NajdiSvojeFlirty.com

NajdiSvojeFlirty.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
4,4/10
28 000+ / 30+
NajdiSvojeFlirty.com

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 4,7/10

Prehľadnosť profilov: 4/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,3/10

Zákaznícka podpora: 4,7/10

Cena služby: 4,3/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
6195 ľudí online

Patrik
Patrik, Vek: 26
Nela
Nela, Vek: 24
Lucie
Lucie, Vek: 23

NajdiSvojeFlirty.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

NajdiSvojeFlirty.com – zoznamka premyslená do detailov

NajdiSvojeFlirty.com je moderná zoznamka pre každého z nás, na veku tu naozaj nezáleží. Stačí len byť otvorený. Užívateľsky príjemný dizajn, veľmi nápadité profily, profilové fotografie, vysoká miera flexibility a jednoduché ovládanie. S profilmi chatujete využitím virtuálneho kreditu. Ten sa vám každej správy zníži a po dosiahnutí nuly si ho musíte dobiť, inak nebudete môcť pokračovať, systém je zautomatizovaný. Stránku a chat si bohužiaľ, nebudete môcť vyskúšať v rámci skúšobnej verzie, pretože aj na prvé oslovenie si potrebujete zakúpiť kredit. Využiť môžete akciovú ponuku – 3 kredity len za 1,99€. Ak práve nepatríte k programátorom alebo máte vyšší vek a bojíte sa ovládania, máme dobré správy - tu budete vždy vedieť, kam kliknúť.

Registrácia na NajdiSvojeFlirty.com – efektívne a rýchlo

Zoznamka aj chat vyžadujú registráciu, v ktorej špecifikujete vaše pohlavie, koho hľadáte (možnosť zoznamky LGBT), dátum narodenia, bydlisko, email, užívateľské meno a silné heslo. Zadaním týchto krokov súhlasíte automaticky s podmienkami stránky a spracovaním vašich osobných údajov. Ak súhlasy neposkytnete, systém vás nepustí do ďalších krokov. Na emailovú adresu vám zašlú potvrdzovací email pre dokončenie aktivácie konta.Po kliknutí na link v emaili odsúhlasíte všetky požadované políčka samozrejme, máte možnosť aj odmietnuť poskytnutie súhlasu – avšak nebudete môcť pokračovať. Pred vstupom do chatu či vyhľadávania na vás opäť vyskočí časť s potvrdením súhlasov, stránka sa tým chráni proti zneužitiu osobných údajov a dodržiava GDPR.

Požadované informácie do profilu

Do akej miery o sebe prezradíte informácie, to je už len na vás. Opačnému pohlaviu v profile môžete vyezradiť osobné údaje typu výška, bydlisko, hmotnosť, rodinný stav, či fajčíte, pijete, koľko detí máte (prípadne nemáte), zdieľať môžete aj vaše vzdelanie, prácu. Stránka sa vás popýta aj na tetovanie či piercing, čo iné stránky nemajú. Kvalitná fotografia dokáže zázraky, stránka je celkovo zameraná na kvalitné fotografie. Identifikačné údaje ako je email (povinnosť pri registrácii) a dátum narodenia či aktuálny vek (povinná informácia) sa ostatným chatujúcim nezobrazia. Funkcie chatu sa nachádzajú na bočnej lište vľavo, notifikácie sú vždy zvýraznené zelenou farbou, aby upútali vašu pozornosť.

Členstvo na stránke NajdiSvojeFlirty.com

Ak hľadáte rozptýlenie či príjemný chat, ste na správnom mieste – zadajte e-mailovú adresu a uvidíte, ako rýchlo všetko prebehne. Bez verifikácie emailu vás systém totiž nepustí ďalej. Môžete kedykoľvek nesúhlasiť, to však pozastaví vašu registráciu a nebudete sa môcť dostať k profilu. Uvítací bonus táto stránka neposkytuje, dokonca aj prvá správa kontaktom je spoplatnená. Pre chatovanie budete potrebovať kredity. A bodka. Za balíček doplnených kreditov môžete zaplatiť kreditnou či debetnou kartou Mastercard či Visa, iná možnosť nie je k dispozícii. Ak nie ste majiteľom karty, kredity si nebudete môcť zakúpiť. Transakcia sa vo výpise z účtu zobrazí ako anonymná – s popiskom KarmaDigital a číselným kódom, takže nikto nebude mať ani len tušenie, čomu sa venujete vo voľnom čase. Server neposkytuje automatické predplatné a obnovu balíčka – táto informácia sa objaví aj pri dobíjaní kreditov. Kredity preto vždy musíte zakúpiť novým zadaním údajov z vašej karty.

Ako zrušiť účet na NajdiSvojeFlirty.com?

Vyhľadajte sekciu Nastavenia na hlavnej obrazovke, je naozaj jednoduché ju nájsť, mie je skrytá, ako na iných stránkach. Samotné zrušenie účtu trvá asi desať sekúnd, nemusíte ho nikde potvrdzovať či verifikovať, účet sa zruší automaticky bez čakania a bez zbytočných otázok. Za nás jeden z naj procesov týchto stránok.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

NajdiSvojeFlirty.com Funkcie

Mailová schránka

Mailová schránka predstavuje prehľad užívateľov, ktorí vás kontaktovali alebo ktorých ste kontaktovali vy. Musíte maťž však kredity. Schránka vám zobrazí každú správu, dokonca aj bez kreditu – odpovedáte však len s kreditmi. Kliknite na užívateľa a následne sa vám zobrazí vzájomná komunikácia. Notifikácie o správach budete dostávať, aj ak nebudete online, takže neprídete ani o jeden kontakt. Stačí si len občas kontrolovať mailovú schránku.

Členovia chatu

Táto funkcia obsahuje všetky profily, vyhovujúce vaším kritériám vyhľadávania. Vrchná časť prezentuje profily, ktoré sú práve aktívne, teda online. V každom okamihu dňa je ich naozaj extrémne veľa, takže ak aj nebudú vaše kontakty k dispozícíi, určite si nájdete nových priateľov či diskutujúcich.

Moji návštevníci

Sumár prehľadne zoradených profilov, ktoré navštívili a prezerali si informácie o vás. Ak vás zaujali a chceli by ste ich skontaktovať, kliknite na profil, čím sa vám zobrazia detailné informácie o príťažlivom náprotivku. Vyberte si typ flirtu (od nevinných až po sexi) a odošlite – máte na výber od chuti na sex, cez jemné maznanie, prípadne small talk s novou známosťou. Flirt odosielate zdarma, bez potreby kreditov.

Moje flirty

Lajky od ostatných dokážu nielen zdvihnúť sebavedomie, ale aj skrášliť deň. V tejto časti uvidíte profily užívateľov, ktorí sú vami fascinovaní tak, že vám ponúkajú flirt. Rozhodnete sa flirt prijať a nadviažete konverzáciu? To je už na vás. Nezabudnite si však opäť dobiť kredity.

Nastavenia

Tu nájdete prispôsobenie vašich funkcií presne podľa vašej nálady. V tejto sekcii je možné zmeniť meno, heslo, nastaviť odosielanie emailov, prípadne zrušiť konto. Nájdete tu aj funkciu odhlásenia a finálnu deaktiváciu účtu.

NajdiSvojeFlirty.com Cenník VIP členstva

10 kreditov

12,29€

VIP

50 kreditov

53,99€

VIP

100 kreditov

99,99€

VIP

200 kreditov

187,99€

VIP

NajdiSvojeFlirty.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Zaregistruje sa už za desať sekínd a bez poskytovania osobných údajov!
Zaujímavé kontakty priamo z vášho mesta či obce, lokálni partneri
Ženy, muži, babky, dedkovia, zvodné aj zaujímavé ženy, ženatí, le aj slobodní – všetko, o čom ste kedy snívali, je na dosah na tejto stránke.
Prezerajte si milióny reálnych fotiek, prístup máte naozaj do každého profilu – bez blokovania

Nevýhody

Za profilom sa môže skrývať ktokoľvek, pretože chýba proces verifikácie užívateľov, stačí, ak máte emailovú adresu.
Profily sú síce super sofistikované a držia komunikačnú líniu, niekedy je však zrejmé, že ide o robota, prípadne automatizovanú odpoveď.
Úplná absencia kreditov zadarmo na uvítanie, takže nemáte šancu si chat v reále vyskúšať. Zaplatiť tak musíte už od prvej správy, napriek tomu vám systém ponúkne výhodný balíček.

NajdiSvojeFlirty.com pre užívateľov

Výhody

Obrovské množstvo kontaktov z vášho okolia, lokálne známosti, za ktorými nemusíte cestovať ďaleko. Ak ste pán, našli ste svoj raj, kde na vás budú stáť kočky rad. Ak ste dáma, takisto si nájdete toho pravého, to vám garantujeme. Možno to bude trvať trošku dlhšie, lebo mužov je tu pomenej, ale o to to bude lepšie.
Čo všetko očakávať od NajdiSvojeFlirty.com? Všetko, na čo si len pomyslíte. Láska a sex nechodí po horách, ale po ľuďoch - a v každom veku. Či si chcete nájsť známosť na milovanie, prípadne diskutovať na horúce témy ako sex, erotika, sexi fantázie či stretnutia za účelom spoločného milovania – áno, aj to je tu.
Moderná a takmer nonstop aktualizovaná zoznamka. Profily na chate odpovedajú a reagujú veľmi rýchlo, nenechajú vás čakať. Potešte sa krásnymi fotkami tajomných lokálnych známostí, ktoré sa môžu stať realitou. Lokálna, slovenská verzia úspešného modelu zoznamiek, ktorá dokonale funguje v zahraničí, je konečne k dispozícii aj pre nás, náročných.
Screenshot

Môj názor na NajdiSvojeFlirty.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Dobrý výkon developerov, premakaná zoznamka s chatom, realistická a super je najmä lokálne zameranie na ľudí z okolia. Nemáte pocit, že by ste rozprávali s počítačom či automatom, ale reálnym človekom na druhej strane. Skvelá príležitosť na strávenie voľných chvíľ, ak nemáte práve niekoho poruke, prípadne prší, ste doma či cestujete, ale vážny vzťah a polovičku na celý život na tejto platforme asi nenájdete.

NajdiSvojeFlirty.com Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (3)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (1)
Juraj, 29 rokov

o ja viem, i sa mi tu pi. Akoe baby s fajn, pokecme, u som si tu naiel aj kamoky a dokonca z vedajej ulice, ale to je tak asi vetko. Trvim tu denne naozaj vea asu a platm si aj kredity, ale je to skr ako zbavka. U som sa tak nejak zmieril, e tu svoju Snehulienku nenjdem. Ale aspo sa zabavm.

ÁNO 1 NIE 0
Karina, 42 rokov

Boe, baby, len sem a sem. Tu s tak chlapi, e a! Nehadm romantiku, ani vny vzah, ale v takto dobrodrustvo som ani zaleka nedfala. Za ma vetkch dvadsa prstov hore. upa!

ÁNO 2 NIE 0
Rozália, 58 rokov

Toto je op len al chat, kde vm povedia, e si njdu lsku aj dchodcovia. Neverte tomu. Som tu u dva mesiace, oslovujem kdekoho, nikto mi neodpoved a nechce sa stretn. To, e som pred dchodkom, neznamen, e nemm chu na sex, ale nemm s km.

ÁNO 1 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk