Partneri.sk

Nezbednezelania
1.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
3.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných

Partneri.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
4,4/10
10 000+ / 30+
Partneri.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,8/10

Bezpečnosť zoznamky: 4,5/10

Prehľadnosť profilov: 3,8/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,3/10

Zákaznícka podpora: 4/10

Cena služby: 5,3/10

Partneri.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka, ktorá je úplne zadarmo

Zoznamka partneri.sk sa prezentuje ako zoznamovací portál, ktorý je zameraný na spájanie užívateľov s cieľom nájdenia im vážneho vzťahu. Na zoznamke je aktívnych 10 000 užívateľov, čo poskytuje tisíce možností nájdenia si priateľstva, vzťahu či nezáväznej komunikácie alebo spríjemneniu chvíľ na internete. Je určená pre ľudí s heterosexuálnou orientáciou takisto ako aj pre ľudí s gay a lesbickou sexuálnou orientáciou. Zoznamka funguje už 16 rokov, čo môže vzbudzovať pocit dôveryhodnosti a funkčnosti. Ľudia si tu pošlú 200 000 správ mesačne, čo je poukazuje na to, že na tejto zoznamke je nejaký ten pohyb. Na to, že partneri.sk je úplne zadarmo ponúka svojim užívateľom mnohé funkcie ako chat, správy, alebo aj funkcie „Páčia sa mi“ a „Páčim sa“. Vyhľadávanie je pomerne jednoduché a ponúka filter, kde je možné zadať pár kritérií hľadania. Vďaka tomuto filtru máte možnosť zúžiť výber svojich možných budúcich partnerov či priateľov podľa vašich preferencií. Takisto vám táto internetová zoznamka ponúka aj možnosť regionálneho vyhľadávania na základe vašej lokality, čo je užitočné najmä pokiaľ chcete, aby sa vaša budúca polovička nachádzala vo vašom okolí. Pri oslovení konkrétneho užívateľa máte možnosť odoslania správy priamo na stránke tejto zoznamky. Napriek tomuto zoznamka však ponúka aj funkciu chatu, kde po overení vášho telefónneho čísla máte možnosť komunikovať v otvorenom chate aj s viacerými ľuďmi naraz. Výhodou je, že komunikujete v reálnom čase, vidíte kto je prihlásený a to môže vaše zoznamovanie značne urýchliť.

Registrácia na partneri.sk

Pri registrácii na partneri.sk potrebujete pár minút na vyplnenie základných informácií o vás. Ako prvé zadáte svoj e-mail, heslo a používateľské meno či prezývku. Následne vyplníte o sebe osobnostný dotazník, kde zadávate údaje ako výška, typ postavy, etnikum, rodinný stav a mnohé iné. Spolu sa v tomto dotazníku nachádza 28 políčok, ktoré ste povinný vyplniť. Najlepšie bude, pokiaľ osobnostný dotazník vyplníte tak, aby sedel na vašu osobu a zodpovedal realite. Tieto informácie o vás môžete potom hocikedy zmeniť v záložke „Profil“.

Členstvo na zoznamke je bezplatné

Partneri.sk vám ponúka všetky svoje služby úplne zadarmo. Nemusíte sa báť žiadnych skrytých poplatkov. Všetky funkcie dostupné na tomto zoznamovacom portáli môžete využívať bez obmedzení a v plnom rozsahu. Bohužiaľ, pri takomto bezplatnom fungovaní zoznamky sa tu môžete veľmi ľahko stretnúť s falošnými správami alebo rôznymi nepríjemnými výstrelkami.

Zrušenie účtu na partneri.sk

Pokiaľ si želáte zrušiť svoj účet, stačí vám na to pár kliknutí. Je to naozaj rýchle, jednoduché a bez akéhokoľvek čakania. Keďže je zoznamka bezplatná, nemusíte riešiť akékoľvek zrušenie platieb. Stačí vám nájsť od záložkou „Nastavenia“ možnosť „Zmazať účet“ , kde zadaním svojho hesla natrvalo zmažete svoj účet a všetky svoje údaje či správy.

Partneri.sk Funkcie

„Páčia sa mi“ a „Páčim sa“

Pri hľadaní partnera vo všeobecnosti je dôležitá vzájomná príťažlivosť a náklonnosť. Vďaka funkciám „Páči sa mi“ a „Páčim sa“ si môžete označiť ľudí, ktorí vás zaujali a takisto zistiť, komu sa páčite vy. Možno sa vám pošťastí a nájdete týmto spôsobom niekoho, kto prejaví náklonnosť recipročne. Je to skvelá pomôcka k určitému „uloženiu“ si ľudí, ktorí vás zaujali a následnému možnému spoznávaniu pomocou súkromnej správy.

Možnosť otvoreného chatu s viacerými užívateľmi naraz

Partneri.sk má okrem súkromných správ funkciu skupinového chatu, kde sa dostanete po overení vášho telefónneho čísla. Tu máte možnosť rozhovoru s práve prihlásenými používateľmi v tzv. miestnosti, kde môžete osloviť jednou správou viac užívateľov a následne ak sa vám niekto zapáči, pozvať do súkromného chatu. Pokiaľ sa stane, že dostávate správy od používateľov, o ktorých nemáte záujem, táto zoznamka vám umožňuje blokovať užívateľov, čo je na bezplatnej zoznamke dosť dôležité. Nikto z nás predsa nechce strácať čas a nervy nad nežiaducimi správami.

Základné vyhľadávanie a možnosť rozšíreného na základe určitých kritérií

Zoznamka ponúka vyhľadávanie podľa štandardných kritérií ako napr. pohlavie, vek, len s fotkou, práve prihlásení, či noví členovia. Sú k dispozícii aj rozšírené vyhľadávania požadujúce špecifickejšie kritériá. Toto špecifickejšie vyhľadávanie je možné realizovať vďaka kritériu lokality – regionálne vyhľadávanie, na identifikáciu ľudí vo vašej lokalite.

Zobrazovanie prihlásených ľudí

Pokiaľ vyžadujete komunikáciu v reálnom čase, táto internetová zoznamka vám ponúka funkciu, ktorá vám umožňuje vidieť práve aktívnych užívateľov. Vďaka tomuto, nemusíte čakať hodiny či dni na nejakú správu od užívateľa, na ktorú sa celkom možne nedočkáte odpovede. Stačí vám napríklad napísať do skupinového chatu a vyzvať niekoho ku komunikácii a už len spoznávať potencionálneho partnera.

Noví užívatelia

Pod záložkou „Noví“ máte možnosť vidieť najnovšie zaregistrovaných užívateľov. Takáto funkcia je pre vás výhodná najmä vtedy, ak ste už na zoznamke dlhší čas a už máte prezretých viacerých užívateľov, bez toho aby vás oslovili. Týmto spôsobom sa vám takpovediac vyfiltrujú dlhodobejší užívatelia a máte možnosť vidieť a prezrieť si profily „čerstvých“ užívateľov na tejto zoznamke.

Partneri.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Online skupinový chat a súkromné správy
Možnosť označiť ľudí, ktorí sa vám páčia
Možnosť vidieť, komu sa páčite
Možnosť skryť a zneprístupniť váš profil
Zobrazenie práve prihlásených užívateľov

Partneri.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Zoznamka je úplne zadarmo
Možnosť zistiť komu sa páčite
Zobrazovanie práve aktívnych užívateľov
Možnosť otvoreného chatu s viacerými užívateľmi naraz

Nevýhody

Výzor internetovej zoznamky partneri.sk je po grafickej stránke neestetický
Nižšia šanca nájdenia si mileneckého vzťahu
Nižšia šanca nájdenia si partnera pre seniorov, nakoľko početná skupina užívateľov sú mladí alebo ľudia stredného veku
Možnosť, že natrafíte na profily s falošnými údajmi

Partneri.sk pre užívateľov

Výhody

Zobrazenie práve aktívnych užívateľov
Členstvo na zoznamke je úplne zadarmo, rovnako ako aj registrácia
Vďaka dotazníku a stručnej charakteristike vo vašom profile si môžete zvýšiť šance o nadviazanie novej známosti
Možnosť vidieť komu sa páčite
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál partneri.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Parnteri.sk ako bezplatná internetová zoznamka ponúka svojim užívateľom mnohé funkcie, vďaka ktorým by mohlo byť hľadanie partnera či známosti jednoduchšie. Avšak bezplatnosť zoznamky kladie otázky, či ste na tomto v portáli v bezpečí a či sú tu vôbec nejaké šance o seriózne zoznámenie. Aj keď väčšina užívateľov hľadá vážny vzťah, veľmi často sa môže stať, že obdržíte správy od profilov s falošnými údajmi alebo správy nežiaduceho charakteru. V takomto prípade vám zoznamka umožňuje zablokovať jednotlivých používateľov, čo beriem ako užitočnú možnosť a plus. Vyhľadávanie na zoznamke sa realizuje postredníctvom vami zadaných kritérií, čo znamená, že vy si máte možnosť nájsť partnera či partnera na pár správ podľa vašich preferencií. Komunikácia je pomerne jednoduchá a partneri.sk disponuje aj možnosťou otvoreného skupinového chatu, kde môžete prehovoriť k viacerým ľuďom naraz. Oceňujem dlhoročné pôsobenie tejto zoznamky, no čo sa týka dizajnu je veľmi zastaralý. V dnešnej dobe ľudia uprednostnia stránky, ktoré lahodia aj oku a pre to sa môže stať, že si práve konkrétne túto zoznamku nevyberú. Pomer mužov a žien je priaznivý a celkom vyrovnaný, no otázkou ostáva, či používatelia tejto zoznamky berú zoznamovanie vážne. Preto ak zoznamovanie beriete vážne vy a chcete sa vyhnúť nepríjemnostiam, odporúčam vám vybrať si inú internetovú zoznamku než partneri.sk.

Partneri.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (2)
Melinda, 33 rokov

Ako dvojnásobne rozvedená matka s dvomi deťmi, som pri hľadaní ďaľšej známosti ani neuvažovala. Stránku partneri.sk mi poradila kamarátka a presvedčila ma, aby som to skúsila a založila si profil. Hneď v deň od založenia profilu som dostala pár správ od zaujímavých mužov. S niektorými som už dlhšie v kontakte a aj keď sa zatiaľ na osobné stretnutie necítim, viem že raz sa budem a s niektorým sa stretnem.

ÁNO 4 NIE 0
Zuzana, 37 rokov

Ocenila som bezplatnosť zoznamky, no malo to aj svoju cenu. Po zaregistrovaní sa som obdržala pár správ, z ktorých ani jedna nebola seriózna a zväčša to boli správy so sexuálnym podtónom či ľudia s falošnými profilmi.

ÁNO 2 NIE 0
Marián, 29 rokov

Konečne sa to podarilo! Som veľmi vďačný za skúsenosť na tejto zoznamke. Po dlhom hľadaní som konečne našiel ženu, ktorá mi nielen učarovala, ale aj zmenila život. Po pár týždňoch písania si formou správ sme sa stretli a môj život je krajším než kedykoľvek predtým. Randíme už pár mesiacov a cítim, že to je tá pravá.

ÁNO 1 NIE 0
Miroslav, 65 rokov

Hľadanie partnera beriem veľmi vážne a práve pre to som sa prihásil na viac zoznamiek. Partneri.sk bola jednou z nich, no nenašiel som tu ani jednu zaujímavú osobu, ktorá by bola blízko môjho veku. Orientácia na stránke bola pre mňa ako pre staršieho človek trochu obtiažna a chvíľu mi trvalo, kým som sa zorientoval. Po dlhej snahe a námahe, môj čas vyšiel na zmar a tak som si účet deaktivoval. Snáď sa mi prostredníctvom inej internetovej zoznamky podarí nájsť niekoho, kto mi spríjemní ostávajúce roky môjho života.

ÁNO 5 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk