Zomka.net

Nezbednezelania
1.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
3.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných

Zomka.net Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
4,8/10
4 000+ / 30+
Zomka.net

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,5/10

Bezpečnosť zoznamky: 4,5/10

Prehľadnosť profilov: 5/10

Potenciál nájdenia partnera: 5/10

Zákaznícka podpora: 4,8/10

Cena služby: 5,3/10

Zomka.net Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Internetová bezplatná zoznamka, ktorá ponúka rýchle a efektívne zoznámenie

Zoznamka zomka.net je určená pre užívateľov všetkých vekových kategórií zo Slovenska a Česka. Prezentuje sa ako zoznamovací portál, ktorý je úplne bezplatný pre všetkých užívateľov, zaručuje efektívne a seriózne zoznámenie a ponúka množstvo funkcií. Na tomto portáli je registrovaných vyše 4 000 užívateľov, no je tu možnosť nájdenia si partnera aj bez registrácie formou verejných zoznamovacích inzerátov. Registrovaným užívateľom zomka.net poskytuje online chat v reálnom čase či neobmedzené vyhľadávanie kontaktov v databázach. Môže sa zdať, že pri takejto voľnosti hľadania budú vaše údaje ľahko zneužité, ale máte možnosť v nastaveniach vášho profilu určiť, kto môže vedieť informácie o vás, ba dokonca, kto smie vidieť vašu profilovú fotografiu či váš profil vo všeobecnosti. Formou online chatu viete komunikovať len s ľuďmi, ktorým schválite žiadosť o kontakt alebo naopak, a to zaslaním správy. Následne po schválení tejto žiadosti sa vám daný užívateľ zibrazí v priečinku „Kontakty“. Svojich partnerov viete vyhľadávať podľa rozsiahlych kritérií a požiadaviek bez obmedzenia, čo vám síce dopomôže k možnému nájdeniu niekoho, kto vás zaujme, ale dosť obsiahle vám to zúži výber spomedzi užívateľov. Funkcie, ktoré ponúka zomka.net sú koniec koncov všetkým, čo vám k hľadaniu si partnera cez internet postačuje.

Registrácia na zomka.net vám zaberie pár minút

Počas registrácie na zoznamke sa celý čas riadite pokynmi. Pre štart v lovení svojej budúcej lásky potrebujete zadať svoje pohlavie, vek, aké pohlavie hľadáte, oblasť, v ktorej sa nachádzate resp. žijete a na záver je potrebné poskytnúť svoj e-mail a vytvoriť prihlasovacie údaje. Po registrácii si môžete svoj profil doplniť, upraviť a „vyperličkovať“ podľa vašich predstáv, avšak mal by vás vystihovať čo najpresnejšie a najpodobnejšie realite.

Úplne bezplatná zoznamka? To si píš!

Členstvo na zomka.net je úplne bezplatné a neskrýva žiadne skryté poplatky. Bezplatné zoznamky väčšinou majú množstvo užívateľov s menej aktívnymi kontami. Všetko má svoje pre a proti. Ako užívateľovi vám toto bezplatné členstvo poskytuje dostatok funkcií k možnému nájdeniu si partnera cestičkami digitálneho sveta. K hľadaniu si partnera vám stačí online chat, neobmedzené vyhľadávanie v databázach zoznamky a takisto možnosť prezerania profilov. A toto všetko a aj viac táto zoznamka poskytuje svojim používateľom zadarmo. Jediné čo vám treba je založiť si účet, vyplniť profil a hľadať svojho potencionálneho partnera, priateľa či nezáväzný vzťah. Možno to potrvá a možno aj nie, za skúšku však človek nič nedá.

Zrušenie účtu na zomka.net

Zrušiť svoj účet na zomka.net môžete pár kliknutiami. Možnosť vymazania účtu nájdete v prahom hornom rohu pod záložkou s vašim používateľským menom, kde po kliknutí sa vám zobrazia rôzne možnosti ako aj „Zrušenie účtu“. Touto operáciou sa vymažú všetky vaše správy a definitívne odstráni váš profil. Svoje rozhodnutie potvrdíte heslom, ktoré ste si priradili k vášmu účtu na zoznamke.

Zomka.net Funkcie

Online chat

V dnešnej dobe sme si zvykli na komunikáciu prostredníctvom online chatu, ktorý nám ju veľmi značne uľahčuje a šetrí našim časom. Zomka.net ponúka funkciu tejto komunikácie v reálnom čase. Už žiadne čakanie na e-mailové správy! Správu dostanete hneď na stránke tejto zoznamky a môžete na ňu aj v tom okamihu reagovať. Samozrejme si správy môžete filtrovať a rozhodnúť sa komu kontakt s vami povolíte.

Neobmedzené vyhľadávanie v databázach

Pre hľadanie svojej potencionálnej polovičky potrebujete na každom zoznamovacom portáli funkciu vyhľadávania. Na tejto zoznamke máte neobmedzené možnosti vyhľadávania s rozšíreným filtrom úplne zadarmo. Pri využití rozšíreného filtru si môžete celkom presne zadať vaše preferencie a požiadavky na vašu možnú budúcu polovičku. Vyhľadávať a filtrovať užívateľov môžete na základe farby vlasov, výšky, cieľu zoznámenia, národnosti či mnohých iných kritérii. Každý predsa vieme, čo a najmä koho vo svojom živote hľadáme. Takáto funkcia vaše zoznamovanie samozrejme len zjednodušuje a robí ho oveľa efektívnejším. Môže sa však stať, že pri zadaní viacerých kritérií alebo všetkých vašich požiadaviek, sa nenájde žiadny užívateľ, ktorý by im vyhovoval.

Podrobný osobnostný dotazník

Pod záložkou „Dotazník“ máte možnosť doplniť detailnejšie údaje o sebe. Vyplňovanie dotazníka je riadené rôznymi otázkami na ktoré odpovedáte z vopred stanovených odpovedí. Otázky sú rôzneho charakteru či už náboženského, inteligenčného alebo duševného. Pri každej otázke si môžete ohodnotiť ako veľmi je pre vás táto informácia podstatná a taktiež, kto túto konkrétnu otázku a jej odpoveď môže vo vašom profile vidieť. Ideálne si je nastaviť tieto odpovede tak, aby boli viditeľné pre ľudí, s ktorými si chatujete. To spravíte jednoduchým krokom, kde pod každou otázkou z troch možností vyberiete odpoveď „v komunikácii“.

Viete presne koho a aký typ partnera hľadáte?

Zoznamovanie určite nie je jednoduché, ale pokiaľ viete, čo chcete a máte určité preferencie, zoznamovanie môže byť pre vás oveľa menej stresujúce a zaťažujúce. Zomka.net vám ponúka príležitosť vaše hľadanie lásky zjednodušiť dotazníkom o vašom alebo vašej vysnívanej. Dotazník o tom, aký by mal byť váš ideálny partner. Či už sú to preferencie ohľadom vonkajšej charakteristiky alebo vnútornej. Vďaka tomuto dotazníku vám zoznamka dokonca bude hľadať užívateľov s čo najvyššou zhodou vašich požiadaviek. Tieto profily vám administrátori budú zasielať na e-mail, pokiaľ s tým budete súhlasiť. Tento dotazník nájdete po ikonou s vašim menom v záložke „Koho hľadám“.

Práve prihlásený

Ďalšou skvelou funkciou tejto zoznamky je, že máte možnosť vidieť práve prihlásených ľudí, čo vám umožňuje komunikáciu v reálnom čase. Týchto užívateľov vám ukáže v záložke „Práve prihlásený“, kde vám automaticky ukáže ich užívateľské meno a vek. Po kliknutí na ich meno, máte možnosť prezrieť si ich profil a v prípade záujmu kontaktovať.

Zomka.net Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Online chat – komunikácia v reálnom čase
Neobmedzené vyhľadávanie užívateľov v databázach zoznamky
Voliteľné zasielanie správ na e-mail
Zobrazenie práve prihlásených užívateľov

Zomka.net Výhody & Nevýhody

Výhody

Zoznamka je úplne zadarmo, žiadne skryté poplatky
Komunikácia prostredníctvom chatu v reálnom čase
Možnosť neobmedzeného vyhľadávania kontaktov v databázach zoznamky

Nevýhody

Riziko oslovenia užívateľmi, ktorí hľadajú milenecké pobavenie
Väčšina užívateľov stredného veku
Pomer medzi pohlaviami je nevyvážený, muži majú nižšiu šancu pri hľadaní si partnerky

Zomka.net pre užívateľov

Výhody

Bezplatné členstvo aj registrácia
Možnosť nájdenia si seriózneho ale aj nezáväzného vzťahu
Zoznámenie možné aj bez registrácie
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál zomka.net

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Táto zoznamka má podľa môjho úsudku najlepšiu výhodu najmä v tom, že je bezplatná ako aj jej všetky možné funkcie. Avšak dovolím si tvrdiť, že na bezplatnosť zväčša doplatí väčšina ľudí, ktorí hľadajú seriózny vzťah. A to najmä rôznymi návrhmi, ktoré sa seriózneho vzťahu netýkajú. Títo ľudia však majú na zomka.net výhodu v tom, že sa môžu rozhodnúť a v záložke „Súkromie“ nastaviť, komu svoj profil sprístupnia. Takisto je možné filtrovať správy. S príchodom každej správy vám príde zároveň aj žiadosť o kontakt a až po jej potvrdení ste schopní spoločne komunikovať formou chatu. Šance z hľadiska pomeru žien a mužov sú vyššie v prospech žien, no pokiaľ hľadáte seriózny vzťah je dosť možné, že ho bude veľmi ťažké nájsť. Síce väčšina užívateľov na zoznamke vyhľadáva seriózny vzťah, nájdu sa tu aj mnohí takí, ktorí hľadajú len nezáväznú známosť.

Zomka.net Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Jana, 38 rokov

Na túto zoznamku som sa registrovala po istom čase od môjho rozvodu. Hľadala som nezáväzný vzťah, ktorý by mi pomohol zahojiť staré rany. Po registrácii som dostala množstvo správ, no po ich prefiltrovaní, zostalo minimum pánov, ktorí by mi ako osoby sedeli. Dala som však tomu ešte čas a šancu a našla som zatiaľ veľmi milú osobu, s ktorou som sa už aj stretla a trávime spolu veľa voľného času. Možno sa raz moje srdce zahojí a táto známosť posunie na vyšší level.

ÁNO 0 NIE 0
Richard, 29 rokov

Zoznamkám som nikdy neveril a nekládol vysoké šance k spoznaniu niekoho touto cestou. Jedného dňa som sa rozhodol, že to vyskúšam a zaregistroval som sa na tejto zoznamke. Oceňujem bezplatnosť zoznamky a jej funkcií a takisto možnosti vyhľadávania bez akýchkoľvek limitov. Svoju lásku som však stále nenašiel, no uvidíme či sa to podarí cez zoznamku alebo reálnym spoznaním sa zoči-voči.

ÁNO 0 NIE 0
Lenka, 40 rokov

Na zomka.net som našla svojho terajšieho partnera. Fungujeme spolu už pár mesiacov a ani by sa mi nesnívalo, že niekoho spoznám cez internet aj s tým, že by sme si rozumeli.

ÁNO 0 NIE 1
Petra, 37 rokov

V mojom veku sa človek chce už ustáliť. Žijeme v dobe, kedy všetko riešime cez internet a takisto aj zoznamovanie. Zaregistrovala som sa na pár zoznamiek aj napriek tomu, že som s tým nebola 100 percentne stotožnená. Lásku ani partnera som samozrejme nenašla, len samé správy s erotickým podtónom.

ÁNO 1 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk