iDates.sk

lakaveflirty.com
1.
lakaveflirty.com
lakaveflirty.com
  • Vhodná pre užívateľov, ktorí hľadajú flirt, zábavu a výmenu vášnivých správ
  • Možnosť komunikácie s fiktívnymi osobami vytvorenými pre zábavu
  • Bezplatná registrácia
30+
ideálny vek
100 000+
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
3.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných

iDates.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
4,4/10
15 000+ / 30+
iDates.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 4,7/10

Prehľadnosť profilov: 4,3/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,3/10

Zákaznícka podpora: 4,7/10

Cena služby: 4,3/10

iDates.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Trendová online zoznamka

iDates.sk je automatizovaná moderná online zoznamka, určená pre mužov aj ženy vo veku od 18 rokov. Ponúka veľmi príjemný a jednoduchý dizajn, je intuitívna a ľahko sa ovláda. Funguje opäť na princípe mincí, ktoré si užívateľ kupuje, aby mohol chatovať s profilmi. Pôsobí veľmi realisticky, fotografie pri profiloch sú skutočné, nie virtuálne, komunikácia je rýchla a k veci. Ako uvítací bonus získava užívateľ 100 mincí, ktoré môže minúť na chatovanie s kýmkoľvek. Chatovať môžete nielen na počítači alebo notebooku, ale aj na telefóne či tablete, mobilné verzie aplikácií sú dostupné na stiahnutie okamžite.

Registrácia na iDates.sk je bezplatná a anonymná

Registrácia na iDates.sk je veľmi jednoduchá a rýchla, zvládne ju aj menej skúsený používateľ. Pri registrácii nie je potrebné zadávať a vymýšľačť užívateľské meno, systém vám vygenerované náhodné meno a heslo pošle automaticky do emailu. Preklikom a potvrdením identity sa automaticky presmerujete do chatu, kde je už nastavená podpora na stránke – okno nazvané Sophia, ktorá poskytne tipy a triky pre lepší zážitok zo stránky. V profile stačá zadať čo hľadáte (vekové rozpätie, pohlavie, lokalitu) a systém automaticky vyfiltruje užívateľov, ktorí spĺňajú vami zadané kritériá. Komunikácia na stránke je extrémne rýchla, do pár sekúnd po prihlásení na vás už čakajú správy od spoznaniachtivých účastníkov chatu (drvivá väčšina sú však automatizované profily).

Pomerne rozsiahly používateľský profil

Profil používateľa môžete nechať anonymný, prípadne o sebe vyplniť informácie ako je výška, typ postavy, vzťah, počet detí, či ste fajčiar alebo pijete alkohol, aké máte dosiahnuté vzdelanie, povolanie a navyše aj akými jazykmi hovoríte. Fotografiu si môžete pridať akúkoľvek, prípadne nechať túto kolónku aj prázdnu. Dobrovoľné je aj zadanie dátumu narodenia, email je povinný, nakoľko vám naň budú chodiť notifikácie o nových správach alebo návštevách profilu.

Členstvo na zoznamke iDates.sk

Členstvo na stránke je zdarma a pre každého, kto je ochotný poskytnúť svoju emailovú adresu. Úvodný bonus vo výške 100 mincí stačí na 2 správy, odoslané profilom. Po minutí mincí je treba zakúpiť nový balíček a dobiť mince. Každý balíček má okrem základného počtu mincí aj bonusové mince ako motivačný faktor. Najnižší balíček (200 mincí + 20 bonusových mincí) stojí 4,99€ a vystačí asi na 4-5 správ. Odporúčaný stránkou je balíček s objemom 1270 mincí (1150 mincí + 120 bonusových) v cene 24,99€. V ponuke sú naozaj rozsiahle možnosti platieb – kreditné alebo debetné karty (Visa, Mastercard), Google Pay, PayPal, TrustPay, Trustly, prípadne PaySafe Card, pri niektorých možnostiach si môžete uložiť údaje, aby ste ich už nemuseli zadávať pri opakovaných nákupoch. Na výpise z bankového účtu sa pri platbe zobrazí iDates, čo je uvedené aj pri platbe. Nespomína sa možnosť automatického predplatného.

iDates.sk – zrušenie účtu

Vymazanie účtu nie je jednoduchá záležitosť. Možnosť je veľmi dobre skrytá v profile a systém robí všetko pre to, aby vás od odhlásenia odradil. Zvýraznené sú tlačidlá, ktoré účet nezrušia, ale ponechajú, čo môže byť pre menej skúseného používateľa tvrdým orieškom.

iDates.sk Funkcie

Chaty

Sekcia Chaty prináša prehľadný zoznam aktuálnych, ale aj neaktívnych četov, zoradených podľa dátumu. Zároveň je tu vždy možné zmeniť kritériá vyhľadávania užívateľov a prispôsobovať si ich. K dispozícii je aj pomerne rozsiahly blok užívateľov, ktorí síce nespĺňajú vaše kritériá, ale mohli by sa vám páčiť.

Inbox

Zoznam doručených správ je opäť prehľadne usporiadaný podľa kontaktov, dominujú mu celkom veľké fotky užívateľov, poväčšine sa usmievajúcich, čo pôsobí pozitívne. Pri správe vždy vidno, či ste ju už prečítali a pre väčšiu prehľadnosť si môžete správy aj archivovať. V prípade akejkoľvek akcie v Inboxe sa vás systém vždy spýta dvakrát pre potvrdenie voľby.

Návštevníci

Sekcia Návštevníci zobrazuje profily, ktoré navštívili váš profil. Na jednotlivé profily je možné kliknúť, čím sa zobrazia detailné informácie. Ako užívateľ máte nasledovné možnosti, môžete náprotivku poslať: lajk, správu, bozk (zdarma), darček (plyšový virtuálny macko, koláčik, diamant), gif (srdiečka, emócie, animované gify, Ľúbim Ťa, slovenské, anglické, naozaj široký výber), pridať medzi obľúbených, prípadne je možné profil aj navždy zablokovať.

Lajky

Princíp „lajkovania“ je veľmi podobný princípom z iných zoznamovacích aplikácií, táto sekcia vám zobrazí profily užívateľov, ktorým sa páčil váš profil a odmenili vás za to lajkom. Máte možnosť odoslať lajk späť, na čo sa automaticky otvorí okno s chatom, kde vás systém povzbudí v ďalšej komunikácii s užívateľom.

Obľúbené

Všetci užívatelia, ktorých ste si označili srdiečkom ako Obľúbených, budú v tejto sekcii a budete k nim mať zjednodušený rýchly prístup. Uvidíte, či sú online, aké správy ste si vymenili, históriu komunikácie a zároveň sa vám vždy naskytne aj možnosť výberu z iných užívateľov, ktorí sú online a mohli by ste ich považvovať za zaujímavých či sexi.

iDates.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Free

iDates.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Rýchla a anonymná registrácia
Úvodný bonus vo výške 100 mincí na získanie predstavy o fungovaní stránky
Online aktívni užívatelia sú farebne rozlíšení
Možnosť komunikácie takmer o všetkom, nielen sexuálne témy či zoznámenie, ale aj bežné spoločenské témy
Prehľadný a harmonický dizajn, jednoduchá navigácia, užívateľsky prívetivé rozhranie
Notifikácie len v aplikácii, minimálne zasielanie notifikácií na email.

Nevýhody

Úplná anonymita profilov, pri registrácii sa neoveruje ani vek, systém akceptuje akúkoľvek emailovú adresu
Fiktívne profily, stretnutia s nimi nie sú možné, zautomatizované odpovede
Občas majú odpovede, zasielané profilmi, gramatické chyby v pádoch a najmä rodoch, nerozlišujú medzi mužom a ženou
Pre odpovede profilom a rozvíjanie komunikácie je treba neustále dokupovať a dobíjať mince

iDates.sk pre užívateľov

Výhody

Veľké množstvo kontaktov, mužov aj žien, mladších aj starších, s rôznym vzdelaním, na svoje si príde naozaj každý a stránka sa prezentuje ako miesto stretnutí.
Nájsť je možné naozaj všetko – od príjemného pokecu pri kávičke za monitorom až po sexi chaty plné horúcich slov, niektoré naozaj idú až do detailov.
Veľmi vysoká aktivita prichádzajúcich správ a notifikácií spôsobí, že užívateľ sa naozaj pomerne rýchlo dostane do lepšej nálady vďaka celkovému pozitívnemu naladeniu servera.
Screenshot

Môj názor na iDates.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Hoci ide o prepracovanú chatovaciu moderovanú stránku s virtuálnymi profilmi, dali si na nej naozaj záležať, pôsobí veľmi autenticky, užívatelia vyzerajú reálne, komunikujú slovensky, majú slovenské mená, takže veľmi ľahko získame pocit, že sme žiadaní. Komunikácia s profilmi prebieha okrem prvotných darčekových mincí len prostredníctvom spoplatnených balíčkov, kedy sa za každú správu kredit zníži o 50 mincí, takže na zmysluplnú konverzáciu bude treba siahnuť do vrecka hlbšie. Ako príjemné rozptýlenie je fajn, má aj veľa rôznych profilov, ale určite nenahradí živý kontakt s osobou na druhej strane monitoru.

iDates.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (3)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (1)
Roman, 56 rokov

o mm poveda... tieto baby tu s asi len na kecanie.. naahuj a naahuj a skutek utek. Premrnil som vetky mince a iadna so mnou nejde ani na vno. Kalem na to a u sem neprdem.

ÁNO 3 NIE 0
Petra, 35 rokov

Strvila som tu pr peknch okamihov, nala aj zaujmavch muov, ale iadneho sa mi nepodarilo dosta na osobn stretnutie. Urite sem ete zavtam, lebo je to celkom fajn, ale nertam, e si tu njdem vzah. Mono kamarta.

ÁNO 1 NIE 2
Jana, 43 rokov

V mojom veku je u relatvne ak zauja nejakho chlapa, nieto aby sme li ete na rande. Na iDates som ale stretla takch asnch dentlmenov, e znova zvaujem, e zanem randi ako za mladch ias.

ÁNO 1 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk