iboys.cz

iboys.cz Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,1/10
125 000+ / 30+
iboys.cz

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,7/10

Bezpečnosť zoznamky: 4,6/10

Prehľadnosť profilov: 4,6/10

Potenciál nájdenia partnera: 5/10

Zákaznícka podpora: 5,2/10

Cena služby: 4,5/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
27655 ľudí online

Damián
Damián, Vek: 25
Dárius
Dárius, Vek: 34
Ján
Ján, Vek: 28

iboys.cz Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Iboys.cz - zoznamka pre gayov

Iboys.cz je zoznamka sa líši od ostatných zoznamiek. Táto zoznamka je zameraná na združovanie gay komunity a je určená pre pánov. Samozrejme sa tu môže zaregistrovať aj žena, ale úprimne nenájdete tu ani jednu. Spája a poskytuje priestor pre mužov, ktorí väčšinou hľadajú dlhodobého partnera, flirt alebo priateľstvo. Nájde sa tu aj malá skupina takých, ktorí hľadajú nezáväzný vzťah či jednorázový úlet. Zoznamka je zadarmo, no máte možnosť zakúpiť si balík prémiových funkcií,ktoré však nepotrebujete k plnému využívaniu zoznamky. Iboys.cz disponuje mnohými funkciami, ktoré iné zoznamky ponúkajú za poplatok. Výrazne pomocnými pri hľadaní partnera sú funkcie ako správy, zobrazovanie online užívateľov alebo napríklad vyhľadávanie ľudí v okolí.

Registrácia a vytvorenie profilu na zoznamke iboys.cz

Pri registrácii na tejto zoznamke ste povinný prejsť šiestimi krokmi. V prvom kroku vás zoznamka upozorní na základné podmienky používania a vy ste s týmito podmienkami povinný súhlasiť, pokiaľ chcete na tejto zoznamke fungovať. Ďalším krokom je vyplnenie vášho e-mailu, prezývky, hesla, ktoré budete používať pri prihlasovaní. Následne vyplňujete základné informácie o vás. Tento krok má 26 povinných políčok. V týchto políčkach v podstate zaškrtávate vaše vizuálne charakteristické vlastnosti a taktiež vyjadríte o aký typ muža máte záujem. V štvrtom kroku môžete ale nemusíte zaznačiť, aký typ romantiky či pohlavného styku preferujete. Ako predposledný krok je výber fotografie a v poslednom kroku zadáte overovací kód, ktorý prišiel na váš mail. Po tomto procese váš profil ešte musí overiť administrátor, buďte si vedomý, že to môže trvať aj 24 hodín.

Dajte si záležať pri výbere profilovej fotografie

Profilovú fotografiu si môžete, ale nie ste povinný vložiť. Napriek tomu, vám zvolenie profilovej fotografie odporúčame. S fotografiou môžete zaujať viacej ľudí a tým pádom zvýšiť svoje šance nájdenia si novej známosti. Fotografia by mala zobrazovať vašu tvár čo najrealistickejšie - čo znamená, že neodporúčame si fotografiu prehnane upravovať. Taktiež môžete do svojho profilu neskôr pridať aj iné fotografie, ktoré zobrazujú vašu celú postavu alebo vaše záľuby.

Členstvo na zoznamke iboys.cz

Bezplatné členstvo na tejto zoznamke môže využívať každý jeden člen. Zoznamka vám bezplatne ponúka všetky jej funkcie potrebné k nájdeniu si známosti či partnera. Avšak máte možnosť kúpiť si balíček prémiových funkcií ako sú napríklad nezobrazovanie reklám, možnosť meniť si status, nezobrazovanie času vášho posledného prihlásenia, rozšírené možnosti správ - ako rozšírenie archívu a zobrazenie, či užívateľ v danom okamihu píše správu.

Zrušenie účtu na iboys.cz

Keďže ide o bezplatnú internetovú zoznamku, nemusíte sa starať o zrušenie akýchkoľvek platieb. Ak chcete svoj profil zo stránky odstrániť, máte dve možnosti. Deaktivácia profilu skryje profil a členovia ho už nebudú môcť vidieť. Táto možnosť vám umožní kedykoľvek sa prihlásiť a opätovne aktivovať svoj profil. Môžete tiež zrušiť svoj účet a váš profil bude odstránený. Po odstránení musí byť vytvorený nový profil, ak by ste v budúcnosti chceli používať túto stránku. Na Iboys môžete deaktivovať svoj účet, ale môžete svoj účet zrušiť. Ak by ste sa však rozhodli svoj účet zrušiť, môžete to vykonať bezplatne v oboch prípadoch. Okrem toho sa vždy môžete odhlásiť z akýchkoľvek emailových zoznamov a ich rozosielania.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

iboys.cz Funkcie

Vkladanie zoznamovacieho inzerátu

Na tejto zoznamke môžete zvýšiť svoje šance nájdenia svojej polovičky funkciou vkladania inzerátu. Tieto inzeráty sa delia do siedmich kategórií - vážne zoznámenie, sex a flirt, videli sme sa, práca a ostatné. Môžete sem napríklad napísať inzerát, ktorý bude definovať to, akú osobu a čo na tejto zoznamke hľadáte. Taktiež tu môžete viac o sebe napísať, vďaka čomu môžete zaujať takých užívateľov, komu vaša povaha a zmýšľanie vyhovuje či je blízka.

Komunikácia formou správ a chatu

Na tejto zoznamke prebieha komunikácia dvomi spôsobmi - správami a chatom.Rozdiel medzi týmito možnosťami je taký, že pomocou správ komunikujete súkromne s užívateľmi a vaše správy nečíta žiadna tretia osoba. Naopak komunikácie prostredníctvom chatu prebieha medzi skupinou ľudí, kde sa každý môže zapájať do komunikácie, odpovedať vám a samozrejme vidieť, čo píšete vy.

Sekcia “Články”

Ďalšou zaujímavou funkciou sú články z komunity gayov. Môžete si týmto spríjemniť chvíľky na zoznamke a niečo zaujímavé sa dozvedieť. Tento kvázi blog nájdete pod záložkou Hlavné menu - Info - Články. Nové informácie z týchto článkov môžeš využiť aj ako tému konverzácie s užívateľom, ktorý ťa zaujme. Niekedy je ťažké nájsť spoločnú tému a práve táto funkcia vám k tomu môže dopomôcť.

Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov

Iboys.cz vám ponúka veľmi nápomocnú funkciu pri zoznamovaní cez internet a to zobrazovanie práve prihlásených užívateľov. V hlavnom menu pod záložkou “Online” môžete týchto aktívnych užívateľov nájsť. Zobrazia sa vám v riadkoch pod sebou spolu so základnými informáciami o nich. Takto vždy budete vedieť, kto sa práve na stránke zoznamky vyskytuje a môžetes nimi začať komunikáciu.

Posledná aktivita užívateľov

Stretnete sa tu so zaujímavou funkciou, ktorá vám poskytne informáciu kedy daná osoba bola naposledy prihlásená na stránke zoznamky. Takto jednoducho zistíte, či je profil aktívny alebo sa už nepoužíva.

Počet návštev profilu

Pri každom užívateľovi môžete vidieť, koľko ostatných členov jeho profil navštívilo a takisto koľko užívateľov navštívilo ten váš. Pokiaľ pre vás čísla nie sú priaznivé, môžete si za menší poplatok aktivovať topovanie profilu, ktoré zabezpečí, že sa váš profil vyskytne v prvých priečkach vo vyhľadávaní.

iboys.cz Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Možnosť meniť si svoj status
Archív všetkých správ, väčší limit na uložené správy a zobrazovanie, či užívateľ práve píše
Vypnutie zobrazovania vášho posledného prihlásenia ostatným členom zoznamky
Vypnutie zanechania “stopy” pri návštevách profilov ostatných členov
Vypnutie reklamy
Zobrazenie všetkých užívateľov, ktorí vám kedy dali “plus” k fotke

VIP

3,00€

Možnosť meniť si svoj status
Archív všetkých správ, väčší limit na uložené správy a zobrazovanie, či užívateľ práve píše
Vypnutie zobrazovania vášho posledného prihlásenia ostatným členom zoznamky
Vypnutie zanechania “stopy” pri návštevách profilov ostatných členov
Vypnutie reklamy
Zobrazenie všetkých užívateľov, ktorí vám kedy dali “plus” k fotke

iboys.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrovaných vyše stotisíc aktívnych užívateľov z celého Česka a Slovenska
Spájanie ľudí s rovnakými hodnotami a orientáciou
Zobrazovanie aktuálne prihlásených užívateľov
Všetky funkcie zadarmo
Zobrazovanie poslednej aktivity používateľov

Nevýhody

Zoznamka nie je určená pre ženy
Dizajn webstránky pôsobí zastaralo
Chýba mobilná aplikácia

iboys.cz pre užívateľov

Výhody

Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov
Možnosť spoznať novú známosť prostredníctvom funkcie “Inzeráty”
Na zoznamke sa vyskytujú výhradne muži, ktorí väčšinou hľadajú partnera
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál iboys.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Táto zoznamka patrí do kategórie “On hľadá jeho”, teda združuje mužov, ktorý vyhľadávajú vzťah alebo flirt. Zoznamka disponuje mnohými funkciami, ktoré vnímam ako veľmi nápomocné pri zoznamovaní sa cez internet. Týmito funkciami je napríklad komunikácia formou chatu, kde môžete naraz osloviť väčšiu skupinu ľudí a očakávať súkromnú správu, ak niekoho zaujmete. Ďalším plusom zoznamky je možnosť zistiť,kedy bol užívateľ naposledy prihlásený, čo vám pomôže zistiť, či je profil stále aktívny alebo nie. Táto zoznamka má samozrejme ďalšie bežné funkcie ako pridávanie fotografií, neobmedzené možnosti vyhľadávania, tak ako aj rozšírené vyhľadávanie a mnohé iné. Ako negatívom vnímam dizajn stránky, ktorý pôsobí trochu neupravene a množstvo reklám. Ak vám reklamy prekážajú môžete si ich za menší poplatok vypnúť. Zoznamka má predispozície k spojeniu dvoch ľudí hľadajúcich vzťah, flirt, priateľstvo alebo aj jednorázový úlet.

iboys.cz Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
León, 43 rokov

Na zoznamke som sa stretol s mojím terajším partnerom a som jej za to veľmi vďačný. Žijeme spolu už druhý rok a veľmi radi spomíname na naše netradičné začiatky na tejto zoznamke.

ÁNO 0 NIE 0
Vladimir, 39 rokov

Na zoznamku som sa zaregistroval a mojím cieľom je nájsť niekoho na nezáväzný vzťah. Zatiaľ som tu takú osobu nenašiel, pretože väčšina z nich hľadá vážny vzťah alebo naopak jednorázové stretnutie.

ÁNO 0 NIE 0
Michal, 22 rokov

Zoznamka ma zaujala, hlavne z dôvodu že gay zoznamiek je na Slovensku málo. Hneď som sa zaregistroval,aj keď najprv na mňa vizuálne zoznamka pôsobila nedôveryhodne. Mýlil som sa. Už som sa vďaka tejto zoznamke stretol s troma mužmi a dúfam, že raz sa stretnem s tým pravým.

ÁNO 1 NIE 0
Peter, 46 rokov

Veľmi oceňujem bezplatnosť tejto zoznamky a jej funkcie! Na inej zoznamke som sa ešte nestretol s toľkými funkciami zadarmo. A už vôbec nie na gay zoznamke. Všetky funkcie naplno využívam. Som tu nový, ale už teraz mám pozitívny pocit, pretože ma už kontaktovalo niekoľko pánov. Odporúčam.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk