Porovnajte zoznamky pre zoznamenie na vážny vzťah

Zoznamenie na vážny vzťah Zvoľte kategóriu

Zoznamky pre zoznamenie na vážny vzťah

Hľadáte vážny vzťah, ale stále sa vám nedarí nájsť vhodného partnera? Niekedy ale robíme niečo zle: spoliehame sa na to, že na vysnívaného partnera narazíme na ulici alebo v bare. Prevezmite iniciatívu a registrujte sa na online zoznamkách. Nie každá zoznamka však združuje podobne zmýšľajúcich užívateľov.

Tu ste ale správne. Lovino.sk vybralo tie pravé zoznamky pre zoznamenie na vážny vzťah a porovnalo ich za vás. Keď sa na takú zoznamku zaregistrujete, neľakajte sa dlhých dotazníkov. Cieľom je spoznať vás a odporučiť vám takých partnerov, ktorí by sa k vám hodili!

1.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
0
slobodných
30+
ideálny vek
Odporúčame
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
30 000+
slobodných
27+
ideálny vek
be2 be2

Čo robiť, keď hľadáte vážne zoznámenie na internete?

Nájsť partnera na internete nie je jednoduché. Často natrafíte na neseriózne zoznamky s umelo vytvorenými profilmi alebo na zoznamky, kde ľudia neberú zoznamovanie vážne. Čo v takom prípade robiť? Prezrite si v kategórii „Vážne zoznámenie“ jednotlivé zoznamky, o ktorých vám prinášame ucelený prehľad. Dozviete sa, akým spôsobom prebieha registrácia, aké poskytujú služby a koľko zaplatíte za prípadné členstvo. Vážne zoznámenie máte na dosah ruky a je nám cťou, že vám pomôžeme zorientovať sa vo svete zoznamiek.

Vyplňte správne zoznamovací dotazník

Pri registrácii na zoznamky obvykle musíte vyplniť zoznamovací dotazník. Nenechajte sa odradiť jeho dĺžkou a odpovedzte pravdivo na všetky otázky. Vyplnením dotazníka zvýšite svoje šance na zoznámenie. Vaše odpovede následne prejdú počítačovou analýzou a zoznamka vám odporučí užívateľov, s ktorými sa zhodnete v zásadných veciach. Podstatné je urobiť si na dotazník čas a rozmyslieť si, čo skutočne od života chcete. Neznamená to ale, že by ste nemohli kontaktovať aj užívateľov, s ktorými nie ste v zhode.

Čo očakávať od zoznamiek – ako si správne vybrať?

Každému bude vyhovovať iná zoznamka. Niekto sa registruje na zoznamky zadarmo, ale tam máte veľmi malú pravdepodobnosť, že nájdete partnera na vážny vzťah. Vyberajte inteligentne a investujte do zoznámenia nejaké to euro. Práve na platených zoznamkách narazíte na užívateľov, pre ktorých nie je zoznamovanie len hra, a naozaj hľadajú lásku svojho života. Zvoľte si takú zoznamku, ktorá má väčšinu recenzií pozitívnych a má jasne stanovené pravidlá. Kvalitná zoznamka by mala mať dostatočnú základňu užívateľov a prívetivé užívateľské prostredie.

Môžete nájsť partnera pre vážny vzťah na online zoznamkách?

Niekto je k online zoznamkám nedôverčivý a kladie si otázku, či na nich môže nájsť partnera pre vážny vzťah. Žiadna zoznamka vám síce nezaručí, že sa na nej skutočne zoznámite, na druhú stranu štatistiky hovoria takto: každý tretí pár sa zoznámi na internete. Prečo by ste nemohli byť medzi nimi? Dôležité je urobiť pre zoznámenie maximum a nebáť sa na zoznamkách komunikovať s ostatnými užívateľmi. Nečakajte na to, kým vás niekto osloví, a vrhnite sa do víru internetového zoznamovania.

Čo očakávať od užívateľov na zoznamkach pre zoznamenie na vážny vzťah

Na zoznamke s vážnym zoznámením máte relatívne vysokú istotu, že sa na nej skutočne registrovali záujemcovia o vážne zoznámenie.

Užívatelia chcú to, čo vy: spokojný partnerský život s niekým, kto si ich bude vážiť a kto s nimi napríklad založí rodinu. Pre istotu ale nemajte nereálne očakávania a stojte nohami pevne na zemi. Nikto nie je dokonalý a nie je nič horšie, ako keď si niekoho cez správy zidealizujete a potom ste na schôdzke sklamaní. Každopádne – väčšina užívateľov vážnych zoznamiek vám je schopná ponúknuť vzťah a postupom času aj rodinné zázemie.

Čo očakávať od vážneho vzťahu?

Ako spoznáte, že chce partner vážny vzťah?

Naviazať vážny vzťah musia chcieť obaja partneri. Pokiaľ tápete, či si praje váš partner to isté, opýtajte sa ho priamo alebo si všímajte signály, ktoré k vám vysiela. Človek, ktorý túži po vážnom vzťahu, má s vami plány do budúcnosti a pátra po tom, čo máte radi. Chová sa vo vzťahu zodpovedne, nie je promiskuitný a nebojí sa vyjadriť, že vás miluje. Chce byť súčasťou vášho sveta a spoznať vašich priateľov a rodinu. Zároveň vám dovolí, nech spoznáte jeho svet. Kedykoľvek sa na neho môžete spoľahnúť a zaujímajú ho vaše pocity.

Základom je vzájomná dôvera

Od vážneho vzťahu väčšina ľudí očakáva dlhodobý partnerský vzťah, ktorý je vybudovaný na pevných základoch dôvery. Dôležité je uvedomiť si, čo od života chcete a či ste na taký vzťah pripravení. Pri zoznamovaní by ste mali stáť nohami pevne na zemi a dívať sa na druhého pohľadom nezaujatého diváka. Nezabudnite na to, že do vážneho vzťahu nepatria žiadne intrigy, lži a nevery. Nevstupujte však do vzťahu, pokiaľ v sebe nemáte uzatvorené predchádzajúce vzťahy. Komunikujte medzi sebou a spolupracujte, pretože sa stávate spoločnou jednotkou.

Ako sa chovať vo vážnom vzťahu?

Vyhraďte si na partnera dostatok času, ale nevzdávajte sa kvôli nemu svojich záujmov. Nikdy partnera neberte ako samozrejmosť – nikdy neviete, čo mu ide hlavou. Buďte vo vzťahu trpezliví, pretože vzťah sa buduje postupne a môžu nastať aj kritické situácie, ktoré vašu vieru vo vzťah oslabia. Tolerujte partnerovu rozdielnosť, prijmite jeho chyby a rešpektujte jeho potreby a zvyky. Nebojujte s partnerom, kto bude mať navrch. Koniec-koncov nie ste súpermi, ale partnermi.

Čo vo vážnom vzťahu potrebujú ženy?

Muži a ženy majú vo vzťahu iné očakávania a potreby. Ženy sa potrebujú s mužom cítiť v bezpečí a chcú v ňom nájsť oporu v krízových situáciách. Túžia po galantnom a veľkorysom chovaní a po pomoci pri výchove detí. Požadujú zodpovedný prístup a pretrvávajúcu sexuálnu príťažlivosť. Priali by si čiastočný súlad v spoločných záujmoch a spoločných priateľov. Očakávajú zmysel pre humor, komunikatívnosť a aktívne riešenie problémov.

Čo vo vážnom vzťahu potrebujú muži?

Muža priťahuje ženskosť a túži od partnerky po obdive a uznaní. Milujú kombináciu krehkej ženskosti, sily osobnosti a umenia vytvárať teplo rodinného krbu. Chcú ženu na vzťah, ktorá bude dobrou matkou pre výchovu ich detí a zároveň ho neodsunie do úzadia a bude sa o neho starať a prejavovať mu lásku. Vysnívané ženy by nemali zanedbávať ich sexuálny život a mali by preukazovať nejakú iniciatívu. Zároveň by mali tolerovať ich záujmy a koníčky.

Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
24 6

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk