Zoznamka ErotickeKontakty.com

Laskavokoli.com
1.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
2.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
Nezbednezelania
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

ErotickeKontakty.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,3/10
1 000 000+ / 21+
ErotickeKontakty.com

Použiteľnosť stránok a funkcie: 8,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 9,5/10

Prehľadnosť profilov: 9/10

Potenciál nájdenia partnera: 8,8/10

Zákaznícka podpora: 6,8/10

Cena služby: 7,5/10

ErotickeKontakty.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

ErotickeKontakty.com pre nájdenie nezáväzného vzťahu

Sex zoznamky sú obľúbené u ľudí, ktorí hľadajú nezáväzný pomer. Pokiaľ aj vy sa momentálne nechcete viazať alebo vám niečo chýba v terajšom vzťahu, zaregistrujte sa na zoznamku ErotickeKontakty.com. Ženské profily sú overované, aby nedošlo k vytváraniu falošných profilov. Každým dňom sa na tento zoznamovací portál registruje viac ako 1 000 nových užívateľov a všetky údaje sú zabezpečené cez protokol SSL. Na ErotickeKontakty.com môžu vstúpiť užívatelia starší ako 18 rokov a je pod pokutou zakázané ponúkať služby komerčného charakteru. Aj táto zoznamka ponúka platené členstvo pre využívanie všetkých služieb. Nájdite na tomto webe partnera na nezáväzný sex ešte dnes a bezplatne sa na neho zaregistrujte. Zoznamka vám poskytne úplnú anonymitu a zoznámenie s reálnymi ženami a mužmi.

Registrácia a vyplnenie profilu

Registrácia je jednoduchá a nenáročná. Zvolíte svoje pohlavie, s kým sa chcete zoznámiť a zadáte svoju emailovú adresu. Na tú vám príde aktivačný email, ktorý vám otvorí dvere do sveta sex zoznamky. Svoj profil môžete podľa potreby doplniť osobnými údajmi. Uvediete, z akého pochádzate mesta a napíšete popis hľadaného partnera. Následne popíšete svoj vzhľad, nahráte profilovú fotografiu a zvolíte svoju prezývku.

Funkcie na ErotickeKontakty.com uľahčujú zoznámenie

Zoznamka vám prináša mnoho funkcií, vďaka ktorým sa ľahšie zoznámite. Ostatných užívateľov bez problémov vyhľadáte pomocou záložky „V okolí“.

Môžete ich filtrovať podľa pohlaviu, veku, kraja, mesta, sexuálnej orientácie a stavu. Zahrajte si tiež hru „Stretnutie“ a prezrite si fotografie jednotlivých užívateľov. Lajkom im vyjadrujete svoje sympatie, krížikom svoj nezáujem. S ostatnými užívateľmi môžete chatovať a prezerať si návštevníkov svojho profilu. Uvidíte, kto vás chce a s kým ste si vzájomne sympatický.

VIP členstvo pre úspešné zoznámenie

VIP členstvo je úplne dobrovoľné a môžete si ho aktivovať na mesiac, tri mesiace, šesť mesiacov alebo dvanásť mesiacov. Zoznamka vám garantuje, že pokiaľ sa nezoznámite, vráti vám peniaze späť. A aké funkcie navyše získate? Denne môžete osloviť 30 užívateľov a hodnotiť 40 profilov. Ďalej môžete odpovedať na správy, neobmedzene konverzovať a využiť pokročilý filter vyhľadávania. Ako VIP užívateľ budete mať prehľad o registrovaných užívateľoch, návštevníkoch svojho profilu a kto si vás pridal do obľúbených. Platbu je možné vykonať SMS, platobnou kartou a bankovým prevodom.

Správa profilu a odstúpenie od zmluvy

V nastavení svojho profilu si určíte, či chcete dostávať emailové upozornenia a či chcete byť viditeľní pre ostatných užívateľov. Zároveň môžete uviesť, kto vám môže písať: všetci alebo len VIP užívatelia. Svoj profil môžete kedykoľvek editovať a nahrať až päť svojich fotiek – aj erotického charakteru. Erotické fotografie sa zobrazujú len VIP užívateľom. Pokiaľ ste si aktivovali VIP členstvo, môžete odstúpiť od zmluvy do 14 dní.

ErotickeKontakty.com Funkcie

Hra „Stretnutie“

Prezrite si fotografie partnerov na zoznamke a vyjadrite im svoje sympatie alebo prejdite na ďalší profil. Pokiaľ si obidvaja padnete do oka a dôjde k zhode, uvidíte to pod záložkou „Stretnutie“. Tam sa dozviete počet vzájomných zhôd.

Nahranie erotických fotografií

Buďte odvážni a zaujmite partnerov svojimi erotickými fotografiami, na ktorých môže, ale nemusí byť vidieť vaša tvár. Na svojom profile môžete zverejniť až päť fotografií. K erotickým fotkám majú prístup len VIP členovia.

VIP členstvo pre vip

Zaplaťte si VIP členstvo na 1 mesiac (19,99€), 3 mesiace (13,99€ / mesiac), 6 mesiacov (13,99€ / mesiac) alebo 12 mesiacov (9,99 / mesiac). S členstvom môžete odpovedať na správy a neobmedzene konverzovať, hodnotiť profily alebo zobraziť návštevníkov svojho profilu.

Vyhľadávanie partnerov pre vip

Vyhľadajte ostatných užívateľov pomocou základného alebo rozšíreného vyhľadávania. Zadajte pohlavie, región, mesto, vek a ďalšie parametre, vďaka ktorým sa vám ukážu ľudia z vášho okolia alebo aj zo vzdialenejších kútov republiky.

Chatovanie pre vip

Oslovte atraktívnych partnerov. Pokiaľ si chcete s niekým písať, hľadajte sympatické profily a kliknite na tlačidlo „Chat“. Pod touto záložkou nájdete správy bez odpovede, obľúbené a systémové správy.

Návštevníci profilu pre vip

Zaujíma vás, akí užívatelia vás navštívili? To zistíte pod záložkou „Návštevníci profilu“. Pokiaľ vás nikto nenavštívil, môže to byť tým, že nemáte vloženú fotografiu alebo je váš profil málo zaujímavý.

Chcú ma pre vip

Prezrite si, akým užívateľom ste padli do oka a ktorí vám vyjadrili svoje sympatie. Pod touto záložkou sa dozviete, komu sa páčite. Aj vy môžete ostatným užívateľom vyjadriť svoju náklonnosť a nadviazať s nimi konverzáciu.

Obľúbené profily pre vip

Záložka „Obľúbené profily“ skrýva užívateľov, ktorí si vás obľúbili. Aj vy môžete prezerať profily, ktoré by vás mohli zaujímať. Keď sa vám bude nejaký páčiť, kliknite na tlačidlo „Obľúbiť“.

ErotickeKontakty.com Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Neobmedzená konverzácia
Pokročilé vyhľadávanie
Zobrazenie návštevníkov
Odpovedanie na správy

1 mesiac VIP

19,99€

Neobmedzená konverzácia
Pokročilé vyhľadávanie
Zobrazenie návštevníkov
Odpovedanie na správy

3 mesiace VIP

13,99€ (za mesiac)

Neobmedzená konverzácia
Pokročilé vyhľadávanie
Zobrazenie návštevníkov
Odpovedanie na správy

6 mesiacov VIP

11,99€ (za mesiac)

Neobmedzená konverzácia
Pokročilé vyhľadávanie
Zobrazenie návštevníkov
Odpovedanie na správy

12 mesiacov VIP

9,99€ (za mesiac)

Neobmedzená konverzácia
Pokročilé vyhľadávanie
Zobrazenie návštevníkov
Odpovedanie na správy

ErotickeKontakty.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Na zoznamke je okolo milión užívateľov
VIP členstvo si môžete aktivovať až na 1 rok
Môžete si prezerať erotické fotky
Každý ženský profil je overovaný
K dispozícii je pokročilé vyhľadávanie

Nevýhody

Zoznamka je zameraná len na sex
Bez VIP členstva máte obmedzené funkcie
Profil nemôžete zmazať svojpomocne
Budete sa zobrazovať v hre „Stretnutie“

ErotickeKontakty.com pre užívateľov

Výhody

Zoznamka ErotickeKontakty.com je zameraná na sprostredkovanie nezáväzného pomeru. Registrovať sa na ňu môžu všetci starší ako 18 rokov
Narazíte tu len na reálne ženy, ktoré ponúkajú sex bez úplaty. Každý profil je pracovníkmi zoznamky overovaný
Každý VIP užívateľ má prístup k fotografiám s erotickým obsahom. Profilová fotografia je nepovinná, ale zvyšuje atraktivitu profilu

Na záver môj názor na zoznamku ErotickeKontakty.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

ErotickeKontakty.com je sex zoznamkou, kde máte reálnu šancu zoznámiť sa s niekým z blízkeho okolia. Vaše tajné erotické fantázie už nemusia byť len vo vašej mysli. Naopak sa s nimi môžete zveriť vo svojom profile alebo v súkromnej správe. Ak si s niečím nebudete vedieť rady, poradí vám ústretová zákaznícka podpora. Obrátiť sa na ňu môžete s akoukoľvek otázkou vrátane žiadosti o zrušenie účtu. Členstvo sa automaticky neobnovuje a po uplynutí danej doby si ho môžete znovu aktivovať na dobu až jedného roka. Bavte sa, zoznamujte sa, flirtujte a užívajte si sexuálne dobrodružstvo – to všetko je možné práve na ErotickeKontakty.com.

ErotickeKontakty.com Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Dušan, 26 rokov

Keď už to vyzeralo konečne na stretnutie tak z danej ženy vypadlo že ona to robí len za peniaze..no zoznamka by mala garantovať to že takéto ženy tam nebudú ale chybička sa našla čo už skúšam iné dámy..

ÁNO 9 NIE 2
Sandra, 29 rokov

Chcela som si trochu povyraziť s niekým novým, ktorý ma zaujme na prvý pohľad..už plánujeme asi 10 stretko takže sa mi to podarilo.. :)

ÁNO 12 NIE 5
Stano, 41 rokov

Už dlho som uvažoval nad nejakou bokovkou pretože s mojou starou to už neni o vášni ani náhodou. Narazil som tu na jednu holku ktorá mi zatiaľ vyhovuje odporúčam!

ÁNO 19 NIE 11
Tamara, 30 rokov

Píšem si už s niekoľkými mužmi, s jedným sa aktívne stretávam a musím priznať, že sme si po sexuálnej stránke padli do oka:)

ÁNO 30 NIE 17

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk