Milfvyhladavac

Milfvyhladavac Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,7/10
45 000+ / 30+
Milfvyhladavac

Použiteľnosť stránok a funkcie: 5,4/10

Bezpečnosť zoznamky: 5,3/10

Prehľadnosť profilov: 5,3/10

Potenciál nájdenia partnera: 5,4/10

Zákaznícka podpora: 5,4/10

Cena služby: 5,4/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
9956 ľudí online

Leonard
Leonard, Vek: 34
Michaela
Michaela, Vek: 23
Benjamin
Benjamin, Vek: 25

Milfvyhladavac Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Milfvyhladavac.sk - skúsené dámy na vášnivé dobrodružstvá

Chceli by ste rozšíriť svoj spoločenský okruh o skúsené vášnivé ženy, hľadáte výzvu a vzrušenie? V tom prípade je pre vás Milfvyhladavac.sk určite to správne miesto. Flirtovanie so ženami, aj mužmi, ktoré nemá hraníc a to, ako ho ukončíte je len a len na vás. Vstup je povolený všetkým nad 18 rokov, avšak, ako vyplýva z názvu tejto domény, všetko sa točí najmä okolo skúsených žien, ktoré presne vedia, čo a ako chcú. Registrácia je úplne zadarmo a navyše získate 1 bezplatný kredit, s ktorým si môžete vyskúšať osloviť niektorý zo sexy profilov. Ceny kreditov na tejto stránke sú porovnateľné s ostatnými zoznamkami, založenými na podobnom systéme, avšak výhodou sú aj špeciálne akcie, kde môžete nakúpiť viac kreditov za výrazne nižšiu cenu, ako je štandard. Po zakúpení kreditov získate nielen možnosť písať si, ale aj posielať darčeky svojim favoritkám / favoritom. Čo je však pomerne mätúce je ovládanie tejto zoznamky. Po príchode na hlavnú stránku, chvíľku trvá, kým sa nový užívateľ zorientuje. Takéto nejasné ovládanie môže odradiť menej skúsených užívateľov. Avšak, aj keď sa nebudete vedieť zorientovať, istotou je množstvo sexy fotiek virtuálnych a reálnych profilov, na ktoré môžete zaručene kliknúť a dozvedieť sa viac. Hoci dámy na fotkách pôsobia sexy a sebavedomo, na tejto stránke je minimum explicitných porno záberov, čo paradoxne môže vzbudiť ešte väčšiu zvedavosť na zoznámenie sa. Ak sa rozhodnete ukončiť túto zábavu, môžete svoj profil jednoducho vymazať.

Registrácia na Milfvyhladavac.sk

Samotná registrácia na zoznamke Milfvyhladavac.sk je rýchla a jednoduchá. Suma sumárum, nezaberie viac, ako 2 minúty. Najskôr vyplníte informácie, kde si vyberiete, o aké pohlavie v akej vekovej kategórii máte záujem, ďalej vaše osobné údaje od veku, bydliska po farbu očí a vlasov, ochlpenia v intímnej oblasti, výšky i typu postavy. Následne zadáte užívateľské meno, teda prezývku a heslo, aké chcete využívať na opätovné prihlásenie sa do zoznamky. Potom zadáte váš email. Pri zadávaní emailu automaticky súhlasíte so zásadami používania a tým, že beriete na vedomie možnosť výskytu virtuálnych profilov na tejto zoznamke. Všetky texty v profiloch sú manuálne kontrolované, aby bola zaistená pravosť toho, čo je napísané. Hotovo? Výborne, teraz potvrďte aktivačný email a horúca zábava môže začať!

Milfvyhladavac.sk a nákup kreditov

Milfvyhladavac.sk je zoznamka, ktorá funguje na báze kreditového systému. Kredity vám umožnia odosielať správy, 1 kredit sa rovná 1 správe alebo 1 žmurknutiu. Balík kreditov môžete kúpiť pomocou kreditnej karty, debetnej karty alebo Paysafecard. Čím väčší je kreditný balík, tým nižšia bude cena za kredit. Najlacnejší kreditový balík stojí 15€, čo je v porovnaní s konkurenciou pomerne dosť. Avšak, na tejto zoznamke dostanete 1 kredit zdarma a ak sa prihlásite 7 dní po sebe, získate ďalší. Toto je kreatívny spôsob, akým vás zoznamka priláka vrátiť sa. Platnosť kreditov nemá dobu expirácie. Nákup kreditov nie je predplatné, len jednorazová platba a výpis na vašom účte je diskrétny a anonymný.

Nenávratne zmazanie profilu na Milfvyhladavac.sk

Možnosť vymazať svoj profil na tejto zoznamke je pomerne jednoduchá a rýchla záležitosť. Nájdete ju kliknutím na vašu profilovú fotku v ľavom hornom rohu a následne zvolením možnosti Nastavenia. Potom sa dostanete na stránku, kde v spodnej časti nájdete možnosť Odstrániť profil. Nato, aby profil skutočne zanikol musíte ešte označiť toto tvrdenie: Som si naozaj istý, že chcem zmazať profil. Prevádzkovatelia zoznamky vám ešte dajú na výber slušný zoznam možností, prečo túto doménu opúšťate a následne odkliknete posledné potvrdenie vymazania.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

Milfvyhladavac Funkcie

Chat

Miflvyhladavac.sk ponúka chat so zaujímavými profilmi, avšak až po zadovážení si balíčka kreditov. Po registrácii dostanete možnosť vyskúšať si túto funkciu v podobe jedného kreditu. Napriek tomu, že ešte nebudete mať zakúpený balíček kreditov, správy môžete prijímať. Je možné, že vaša schránka sa postupne naplní sexy správami a ponukami od virtuálnych, prípadne reálnych kočiek, z tejto zoznamky. Funkcia Chat je viditeľne zobrazená, ako prvá, na hornej lište domovskej stránky.

NAŠI ČLENOVIA

Zobrazením Našich členov uvidíte stovky až tisíce profilov, ktoré zapadajú pod filter vašich preferencií. Pomerne inovatívnou možnosťou v tomto filtri je, že okrem tradičných vyhľadávacích údajov ako vek, lokalita, čí fotka, môžete zvoliť aj to, o aké sexuálne praktiky by sa daná dáma mala zaujímať, prípadne by jej nemali byť cudzie. Takto jednoducho nájdete ľudí, s ktorými si budete rozumieť aj po tej najintímnejšej stránke. Zakliknúť môžete možnosti ako orálny sex, trojka, skupinový sex, análny sex a mnoho ďalších šteklivých variánt.

Dohadzovač

Funkcia Dohadzovač, zobrazená na hornej lište domovskej stránky, je príjemným osviežením, pre všetkých, ktorí chcú podľa profilovej fotky a základných údajov, zistiť, či si sú s niekým vzájomne sympatickí. Kliknutím na túto funkciu sa vám zobrazí fotka dámy, ktorú ohodnotíte pozitívne palcom hore, prípadne negatívne, palcom dole. Ak vás aj ona, či on, ohodnotili pozitívne, máte zhodu a môžete nadviazať kontakt. Pre tých menej smelých je to ideálny spôsob, ako začať horúci flirt so skúsenou zrelou ženou.

Zhody

Horný panel ukrýva aj miesto, kde sú tzv. Zhody. Práve tu nájdete automaticky uložené všetky profily, s ktorými ste sa zhodli na vzájomných sympatiách vo funkcii Dohadzovač. Praktické, no čiastočne zbytočné, rozdelenie jednej funkcie do dvoch separátnych priečinkov. Avšak, teraz už viete, kde nájdete všetky kočky a fešákov, s ktorými vám v Dohadzovači vyšla zhoda a to sa vám môže neskôr zísť.

Moje obľúbené

Ak pri prezeraní jednotlivých profilov narazíte na niektoré, ktoré vás mimoriadne zaujmú, no nemáte dostatok kreditov na konverzáciu, máme riešenie! Skúste kliknúť na srdiečko pri zaujímavom profile a ten bude automaticky uložený medzi vaše obľúbené. Pozor však na lokalizovanie tejto funkcie! Moje obľúbené sú totižto ukryté v ľavom hornom rohu, pod krúžkom s vašou profilovou fotografiou. A to najlepšie, túto funkciu je možné využívať aj bez kreditov.

Poslať darček

Aj vám robí občas problém, ako osloviť ľudí na zoznamke? Na Milfvyhladavc.sk im môžete na úvod jednoducho poslať darček! Táto funkcia je však sprístupnená len tým, ktorý si predplatia kredity. Medzi darčekmi nájdete napríklad náušnicu, putá, fľašu sektu, truhlicu s pokladom a mnoho ďalších.

Milfvyhladavac Cenník VIP členstva

Registrácia ZADARMO

Registrácia
Vytvoriť profilu
Prezerať profily
Pridať profil medzi obľúbené
Využiť funkciu dohadzovač
Zobraziť zhodu

10 kreditov

15,00€

Posielať správ
Prijímať správa
Posielať darčeky
Prezerať profily
Pridať profil medzi obľúbené
Využiť funkciu dohadzovač
Zobraziť zhodu

15 kreditov

15,00€

Posielať správ
Prijímať správa
Posielať darčeky
Prezerať profily
Pridať profil medzi obľúbené
Využiť funkciu dohadzovač
Zobraziť zhodu

25 kreditov

35,00€

Posielať správ
Prijímať správa
Posielať darčeky
Prezerať profily
Pridať profil medzi obľúbené
Využiť funkciu dohadzovač
Zobraziť zhodu

Milfvyhladavac Výhody & Nevýhody

Výhody

Rýchla a bezplatná registrácia
Možnosť prezerať si iné profily zadarmo
Všetky texty v profiloch sú manuálne kontrolované
Bezpečné diskrétne platby
Veľa profilov zrelých šarmantných žien
1 kredit na skúšku ZADARMO
Možnosť získať ďalší kredit zadarmo

Nevýhody

Pomerne vysoká cena za najmenší balíček kreditov
Chaotické ovládanie domovskej stránky zoznamky
Bez zahraničných profilov
Pomerne veľa virtuálnych profilov

Milfvyhladavac pre užívateľov

Výhody

Nadviažte kontakt so sexy milfkami a dámami z vášho okolia a celej republiky.
Registrácia a možnosť skúsiť chat zadarmo
Horúce fotky, ktoré zväčšia neodhalia úplne všetko a dovolia vám zapojiť vašu fantáziu.
Screenshot

Môj názor na Milfvyhladavac.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Táto zoznamka má potenciál, pretože je, viac-menej, jasne zameraná na tých, ktorým sa páčia zrelšie vzrušujúce ženy, s adekvátnym sebavedomím a skúsenosťami. Registrovať a skúšať šťastie môže skutočné každý muž, aj žena, od 18 rokov. Kombinácia virtuálnych aj reálnych profilov, ktorá je už štandardom na väčšine zoznamiek. Oceňujem možnosť vyskúšať si chat s 1 kreditom zadarmo a podobne aj možnosť získať ďalší. Neokukaná je aj možnosť posielať si darčeky, čo môže pomôcť ľahšie prelomiť ľady pred samotnou horúcou konverzáciou, či flirtom. Avšak, nie veľmi šťastným riešením je dizajn a aj samotné rozloženie domovskej stránky. Pôsobí mätúco a menej zdatných záujemcov o sexy dobrodružstvo by mohlo aj odradiť.

Milfvyhladavac Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (3)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (1)
Viktor, 45 rokov

Vdy si rd uijem horci flirt, i pokec so starou enou, vbec ma nebav psa si s mladmi, ktor ete nevedia, o chc... Preto ja osobne volm tto a tejto podobne zoznamky, verm, e raz s jednou skonm aj v posteli, to by bola pln pecka!

ÁNO 0 NIE 0
Tom, 45 rokov

Mm radej zoznamky, kde eny ukazuju viac, kde hne vidm, i m ena, o ukza... tu som sa nudil. Potrebujem instantn vzruenie. Mono to ete niekedy sksim, vak uvidme.

ÁNO 0 NIE 0
Katka, 44 rokov

Som vemi van za miesta, ako je toto, kde som si s malou duikou vytvorila profil, vyplnila vetky detaily a naozaj som si nala milencov! Aj v mojom veku je to mon a stle sa njdu krsni mui, ktor tia po zrelch ench, preto nevhajte...

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk