Vaznyvztah.sk

Nezbednezelania
1.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
3.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných

Vaznyvztah.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
5,2/10
5 000+ / 30+
Vaznyvztah.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 5,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 5,5/10

Prehľadnosť profilov: 5/10

Potenciál nájdenia partnera: 5,3/10

Zákaznícka podpora: 5,3/10

Cena služby: 4,8/10

Vaznyvztah.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Moderná zoznamka pre ľudí hľadajúcich vážny vzťah

Vaznyvztah.sk sa prezentuje ako zoznamka určená pre ľudí, ktorí si hľadajú serióznu známosť či celoživotného partnera. Disponuje veľmi zaujímavým a moderne pôsobiacim dizajnom takisto aj rôznymi funkciami, ktorých však väčšina je dostupná až po zaplatení VIP členstva alebo jednotlivých poplatkov. Na tomto portáli je registrovaných vyše 5000 užívateľov, ktorí hľadajú a uprednostňujú vážny dlhodobý vzťah pred mileneckým. Zoznamka vaznyvztah.sk si dáva záležať na bezpečnosti užívateľov ako napríklad sprístupnenie rôznych funkcií a informácií o užívateľoch len po zaplatení členského poplatku. Takto sa užívatelia s vyššou pravdepodobnosťou vyhnú rôznym žartíkom a pobaveniam ľudí, ktorí vážny vzťah nehľadajú.

Registrácia na vaznyvztah.sk

Registrácia vám zaberie pár minút a je bezplatná. Počas celého priebehu registrácie sa riadite pokynmi a ste povinný zadať svoj email, používateľské meno, heslo, krátku osobnostnú charakteristiku, vek a takisto aj profilovú fotografiu. Po vykonaní registrácie máte možnosť vo svojom profile doplniť detailnejšie údaje o sebe. Je dôležité, aby tieto údaje a informácie o vás zodpovedali realite a vystihovali vás čo najpresnejšie a v tom najlepšom možnom svetle.

Členstvo na zoznamke vaznyvztah.sk

Členstvo na tejto zoznamke je voliteľné. Ako bezplatný člen, máte prístup k vyhľadávaniu si svojej chýbajúcej polovičky, k prijímaniu a odosielaniu správ na e-mail, prezeraniu profilov. Pri prezeraní profilov, avšak nemusíte vrámci bezplatného členstva vidieť informácie o vybranom užívateľovi. Každý užívateľ sa totižto môže rozhodnúť, či sprístupní svoje informácie aj členom bezplatného členstva alebo len členom s plateným členstvom. Platené členstvo na vaznyvztah.sk je možné si zakúpiť na dobu 30 dní za 28€ alebo na dobu 90 dní za 56€. Výhodami kúpy tohto členstva je prístupnosť mnohých funkcií ako prezeranie profilov s úplnými informáciami o používateľoch, vyhľadávanie možných budúcich partnerov vďaka rozšírenému filtru, možnosť vidieť komu sa páčite, prijímať a odosielať správy v chate alebo prostredníctvom Facebooku či SMS správy. Vďaka týmto funkciám naberá zoznamovanie grády a máte vyššiu pravdepodobnosť nájsť si toho vysnívaného partnera.

Zrušenie svojho účtu

Svoj účet môžete zmazať natrvalo veľmi jednoducho. V prípade, že by ste sa v budúcnosti možno chceli vrátiť na tento zoznamovací portál alebo si nie ste istý trvalým zrušením, máte možnosť svoj účet dočasne deaktivovať. Deaktiváciu alebo trvalé zrušenie účtu nájdete pod ikonou svojho profilu v pravom hornom rohu v záložke „Nastavenia“, kde následne môžete kliknúť na „Natrvalo zmazať môj účet“ alebo „Dočasne deaktivovať“.

Vaznyvztah.sk Funkcie

Správy

Komunikácia na zoznamke je veľmi jednoduchá a ponúka viac možností a spostredkovateľov komunikácie. Ako užívateľ bezpatného členstva máte možnosť kontaktovať ľudí prostredníctvom správy na zoznamke, ktorá vám zároveň príde aj na váš e-mail. Pri platenom členstve máte možnosť osloviť ľudí aj prostredníctvom SMS správy či správy na sociálnej sieti Facebook, čo vedie k vyššej pravdepodobnosti úspešného nájdenia si toho vyvoleného či vyvolenej.

Notifikácie o novinkách na zoznamke

Zoznamka vaznyvztah.sk disponuje veľmi zaujímavou funkciou, ktoré váčšina zoznamiek nemá a to notifikáciami o novinkách. Tieto upozornenia vám vyskakujú v ľavom rohu webstránky a často informujú o registrácii nových užívateľov vo vašom veku, či lokalite. Takisto vám ukáže napríklad aj infofrmáciu, ktorý užívateľ si pozrel váš profil. Čo je veľmi užitočné, pretože aspoň zistíte, či tam vzájomná príťažlivosť je a to zoznamovanie sa cez internet celkom značne uľahčuje.

Nástenka s možnosťou zanechania odkazu pre všetkých užívateľov

Zoznamka ponúka ďaľšiu skvelú funkciu dostupnú pre všetkých používateľov a to nástenku s odkazmi. Túto nástenku nájdete pod záložkou „Prehľad“, kde máte možnosť pridať a vidieť odkazy užívateľov a následne na ne odpovedať do súkromnej správy. Vďaka týmto odkazom sa viete prihovoriť k väčšiemu počtu ľudí, vyjadriť svoje myšlienky alebo napísať niečo o vás, ako napríklad akú osobu k sebe hľadáte. Pokiaľ niekoho zaujmete, môžete očakávať, že vám príde pár súkromných správ. Je to ideálne najmä pokiaľ nemáte konkrétne preferencie pri hľadaní svojej spriaznenej duši, pretože tu máte možnosť najmä zaujať vďaka tomu čo si myslíte alebo čo hľadáte. A pokiaľ vám niekto pošle odpoveď, ktorá vás ihneď zaujme, je dosť možné že si budete s daným človekom v budúcnosti rozumieť.Hľadanie lásky cez internet je veľa krát založené na príťažlivosti z vonkajšieho hľadiska, no prostredníctvom týchto odkazov viete ukázať aj svoju vnútornú stránku.

Tipy a rady pre úspech v hľadaní partnera

Už hneď po založení vášho účtu vám príde e-mail a správa priamo na zoznamku od administrátorov, kde vám v prvom rade poďakujú za dôveru a za založenie konta, ale poskytnú aj pár rád pri hľadaní partnera. Taktiež máte po pár hodinách od založenia vásho konta k dispozícii e-knihu „10 tutových tipov ako sa zbaviť prasačín na zoznamke a úspešne sa zoznámiť“. Túto e-knihu nájdete pod záložkou „Ako na to“, kde sú samozrejme k dispozícii aj iné e-knihy na túto tematiku. Tie sú však dostupné len pre užívateľov s plateným členstvom.

Propagácia profilu

Myslíte to so zoznamovaním naozaj vážne? Chcete, aby si vás všimlo viac ľudí? Pokiaľ je vaša odpoveď kladná, táto zoznamka vám ponúka ďaľšiu nezvyčajnú pomôcku a to propagáciu profilu. Váš profil bude propagovaný všetkým používateľom na nástenke, kde si vás môže všimnúť viac ľudí a následne vás kontaktovať. Za propagáciu profilu ste povinný zaplatiť poplatok a to buď 7€/1 chat, 15€/5 chatov, 21€/10 chatov. Po zaplatení poplatku, administrátori pozvú potencionálnych používateľov na chat s vami. Preto, kto to myslí s hľadaním si lásky seriózne, a je ochotný investovať, propagácia profilu mu dopomôže k jednoduchšiemu a rýchlejšiemu nájdeniu si chýbajúcej polovičky.

Vaznyvztah.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Nastavenie veku a lokality pri vyhľadávaní potencionálneho partnera
Možnosť zistiť komu sa páčite
Možnosť osloviť koho chcete (SMS, FB, chat)

30 dní VIP služieb

28,00€

Nastavenie veku a lokality pri vyhľadávaní potencionálneho partnera
Možnosť zistiť komu sa páčite
Možnosť osloviť koho chcete (SMS, FB, chat)

90 dní VIP služieb

56,00€

Nastavenie veku a lokality pri vyhľadávaní potencionálneho partnera
Možnosť zistiť komu sa páčite
Možnosť osloviť koho chcete (SMS, FB, chat)

Vaznyvztah.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrovaných vyše päť tisíc aktívnych užívateľov
Notifikácie o novinkách na zoznamke – napríklad zaregistrovanie nových používateľov
Propagácia profilu po zaplatení poplatku
Rôzne tipy a rady od administrátorov v sekcii „Ako na to“ a aj prostredníctvom e-mailu a chatu

Nevýhody

VIP členstvo a niektoré funkcie spoplatnené
Vyššie členské poplatky
Zoznamka neslúži na nadväzovanie mileneckých vzťahov
Pri bezplatnom profile väčšina funkcií nedostupná alebo vyžaduje poplatky

Vaznyvztah.sk pre užívateľov

Výhody

Voliteľné platené členstvo na dobu 30 alebo 90 dní
Podpora administrátorov formou chatu
Možnosť nájdenia vážneho a dlhodobého vzťahu
Funkcia pre propagáciu profilu, avšak za poplatok
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál vaznyvztah.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamka vaznyvztah.sk pôsobí na mňa vďaka jej dizajnu na prvý pohľad veľmi moderne. Tento portál kladie veľké úsilie na bezpečnosť používateľov a sprístupňuje mnohé funkcie len užívateľom s plateným členstvom. Členstvo je podľa môjho názoru dosť vysoké, ale kto to myslí so zoznamovaním vážne a je ochotný si zaplatiť, môže vďaka rôznym funkciám nájsť na tomto portáli svoju chýbajúcu polovičku. Ako veľké plus vnímam rady a tipy od administrátorov, ktoré vám môžu dopomôcť k úspechu pri zoznamovaní a takisto aj e-knihy s mnohými radami, ktoré táto zoznamka ponúka vrámci plateného členstva. Ďaľšími pozitívami z môjho pohľadu sú notifikácie o aktivitách na zoznamke, ktoré vás informujú o nových udalostiach ako napríklad čerstvo zaregistrovaných užívateľov a takisto aj možnosť zanechania odkazu pre všetkých užívateľov, kde máte možnosť vyjadriť svoje myšlienky.

Vaznyvztah.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Félix, 23 rokov

Toto je prvá zoznamka, ktorú som kedy skúsil, takže hneď na začiatku som bol dosť zmätený a nesvoj. Ale zo stránky mi chodilo veľa jednoduchých nápadov a tipov, a tých som sa snažil držať. Hlavne tých praktických tipov - ohľadom fotiek, profilu a písania správ. Výsledkom je, že si teraz pravidelne píšem s tromi milými ženami.

ÁNO 0 NIE 1
Wiliam, 38 rokov

Táto stránka mi pripadá iná než ostatné zoznamky. Zaujímavé funkcie - propagácia profilu, filtry na zoznamy užívateľov, veľa možností. Tiež sa mi páči, že ľudia zadávajú vekové skupiny, nie konkrétny vek. Mnoho ľudí vek preceňuje. Predsa, keď si dvaja rozumejú, tak je to v podstate jedno, koľko majú rokov. Ja osobne si nedokážem predstaviť, že by som chodil s nejakou výrazne staršou alebo mladšou ženou, ale rozhodne by som za to nesúdil nikoho iného.

ÁNO 1 NIE 0
Diana, 30 rokov

Chcela som sa podeliť o svoju skúsenosť. Možno to nie je tak prevratné, ale našla som tu sympatického človeka, s ktorým si denne píšem. Myslím, že sa blíži i rande. Zo začiatku som bola dosť skeptická, ako dlho trvá niekoho nájsť, osloviť, dať veci do pohybu. Nakoniec sa to ale vyplatilo. Nie je sa kam ponáhľať, môžeme sa najskôr spoznať, a až potom spolu niekam vyraziť, aspoň z toho nebude rande na slepo. To by som asi fakt nedala! Teraz už o ňom premýšľam skôr ako o dobrom známom s tým, že by sme to mohli posunúť niekam ďalej.

ÁNO 0 NIE 0
Jarmila, 36 rokov

Zoznamka ma svojím zaujímavým dizajnom ma hneď očarila a tak som si založila profil. Po jeho založení som zistila, že vrámci bezplatného profilu takmer žiadne funkcie nie sú k dispozícii. Nie je možné si pozrieť informácie o užívateľoch, ktorý vás z profilovej fotografie zaujali. Členstvo sa mi zdalo dosť vysoké a tak som z tejto zoznamky aj odišla.

ÁNO 2 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk