Rychle-kontakty.sk

Nezbednezelania
1.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
3.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných

Rychle-kontakty.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
4,3/10
2 000+ / 40+
Rychle-kontakty.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,7/10

Bezpečnosť zoznamky: 4,3/10

Prehľadnosť profilov: 4/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,3/10

Zákaznícka podpora: 4,3/10

Cena služby: 4,3/10

Rychle-kontakty.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Moderná online moderovaná zoznamka

Rychle-kontakty.sk je moderná online zoznamka, ktorá cieli na staršiu vekovú skupinu, čo je evidentné aj z prihlasovacej stránky, kde je zobrazená dáma v strednom veku. Osoby na zoznamke majú poväčšine sporo odeté fotky, prezentujú sa nahé a so záujmom o sex či chat s erotickou tematikou. Pri počiatočnom zadávaní je možné nastaviť aj bi-orientáciu, takže žiadne preferencie nemajú limitovaný výber.

Bezplatná registrácia na Rychle-kontakty.sk

Registrácia na Rychle-kontakty.sk je jednoduchá a rýchla, zadaním vašich osobných údajov súhlasíte s tým, že máte viac ako 18 rokov, nakoľko zoznamka obsahuje aj sexuálny obsah. Pri registrácii sa vás systém spýta na pár orientačných otázok (koho hľadáte, vek – predvolený je 40-70 rokov, kto ste, koľko máte rokov, kde žijete, či máte vzťah, akú máte farbu očí, vlasov, typ postavy a ako sa o seba staráte po intímnej stránke), vyberiete si užívateľské meno a heslo, zadáte email a po jeho overení budete automaticky presmerovaní na chat. Do pár sekúnd po prihlásení budete kontaktovaní fiktívnymi profilmi so záujmom o rozvíjanie chatu o rôznych témach.

Vyplnenie profilu používateľa

Profil aj na tejto zoznamke slúži na vytvorenie obrazu o osobe, hľadajúcej chat a príjemný pokec. Profil je zameraný hlavne na fyzické atribúty (postava, vlasy, oči) a sexuálne preferencie (bozkávanie, maznanie, atď.), môžete si nastaviť informácie nielen o sebe, ale aj o tom, koho presne hľadáte. Takisto je možné pridať fotografiu jednoduchým nahraním prílohy. Profil poskytuje aj prehľad uhradených poplatkov za kredity. Základný profil obsahuje 1 mrknutie, ktoré slúži na nadviazanie kontaktu s dámou či pánom, následne vám profil odpovie.

Členstvo na zoznamke rychle-kontakty.sk

Členstvo na zoznamke je síce úplne bezplatné, ale už prvý správa, ktorú chcete odoslať fiktívnemu profilu, je spoplatnená kreditmi, ktoré si musíte zakúpiť. Najnižší balíček je 5 kreditov (5 správ profilom), ktorý stojí v akciovej cene 4€. Možností je viacero, ako „najpopulárnejší“ je označený balíček 50 kreditov (50 správ) za 54,99€. Platobné metódy sú štandardná platobná karta (Visa, Mastercard), Paysafecard alebo Trustpay. Platbu vám server garantuje ako anonymnú na výpise z bankového účtu, takisto 100% bezpečnosť osobných údajov a platobných detailov, ako aj fakt, že táto platba nebude automaticky obnovovaná na ďalšie obdobia, prípadne po vyčerpaní kreditov.

Zrušenie účtu na rychle-kontakty.sk

Účet je možné zrušiť veľmi jednoducho a efektívne, treba začiarknuť správne políčko, uviesť dôvod zrušenia a účet bude okamžite zrušený, o čom vám príde aj e-mailová notifikácia.

Rychle-kontakty.sk Funkcie

Chaty

Táto sekcia ponúka prehľadne zoradené chaty podľa jednotlivých profilov a správy, ktoré ste úspešne odoslali. Druhou časťou je sekcia „Neodoslané správy“, ktorá automaticky archivuje vaše správy, na zaslanie ktorých ste nemali dostatočný kredit. Nie je teda treba správy písať znova, systém si ich zapamätá a po uhradení sumy za kredity, automaticky odošle tej osobe, ktorej ste správu, mrknutie či kompliment odoslali.

Zhody

Na základe stanovených informácií, či už z profilu alebo pri registrácii, systém vám automaticky ponúkne zhody toho, koho hľadáte. Zhody sa týkajú veku, lokality a pri zadaní farby vlasov, aj konkrétnu farbu. Ponúkne sa vám asi 12 profilov, v prípade, že máte záujem o ďalšie, stlačíte tlačidlo Reštartovať a systém vám načíta ďalšie profily. Ak sa vám nepozdávajú, je možné zmeniť nastavenia v profile a automaticky sa vám načíta nový výber.

Hľadanie

Ide o štandardný vyhľadávací nástroj, veľmi podobný tomu v profile, dokonca je takmer identický. Ako kritériá si zadáte pohlavie, vek, lokalitu, či je profil online, prípadne len profily s fotografiou. V prípade rozšíreného hľadania definujete aj kategórie ako etnicitu, farbu očí, u žien veľkosť poprsia, sexuálne preferencie a pod. Aj tu platí, že čím ste vyberavejší, tým máte menšiu šancu nájsť dostatok profilov. S každým kritériom sa váš výber zužuje a je dosť možné, že výsledkom vyhľadávania bude aj 0 profilov.

Obľúbené

Táto sekcia slúži ako prehľad profilov, ktoré si označíte za Obľúbené. Postup je jednoduchý – navštívite profil kontaktu, pridáte ho k Obľúbeným a automaticky sa vám bude zobrazovať, či je online, prípadne čo má nové a či má aj nejaké nové fotografie.

Hot or Not

Hot or Not je typickým príkladom „lajkovačky“, ktorú poznáme z iných serverov a aplikácií. Zobrazí sa profilová fotka spolu s menom kontaktu, kde sa vy ako užívateľ musíte rozhodnúť, či sa vám páči kontakt alebo nie. Ak je Hot, získa od vás zelenú fajočku, čo značí priazeň, ak sa vám nepáči, získava od vás červenú stopku a profil sa zmení na šedý. Systém vyzve aj vás na pridanie fotografie, v opačnom prípade nezískate šancu na kontakt s profilom, nakoľko komunikácia je povolená až po vzájomnom „olajkovaní“ z oboch strán. Pod každou fotografiou profilu je odklik aj na profil samotnej užívateľky či užívateľa.

Kredity

Prehľad zakúpených kreditov, balíčkov a poplatkov, ktoré ste uhradili aj v minulosti. Sekcia obsahuje pomerne veľké a výrazné tlačidlá, ktoré vás majú motivovať k zakúpeniu kreditov, navyše pri akciách sa odpočítava čas, ktorý máte ešte k dispozícii pre vypršaním konkrétnej akcie.

Rychle-kontakty.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Free

Rychle-kontakty.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Bezplatná a rýchla registrácia
Okamžitá komunikácia po overení účtu a kontaktovanie zo strany aktívnych profilov na stránke
Zobrazenie „online“ užívateľov
Preferenciám sa medze nekladú, je možné nájsť aj „bi“ kontakty
Jednoduchá a intuitívna navigácia, veľa ikoniek, napovedajúcich, o čom je konkrétna kategória
Zoznamka neobsahuje reklamy

Nevýhody

Chýba vekový limit, síce systém oznámi, že musíte mať 18 rokov, ale nikde nezadávate dátum narodenia pre kontrolu
Chat je moderovaný, čo znamená že profily sú fiktívne a v realite neexistujú
Veľa gramatických a štylistických chýb, ktoré prezrádzajú, že na druhej strane je automat a nie živý človek
Veľa prichádzajúcich emailov, notifikácia na každú činnosť na stránke

Rychle-kontakty.sk pre užívateľov

Výhody

Zoznamka je zameraná aj na starších ľudí, stredný vek, čomu je prispôsobená aj animácia stránky
Žiadne obmedzenia vyhľadávania či preferencií, ako pri hľadajúcich, tak pri hľadaných
Veľa prichádzajúcich kontaktov, čo budí záujem a zvedavosť a zvyšuje sebavedomie.
Screenshot

Môj názor na rychle-kontakty.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Táto zoznamka je jedna z tých, ktorá zaujme najmä staršiu generáciu, avšak po chvíľke, strávenej na stránke si používateľ uvedomí, že bez zaplatenia kreditov neosloví ani jeden profil, napriek tomu, že je kontaktovaný aktívnymi online profilmi, ktoré majú za cieľ rozprúdiť komunikáciu. Príjemná grafika, ktorá dokresľuje jednotlivé funkcie, takže je okamžite jasné, na čo slúži konkrétna funkcia. Nakoľko ide o moderovaný chat a stretnutie s profilmi nie je možné, čo tvrdí aj samotná stránka v úvodnej časti, pre zmysluplnú konverzáciu by sme asi zvolili inú zoznamku a určite s vyšším počtom aktívnych členov.

Rychle-kontakty.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (3)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (1)
Jaro, 43 rokov

Toko sexi a super ien som u dvno nevidel na jednom mieste, lovek sa tu cti ako iadan mu. Baby s super, rady pokecaj, naozaj sa neboja iadnej tmy. Rd tu trvim svoj von as.

ÁNO 0 NIE 0
Adrian, 35 rokov

Vyskal som, zabavil som sa, bolo to fajn, ale asi hadm nieo in. Kadopdne zaujmav sksenos to sa ned tejto strnke uprie.

ÁNO 0 NIE 0
Radana, 25 rokov

Som teda riadne ostriean nvtevnka tchto kadejakch zoznamovacch strnok, ale na tejto som nala asi najmenej muov doteraz. A ak aj vbec nejakch, tak boli star a nedalo sa s nimi poriadne ani psa.

ÁNO 0 NIE 1

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk