Casualdating.com

Laskavokoli.com
1.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
2.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie erotických fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
Nezbednezelania
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

Casualdating.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
6,6/10
49 000+ / 30+
Casualdating.com

Použiteľnosť stránok a funkcie: 6,7/10

Bezpečnosť zoznamky: 7,3/10

Prehľadnosť profilov: 6,3/10

Potenciál nájdenia partnera: 6,3/10

Zákaznícka podpora: 6,3/10

Cena služby: 6,3/10

Casualdating.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Casualdating.com sleduje módne trendy

Casualdating.com je moderná, príjemná zoznamka, skôr pre mladšie generácie a užívateľov. Vysoká intuitívnosť a jednoduché ovládanie. So zaujímavými profilmi sa chatuje pomocou virtuálnych mincí, ktoré sa odoslaním každej správy znižujú a užívateľ má vždy možnosť si ich dobiť. Príjemný uvítací bonus na skúšku – 100 mincí, je ideálny spôsob, ako si stránku overiť a vyskúšať. Prvý kontakt s vami nadviaže support člen Jennifer, na ktorú sa takisto môžete obrátiť, ak by vám niečo nebolo jasné, prípadne by ste nevedeli, ako ďalej. Jennifer vám takisto poskytuje bezplatné tipy pre nájdenie tých najlepších zhôd či lásky.

Registrujte sa na Casualdating.com rýchlo a anonymne

Pri vstupe na stránku vás upúta filter, ktorý vám má pomôcť nájsť presne to, čo hľadáte. Zadávate hľadané pohlavie, vekové rozpätie, či ste muž alebo žena (takisto sa vám ponúka šanca odmietnuť odpovedať na tieto otázky, ale následná ponuka chatujúcich profilov nemusí byť podľa vašich preferencií). Systém chce vedieť vašu obľúbenú farbu očí, vlasov, preferovanú výšku novej známosti, veľkosť poprsia a zadku (u nežnejších polovičiek). Po zadaní kritérií sa vám objaví možnosť registrácie, pri ktorej zadávate aj svoju lokalitu – PSČ. Následne pred vami stojí ľahšia úloha – vybrať si užívateľské meno, dostatočne silné heslo a zadať svoju emailovú adresu. Následne potvrdíte svoj email a pripravte sa na horúcu komunikáciu s nádhernými dámami či pánmi.

Detailne prepracovaný profil užívateľa

Môžete zostať v anonymite, prípadne o sebe prezradiť, čo len budete chciet. Profil je vysoko editovateľný, môžete pridať aj tie najdrobnejšie detaily. Opačnému pohlaviu môže naznačiť, aký ste vysoký, akú máte postavu, či ste zadaný, koľko máte detí, či fajčíte, pijete, prípadne vaše vzdelanie, prácu. Niet nad skvelú fotografiu, ktorá dokáže zázraky a pritiahne skvelé profily. Osobné údaje typu email (povinný pri registrácii) a dátum narodenia (voliteľná funkcia) sa ostatným užívateľom nezverejňujú. Vrchná lišta v profile obsahuje prepracovaný systém notifikácie na nové správy, lajky a videnia vášho profilu, zvýraznené červenou farbou, takže vám už nič neujde.

Členstvo na stránke Casualdating.com

Členstvo je zdarma pre každého pána či dámu a členom sa stávate po zadaní vašej emailovej adresy. Tú by ste mali overiť spätným preklikom, avšak je možné chatovať a užívať si výhody stránky aj bez verifikácie vášho emailu. Uvítací bonus v hodnote 100 mincí vystačí na 2 správy, každá správa je spoplatnená 50 mincami. Ak vám klesne kredit na nulu a chcete pokračovať v chate, je to veľmi jednoduché – mince si dobijete obratom. Každý balíček má okrem základných mincí aj bonusové, ktoré získavate grátis. Najnižšia možnosť je zakúpenie balíčka 220 mincí (200 regulérnych + 20 bonusových) za 4,99€. S týmto balíčkom odošlete štyri správy. Tipom stránky je balíček za 24,99€ v hodnote 1270 mincí – 1150 regulérnych a 120 bonusových. Tento balíček stačí na dôkladné zoznámenie sa s dámou či pánom vašich snov. Za balíček môžete zaplatiť kreditnou či debetnou kartou Mastercard či Visa, PayPal, PayU, TrustPay či PaySafeCard. Transakcia bude na vašom výpise z účtu figurovať ako anonymná, zobrazí sa pri nej iflirts.com. Stránka neponúka automatické predplatné s automatickou obnovou balíčka, preto si mince vždy musíte zakúpiť novým zadaním platobných údajov.

Zrušenie účtu na Casualdating.com

Funkcia zrušenia účtu je jemne skrytá v profile a treba po nej trošku pátrať, intuitívne navádza užívateľa k tomu, aby zo stránky neodchádzal, ale pokračoval a zabával sa. Zrušenie registrácie je opäť potrebné potvrdiť kliknutím na odkaz v prijatom emaili.

Casualdating.com Funkcie

Chaty

Sekcia Chaty prináša zoznam užívateľov, ktorí vás kontaktovali alebo ktorých ste kontaktovali vy. Po kliknutí na fotografiu užívateľa sa vám zobrazí vaša vzájomná komunikácia. Chaty takisto vyskakujú ako pop-up okno dole na lište, aj keď práve nie ste v tejto sekcii, takže neprídete o žiadne príjemné zoznámenie.

Inbox

Inbox alebo zoznam doručených správ obsahuje všetky odkazy, ktoré vám príšli od nových kontaktov. Skvele sú odlíšené nové správy, ktoré majú ružovú vlajočku „nová“. Každú správu môžete prečítať, archivovať, po kliknutí na profil odosielajúceho profilu sa dostanete priamo k detailným informáciám, ktoré o sebe vyplnil. Archivované správy môžete kedykoľvek obnoviť a presunúť do Doručenej pošty.

Návštevníci

V tejto sekcii uvidíte prehľadne zoradené profily, ktoré navštívili váš profil. Ak vás zaujali a chceli by ste niektoré z nich kontaktovať, využiť môžete napríklad: odoslanie správy, lajku, bozk (zadarmo) darček (plyšový virtuálny macko, koláčik, diamant), gif (srdiečka, emócie, animované gify, Ľúbim Ťa, slovenské, anglické, prípadne si tento konkrétny profil pridať medzi obľúbené kliknutím na hviezdičku.

Lajky

Koho by nepotešil lajk od neznámej krásky či chlapa? Lajkovanie funguje presne, ako ho poznáme z iných aplikácií. Uvidíte zoznam profilov užívateľov, ktorým sa páčil váš profil a odmenili vás za to lajkom. Môžete sa rozhodnúť odoslať lajk späť a po jeho odoslaní sa vám ikonka lajku zafarbí, takže budete presne vedieť, koho ste už lajkovali a či vám prišla odpoveď.

Obľúbené

Táto sekcia obsahuje všetky vami obľúbené profily, aby ste na ne už nikdy nezabudli. Vrchná časť zobrazuje vami obľúbené profily, spodná časť slúži ako inšpirácia, kde sa vám ponúkajú aktuálne dostupné profily, ktoré môžete osloviť či olajkovať.

Casualdating.com Cenník VIP členstva

220 mincí

4,99€

VIP

500 mincí

9,99€

VIP

1 270 mincí

24,99€

VIP

5 500 mincí

99,99€

VIP

Casualdating.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Určite super rýchla registrácia
Uvítací bonus pre každého vo výške 100 mincí, skvelá vec!
Veľké množstvo aktívnych kontaktov, vždy je z čoho vyberať
Široký výber tém – nielen sexuálne či rande, ale aj spoločenské, veda, bežné témy či klebety o celebritách
Dizajn, navigácia a užívateľské rozhranie na jednotku – developeri odviedli skvelú prácu

Nevýhody

Zaregistrovať sa môže naozaj každý a to anonymne, preto nemôžete mať nikdy istotu, kto je na druhej strane chatu.
Prepracovaná komunikácia s profilmi, napriek tomu je náročné sa s profilmi stretnúť, ide o automatizované odpovede
Po spotrebovaní všetkých mincí nie je možné pokračovať v komunikácii, musíte si mince dobiť, inak sa aj zaujímavo rozbehnutá komunikácia končí. Zadarmo môžete posielať len bozky.

Casualdating.com pre užívateľov

Výhody

Veľké množstvo nezadaných žien, hľadajúcich rozptýlenie po náročnom dni alebo len horúci pokec s tajomným neznámym – ak ste muž, ste na správnom mieste. Tu nájdete dámu presne podľa vašich predstáv. Ak ste dáma, budete asi musieť hľadať trošku dlhšie, ale určite nájdete takisto toho, pri ktorom sa vám rozbúcha srdiečko.
Témy ako domáce zvieratá, turistika, horský bicykel či zelená energia – to všetko nájdete na casualdating.com, samozrejmosťou sú horúce témy ako sex, erotika, sexi fantázie či stretnutia za účelom spoločného milovania.
Táto zoznamka naozaj frčí a nebudete na nej poznať slovo nuda. Je rýchla, aktuálna, profily odpovedajú rýchlo a majú reálne fotky, takže ľahko získate predstavu, s kým sa práve rozprávate. Ide o jednu z najprepracovanejších zoznamiek, čo sa odpovedí týka.
Screenshot

Môj názor na Casualdating.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Určite jedna z najlepších online zoznamiek, ktoré sú aktuálne na trhu. Fotky, mená, komunikácia a profily – to všetko pôsobí super reálne, takže sa veľmi ľahko necháte vtiahnuť do víru komunikácie (a dobíjania mincí). Pripraviť sa treba na to, že jednotlivé chaty sú natoľko zaujímavé, že sa vám občas nebude chcieť odísť do reality. Napriek tomu reálne a živé stretnutie asi neočakávajte.

Casualdating.com Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (3)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (1)
Janči, 47 rokov

Tieto baby s splnen sen. Mlad, horce, otvoren vetkmu, naiel som ich tu na kad prst asi desa! Wow a ete raz wow!

ÁNO 0 NIE 0
Marián, 50 rokov

Ako nezadan a zabezpeen 50-nik som akal asi viac. Babenky s super sexi, ale koda, e nie relne. Tak by som ich pozval na rande, kad de jednu, ale nie je zujem. Mono preto, e nie s relne? Chlapi, kalite na to, lovte v realite.

ÁNO 0 NIE 0
Julka, 38 rokov

no, s tu aj fajn chlapi, to nepopieram, ale zatia som nenala toho pravho. Kecali sme spolu o miline vec, ale nejak sa ete nectim stretva sa s nimi v realite. Mono neskr, najskr ich potrebujem ouka.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk