RichMeetBeautiful

RichMeetBeautiful Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,0/10
2 000 000+ / 30+
RichMeetBeautiful

Použiteľnosť stránok a funkcie: 6,1/10

Bezpečnosť zoznamky: 6,5/10

Prehľadnosť profilov: 5,7/10

Potenciál nájdenia partnera: 6,2/10

Zákaznícka podpora: 6,1/10

Cena služby: 6,8/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
442478 ľudí online

Matúš
Matúš, Vek: 29
Marianna
Marianna, Vek: 25
Richard
Richard, Vek: 31

RichMeetBeautiful Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka RichMeetBeautiful – recenzie

Zoznamka RichMeetBeautiful nie je štandardnou zoznamkou, na akú môžete bežne naraziť na internete. Ide o zoznamku pre sugar dating, na ktorú sa môžu registrovať ženy a muži nad 18 rokov. RichMeetBeautiful pomáha ženám splniť si svoje sny, spoznať luxus a nechať sa finančne rozmaznávať. Tzv. Sugarbabies a Sugarmamas vyhľadajú na zoznamke partnera, ktorý bude ich sponzorom, a dohodnú sa s ním na podmienkach vzťahu. Ženy obvykle na tomto type zoznámenia láka to, že spoznajú bohatých a vplyvných mužov a využívajú svoj pôvab na získanie nových skúseností a spoznanie iného sveta. Toto všetko im sprostredkuje zoznamka RichMeetBeautiful. Každý si tu môže vybrať dokonalého partnera či partnerku, akú si zaslúži.

Registrujte sa na RichMeetBeautiful zadarmo a anonymne

Na RichMeetBeautiful sa každý môže zaregistrovať zadarmo a anonymne. Na samom začiatku zvolíte, o aké pohlavie máte záujem, uvediete svoj email, užívateľské meno, dátum narodenia a akú požadujete úroveň životného štýlu. Na email vám príde pokyn na dokončenie registrácie, a to potvrdením emailovej adresy cez príslušný link. Zoznamka od vás nechce žiadne citlivé osobné údaje a po celú dobu môžete zostať v anonymite.

Povedzte niečo o sebe a doplňte svoj profil

Po prihlásení do svojho užívateľského účtu ste zoznamkou vyzvaní, aby ste dokončili svoj profil. Konkretizovať môžete svoj vzhľad, etnickú príslušnosť, čo je na vás najpôvabnejšie a či máte tetovanie alebo piercing. V ďalšom kroku nahráte svoju profilovú fotografiu. Využiť môžete anonymizujúce nástroje a fotku rozmazať alebo na ňu pridať tvárovú masku. Nakoniec vám RichMeetBeautiful ponúkne, aby ste pomocou Facebooku, mobilu či iného prostriedku overili svoju pravosť a dokázali ostatným užívateľom, že ste skutočný človek.

Premium členstvo sa oplatí aktivovať

Zoznamka RichMeetBeautiful ponúka všetkým užívateľom nákup kreditov a Premium členstvo. Vybrať si môžete zo štyroch balíčkov prémiového členstva: na jeden, tri, šesť a dvanásť mesiacov. Bez týchto balíčkov nemôžete úplne využívať služby zoznamky. Členstvo sa automaticky obnovuje, ale je možné ho v užívateľskom účte vypnúť. Po aktivácii Premium účtu môžete posielať a čítať správy, sledovať svoje návštevy, prezerať si flirt a darčeky a posielať darčeky členom, ktorí vám padnú do oka. Kredity si môžete kúpiť v troch hodnotách a slúžia na poslanie darčeka.

Deaktivácia účtu na RichMeetBeautiful

Svoj účet môžete deaktivovať a mať ho v tzv. režime spánku. Po prihlásení si ho opäť automaticky aktivujete. A ako na to? V „Nastavení“ nájdete „Deaktivovať profil“. Stačí na túto možnosť kliknúť a ďalej sa riadite inštrukciami. Pozor – týmto nedôjde k deaktivácii automatického obnovenia Premium členstva. Pokiaľ požadujete trvalé zmazanie účtu, v „Nastavenia“ nájdete formulár pre úplne vymazanie. Následne dostanete od tímu zoznamky odpoveď, v ktorej vám popíše postup vymazania profilu.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

RichMeetBeautiful Funkcie

Vyhľadanie členov

Ostatných užívateľov jednoducho vyhľadáte zadaním lokality, veku a ďalších parametrov, ako je vzhľad, životný štýl, orientácia, záujmy, osobnosť, sexuálny apetít či typ vzťahu. Zaškrtnúť môžete, či sa vám majú zobrazovať len členovia s fotkou alebo aj bez nej.

Prezeranie profilových fotiek užívateľov

Objavujte nových aj doterajších užívateľov a prezerajte si ich profilové fotografie. Sympatickým ľuďom môžete zanechať odkaz a rozbehnúť s nimi nenútenú konverzáciu.

Žmurknutie

Pokiaľ sa vám nejaký užívateľ zapáči, ale nemáte dostatočnú odvahu ho osloviť, môžete na seba upozorniť tým, že mu pošlete žmurknutie. Reakcie na seba nenechajú dlho čakať!

Nahranie fotografií

Zoznamka vás vyzve, aby ste pridali svoju profilovú fotografiu. Tým si vás všimne omnoho viac užívateľov. Môžete si zachovať svoju anonymitu a fotografiu rozostriť alebo pridať masku na tvár.

Posielanie a čítanie správ PRE VIP

Na RichMeetBeautiful môžete prijímať správy od ostatných užívateľov a prečítať si ich obsah. Zároveň na ne môžete odpovedať. Každý deň môžete hovoriť až s 20 rôznymi ľuďmi a aj tento počet sa dá navýšiť.

Prezretie návštev PRE VIP

Kto by nebol zvedavý, kto si prezrel ich profil? Aj túto možnosť zoznamka ponúka. Získate prehľad o všetkých svojich návštevách a v prípade sympatií ich môžete kontaktovať.

RichMeetBeautiful Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Posielanie a čítanie správ
Sledovanie návštev
Posielanie darčekov
Prezretie flirtu a darčekov

3 mesiace

19,00€

Posielanie a čítanie správ
Sledovanie návštev
Posielanie darčekov
Prezretie flirtu a darčekov

6 mesiacov

29,00€

Posielanie a čítanie správ
Sledovanie návštev
Posielanie darčekov
Prezretie flirtu a darčekov

12 mesiacov

39,00€

Posielanie a čítanie správ
Sledovanie návštev
Posielanie darčekov
Prezretie flirtu a darčekov

RichMeetBeautiful Výhody & Nevýhody

Výhody

Možnosť zakúpenia VIP členstva až na 1 rok
Atraktívne ženy a zabezpečení muži
Prehľadné profily a anonymné prostredie
Prezretie ostatných profilov a funkcia žmurknutia
Neobmedzené posielanie a prijímanie správ

Nevýhody

Bez Premium členstva nemôžete plnohodnotne zoznamku využívať
Premium členstvo je príliš drahé a nemôžu si ho dovoliť všetci
Fotografie ostatných užívateľov môžu byť rozmazané alebo s efektom masky
Dochádza k automatickému obnovovaniu VIP členstva

RichMeetBeautiful pre užívateľov

Výhody

VIP členstvo prináša členom zoznamky mnoho výhod a funkcií a napomáha k zoznámeniu
Na zoznamke si môžete splniť svoje sny a nájsť si partnera, ktorý vás zabezpečí alebo ktorého budete môcť finančne rozmaznávať
Na profil si môžete nahrať súkromné fotografie
Ostatní užívatelia vás musia požiadať o prístup, pokiaľ si ich chcú prezrieť
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Aj keď sa môžete registrovať na RichMeetBeautiful zadarmo, nemôžete využívať niektoré funkcie a kontaktovať ostatných užívateľov. A to vás „donúti“ si nakoniec Premium členstvo aktivovať. Na rozdiel od iných zoznamiek, automatické obnovenie si môžete vypnúť sami a nemusíte posielať žiadne listy do zahraničia. To považujeme za veľké plus. Celkovo sa nám javí zoznamka ako vhodné miesto na spoznanie atraktívnych žien a zabezpečených mužov. Pokiaľ túžite po nevšednom vzťahu a nevadí vám niekoho si vydržiavať alebo byť vydržiavaná, potom je RichMeetBeautiful tým správnym miestom pre nadviazanie nových kontaktov.

RichMeetBeautiful Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Marta, 29 rokov

Od malička som mala rada peniaze, a teraz je ťažko nájsť mladého a zabezpečeného muža, tak som si povedala, že prečo neskúsiť túto zoznamku. Funguje úžasne, už sa s jedným stretávam!

ÁNO 0 NIE 0
Dorota, 32 rokov

Myslela som si, že je to ,,normálna“ zoznamka no mýlila som sa. Poplatky ma zo začiatku trochu odradili ale veď nevyskúšaš, nevieš. Nakoniec som si predsa len s niekým začala písať tak uvidíme..

ÁNO 0 NIE 0
Nikola, 23 rokov

Už dlhšie pracujem ako hosteska na rôznych akciách a vidím že na mňa muži idú, tak som si povedala, že to vyskúšam využiť vo svoj prospech.. našla som na tejto zoznamke muža, ktorý mi zabezpečuje pohodlie vo všetkých smeroch..

ÁNO 0 NIE 0
Jonáš, 50 rokov

Som zrelý muž, ktorý má slušné zabezpečenie a hľadal som peknú mladú ženu na povyrazenie. Táto zoznamka mi ich už dala niekoľko a za to som jej vďačný!

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk