácie, či vlastnenia účtu na zoznamke. Znie to z prvého okamihu zaujímavo, ale nevidím to ako niečo praktické pri hľadaní partnera či hocijakej inej známosti. Celý proces hľadania si akéhokoľvek vzťahu a novazoznamka.sk funguje na princípe zoznamovacích inzerátov, ktoré sú vopred dané administrátormi. Nie je tu ani možnosť, pridať zoznamovací inzerát, pokiaľ by ste chceli. Jediné čo sa na webstránke dá, je teda hľadať v ponuke a kontaktovať formou SMS osoby, ktoré vás zaujali. Komunikácia prebieha tiež dosť skepticky. Vaše správy odosielate na pár miestne číslo, z ktorého následne aj dostanete odpoveď. Budí to neistotu a obavy, či si vôbec píšete s reálnym človekom. V neposlednom rade spomeniem pomer žien a mužov čo je 202:9 v prospech mužov. Takýto pomer neposkytuje vysoké šance k nájdeniu si partnera. Muži si síce vybrať vedia, ale ženy majú výber z množstva, ktoré je až výsmešné. Stránku neodporúčam už len z týchto dôvodov.

Novazoznamka.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (2)
Barbora, 24 rokov

Na novazoznamka.sk som našla minimum mužov vo všeobecnosti. Ako si má človek na zoznamke nájsť partnera, pokiaľ je ponuka nízka a nie je ani možnosť registrácie? Za mňa určite nie.

ÁNO 0 NIE 0
Juraj, 34 rokov

Vďaka novazoznamka.sk som našiel veľmi správne dievča. Zatiaľ sme stále len v komunikácii cez SMS. Zatiaľ si spolu veľmi dobre rozumieme, ale nechcem nič prekrikovať, však veď uvidíme kam nás to dovedie.

ÁNO 0 NIE 0
Petra, 29 rokov

Na novazoznamka.sk som prišla najmä kvôli tomu, že si chránim svoje údaje a nechcem ich nikde poskytovať pokiaľ nemusím. Preto som túto zoznamku vnímala ako dobrú voľbu. Vedela som si bez registrácie pozrieť mužov, ktorí hľadajú vzťah. Bolo ich tam síce veľmi málo, ale oslovila som jedného, ktorý mi bol sympatický. Poslala som preto SMS správu, podľa požiadaviek zoznamky. SMS správa mi prišla aj recipročne, ale zo zvláštneho čísla. Preto som ďalej v komunikácii nepokračovala, pretože sa mi to zdalo čudné a nedôveryhodné.

ÁNO 0 NIE 0
Marcel, 33 rokov

Túto zoznamku som objavil nedávno a skúsil osloviť pár dievčat. Dostala sa mi od nich aj odozva, momentálne som v komunikácii s dvomi ženami a vyzerá to celkom sľubne. Snáď to tak aj ostane a dostanem príležitosť s jednou z nich sa stretnúť.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk