TajneFlirty.com

Laskavokoli.com
1.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
2.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
Nezbednezelania
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

TajneFlirty.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
7,9/10
15 000+ / 30+
TajneFlirty.com

Použiteľnosť stránok a funkcie: 8,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 8/10

Prehľadnosť profilov: 8/10

Potenciál nájdenia partnera: 7,8/10

Zákaznícka podpora: 7,8/10

Cena služby: 7,8/10

TajneFlirty.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka TajneFlirty.com pre nadviazanie flirtu

Zoznamka TajneFlirty.com je tu pre všetkých, ktorí chcú uniknúť bežnej rutine a spoznať zaujímavých ľudí na nezáväzný vzťah. Prestaňte sa nudiť a skúste sa registrovať na túto zoznamku, kde vás nikto neodsúdi za to, že ste vo vzťahu. Zoznámia sa tu slobodní aj zadaní jedinci, ktorí na tejto webovej stránke môžu bez obmedzenia chatovať, flirtovať a dohovárať si reálne schôdzky. Nenechajte sa zmiasť názvom zoznamky. Aj keď predovšetkým cieli na zrelých užívateľov, registrovať sa na ňu môžu všetci ľudia starší ako 18 rokov. TajneFlirty.com vám zaručuje diskrétne prostredie, bezpečie a súkromie pri zoznamovaní a kontrolu všetkých profilov. Na tomto portáli vyhľadáte anonymne zaujímavé kontakty a nemusíte mať na ňom nahranú profilovú fotku.

Registrácia na zoznamku krok za krokom

Profil máte vytvorený za okamih. Prejdete rýchlou registráciou a zvolíte, aké pohlavie hľadáte a v akom vekovom rozmedzí. Vyberte svoje pohlavie, vek, kde žijete, či ste vo vzťahu a aký je váš vzhľad. Nakoniec napíšte svoju prezývku s heslom a svoju registráciu potvrďte prostredníctvom aktivačného odkazu vo svojom emaile. Po týchto krokoch ste kúsok od toho, aby ste sa spojili s ostatnými ľuďmi, či už s mužmi alebo ženami. Rozšírte si sociálny okruh a spoznajte nových priateľov a nájdite si nového milenca.

Funkcie zoznamky TajneFlirty.com

Zoznamku môžete používať nielen na počítači, ale tiež na svojich mobilných zariadeniach. Úvodná stránka po potvrdení registrácie je prehľadná. Podľa potreby môžete doplniť svoj profil a upraviť vyhľadávanie, napríklad z akého kraja má váš budúci partner byť a v akom vekovom rozmedzí. Kedykoľvek si môžete prezrieť členov vo svojom okolí a zistiť, kto je práve online. Vo svojom profile máte prístup k pošte a môžete pridávať užívateľov do obľúbených. Zároveň si môžete zahrať hru „Pekná alebo nie“, kedy hodnotíte fotografie ostatných užívateľov.

Nákup kreditov pre zasielanie správ

Správy smiete zasielať až po zakúpení kreditov. Nemusíte sa obávať žiadnych pravidelných platieb ani skrytých poplatkov. Platíte len za to, čo využijete. Jeden kredit znamená jednu správu alebo jeden flirt. Záleží na vás, koľko kreditov si nakoniec zakúpite. Ako novo registrovaní môžete využiť zlacnené kredity, čím vás zoznamka motivuje k ich kúpe. Môžete si vybrať balíčky s 4, 10, 20, 50 alebo 100 kreditmi. Čím viac si ich kúpite, tým výhodnejšia bude konečná cena.

Správa, kontrola a zmazanie profilu

Svoj profil môžete kedykoľvek zmazať. Túto možnosť nájdete na stránke služieb. Váš profil je okamžite vymazaný, o čom dostanete potvrdenie na email. Stratíte tým však všetky spojenia, správy a kredity. Na svoj profil môžete kedykoľvek nahrať profilovú fotografiu. Podpora webu kontroluje všetky fotky manuálne a musia spĺňať určité kritériá. Zároveň je kontrolovaný aj váš profilový text. Ten nesmie obsahovať email, adresu ani telefónne číslo. Zoznamka vám pomáha zoznámiť sa a dostávate od nej spojenie na ľudí, ktorí spĺňajú vaše kritéria. Aj tieto osoby dostanú váš profil ako spojenie.

TajneFlirty.com Funkcie

Spojenie

Zoznamka pre vás nájde tie najlepšie spojenia a navrhne vám vhodných partnerov na základe kritérií vo vašom profile. Pokiaľ chcete ukázať čo najviac vhodných spojení, zvoľte väčšie vekové rozmedzie a okolité kraje.

Obľúbení užívatelia

V prípade, že sa vám niekto bude páčiť a nechcete ho stratiť z dohľadu, pridajte si ho do listu obľúbených. Neponechávajte nič na náhodu a sympatických ľudí oslovte. Môžete im poslať správu alebo žmurknutie.

Vyhľadávanie užívateľov

Užívateľov vyhľadáte podľa mnohých kritérií. Filtrovaním užívateľov stúpa pravdepodobnosť, že narazíte na vysnívaného partnera. Vyhľadajte ho podľa pohlavia, veku, profilov s fotkami, vzhľadu alebo online stavu.

Hra „Pekná alebo nie“

Hra „Pekná alebo nie“ zobrazuje fotografie mužov a žien – záleží na tom, aké pohlavie preferujete. Môžete darovať lajk pre vyjadrenie sympatií alebo krížik pre prezretie ďalšieho profilu. Vďaka tejto hre zistíte, s kým máte obojstranné lajky.

Kredity PRE VIP

Zaplaťte si kredity, ktoré slúžia na to, aby ste mohli niekomu zaslať správu alebo žmurknutie. Na výber máte od jedného do 300 kreditov. Pre predstavu, aké sú ceny: za 5 kreditov zaplatíte 4€, za 25 kreditov 29,99€ a za 50 kreditov 54,99€.

Žmurknutie PRE VIP

Oslovte užívateľov iným spôsobom ako správou. Pošlite im žmurknutie a vyberte jednu z ponúkaných možností: Pekný profil, Páči sa ti môj profil, Nechceš byť môj tajný flirtík, Čo by si rád(a) na raňajky alebo Zdá sa mi, že sa k sebe perfektne hodíme.

Zaslanie správ PRE VIP

Pošlite za jeden kredit správu tomu, kto sa vám páči. Môžete v nej uviesť svoj kontakt, aby ste už mohli ďalej komunikovať zadarmo cez email, mobil alebo sociálnu sieť. Všetky prijaté správy nájdete v doručenej pošte.

TajneFlirty.com Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Posielanie správ
Žmurknutie

Za poplatok

Posielanie správ
Žmurknutie

Kredity

5 – 4,0€
8 – 9,99€
25 – 29,99€
50 – 54,99€
100 – 99,99€

TajneFlirty.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Na zoznamke sa nezaväzujete k členstvu
K dispozícii vám sú tisíce profilov
Na webe nechýba podrobné vyhľadávanie
Zoznamka vám ukáže vhodné spojenia
Väčšina funkcií je bez poplatku

Nevýhody

Za poslanie správy a žmurknutie platíte kredity
K profilom sa dostanú len registrovaní členovia
Mnoho užívateľov nemá nahranú fotku
Medzi profilmi sa môžu objaviť falošné

TajneFlirty.com pre užívateľov

Výhody

Každú minútu je online až tisíc členov, s ktorými môžete ihneď nadviazať konverzáciu, zaflirtovať si a dohovoriť si schôdzku
Vytvorenie profilu je úplne zadarmo a ostatní užívatelia tu hľadajú flirt bez úplaty. Spoplatnené je len posielanie správ a flirt žmurknutie.
Aj nevinný flirt môže prerásť v niečo viac. Či už sa rozhodnete pre flirt alebo vzťah, prostredie je anonymné a diskrétne.
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Web TajneFlirty.com nemá v zmluvných podmienkach žiadne zákernosti. Správy archivuje až po dobu šiestich mesiacov a môžete mu nahlásiť podvodný profil. Rozšírené vyhľadávanie vám umožní nájsť ideálneho partnera z vášho okolia. Záleží na vás, či sa filtrovaným užívateľom ozvete. Zoznamka má predpoklady sprostredkovať stovky flirtov z celej Slovenskej republiky medzi zrelými užívateľmi. Pokiaľ hľadáte flirt, ale aj vážny vzťah alebo priateľstvo, javí sa zoznamka vhodným miestom, kde toto všetko nájdete. Nákupom kreditov sa nezaväzujete k žiadnemu členstvu, čo robí zoznamku konkurencieschopnú.

TajneFlirty.com Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Nataša, 33 rokov

Aj keď nie som asi medzi zrelými ešte, zaregistrovala som sa na túto zoznamku a bola som milo prekvapená. Zatiaľ som nenašla výraznejšiu chybu, uvidím časom.

ÁNO 0 NIE 1
Olga, 54 rokov

Aj moje ročníky sú zaregistrované na tejto zoznamke, čo bolo pre mňa veľkým prekvapením. Dokonca som spoznala aj pár sympatických mužov z môjho okolia..

ÁNO 0 NIE 1
Adela, 35 rokov

Jediné, čo mi naozaj vadí je spoplatnenie správ akýmsi kreditovým systémom...Pár som ich poslala, ale odpovede som sa nedočkala, pre mňa trochu sklamanie, ale za to asi zoznamka nemôže..

ÁNO 2 NIE 0
Matúš, 41 rokov

Som doslova nadšený! Aj keď za poslanie správy sa platí nejaké to euro, hneď sme si vymenili kontakty a teraz už komunikujeme cez facebook, čo je úžasné.

ÁNO 1 NIE 1

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk